Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-опубліковані тексту-1 . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Перший опублікований текст
першого опублікування за межами Вашої домашньої сторінки www.sarden.cz - інтернет науково-фантастичного журналу
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

www.sarden.cz - інтернет-журнал наукової фантастики sarden.cz / міркуваннях-колах зерна

Текст був опублікований одночасно Крім того, в науково-фантастичному Додаток Інтернет щодня Невидима собака на цій посиланню

якщо цікаво контакти cropcirclesonline@gmail.com

Рахунок:

Кола на полях

 

 

На початку визначено декілька основних понять. Найперше, що буде "Кола на полях" перейменовано в "Фігури в зерні", тому що це не просто кола. На певному етапі дослідження, існує тенденція, щоб перейменувати "Поле Піктограми" (PP, англійський поле піктограми, FP), так як це зусилля був покинутий, але зараз дуже простої причини. Піктограми насправді є зображеннями, які передають і спілкуватися конкретної інформації. Як видно з тексту, який таким чином: "Фігури в кукурудзі" абсолютно не передавати будь-яку інформацію, хоча іноді це дійсно здається. У такому випадку, розкриття було згодом "розшифрував", насправді з відносно високою впевненістю, це підробка. Прикладом є "Повідомлення від Chiboltonu", - 21.8.2001, або Crabwoodu - 18 серпня 2002 року, або "PI Configuration" - 1.7.2008, Barbury замок, звичайно, дуже важко, але як і раніше проводитися на людській подобі сил.

Але так як це відносно усталених ім'я в місцях někteých наступний текст буде використовуватися для шаблону скорочень Кола на полях (Crop Circles).

 

Для початку, за підсумками останніх досліджень в декількох точках:

Перший Фігури в nezhotovují кукурудзу ні людей, ні іноземці, є результатом чисто природних процесів. Фізики, хімії, біології та інших суміжних областях. З певної точки зору, це навіть можна помітити, що всі фігури в зерні можна розглядати як результат дії термоядерних процесів (пояснити).

Зображення з сайту

Другий Чи є припустити, що відбувається в цій області, хоча й дуже рідко, щоб справити підробку. Визначені як підробки моделей зроблені людьми, так званий коло органів. Але так як зі статистичної точки зору є абсолютним винятком, навіть, який падає набагато нижче статистичної похибки - як пояснили в наступний момент, не про них у тексті, практично не згадується. Непарних винятком (статистичні).

Третина Хоча це може здатися в найменш імовірний з таких підробок, насправді лише малу частку відсотка, що набагато менше тисячної частки виявили і невідкритих регулярному або менш правильної форми. Звичайно, більш 99,9% всіх виявлених закономірностей в зерні викликано чисто природні, земні сили. Таку заяву явно контрастує з повідомленням про майже будь-який фільм або телевізійне шоу, věnujícímu питання про колах на полях. Безумовно, без винятку, в кожному з таких програм з'являється особу або групу людей з сидінням і рядки які, здавалося б, робить такі містифікації беруть участь, роблячи певні групи спостерігачів неодноразово висновку, що це єдиний реальний спосіб їх походження. Зі статистичних спостережень цілком ясно показує, що в присутності фільмів і телевізійних камер та екіпажів у багато разів (на багато порядків) збільшує кількість різних диваків, які знаходяться в таке місце існує. Тільки подивіться на будь-яку передачу від парламенту. Це особливо важливо усвідомити той факт, що будь-який, хто в будь-якому фільмі або виходить телевізійна програма, вона отримує в якості нагороди, і обличчя його побачать хоча б коротко момент тисячі людей. У випадку деяких мультимедійних ексгібіціоніст навіть ще нагороду nejvyžadovanější. У випадках, описаних (фальсифікатор форми) в переважній більшості (на щастя) перший і останній раз. У будь-якій іншій галузі людської діяльності були б схожі містифікація була виявлена ​​дуже легко після того, що б увійшов в реальному автора, і фальсифікатори так раз і всі відкриті і висміювали. З дуже простої і простої причини, що випливає з наступного тексту, істинне і реальне творця виявлення закономірностей у зерна ніколи не входить, ймовірно, вроджена скромність, ви повинні будете зробити це за нього. Якщо, проте, чисто випадково іноді з таких фальсифікаторів і наслідувачів зустрілися, яка дійсно ніколи насправді відбулося міг, дав їм такий урок, який би, звичайно, нікому в голову не слідувати. Враховуючи, що хитрий коло осіб, які беруть би після будь-якої такої зустрічі поки небагато обвуглений přičmoudlí, звичайно, така зустріч їх в будь-якому випадку ніхто не хотів, і вона залишається серйозним викликом: Будьте ласкаві, скоріше сидіти в пабі, а також проводити споживання. В іншому випадку, ви могли б у кінцевому підсумку, як це ... На ваш внесок людства в обох випадках приблизно однакові в пабі і на місцях.

