Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-опубліковані тексту-2-2 . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
2/2 опублікований текст
інший текст, опублікований www.cropcirclesonline.cz за межами Вашої домашньої сторінки (пов'язано з 2/1)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Будинку

4.12.2011 - www.sarden.cz

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Коментар адміністратора www.sarden.cz :

Таємниця вирішена, ми хотіли б вигукнути. Правда в тому, що наша зовнішня кореспондент своє пояснення кіл на полях йде з чіткою, логічною, і здається, що навіть логічно прийнятне рішення. (Коментар адміністратора - www.sarden.cz - спасибі, JL)

 

Рахунок: 

Кола на полях

 2/2

 

 

Деякі можливості форми, - продовжив

Формування закономірності відбуваються тільки в дуже рідкісних випадках, один випадок кілька мільйонів, які створюються випадково і, здавалося, без всяких логічних причин задовільні умови правильної форми, і навіть більше, ніж два. Можна використовувати аналогію з хімії - реакції між атомами і з'єднань відбувається в результаті зіткнення двох частинок - атомів, молекул, іонів або радикалів (серед них, тобто обмін електронами і створення або зміну тримання під вартою). Реакція, яку можна було б очікувати опадів тільки три чи навіть більше частинок була б абсолютно непрактичним, тому що це буде абсолютно незначним виходом мільйонних відсотка. Формування закономірності можна розглядати аналогічні опади з трьох і більше частинок. На додаток до грозових розрядів і зерно в цьому місці повинна відповідати, ймовірно, багато інших випадкових ефектів важко сформулювати. Чи справді це тільки невелика прибутковість - звичайна нерегулярно подана , лежачого на землі ( що лежить на землі ) зерна відбуваються в світі приблизно один мільйон квадратних кілометрів в рік, площа правильної форми лише кілька тисяч квадратних метрів.

Однією з причин може бути те, що він був надзвичайно сильне потрясіння, яке відбувається всього кілька за сезон, і багато тисяч разів сильніше, ніж звичайна блискавка, яка присутня в будь-який шторм тисячі і більше. Надалі, дуже випадково, що відбуваються явища можна уявити собі, що (деякі) закономірності можуть бути сформовані під спокійними, після подій «Блискавка з неба" ("грім серед ясного неба"), позитивно заряджені хмари до землі блискавки, величезна енергія, захопивши десятки кілометрів від хмар, передає неймовірно високої енергії від "звичайних".

Дощ, у разі зливових потоків іноді і тисячі тонн на квадратний кілометр протягом декількох хвилин у повітрі і на землі, і вітер більше 100 км / год, супроводжуючих регулярне блискавки, наслідки їх симетричні розряди значно "брижі" або хоча б "розпушує". Свідки шукати неможливо, тому що будь-який, хто хотів би зробити це на моїх очах на землю дивилися на декілька часток секунди ніколи нічого ніде і не слідувати nedosvědčil і установки сповільненій камери ще не поширилася поруч з полями.

Блискавка себе найкраще захищає від випадкових свідків і спостерігачів, і з великою вірогідністю переслідувати вас від "сцени", якщо вона знаходиться в місці прямо nezlikviduje. Щось він, імовірно, міг би сказати від тварин водний-болотяних угідь поряд з місцем, описаним впливу блискавки з останньої частини. Два з них приземлився прямо в - 18 і 58000 ампер. Не виключено, що деякі жаби, які не зустрічаються там, безперечно, dokuňkaly. Але, як розслідування було знайдено на місці, декілька днів опісля, залишається досить як він є.

Так само, як жаби також dokuňkal будь-якого в тому, що місце знаходиться всього в колі-мейкера. Може, хоч щось взяти цю божевільну осіб до серця, як дуже серйозне попередження. Це навіть цілком можливо, що деякі із заявлених кола осіб, які беруть (без цього ніколи не було документованих доказів) був фактично таким же чином, на полі іноді dokuňkal. Всі теорії, представлені тут, однак, будуються на припущенні, що коло осіб, які беруть насправді існує і ніколи не існувало (на щастя для них), за небагатьма винятками, в повній ізоляції. У більшості випадків це просто коло-описувач-мейкерів, які тільки увійти в творіннях когось іншого. Вони також були однією з перших відомої компанії Дуг і Дейв. О, місіс Бауер. Уроки для всіх дружин: те, що ви іноді вночі чоловік може "втратити" або "Важко бути простежується", тобто ви, напевно, зараз і потім "перескочив" від нього в очах громадськості дурень чи ідіот, ніколи не робив . Якщо хтось у це, але занадто багато майструвати починається, то не виключено, що врешті-решт він робить набагато більше, ніж ідіотом б інакше ніколи. Навіть в очах громадськості. Навіть з одним. Можливо, скакати на поле разом, але безумовно кільця не став. Навіть якщо він збив деякі ( пласкі , лежачий на землі - лежав на землі)) культур там для них, можливо, не залишили. Звичайно, не тоді, коли виникло право колах, тому що він приніс додому в коробці. Може бути, ви віддаєте перевагу робити як визнати зараз, що там разом "грав". Сьогодні це цілком сучасний, це називається альтернативної культури. Тільки те, що пані Б. була б про кінець життя дуже важко rozdýchávala. Пункт супроводжує фото 6 , як здавалося, що все просторікування - Коло-мейкер після зустрічі з тим, хто тільки в області картина дійсно створює. Втім, навіть на цьому фото добре видно на дереві "Підпис головного винуватця" .

