Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-опубліковані тексту-2 . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Другий текст, опублікований
Другий текст опублікований з домашньої сторінки www.cropcirclesonline.cz
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Будинку

www.sarden.cz - онлайнового журналу наукової фантастики міркування: Кола на полях 2/1

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

Таємниця вирішена, ми хотіли б вигукнути. Правда в тому, що наша зовнішня кореспондент своє пояснення кіл на полях йде з чіткою, логічною, і здається, що навіть логічно прийнятне рішення. (Коментар адміністратора - www.sarden.cz - спасибі, JL)

Рахунок: 

Кола на полях

 2/1

 

 

Деякі можливості форми

Ця стаття є вільним продовженням міркування, що стосуються нового погляду на створення кіл на полях, яка була опублікована в http://www.sarden.cz/uvaha-kruhy-v-obili . Ознайомити вас з деякими іншими пояснення варіантів явище. Центральним мотивом міркувань було те, що не тільки кола на полях, але і всі плоскі , лежачого на землі зерна у світі спричинені грозових розрядів в полях. Вони послаблюють і зерна Polehňa , його стебла нахилився до землі, але найчастіше лише після декількох тижнів розряд, у результаті чого всі. Над полем, тому що там був величезний механічний - електромагнітний вибух, який з'являється в структуру заводу ("зняв" або "naexponovala"), але житло , нахиляючись до землі стебел ( стебла нахилився до землі ) зростає у зв'язку з ослабленням тканин після багатьох днів . Регулярні шаблони створені тільки в абсолютно виняткових випадках, за згодою багато збігів. Але іноді проходить через резонанс і перешкоди, механічним і електромагнітним, вони можуть бути неймовірно складним, а також у зв'язку з тим, що кожен вибух особливо спочатку має тенденцію поширюватися у всіх напрямках, дуже симетрично.

Девіз: немає кіл на полях, аж до абсолютної виняток, а не зроблені людьми.

Те, що ми намагаємося в будь-якій точці світу Справжній групі кола осіб, які беруть - що круги на полях зробив їх, і nejrůzějším з них навіть повідомили, - це не більше ніж плід хворої несамовитого умах авторів цих заяв. В самом деле, НІДЕ в світі НІКОЛИ не навіть одна людина не побудували жодного кола на полях (до повного виключення дійсно, що набагато нижче статистичної похибки). Всі так звані "кола на полях" зробив хтось інший, а саме, що будь-який, хто б коло-мейкера в будь випадковій зустрічі з ним в абсолютно без всяких коливань на місці негайно і повністю безжальними убитий .

На самому початку сьогоднішній газеті відбуватиметься за рахунок інтерактивності intenetového форматі (правда, на відстані, але наступного разу було б краще) подали відповідь на питання, яке було задане в обговоренні першої частини: Ikkju запитує, як електрика може генерувати такої складної і точної форми . Поки що відповідь буде дано в «точних» (гуртки) - демонстрації, як електричний розряд може створити дуже точний коло, тільки механічно, див. фото 1, власний текст спроба автора. Відповідь на «складних» входить в будь-яке подальше продовження буде продемонстрована інтерференційна картина, спроба виглядає дуже схоже. Фотографія є однією картини, створені в рівним шаром борошна електричного розряду перпендикулярній інциденту на поверхню, на якій шар поширюється. Це шаром борошна, тобто гранульований матеріал, вага часток від десятків до сотень мільйонних часток грама, щільність близько 720g/litr - приблизно збігається з товщиною рослинний матеріал трохи більше міліметра. Ліве дію одного розряду (2500 V - 0,03 Дж), право повторюючи ті ж розряду в 10 разів з інтервалом приблизно 200 мс (приблизний інтервал між послідовними середньому бурю грозових розрядів складає 50-60 мс). Діаметр меншого блоку 11мм, 18мм більше. Повторіть розрядів в надлишку 4-5 розмір блоку поширюється тільки мізерно, але набагато більш точні краю. З кілька безформний полігон для дуже точного кола. Так як число розрядів вже 6-8 блоку не збільшується взагалі, така річ, не змушуйте ефектів. Звичайні розряду блискавки має близько 7 послідовних розрядів. Є випадки, коли спалах утворюється тільки один головний розряд, але і ті, де перші 12 розряду основний продовжується вниз за течією ще більше. Знімок досить ясно показує, що електричні розряди, навіть з точки зору їх впливу влади, створити колах щось абсолютно природним і не потрібно зупинятися на.