                       власну фотографію                                                              вихідного зображення

Четверте Фігури в зернах можна, справді, навіть необхідним, відзначити як плоскі , лежачого на землі зерна.

З точки зору візуального (pozoravatele простий вид) є "стебла кукурудзи, які, на відміну від нормальних вертикальний напрямок росту горизонтально або майже горизонтально».

З точки зору сільського господарства і - розведення це все про "зерно частково або повністю деградували polehnutím , згинаючи стебел на землю (важко або повністю neskliditelné) ". З цієї ж точки зору, у багатьох випадках, більш високий ступінь шкідниками хлібних запасів, ніж навколишня рослинність також може бути знижене в більшому ступені вологості.

З фізичної точки зору це можливо, щоб переглянути сплощені , лежачого на землі зерно, звичайно, багато способів, ви можете вибрати один, ймовірно, дуже характерно: плоскі , лежачого на землі зерно "хлібний злак, якого потенційна енергія дорівнює нулю або майже нулю".

Непарна Виняток виникає все плоскі , лежачого на землі зерно, а не тільки той, який відбувається в закономірності, майже однаковим чином. уплощенная , що лежить на зерно землю зерно ослаблена , який уплощенная , стебла лежали на землі завдяки ослабленню які відбулися після пошкодження , ніколи не навпаки. Кукурудза була першою пошкоджені (спочатку без видимих ​​наслідків), і тільки в результаті цього збитки до її ослаблення. Зазвичай дуже повільно (кілька днів або тижнів), а потім, нарешті, Polehňa , його стебла згинаються до землі (іноді навіть не в цьому). Здорові, неушкоджені і безперешкодний зерна nepolehne ( не гнуться стебла до землі ) що ніколи. Будь плоский , лежачого на землі кукурудзу скрізь, навіть візерунки і будь нерегулярно сплощені , що лежать на землі, має точно такі ж характеристики - вигнуті, набрякання і подовжених вузлів, більшість (понад 90%) безперервно стебла нахилився ближче до землі, різноманітність зростання аномалій . Через деякий час після житло , згинаючи стебел на землю ( вигин стебла до землі ), рослини знову намагаються підняти, який менш пошкоджений частково успішними, деякі сонце У першому випадку це можна спостерігати на вигин вузлів у другому розширення.

Деякі дослідники в зерні моделей, ми вважаємо, що вплив якийсь дуже нечітко визначені сили (мікрохвильова піч, інфрачервоне світло, вихори minitornáda, віра), що поле ніколи не бачив у дії, або їх присутність не могла бути об'єктивно довести там якомога швидше , щоб згинання та розгинання деяких інших вузлів, і тільки в результаті такої шкоди, поки рослини Polehňa ( вигнуті стебла до землі ). Всі ці вчені повинні назавжди позбавити: Для розширення та згинання вузлів на стеблі не пластівців або будь-яких інших зразків сімейства Poaceae (Poaceae), ні будь-які інші рослини, ніколи раніше polehnutím , згинаючи стебла до землі, але після. Буде відбуватися (розширення та згинання вузлів), в основному за рахунок geotropismu в той час, коли плоскі , стебла нахилився до землі, rotlina намагався сісти знову (він робить це через вузли - вузли - в функції якого входить, серед іншого, на чолі відхилення від вертикального росту - негативна геотропизма). Аналогічно поводяться і рослин без спільних і збільшення росту і число клітин в певній частині стебла або стовбура, щоб досягти постійної зміни напрямку росту ..

