Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-продовження . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Гра закінчена.
(Гра називається GATE кола на полях)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - переклад сайту машині

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Вірний своїй крутизні собі виключає можливість, що виявлено не було. (Heraclitus)

Істина чужим, ніж що-небудь можна придумати. (E.A.Poe)

Omnia vero fulmen gubernat:Спалах є скрізь. (Heraclitus)

Перший тільки природне пояснення принципу формування  кругів на полях,  з використанням перевірених, повторюваних статистично перевіряються наукові процедури і методи дослідження. Завод анатомії, патології, фізіології, біології, хімії, археології, фізики, гідрометеорологія, спелеологія, геології, електрики, магнетизму, і інші, часто міждисциплінарних областях.

таємницю кругів на полях буде остаточно вирішене

Розряду блискавки - це одна причина будь-якого кола в кукурудзу , знайшов у будь-який час в будь-якому полі кукурудзи.

Crop circles created by Lightning Electromagnetic Fields
Crop circle - a simulation of Lightning Electromagnetic Fields

Схематичний вид праворуч показує одне з ряду дуже цікавих аналогій в Круги на полях і фізичні властивості грозових розрядів. Подібність номер 1 розряду блискавки в структуру зерна (растрові) запис його електромагнітних силових ліній. , Аналогічний процес, як при зйомці фотографій. Результат відображається (дзвінків) на кількість днів.

Розряду блискавки - це одна причина будь-якого кола в зерна , знайдені в будь-який час в будь-якому полі кукурудзи.

 

Top, одна відзначений невеликим зеленим відтінком бази , - дуже, дуже скорочена версія сторінки, яка знаходиться в Круги на полях - пояснення , і подальший розвиток у ряді додаткових сторінок у всьому Інтернеті cropcirclesonline.com .

 

Містить тільки декілька дуже простий пароль.

 

За введення в основні історичні перспективи з цього питання кіл на полях можна відвідати веб-сайт Wikipedia - Круги на полях . Більшість з пояснень, хоча подані або падає майже повністю в межах псевдо (лженауки), але принаймні служити в якості основної інформації про поточний вид на весь запитання.

 

Об'єднання теорії кіл на полях

Єдина теорія - круги на полях

Це перша і єдина об'єднуюча теорія , - пояснює точно таку ж процедуру не тільки поява регулярних форм, круги на полях , але і причиною всього творіння і подав зерна по всьому світу. У той самий час дуже чітко пояснює, абсолютно без причини виключення і поява будь-яких так званих " аномалій ", які всі разом спостерігали в безпосередній близькості кіл на полях . У тому числі частих випадків, коли знайдений " отвір для виводу ", і душевнохворим уфологи давно крик і оплески щоб ​​відкрити фальшивомонетник. Якби це було в місце деякі реальні фальсифікатор дійсно мало місце, то такі докази будуть також усунути одним рухом руки. Всі такі явища, спочатку зовсім помилково розглядати як аномалії, а саме в попередніх розрядах блискавки в описаних областях ніяких аномалій.

 

Перша і єдина теорія походження кіл на полях, які всі претензії і буде абсолютно надійно довести або спростувати. Це насправді одна з основних допущень будь-яких піддаються перевірці доказів - опровергаема варіант (див., наприклад, вікі). Спільною рисою практично всіх існуючих теорій є те, що це не можливо ні підтвердити, ні спростувати - основна спільна риса всіх лженауки.

 

Новий погляд на питання про колах на полях

Кола на полях - пояснення - скорочений варіант.

Як круги на полях

Це рекордний показник електромагнітних силових ліній, які були створені розряду блискавки, або набір таких паралельних і подальших розрядів і перешкод і резонанс вони створюють пучки електромагнітного випромінювання.

 

У деяких випадках це, ймовірно, також формувати їх створення і можуть брати участь втручання механічні - коливання стовпа повітря і поверхні, взаємодії повітряних вихорів. В результаті рух повітря і вібрація земної поверхні, викликані розряди блискавок негайно. Вони можуть виникати як часто спостерігаються аналогією Chladniho obrazců.

 

Тільки дуже рідко цифри з'являються відразу після виписки - особливо ймовірно, якщо зерно протягом багатьох днів, перш ніж велику площу була пошкоджена інший розряд. В іншому випадку, видається, в цілому принаймні кілька годин, але навіть кілька днів або тижнів після виписки, коли є дуже повільний розпад рослин. Експериментально перевірено легко відтворювані і піддаються перевірці експериментів. Тільки через деякий час ослабить рослини так, що там буде відносно швидким поклонившись до землі, як ефект доміно аналогією. Знову експериментально знову легко відтворювані і піддаються перевірці експериментів.

 

Всі постійно намагається заспокоїти людей у ​​глибинах невігластва псевдонаукові твердження, що кола на полях створені інопланетянами (НЛО, літаючі тарілки), є ідіотом.

 

Будь-хто, хто говорить, що кола на полях створюються людьми, це нерозумно.