Додаток: записка про odsouzeníhodnosti аналогічні заходи в попередньому пункті, не поширюється на серйозні дослідження, наприклад, коли група людей з сільськогосподарського коледжу або університету вирішує спробувати, щоб переконатися, що щось подібне можливо, але ці дослідники не потрібно зазначити слова, коло-коло-мейкера або кави. В даному випадку, це тільки серйозні наукові дослідження про доцільність проекту.

(Повністю нарешті, пропонують включити паролі в будь-який майбутній загальний словник англійської - чеський: коло-мейкера, коло-мейкера = "місцевий ідіот" Джо ШМО).

Наслідки скидання описано в попередній статті (не далеко від "жаби") призвели спочатку до житло , вигин стебла до землі ( вигин стебла на землю ) з кілька квадратних метрів - перший помітні зміни будуть відбуватися, поки десять днів після виписки. Поступово, день за днем, вони додали інший, поки, нарешті, просто до збору врожаю була плоскою , що лежить на землі, за оцінками, 25-30% від всього поля (більше фотографій в попередній роботі), на якій струму через рейки після того, як трактор розлучилися, і в багатьох місцях, які, ймовірно, розряд не працює взагалі.

Передумови нинішнього керівництва після того, як трактор відстежує розумно підтримує той факт, що регулярні, нерегулярні житло , нахилившись до землі стебел ( стебла нахилився до землі ) (дуже часто - приблизно 80-90% випадків) досить точно слідує за напрямком треків, так що статистично значимий відсоток від будь-якого повітряного і наземних фотографій з усього світу, які випадково можуть бути досить надійно виключена. Фото 7 всього 7 сайтів - починаючи від geograph.org.uk   схожі кадри з Чехії може виробляти тисячі. На Картах Google можна знайти тисячі подібних фотографій з усього світу (тобто повітряні поверхні Землі, які Google Earth використовується в якості базової карти, а не Panoramio, в сиквелі будуть представлені), кадри із кіл на полях можна знайти сотні подібних місцях не далеко від цифри або безпосередньо в них. Схожі зображення, в цілому окремі нерегулярно подав , лежачого на землі ( що лежить на землі ), зерна або круги на полях, які так нерегулярно polehlým стебла зерна нерівномірно нахилився до землі супроводжується, можна знайти в Інтернеті тисячі. Фото 8 - ця фотографія в Інтернеті, але не можу знайти, публікація піктограми в Чеській Республіці та енергетичної системи Земля - краса кола на полях в Моравії 2000 - 2006 , . Plíšková та ін "Легко бачити, дуже типове нерегулярні житло , згин стебла до землі ( вигин стебла до землі ), який супроводжує узор, багато з яких досить точно відслідковувати доріжку після того, як трактор. У деяких районах нерегулярні житло , нахилившись до землі стебел ( стебла нахилився до землі ) на цьому фото особливість інші дуже цікаві властивості, характерні для готелів , вигин стебла до землі ( вигин стебла до землі ), зерна після грозових розрядів, які описані в деяких інших продовжити.