Примітка: трохи вище середнього розряду блискавки інтенсивність більш ніж в 10 15  разів вище, ніж інтенсивність розряду, використовувані в експерименті, тобто в тисячу разів в мільйон разів млн. дол США. У разі форм Цілком імовірно, що освіта деякі з них можуть брати участь у всіх видах освітлення "бур'ян", або навпаки. Що в «експозиції» деякі з них проходять над полем повністю, без сумніву, поза всяким звичайного людського уяви. Кожен може, звичайно, уявити собі звук і механічний вплив призводить до вогнепальних або пістолет-кулемет. Навіть дуже слабкі спалаху передається і випромінюється мільйонів разів більше енергії (і рухається зі сто мільйонів разів швидкість).

У попередньому пості описуються деякі з основних принципів недавно описаних теорій - моделі культур за рахунок грозових розрядів. Крім того, викладених імовірно, що в будь-якому випадку це закономірність - Круги на полях. Їх поява на протязі багатьох десятиліть obestírán так багато дивних, таємничих і непояснених таємниць, що вона так і не вдалося підключити всі червоні карлики, зорі воїнів, іноземців, Хижак, Термінатор, подорожуючих автостопом, Носферату, Трансформатори, Роботи, Фонд Caligariové, марсіани, саламандри, космонавтів, Сталкери, Люди в чорному, Galaxy, аватари, Франкенштейн, Futurama, Star Trek, Matrix, мавп від будь-яких планет (у тому числі синім, де людство називаються), монстри, прибульці (ET), Людина-павук і маленьких принців разом навіть якщо вони насправді допомогли випуск 5, якщо випадково вижив. Було висловлено припущення, що це, ймовірно, точно так само походження принципу житло , вигин стебла до землі ( вигин стебла до землі ) і пошкодження практично всіх зернових у світі. Не тільки зерно, практично у всіх культурах. Постійно виникають дуже часто нерегулярно сплощені , що лежать на землі форми ( RDF - випадково збитий утворень), що не тільки всі закономірності майже нерозривно супроводжувати його, але набагато більше, ніж в 99,999% випадків відбуваються незалежно один від одного. Виняток з правила описані, урагани, торнадо і повені, але вони не входять у вказану статистику. Даоси причин не залишають кукурудзи сплощені , що лежать на землі, але повністю зруйнований. Це не просто про "несприятливих гідрометеорологічних умов", а стихійне лихо. Фермери в таких випадках не має значення, що у них нічого не жнуть, не пожинають те, що це і де його зберегти. Вони повинні спочатку отримати нові машини, і будувати господарські будівлі, в якому він знаходиться, а до тих пір ми починаємо турбуватися з приводу наступного сезону збору врожаю.

В якості одного з істотних доказів, що підтверджують зазначені теорії можна бачити, що зерна в регулярної та нерегулярної показати точно такі ж зміни в ріст - опухлі, вигнуті і розширені вузли. Все але насправді цілком і повністю створені всі негативні geotropismu і fototropismu, ніколи і ніде нічого, що професійні і непрофесійні громадські сільськогосподарські дійсності досить добре відомі дослідникам кіл на полях, але протягом багатьох років терпляче намагається тримати громадськість у щось зовсім nabulíkovat інше. Вони стверджують, що "таємнича сила" спершу дуже швидко (секунд до декількох хвилин) вузлів вигнуті або розширений. Далі, наприклад, стверджує, що дуже схоже згинання або розширення суглоба і пошкодження тканин, які показують моделі рослин, може бути досягнуто шляхом мікрохвильової енергії. Забув уже, але мабуть чисто "випадково" додані рослини або їх частини, які були піддані такі мікро кількостях (так само як теплової або електричної) енергії, щоб пом'якшити їх тканини настільки м'які, тому що вони готують, таким чином, цілком і повністю мертвий, і через кілька днів (на момент відкриття кіл), після якого поле не було навіть близько. Мертві миттєво і рослин, які піддаються лише невеликий відсоток енергії, ніж необхідно для пом'якшення тканин (за оцінками, менше 1%). Я дійсно Тому пора для них, щоб зупинити їх помилки. Негайно (протягом хвилин) згинання та розгинання вузлів (а також будь-яких інших частин рослин) у зв'язку з будь-яким енергії чи сили абсолютно неможливо без їх повного знищення, і він може бути в будь-який час спроби opakovnými довести. Розширення вузлів відбувається в тих випадках, коли їх сили недостатньо, щоб підняти рослин - перший, другий на третю вузлів від землі. Як і всі інші вузли намагаються збільшити кількість осередків на одній стороні рослини, щоб підняти, але не їх, таким чином, число клітин постійно зростає і тим самим продовжують вузлів (спрощене пояснення). Kolénkům ніхто не говорить вам, що їх діяльність не призводить до очікуваних результатів, відмовитися від марних зусиль, так що це в природі меблями і рослинами протягом мільйонів років еволюції досі не змогли домовитися про думці, що треба було щось міняти. Зігніть вузлів, які процвітають принаймні частково, щоб зібрати щонайменше частину рослини. Часткове підняття рослини є найбільш уражених лімфатичних вузлів безпосередньо під міжвузля, з яких росте в качанах, трохи менше, ще один або два знизу. Деякі з них можуть бути зігнуті приблизно на 90 градусів. Гнучка вузлів відбувається збільшення (необоротних) число клітин на протилежній стороні, а не шляхом зміни форми і розмірів клітин, таким чином, відбувається потовщення.