Одним з основних недоліків практично всі попередні Crop Circles дослідження в тому, що їх дослідники дуже швидко і часто дуже багатозначно запропонував, щоб допомогти майже всі у світі існуюче уфології, záhadology, астрологів, езотериків, лозоходців, окультисти, нумерологія, Oracle, психотроніки , гравець, чаклунки, відьми і різних інших фахівців у суміжних областях. В 1:59 областях людської діяльності, науку і знань, ймовірно, головним чином в інтоксикацією і ступор і надприродні таємниці спостережуваного явища, але вони майже встигли забути. Забули вирішення складної проблеми експерти в цій галузі, які все питання, безумовно, може «докласти polénko". Забув є однією з галузей людської діяльності, яка, хоча і не здається, з цього питання зерна моделей може принести самим пояснення, на відміну від усіх перерахованих. Забудьте факт ... ботаніки та сільському господарству. Ця стаття, таким чином, за допомогою нового, щодо комплексної інтерпретації цього явища, намагається це досить вражаюче і сумною реальністю принаймні кілька правильних.

П'ятий Причиною пошкодження в результаті подальшого ослаблення його словами, електричної енергії (електричний струм через рослини), і той, хто сказав, що це грозового розряду - блискавки, особливо його найбільш важлива частина, званаReturn Stroke. Більш докладний опис принципів і потужність розряду блискавки дозволить значно перевищив очікуваний обсяг цього внеску і потенційні кандидати повинні звернутися до літератури.

Розряд блискавки викликає пошкодження зернових та багатьох інших культур та їх подальше ослаблення і житло , згинаючи стебел на землю ( вигин стебла на землю ), а також трави на пасовищах і всі інші трави, і подібні travopolních рослинності полі та поза ним. Переважна більшість таких готелів , вигин стебла до землі ( вигин стебла до землі ) буде грати, як житло , вигин стебла до землі ( вигин стебла до землі ) нерегулярні - англійською випадково збитий формування, RDF . Ці кілька мільйонів квадратних кілометрів пошкоджених і polehlých з лопатями нахилився до землі, рослини щорічно по всьому світу. Для порівняння - площа подана , лежачого на землі ( що лежить на землі ) зерна, викликаних так званим «Коло-мейкерів" в кілька сотень квадратних метрів на рік, що становить приблизно одного порядку поверхонь величини desetimilióntina викликані природними процесами без втручання з цих художників. Це, напевно, ставлення, як якщо б десять мільйонів чоловік відчував одне коло-мейкера (справді, у світі все ще значно менше). Десять мільйонів чоловік Чеської республіки, як люди жили, якщо десять мільйонів одному відчув ривок! Як ви можете бачити, людства проти природи ще належить надолужити згаяне.

Шостий Під час грозових розрядів в полі, у багатьох випадках, значна меншість владою до повного заманливо негайно розширити країну протягом дуже короткого періоду часу в цій області, часто через вологого і тим самим істотно vodivějšímu поверхню країні, особливо в гуртожитках після того, як трактор і в їх безпосередній близькості, і на відстані в кілька сотень метрів і більше, а потім просто йде рівномірно в країні. Деякі невеликі частини ударної енергії перетворюється таким чином у відносно далекому рослин або їх коренева система, тим самим створюючи в них помітна кількість шкідливих хімічних речовин, що робить час може бути у всіх цих місцях, щоб послабити рослину і причини житло , вигин стебла до землі ( згинаючи стебел на землю ), але в основному на великі або навіть дуже довго після шторму, коли я роблю це із спостережуваними ефектами одного співробітника. Описано розширення потужності спалаху на землі так рівномірно, що вже не представляє велику небезпеку для вищих тварин, за винятком місць дуже близька до розряду, який, звичайно, дуже небезпечні часи. Найчастіше це трапляється, що спочатку Polehňa ( вигнуті стебла до землі ) місця ближче до завоювання, і поступово приєдналися інші, менш схильний до впливу, яке може тривати до збору врожаю.