Презумпція нинішнього керівництва після того, як трактор композицій розумно підтверджується тим фактом, що дуже часто це зерно Polehňa , його стебла нахилився до землі першу недалеко від центру čtvrtzávitů, обмеженою трактор на краю поля, де напруженість електричного струму (інтегральна) може бути високою, і рослини, і Найбільш пошкоджені. У деяких випадках, зерно Polehňa , його стебла нахилився до землі тільки там і більше ніде. Фотографії першого типу , нахилившись до землі стебел ( стебла нахилився до землі ) в останні повідомлення було розміщене у точці, де сходяться треків, при цьому концентрація влади також збільшилася. Дуже цікаве явище житло , нахилившись до землі стебел ( стебла нахилився до землі ) поблизу треків після того, як трактор є той факт, що, хоча велика частина руйнівних енергій часто годують їх, рослини в безпосередній близькості від краю ці треки майже ніколи не nepolehnou ( лопаті не гнуться до землі ), житло , нахилившись до землі стебел ( стебла нахилився до землі ) завжди починається майже без винятків, доки на відстані 20-30 см від них. Навіть у тих областях, Polehna ( вигнуті стебла до землі ) майже повністю - хоча рослини близько до області отримали високу дозу енергії. Цілком можливо, що вищі рослини ближче треків (на якій нічого не росте), що може бути простіше, щоб позбутися від шкідливих хімічних речовин "розбавити його" і швидше відновитися. В якості однієї з поширених причин житло , вигин стебла до землі ( вигин стебла на землю ), як повідомляється у літературі по збагаченню азотом, але тоді вони повинні polehnout ( зігнути стебла до землі ) рослини ближчим до трасі, скоїв найбільшу надлишки. Ось знімок Фото 9 (Англія geograph.org.uk ), який можна ясно побачити повільне зростання злаків (вівса, зелені - повільне дозрівання) поблизу сліди після трактора більше ста метрах від ймовірного скидання точки впливу, де кукурудза значно сплощені , лежачого на землі. Greener рослини біля треки здаються найменш тенденція житло , пошкодження, слабкість ( пошкодження, слабкість ), або навпаки. Рослини, які знаходяться найближче до траси, а не плоскі , лежачого на землі ( соломі лежав на землі ) ніколи, можливо, за деякими винятками, які значно нижче статистичної похибки.

Часто Polehňa , його стебла зігнуті до землі кукурудзою тільки на найбільшій відстані від доріжки - фото 10 , на півдорозі між ними, де додана енергія повернулася з двох сторін. Таким чином, існує найбільша концентрація забруднюючих речовин і в рівній мірі пошкодження рослин, тому рослини мають обмежені можливості, щоб виключити більшість з коріння в грунт і, таким чином, принаймні частково усунуті. Всі явища, описані тут можна спостерігати на додаток до будь-якого місця з нерівномірно polehlým стебла зерна нерівномірно нахилився до землі і в невеликій відстані майже всі правильної форми, дослідники документально, якщо ви знаходитеся в області, де їх фотографії часто обрізається і відділений від будь-який околиці, коли-небудь отримати. Найбільшою мірою незадовго до збору врожаю, коли дослідники майже не було інтересу, але форми, pictures've вже було прийнято давно, так що є про що турбуватися. Деякі форми, але самі вони являють собою поєднання регулярних та нерегулярних форм подана , лежачого на землі ( що лежить на землі ) зерна, так принаймні там. Ще один дуже схожий ефект полягає в тому, що дуже часто після спалаху точно на півдорозі між рейками зерна зелених, найменш зрілі - з найвищою дози шкідливих енергії володіє найбільш значним уповільненням дозрівання. Дуже часто саме в тих місцях, перший Polehňa , його стебла нахилився до землі. Foto 11 фотографії нижче починається poléhat , нахиліться до землі ( нахилятися ) зерно в середині між пісні у зелених місць, і в тому ж місці сфотографували пізніше вже сплощені , лежачого на землі є (приблизно через місяць). Фактична цифра уплощенная , її стебла нахилився до землі задовго до того, отримав "пряме попадання", але деякі потоки складати і віднімати, тому альтернативний плоский , стебла нахилився до землі, і nepolehlá ( стебел у вертикальному положенні ) становище.

В якості основного принципу, можливість неймовірною регулярністю певні форми можуть бути використані, ймовірно, є поясненням, що сприяє формуванню резонансу та інтерференції (механічні, електромагнітні). K п додаток до цих двох явищ, деякі цифри можуть з'явитися миттєвої принцип суперпозиції (миттєва сума векторів), іноді, здається, зовсім без всякої видимої причини для негайного звернення струмів може іноді виникати проникнення вектори, іноді просте додавання і віднімання напруг і струмів. Корона оточуєReturn Strokeу вигляді безперервної циліндричної оболонки, див. додається діаграмі моделі Corona , точно в коло. Малюнок взятий з блискавок електромагнетизм , Роберт Л. Гарднер , 1990, стор 4. Корона може бути до певної відстані від величини розрядного каналу негативним, то позитивним раз (спрощена інтерпретація описаного в багатьох професійних виробів, таких як http://www.lightning.ece.ufl.edu/ ). Полярність може іноді виникати, ймовірно, через деяких підземних споруд (провідний), можливо, по індукції, іноді біполярного впливу блискавки струми, які можуть бути викликані механічними миттєвого стану рослин виглядають по-різному кожен раз, складати і віднімати один з одним. Найпростіша форма - просто самотній коло - пояснює його появу повинно бути достатньо навіть просто індукції явищ і лінії електропередачі, а також механічних впливів. Є ще більш простій формі, ніж кіл - лінії - що може бути пояснено тільки за результатами нинішнього керівництва, особливо в метро. Це буде описано більш докладно надалі продовженні.