Майже всі дослідники, які ніколи не мали справу з питанням про колах на полях і громадськість на своєму сайті іноді знайомі з фотографіями вузлів - вигнуті, роздуті і розширені, в тому числі, що вони називають explosed вузли, вузли або вигнаний підірваний порожнини.

Фото 2 знаходиться всього в крихітній фотографії вибірка з усіх місць, де після будь-яких кіл на полях не було пам'яток (фотографії власний текст автора). Такі вигнуті вузлів природи готує щорічно у всьому світі в області, і travopolních пасовищ і дикої рослинності більш ніж в 10 15   (10 17 ¢, 10 18 ?) і кола на полях є набагато менше, ніж мільйонна відсотка з них, але вони виглядають абсолютно , а також. У той час як кола на полях він зустрічає в житті, що кілька, а також деформовані вузли знаходяться в області fotorafii абсолютно всіх, хто там повинен, в свій час (в наших широтах приблизно з квітня по серпень). Якщо він не хоче в коробки, вони можуть навіть зростати в горщику вдома, а пізніше (коли вони не досить добре розроблена вузлів) nahnutím горщики в горизонтальному положенні, щоб змусити рослини для створення вигнутих і розширені вузли, які, як і більшість дослідників фотографії Кола на полях впав. Я explosed вузлів прийде, і все без абсолютно будь-які дії "додаткова енергія", такі як мікрохвильова піч.

В принципі, круги дослідників Crop показати, як це працює в природі, і що він працює як треба, і те, що вузли, не більше. Вузли не робити нічого крім того, що виконують протягом мільйонів років, але колах дослідників культур, які ніхто ніколи не говорив. Однією з їх функцій посідає перше напрямок росту рослин у вертикальній або похилій до світла, це негативний геотропизма і фототропізму. Це робиться незворотнім розмноження клітин на стороні, протилежній потрібному напрямі нахилу, який починається через декілька хвилин після заводу відхилення реєструється. Це відбувається в основному ще під час кланятися рослин на землі, яке не завжди може бути короткостроковим процесом - хвилини, години, це може зайняти кілька днів. Якщо ефект потовщення влади вузли збільшення числа клітин недостатньо, щоб змінити напрямок росту в потрібному напрямку, клітини постійно додаються і вузли тільки продовжений. Для продовження (і гіперплазія) вузлів відбувається, навіть якщо він мав справу з декількома заводами нахилом в різні сторони. Дослідники кіл на полях neseznamují громадськості нічого крім того, що він працює в природі, як слід, тільки, щоб мати цілісне явище кілька спотворено, і намагається пояснити їх клубок. Не таємниця, ніяких чудес, ніяких ознак, ніяких непояснених енергетичних процесів. Природа. Природа відмінний хлопець. Майже як Eman.

У молодих рослин сімейства Poaceae розвиватися без вузлів (до 15 см завдовжки) може вести себе подібно будь-якій частині рослини виска сітки (меристеми) до цих пір у всьому світі, і це ще не досить диференційовані, в той час як у більш розвинених рослин тільки kolénkách - вузли.