Перша картина місце в районі, який був записаний на 24-му Травня 2010 приблизно в 5:51 вечора CEST 22kA розряд блискавки, і на невеликій відстані від нього на 8 більше, від 16 до 58 000 ампер, все в межах менш ніж за хвилину. Знімок був зроблений близько трьох днів потому, 27 Травень, яка досі не спостерігалося на заводах ніяких ознак тенденції житло , вигин стебла до землі ( вигин стебла до землі ), хрест відзначає місце, з якого він був зроблений другий знімок. Він був доставлений в той же день, коли житло , вигин стебла до землі ( вигин стебла до землі ) з'явилися вперше - 3 червня, за десять днів після виписки. Третє зображення з того ж сайту було прийнято два місяці потому, 1 серпня, незадовго до збору врожаю, на цей раз більш в найближчому подальшого виконання описаної серії - 16 000 ампер. Через кілька годин після першого візиту до місця блискавки, коли перші знімки були зроблені житло , вигин стебла до землі ( вигин стебла на землю ), було виявлено пошкодження карти пам'яті в камері, а в цілому 21 пострілів були неусувною видалені. За кілька годин до втрати даних (навіть у той же вечір) зображення були показані на карті, після їх втрати (знайдено наступний ранок) вже на карті можна зберігати дані в оригінальному комірки пам'яті шкалою, в якій був розташований втрачені кадри дані були безповоротно знищені ( був незворотнім і переформатування neobnovitelnému зменшення продуктивності карт; пошкоджені райони, але всі діяли, як ніби вони були можливі для зберігання даних, вона також прочитати від Марка містить тільки нулі, раз і назавжди, це було можливо тільки переформатувати карту через UNIX при зниженій потужності що призвело до видалення пошкоджених секторів і не можуть бути використані). Напевно, цілком можливо, що описаний ефект може брати участь залишкового статичного заряду, затримуючись занадто глибоко під землею в окремих місцях. Таке припущення було б необхідно порівняти вимірювань на сайт. Безсумнівний факт залишається фактом, що в ході розгляду моделей іноді збільшується кількість електростатичний заряд точно в точці виникнення фактично вимірюється, і набагато частіше, жах дослідників мікроелектронних пристроїв (мобільні телефони, фотоапарати) ведуть себе так, як ніби збільшення кількості статичного електрику. Всі три свої фотографії.

Сьомий житло , стебло нахиляючись ( вигин леза на землю ) у вигляді правильної форми зерна, на відміну від нормальних нирках, є тільки дуже важко обумовленими причинами. Він не виключив той факт, що деякі конкретні причини можуть бути самі різні від місця до місця. У якості одного із порівняно віддалена можливість, здається, той, що досить значна частина розряду не поширюється на навколишні площа на поверхні країні, а може бути в разі нерегулярного типу , згинаючи стебел на землю ( вигин стебла до землі ), але одразу ж йде прямо вниз без перерви прямо в землю, так розряду над поверхнею землі, близьке до поверхні і нижче він діє як провідник, через який проходить струм, часто кілька сотень тисяч ампер. Він діє як електричний провідник, перетинаючи поверхню Землі, через який струм проходить через недоторканими, який поширився від нього районі, де вони просто поширити явищ і електромагнітної індукції. Фігури в таких випадках, інколи дуже разюче нагадують моделі формуються в металевої стружки через магнітне поле. Деякі фігури та їх наближених принципом походження, ймовірно, навіть можна змоделювати в лабораторних умовах. У безпосередній близькості від таких провідник або кілька провідників також може генерувати різні моделі електромагнітних перешкод. Звичайно, вони повинні мати умови - на сайті тож знайти відносно добрим провідником підземного потоку. Оскільки підземні промислово розвинених пейзажі такими диригентами, відносно багато (різні утиліти, якби не деякі долари nevykopou землі), цілком можливо, що подібних структур у формуванні певних форм насправді участь. У деяких випадках це може бути геологічних розломів, які є сайти форм також відбуваються досить часто. Крім того, може виступати в якості пружин, звичайно, рясно присутній у багатьох місцях стародавніх поселень та в інших місцях.