Деякі дуже прості фігури, круги, або, вірніше, їх погане наслідування, може насправді відбувається відразу або дуже швидко після завоювання. Фото 12   Японія - Таємничі круги на полях , Hessemann, Tóthová, . колір прихильності між сторонами, 120 і 121), фото 13 , фото 14 , 2010 United Kingdom Уїлтшир Bratton White Horse (Westbury). Так от Circles've Explorers Crop дійсно здаються, такі пристрої можуть бути знайдені на полях по всьому світу кожен дійсності, тому що їх мільйони там, і це дійсно дуже легко уявити, що можуть виникнути після одного розряду блискавки в поле, так як він виконує механічний вплив шоку на малюнку 1 ( Частина 2/1 ).

Оскільки сила в основному деякими виключно потужні блискавки знаком, може бути знайти "щось" іноді відразу після шторму. Коментар на фото 12 - "Вже в 1986 році, після ночі незвичайні перебої з електропостачанням знайдені в болоті на півночі Японії Nišikavaka коло в очеретах ". Що вчені хочуть більше? Оголошено про "непояснених відключень" додав деякі спалаху cicrlemaker виконаний з обпаленими сидіння, шпагат, кришки та шин для кругах дослідників культури вважають, що "щось незрозуміле незрозуміле електромагнітного", яка відбулася на місці, це було просто "звичайний "шторм, який буде проводитися щорічно у всьому світі десятки тисяч, і блискавки, яка падає на рік на полях і трав'янистих областях по всьому світу мільярд?

Lightning Storm є не тільки одним з існуючих екстремальних погодних явищ, але й одна з найбільш екстремальних фізичних явищ взагалі. Є сайти, де ці питання обговорюються більш детально. При випадковій, можна відзначити крутості наростання струму фронт імпульсу, особливо в деяких наступних розрядів, які вже добре "прокотилася" подорожував, активоване і ионизованного речі, незважаючи на 200000 ампер на мікросекунду , тільки одна мільйонна частка секунди.

Невже просто для задоволення: Якщо без спалаху в каналі, особливо під час пусковий струм крутій частині кривої, концентрації енергії, випромінюваної в одиницю площі за одиницю часу, навіть більше, ніж вибух наднової (перші 10 секунд), то він, ймовірно, для багатьох позаду.

На даний момент, кілька фотографій, що показують вплив грозових розрядів - фото 15 . Без того, щоб вдаватися в складні фізичні і електричні розрахунки, після перегляду цих фотографій можна зробити висновок про те, що "спалах влада" (звичайно, по крайней мере, для створення шаблонів в центрі "отвір для PIN-код» ). Вона призначена для механічної сили, і це необхідно зазначити, що зіставно розряду випромінює енергію у вигляді електромагнітних хвиль всіх довжин хвиль, в кількостях, які, ймовірно, може бути тільки помітним індукції пошкодження рослин - дуже точно в коло, на відстанях до десятків метрів. Можливо також проведення електрики в системах грунту коріння, управління іонізоване повітря, коронний розряд також може взяти в ньому участь, і принести помітні струми на поверхні у вигляді відносно точного кола кілька метрів уздовж спалаху інциденту каналу.

Ще один дуже просто для задоволення - в кількості, яка може бути виявлено чутливих вимірювальних приладів, таких, як електромагнітні випромінювання різних довжин хвиль - не тільки на відстані в тисячі миль, але світлових років від нас, це залежить від чутливості методу вимірювання і діаметр телескопа. Фотони, що одним відправитися в подорож через простір, ніщо не може зупинити ..

Дуже просто, це можна виразити енергетичному балансі розряду спалаху, так що приблизно еквівалентно частини (десять відсотків) видає перший у вигляді механічної енергії, як частина звуку, 2 енергії у вигляді тепла (ІЧ-випромінювання) 3 як світло і 4 všch відпочити у вигляді електромагнітного випромінювання з довжинами хвиль. ІЧ-випромінювання і світло лише в чітко визначених ділянок електромагнітного випромінювання. Деякі з перерахованих видів енергії все ще в шоці, або просто після перемикання від одного до іншого, особливо в тепломеханічного. Більш докладна інформація буде в значній мірі виходить за рамки цієї роботи і зацікавлені повинні ставитися до літератури.