Твердження, що складні або розширення вузлів відбулася "з невідомої і незрозумілої сили", або будь потужністю, щоб визначити, принаймні трохи (НВЧ-випромінювання), і навіть на кілька секунд більше, ніж хвилин, повністю розходиться з реальністю. Ідея про те, що перший поворот і розширення вузлів (в дуже короткий час), так як рослини поміщають на землю (в дуже короткий час), не порушуючи стебла, а потім намагається сісти, є одним з найбільших помилок щодо того, що кола на полях у дослідники прибутку, і це їхня справа, як довго вони хочуть залишитися в ньому. Згинання та розгинання суглобів і тканин поведінку під час неї (у тому числі їх можливого часткового пошкодження - може виникнути навіть під своєю владою, або смерть пошкоджених тканин) ботанически і фізіологічно абсолютно точно документовані і аудиту процесу, але ЗАВЖДИ рослин ПЕРШИЙ закладений або, принаймні, істотно відхиляється на землю , то процес запускається тільки в збільшенні в комірці kolénkách номер. Зусилля по підвищенню рослин почнеться відразу ж після того, як житло , вигин стебла до землі ( вигин стебла на землю ) (насправді, як уже згадувалося, вже протягом житло , пошкодження, слабкість ( пошкодження, ослаблення ), який може зайняти кілька днів), і займає кілька тиждень. Мікрохвильового випромінювання або будь-який інший фізичний або хімічний - biofyziologickou ніколи не змусить будь-якого вузла на заводі подовжувати і подовжувати дюйм, не згинайте і десятки градусів протягом короткого часу без повного руйнування (варені, порвані або зламані). уплощенная , лежачого на землі рослини в моделі або де-небудь ще не приготований. Пошкоджені, але живий. Відразу ж після ураження електричним струмом навіть рослини, які вже помітні незворотнім, але особливо електрохімічні зміни, механічні властивості практично не відрізняються від інтактних рослин, ослаблення тканин займає тижні.

Переважна більшість з соломки в області подав , лежачого на землі ( що лежить на землі ) пшениця не зламана, але нахилився до землі. Ні в якому разі, але не все так, як вони намагалися переконати дослідники іноді неодноразово круги на полях. Щось близько 90%, що є статистично дуже істотне значення може бути повторена в будь-який час на доказ польового обстеження (не тільки правильної форми, але все подано , лежачого на землі ( що лежить на землі ) зерна у світі, за оцінками mnohomilionkrát займає велику площу). Рослини пошкоджений електричний струм, принаймні частину часу позбутися шкідливих хімічних речовин, так що він рухається вниз і виключає корінням у грунт, для того, щоб найменш постраждалих дозрівання насіння. Це лише сама нижня частина рослини піддаються найдовший і самий інтенсивний впливу цих шкідливих хімічних речовин, які протягом довгого часу (кілька днів або тижнів) призводить до його значним механічним проріджування, так що ви можете стебла близько до землі гнутися, не ламаючись. Механічне зниження міцності на розрив (від поломки) і вигину легко вимірні і доказово, простий ручний тест (порівняння подана , лежачого на землі ( що лежить на землі ), і не nepolehlého ( neležícího на землі ) коштує), не кажучи вже про точні механічних вимірювань. Відхилення здорові стебла пшениці в половину висоти 10 см перпендикулярно напрямку зміни в дані вагою близько 10 г - близько 0,1 N, в безпосередній близькості до заводів подав , лежачого на землі ( що лежить на землі ) коштують приблизно в 10 разів менше, а це рослин, які досі nepolehly ( соломинки, щоб зігнути на землю ). Відхилення лопатей, щоб бути здоровим силу ячменю приблизно в 3 рази менше, ніж у пшениці. Ослаблення рослин можливо в цьому випадку, навіть якщо тільки дуже віддалено, щоб послабити виникають нестачі вологи, так що це також можливо частково імітувати. Брак вологи, але працює набагато швидше, і є повністю оборотним, за винятком випадків, коли завод був вже досить посухи безповоротно знищені.