Враховуються також можливості того, що нічого подібного, що в деяких місцях впливу грозових розрядів в області немає, але шар відразу під поверхнею при впливі розряду поводиться як діелектрик конденсатора - це відносно непровідних тіла, у порівнянні з іншими верствами практично ізолятором, який знаходиться на набагато більш провідний шар, який можна поливати основному геологічних шарів (другий, нижній електрод конденсатора і верхній електрод складається з вологій поверхні Землі). Під час розряду вплине на пробій діелектрика і тому спокуса потоку відносно швидко під землею, без подальшого поширення по всій країні, і ще раз нагадує розряд тільки поточний провідник, розташований перпендикулярно землі, а голова через неї під поверхнею. У цьому випадку, він може бути навіть значна частина рослини у потерпілого тільки електричної індукції (таких рослин може бути визначений досить точний коло). Рослини в безпосередній близькості від грозових розрядів може також залежати від коронного розряду, який відбувається в безпосередній близькості від відстані в кілька метрів, у випадку надзвичайно сильних ударів до десятків метрів, і визначити його знову досить точний коло. Коронний розряд блискавки створюється, коли хотів слабо світяться контузії, та може бути зареєстрований на деяких фотографіях блискавки, але вона майже завжди підірвав світло і основного розряду (Return Stroke), Який насправді є гігантським справою, поза всяким звичайного людського уяви. Стрілянина перпендикулярній спалах розряду в центрі країни могли б пояснити, здавалося б, незрозумілий факт, що на деяких пологі пагорби створюють Хоча овальний (еліпсоїда) форму, хоча, якщо дивитися зверху на аерофотозніманню, видається, досить точні круги.

Восьмий У попередньому розділі було визначено структурою (провідний спалаху зваблювання під землею без його подальше розповсюдження по околицях, як підземні природні блискавки) також може ставитися до деяких археологічних пам'яток, багато з яких відбуваються в місцях так званих Cropmarks, Soilmarks або Frostmarks. Їх докладна характеристика буде значно перевищили очікувані рамки цієї статті, тому, можливо інший час або в іншому місці. Цілком можливо, що підземні пласти, що випадкові появи перераховані явища викликають насправді іноді частково на розвиток певних цифрах йдеться (деякі цифри можуть виникнути з їх допомогою). Сумно, але факт супутніх явища Crop Circles дослідження видається той факт, що місця, які ці явища слід приділяти саме, особливо різні сайти, присвячені питанню про Круги на полях, ці явища майже немає навіть найменшої згадки.

Джерело, нині неіснуючої - www.cropcirclesdatabase.org 

Дев'ятий Pin застряг в центрі форми.

Після відкриття деяких дослідників шаблони часто виявляють, що в центрі або близько до того, що можна розглядати як місце, де він раніше був спантеличений штифт в країні, що призвело до рядку, і так далі. Без коливань відзначає то такі картини як підробка, зроблена людиною.

Ви не можете злитися на тих, хто вважає, що коло осіб, які беруть як люди дуже нерозумно (див. D & D). Будь-яке місце щось подібне відбувається, але вона повинна спочатку подумати про те, як це можливо, що сайт, на який хтось таємно модні кільця, контактний замовк, зробив коло, і після зняття контактних не спромігся ретельно замести сліди. Це питання має скоріше наступним чином:

"Як це, що таємно намагається створити коло хтось настільки дурний, що країна зупинилася PIN-код, створений коло, витягнув чеку, і не потрудився замести сліди після нього, так що тепер випадково показала перший відвідувач?"

Це був той факт, що людина, яка була насправді на місце і форма, створена, звичайно, не дурний. Ніколи в своїй nezahlazuje треки, це не в якій мірі необхідності, навпаки, він залишає їх за дійсно високі, майже як якби він хотів би бути представлений як можна швидше, і його переслідувачі хотіли сказати щось на кшталт:

"Hihihi, навіть якщо я відкрию просто ніколи не спіймати мене."