Перш, ніж вони коли-небудь пояснити фізичні (і хімічні, біохімічні і біологічні) наслідки грозових розрядів принципів в галузі культури, можна показати, як робота грозових розрядів на рослини виглядають класичні сільськогосподарських наук, в даний час без застосування фізичного та іншими законами. Без довгої звивистої через сільськогосподарські науково-дослідні установи, бібліотеки, інтернет-пошукачі дати деякі відповіді, які можуть бути додатково розширені. Публікація або веб-сайт, теми і блискавки рослин, таких як соя, картопля, томати дій (наприклад,

що після грозових розрядів в полі посаджені сільськогосподарських культур на місці створює досить точний коло. Дуже сильно ослаблені, часто навіть мертві рослини. У тому числі фотографії. Деякі мисливці, як фотографії кіл на полях від урагану випав - див. фото 16 . Коло в нижній частині фото взято з сайту університету Грузії , Шкоду від Блискавки, бавовна - блискавка бавовни

http://www.ipmimages.org/browse/detail.cfm?imgnum=1242075 , коло у верхній частині сторінки виходить з уфології (visionovni.com), який розглядав її як класичний випадок круги на полях (полях з соєю). Чи є ще спостерігається суха рослин (мертвий, повністю припинили ріст), але якщо уфологи відвідало однакове розташування близько місяця довше, рослини були б з нижньої рами майже невиразні.

Весь світ в одному році близько одного мільярда розрядів блискавки на поля, луки і в їх безпосередній близькості. Це досить дивно, що у них є набагато більш серйозні наслідки, щодо яких вологість поверхні і провідності грунту. Чим нижче опір матеріалу, тим менше енергії виділяється струм, що протікає через нього (квадрат).

Посилання на попередні частини: (1)   і (2)

В подальшому продовженні цієї невеликої серії про причини житло , пошкодження, слабкість ( пошкодження, ослаблення ) зерна буде показано, що місця, де зерно тільки послаблює, бо вже було грозових розрядів і зерна в майбутньому абсолютно пов'язані Polehňa , його стебла кланятися - регулярно або нерегулярно, ви можете знайти в протягом деякого часу, перш ніж polehnutím , згинаючи стебла до землі, навіть без допомоги будь вимірювальної техніки. Це може відбутися ще до того, виявлення закономірностей достатньою видимості - Ви не вірите?

Серед іншого, вид Оккам вважає, що якщо його гоління бритвою змушуючи будь випадкові і невипадкові спостерігачам зробити висновок, що будь-які злочини були страчені люди, то ви не повинні соромитися приймати допомогу Ledecký винятком того, що говорить: бритва Оккама не застосовується, якщо додатка до висновку, що в будь-який час, в будь-якому місці, у будь-яке місце в світі в широкому обширної всесвіту виконана будь-яким існуючим (присоски) будь-якої творчої діяльності неодноразово, в таємниці, в ретельно класифіковані та ніколи навіть непоміченими nevyzrazených підготовки, без жодного розголосу і розкриття інформації, але FIRST абсолютно безкоштовно . відноситься до mmimozemšťany. Далі необхідно зазначити, що у випадку з групою людей проти одинака відразу експоненціально збільшує можливість розкриття інформації, і в будь-якому випадку за участю дружини учасником змови в рядок безжалісно переходить до 1 (100% вірогідність розкриття інформації, є винятки)

Ще одним важливим правилом: Якщо ви коли-небудь де-небудь де завгодно в світі створили жодного цікавого і невловимий об'єкт, хоча навіть з далеко неясними і важко сформулювати причини, завжди є принаймні один, а частіше кілька психічно хворих осіб (D & D), які самі стверджуючи, для авторів робіт. На даний момент, звичайно, розглянули питання про створення кіл на полях, а й стосується створення і діяльності людей. Просто запитайте у будь-якого закладу, в даний час недостатньо розвинений, є багато Наполеонів, Моцарта, Бетховена, Гітлери, Дездемона, Ганді Sklodowských, Ajnštajnů, Джміль , Пікассо, Herr Gott, Усама Blbádýnů, Сократ, Неру, Черчілль, Шекспіра, а також будь-які інші позитивно і негативно відомих особистостей світової історії і просторі.

Це було б так далеко на сьогоднішній день.

Jan Ledecký

якщо цікаво контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

     Резервне в список опублікованих текстів  

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

z