Весь процес описаний також може бути пов'язано з принципом природного добору, так як плоскі , лежачого на землі (пошкодженого) рослини мають набагато більше шансів, що світ принесе нездоровим (генетично пошкоджені) нащадки себе в першу чергу "пропозиція для споживання" птахів, гризунів і інших тварин, і, можливо, інших агентів fytopatologickým - віруси, цвіль, грибки. Прикладені фото 3 голубів, насолоджуючись сплощені , що лежать на землі, урожай пшениці, а кукурудзи nepolehlého (стоячи), варто їх повністю недоступними (фотографії власний текст автора).

Всі регулярно і нерегулярно сплощені , лежачого на землі кукурудзою, міститься невеликий відсоток зламаних стебел (до 10%), особливо в області подав , лежачого на землі ( що лежить на землі ) стенд. Це пов'язано з тим, що в регіоні існують моделі, на додаток до ослаблений стебла переслідує набагато здоровіше, і зовсім ціла, але що плоть не може встояти кілька кілограмів важкої сирої маси ослаблені стебла, зіставляючи країни за рахунок ефекту доміно (пояснюється в будь-яке подальше продовження) зробити прорив.

На всіх сплощені , що лежить на землі, може бути зерно в стеблах про "вибухнув" або "вигнаний порожнини", див. фото 4 опуклі відступу. Але ні в якому разі викликано тиск газу збільшується ріст деформації пошкоджені і вмирають тканини, а не на них навіть попередні пошкодження на всіх учасників, це може бути абсолютно нормальним ростом зміни, які відбуваються в рослинах природним і поступовим дозріванням хочеш зрізів тканин (!) . Спочатку ненаблюдаемой мікроскопічних розмірів, суха місцями із зростанням стрімко зростає. Поля коричневого кольору, такі як рвані кінці листа. Вузли в здорові рослини подолати різницю у вертикальному напрямку росту на кілька градусів вище на 20 Вузлів polehlých , стебла зігнуті до землі, рослини часто перевершують кут майже в 90 градусів, що для деяких може призвести до спонтанного механічні пошкодження , своїм ходом, без яких-небудь серйозних наслідків. Ушкодження тканин електричним струмом вмирають і стають коричневими, але може бути всього лише частина вузлів або будь-яких інших частин рослин. Деякі вузли пошкоджене внаслідок аварії, тому що вони виглядають так, ніби вони були створені тиску газу, насправді, спочатку формується за рахунок акреції мікроскопічні, абсолютно невидимі зміни некротичних тканин ( які можуть навіть померти як абсолютно природний наслідок дозрівання ) і тривав до декількох тижнів.

Важливо відзначити, що фотографії рослин, які пройшли між травмою і приймаючи кілька тижнів. Для деяких рослин, далеко не всі, були основний збиток від електрики, а наслідки дуже схожі механічні - мертві клітини вмирають тканини. Відразу ж після ушкодження електричним струмом рослини візуально відрізнити від абсолютно здорових, хоча саме в них можна знайти пошкоджені тканини і значний відсоток повністю мертві клітини (убитий електричним струмом). Тільки рослини або їх частини, яка отримала кілька смертельних доз електроенергії (100x, 1000x більше) відразу визнаються зміни - скручене листя, пожовтіння, побуріння або zčenalé обвуглені частини. Після таких уражені рослини, але протягом декількох днів не витримує і пам'ятників, а вцілілі екземпляри перший видимий ефект з'являється через кілька днів, а тижнів. Рослини можуть бути ослаблені, а також (деякі тільки) шкідливих речовин, що утворюються при розрядах блискавки в грунт, але найчастіше це поєднання речовин, що утворюються в грунті і в організмі рослини.

Фото 5 сплощені , стебла нахилився до землі маку в 2008 році (фото липень і серпень 2008 р.) і "Підпис головного винуватця". Наслідки грозових розрядів на сусіднє дерево - липа, не більше декількох тижнів можна сміливо відрізняються від удару блискавки, який був би старий рік і більше, відповідно до типової колір свіжого пошкодження деревини. На додаток включено ще фотографії одного й того ж дерева в найближчі роки. Очі багатьох духівник вільного продажу конопель за розбиту маку zaslzí очевидно, для описаного дослідження ще неоціненна. Символ блискавка вдарила в дерево позначено, у правому верхньому кутку його фотографії від року 2008, 2010 і 2011 роках. Усі фотографії власний текст автора.

Далі буде ...

Jan Ledecký

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

     Резервне в список опублікованих текстів  

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

z