Можливість ефект "zabodnutého контактний" через розряд блискавки доведено існування, на момент звільнення канал шириною не більше 5 мм і проходить через нього енергія, до якої електровоз поїздки кілька тисяч кілометрів. У цьому прикладі ви можете побачити, що може бути механічні дії грозових розрядів. Ударна пішли "підземну трубу", яка може бути на глибині близько 1 м і більше. Як же доглядати за трек грозових розрядів, яка продовжується після дотику до поверхні безпосередньо прямо вниз, в землю? Лоб інцидентуReturn Stroke- Основний розряд (до речі, що рухається зі швидкістю від одного до двох третин швидкості світла) можна порівняти з максимальним розмір коробки сірників, але який містить енергію електровозів (а також важить приблизно стільки ж). Тільки подивіться на будь-яку іншу картинку, де записані механічні наслідки впливу грозових розрядів - пошкоджені дерева і перепризначення, свинець відірваний від стіни, проколоті даху - і розуміють, що відбувається на землі, що відбувається електротермічного і термомеханічної відбувся .

Підрозділ очок внеску ймовірно, більше непрозорим, отже, буде продовжуватися лише поділ на абзаци.

 

Відхилення від нормального напряму компаса?

Після проходження струму в кілька тисяч ампер через будь намагнічується матеріал залишається матеріал протягом більш тривалого періоду часу - тижні або довше - значно намагніченим, намагнічених все до декількох десятків метрів, магнітним моментом є неймовірно сильним. На кожній коробці є певна кількість заліза (знос сільськогосподарських знарядь, ренегат елементи), як метал у вигляді гідратованих оксидів. Намагнічування провідник служить досить точним індикатором струму, який через це пройшов під час розряду. У багатьох акрів кукурудзи досить багато металевих конструкцій, виготовлених з феромагнітних матеріалів (вода та інші труби). Деякі іригаційні труби, що приводить до поверхні, вони можуть бути активними в якості диригента і, отже, бути порушені, а також намагнічені. Середній вміст заліза в орних земель складає близько 30 г / кг. Також див LI (R) M, GOOGLE.

 

Розсіяна мікроелектроніці?

(Цифрові фотоапарати, відеокамери, мобільні телефони, карти пам'яті не працює, і т.д.).

На сайті відбулося деякий час назад obrovký, абсолютно неймовірних електростатичний заряд. Мало того, що вони відволікають вчителів фізики в класах електроскопа ліщини (деякі mikrojoule), але мегаджоулей на гігаджоулей більше, в результаті чого електровоз міг подорожувати тисячі миль. Невелика частина його все ще може приховати занадто глибоко під землею. До речі, в інструкції кожного сміливого мікроелектронних пристроїв букв вона говорить щось на кшталт: "Можуть виникнути проблеми при статичної електрики" . Люди, які коли-небудь жили поруч з ван-дер-пузирчатий генератора (від сотень тисяч до мільйонів вольт) спостерігали таке апаратна функція невдач, вимикання, перезавантаження. Під час візиту в будь-яких формах в своїх спостерігачів зерна представити в точці, де, якщо якийсь час назад працювати відразу кілька мільярдів vdGg найбільшої в світі були побудовані. Для досягнення напруги і струми, які відбуваються в грозових розрядів навіть не додасть кілька мільйонів Темелін влади одночасно (200 МВт, генератор буде поставити один мільйон вольт у 200, за словами двісті ампер, який в порівнянні з кілька мільярдів двісті тисяч вольт і ампер менше ніж 1/1000000, 200 000 ампер, в той час як струм не середня, але досить часто зустрічаються блискавки, незважаючи на те, що кілька разів на рік, як правило, вимірюється, як блискавка, і тільки "трохи нижче" мільйон ампер).

Як це можливо, що деякі цифри, таким чином, надзвичайно важко, здавалося б, будь-які процедури nezhotovitelné? Тобто основну частку двох фізичних явищ: резонанс і перешкоди. У момент, коли розряд блискавки, місце неймовірно потужних фізичних процесів (і неймовірно різких змін), механічні та електричні. Марші поза всяким звичайного людського уяви. Є різниця потенціалів мільйонів і мільярдів вольт, де струми запуску десятків до сотень тисяч ампер, прискорення електричного імпульсу краю крутизни сотні тисяч ампер, для одного (!) Мільйонну (!) Секунд, перед основним імпульсом (Return Stroke) Переміщається на третю -2/3c (100-200 тисячі кілометрів в секунду). Відразу ж після впливу розряди відбувається саме в момент помітний вплив місцевих мікроземлетрясенія величини 3-4 (нікому не наносить шкоди, якщо він був не грім, це буде ледь помітним почуттів). Ще до впливу розряду на землі починає поширюватися величезний тиск повітря (швидкості звуку) і ударні (надзвукові) хвилі, а швидкість світла потім поширюється надзвичайно потужний імпульс електромагнітного випромінювання, практично у всіх довжинах хвиль, яка не має аналогів у фізичній практиці. Серед усіх цих явищах у випадку впливу шоків всього кілька метрів до десятків метрів один від одного розмістити навряд чи можна собі уявити резонанс і перешкоди. Звичайно, ніколи не буде дослідниками, які в таких місцях, і щось там сталося виміряти. Такі дослідники буде дуже мало термін придатності і повинні були бути часто повертається. У будь-якому з попереднього пункту, було показано, що за певних обставин, деякі моделі нагадують моделі в металевої стружки, що утворюються при струм, що протікає через провідник. Навіть одне загальне кіл на полях дуже разюче схожі картини, які створюють металевої стружки розкиданих на дошці, через яку веде прямий провід, який проходить електричний струм (магнітне поле рівне дроти). Це, мабуть, доречно нагадати, що, коли грозові розряди на відстані декількох сотень метрів, а також немагнітних матеріалів, таких як кукурудза, солома, може вести себе як нормальний електромагніту і намагнічені, воно проходить електричний струм, індукований. Це тільки затримало швидкість світла, яка є однієї мільйонної частки секунди на відстані трьохсот метрів. Все завдяки електромагнітної індукції, і більше струм через них не міг ходити на кілька хвилин раніше, у зв'язку з електростатичної індукції.

В кінці буде підключений до невеликої погодних сайтів для англійського кажучи особи називають передбачити, коли і де в цьому році (2011) Є моделі в зерні. Звичайно, це буде абсолютно загальний прогноз, точно не конкретизуються, але багато хто припускає, що.

Де?

Тільки там, де були бурі, ніде. Більш конкретно, де розряду блискавки сталося прямо в землю, тобто хмара-земля розряду. Просто запитайте метеорологів, вони мають ті записи, poschovávané багато років тому (Aldis, Celdn, Nordlis, Euclidта ін.) До речі, їх записи дуже точні, час, коли розряд відбувається записуються з точністю більшою, ніж тисячна частка секунди, і локалізація в деяких випадках більш точним, ніж кілька десятків метрів (деякі блискавки, але вони сильно гіллясті, тому наслідки можуть бути вельми помітні в великих відстанях від виміряної - середньої точки влучення). Метеорологи але люди по природі скромним, і тому подібне управляти будь-якою ціною nevytrubují завжди і скрізь у світі, на відміну від деяких психічно нестійких людей.

Коли?

Тільки після шторму, але це на сьогоднішній день найбільша кількість випадків, навіть довгий час після бурі (зазвичай близько 10 днів, але більш ніж на два місяці). Спільною рисою майже всіх поданих , лежачого на землі ( що лежить на землі ) зерна, будь то в закономірності, або досить нерегулярних структур, є той факт, що основною причиною житло , вигин стебла до землі ( вигин стебла на землю ), хоча розряду блискавки, але після контакту з землею дуже часто не бродити прямо перпендикулярно землі, але до першого після "" з вітром "або" воля ", в основному в коледж після того, як трактор в їх близькості, і тільки потім з невеликою затримкою виразно йде в землю (в той час як і раніше зустрічається з кореневою системою рослин). Реальний фізичний принцип підвищеної електропровідності мокрій поверхні землі, і навіть більш високу провідність rozježděných треків для трактора, який містить найбільш вологи в порівнянні з шарами відразу ж нижче, містять значно менше вологи за рахунок майже непроводящей, це не для багатьох інших можливості немає. Мабуть nenapáchá той час як майже ніяких пошкоджень, окрім того, що в рослин створює «зайві» переваги шкідливих хімічних речовин і мікроскопічних візуально реєстрованих тканин збиток, клітин і тканин. Майже ніколи не буває занадто житло , нахилившись до землі стебел ( стебла нахилився до землі ) відбувається відразу ж після завоювання, протягом декількох хвилин або годин, але відбувається тільки через кілька днів, а частіше тижнів, іноді не вистачає на весь місяць, ви повинні чекати два . Цілком можливо, що переважна більшість випадків, житло , вигин стебла до землі ( вигин стебла до землі ) зерна, яке відбулося незабаром після того, як буря, в основному, пов'язано з тим, що рослини були вже декілька тижнів "готовий" абсолютно інших електричних імпульсів , але ніхто не пам'ятає. Процес стоншування і деградації рослинних тканин для передачі електричного струму відбувається дуже повільно, це процес біологічного, фізіологічного, і це займає багато годин та днів, на відміну від хімічних та електрохімічних процесів, які відбуваються після виписки протягом декількох секунд до декількох хвилин, і фізичні процеси - індукції та провідності електрики, які мали місце під час розряду складає не більше тисячної частки секунди, або в той час, відразу після, що не триватиме набагато довше. Процес індукції зі швидкістю світла, процес протікання струму трохи повільніше. Імовірність того, що житло , нахилившись до землі стебел ( стебла нахилився до землі ), зерна чи інакше залучені розрядів електрики, яка поширюється вздовж траси трактора значно збільшує чітко спостережуваного факту (досить поглянути на карти Google або будь аерофотознімків в будь-якій точці світу, придбаних у період росту та дозрівання кукурудзи), що уплощенная , лежачого на землі зерно дійсно найбільша кількість випадків такі напрями треків для тракторів, і рекорд відбувається поблизу колій на краю поля, які мають найвищу провідність (є декілька перетину і тракторів в районі повороту). уплощенная , лежачого на землі кукурудзи також нечасто виходить за межі поля, від navzálem цілком упевнено гальванічно розв'язаний (канави, огорожі, доріжки, алеї).

До речі, в цьому році весняних штормів у Великобританії дають досить довгий час (принаймні в місцях з найбільш частими шаблонів) не так вже й зовсім неможливо, що так популярні "жовтої період ріпак" в цьому році буде набагато слабкіше, ніж в інші роки.

Це було б початком всього, продовжить після деякої роботи. У ній, наприклад, можна було б пояснити принцип найпростішої форми - круг, але й більш складні фігури - два набори концентричних кіл, частково перетинаються, і втручання (наприклад, кола на воді). Незважаючи на те, що була зазначена тут, це ще не все, і, безперечно, найголовніше, на додаток до електричному струму, який дійсно лежить в основі всього, але працює в поєднанні з багатьох процесів і явищ, принципи якого ще належить уточнити. Вони описали найважливіші фізичні, хімічні та біологічні процеси в освіті типу , нахилившись до землі стебел ( стебла нахилився до землі ), що беруть участь, в якому порядку і раз приблизно місце.

У роботі, яка може прийти після нього ніколи не буде порожнім описав явище. Ніколи не невідкритих та порожній, регулярний і досить типова картина в зерні (Чеська Республіка). Це не просте кільце, дуже схожі, майже ідентичні моделі форми були виявлені в Німеччині, Італії та Великобританії відрізняються тільки розмірами. Це підтримує теорію, що їх причини можуть сприяти дуже схожі фізичні принципи, і не тільки ви. Опубліковані дані були спіймані зненацька тільки через аерофотозйомки, ніколи не nezkoumán місці будь дослідники виявили лише через кілька років після зйомок, тільки зображення. Він передав його долі, що приблизно з 2006 супроводжував чомусь майже всі з його попередників, сучасників і послідовників, які майже без винятку одного на сайті www.cropcircles.cz з позначкою "ймовірно, підробка - ймовірно, містифікація" або прямий а як "підробки - містифікація", швидше за все, через "PIN застряг через діру" в центрі форми, а на наступний ніхто не річ платить їм ніякої уваги. Незважаючи на все це, однак, з відносно високою ймовірністю може бути картина, що ніякої плутанини сновиди, ploužící вночі по полях з сидіння та шнур nezhotovili. Не вірите?

Після цього повідомлення може слідувати лінії на зерно. Або навпаки.

Jan Ledecký

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

     Резервне в список опублікованих текстів  

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

z