 

Будь-хто, хто говорить, що кола на полях генерувати плазму, електрично заряджені вихори повітря, звані вихори ніколи не бачив ні nenapodobil або математичне - фізичних nesimuloval це "нині кілька дезорієнтований".

 

Будь-хто, хто стверджує, що кола на полях, коли і де він створює або створив, жахливі ботанік. (D & D)

 

Будь-хто, хто має найбільшу жарт закохався в мати-природа так чудово ("це не приходило в голову сама по собі, вона повинна була зробити людей"), він відправився в поле зерна, щоб створити щось подібне для того, щоб підтримати їх вимогу, що це нерозумно простодушний.

(Не наукових експериментів і експериментальній перевірці обгрунтованості)

 

Будь-хто, хто стверджує, що розряд блискавки не може створити щось на поверхні, такі як вплив на прикладеному фото ідіот.

Див дещо інші супутні зображення ще не опубліковані (в основному, в якості посилання). Чи можливо їх подякувати італійських дослідників. Тисячі опубліковані та неопубліковані фотографії таких "доказів людської діяльності" - "отвір для пальця."

 

Будь-хто, хто говорить, що кола на полях створюються з якоїсь дивної, незрозумілої і невідомою електро - магнітного - механічні (НВЧ) енергії, за рахунок якої дія в такому місці, навіть після відносно тривалого часу, ви можете зареєструватись ряд незвичайних явищ і ефектів, таких як LIMA - Блискавка Індуковані магнітні аномалії (відхилення компаса), інфрачервоне випромінювання (тепло, накопичене), незвичайних реакцій людини і тварин розлади мікроелектроніки (під впливом залишкового електростатичного заряду) і в стані вивести з цього, що тільки такі природні, існуючі і поточні явища розряду блискавки нерозумно.

 

crop circlescrop circlesНовий Йічин, 3 Сьомий 1999-ому Будь-хто, хто може сказати, що це абсолютно типовий фрактальний візерунок, розгалужені в сторони точно у відповідності з правилами поведінки іскрових розрядів, які з'явилися в один прекрасний день в полі зерна в Чеській Республіці може бути створений будь-який інший процес, ніж грозового розряду ідіот. Це дуже специфічний тип Lichtenbergova форми, позитивні výboj.výboj.

 

Одним з найбільш типових характеристик грозових розрядів є їх фрактальної структури, поступово розгалуження на все більш тонкі структури.

Один із самих загальних рисах закономірності в їх зерно, почекайте хвилинку, що це насправді, зараз це якось не в змозі оснастити ...

Те, що це був їх фрактальної структури?

 

Будь-який, хто посміє сказати, що мертві мухи, часто зустрічаються в місцях знаходження кола на полях, а також будь-яких інших мертвих комах або будь-яких інших мертвих тварин, убитих щось інше, ніж розряд блискавки нерозумно.

 

Той, хто не може зрозуміти, що абсолютно всі, без винятку, так звані «аномалії», що в багатьох місцях з'являються круги на полях, можна пояснити таке місце нещодавно грозових розрядів, ідіот.

 

Перший і найбільш яскравий приклад такої аномалії геомагнітного поля

Блискавка наведеної магнітної аномалії , блискавка індукованого магнетизму Remanent , блискавка індукованого магнетизму , Remanent магнетизм - тисяч технічних книг, і описані тисячі тонн друкованої папери.

Будь перераховані пароль, просто введіть в пошуковій системі Google

Було б, можливо, достатньо, щоб дізнатися деякі англійською мовою, ви Купи листкове уфологічних záhadologický ...

 

Той, хто не розуміє, що першопричина всіх колах не тільки як будь-який звичайний резонанс і інтерференційних картин в зерні, але майже всі подали зерна в світі, яка нерозривно супроводжує пошкодження електроенергії від грозових розрядів і поступове ослаблення рослин ідіот.

 

До речі, фермери знають це дуже добре, але цілком зрозумілих причин виїхати ( виїхати, або якщо ми це допустимо ) для себе. Це цілком природно, враховуючи той факт, що (підпорядкування) zemědělný люди якось краще і більш природно зливається з природою, і можна оцінити орієнтованих хоча б приблизно, інстинктивно, що там відбувається, набагато краще, ніж інша частина аудиторії, навіть без яхти. Не доведеться мати справу з ним, але ніколи не буває занадто гордий. Безумовно не вважають за необхідне пояснювати і polovzdělaným неосвічені дурні, як уфологи і záhadologové «експертів» по різних паранормальних явищ, і подібні proutkařsko - астрологічні набрід, що в таких місцях відразу спустився вниз, як таргани на пиво там і розмірковуючи про безсмертя жука.

 

Тисячі сільськогосподарських наукових та фахових статей, публікацій, що стосуються наслідків грозових розрядів на сільськогосподарські культури. Багато посилання на перевірених наукових ресурсів і спеціалізованих видань, таких як сільське господарство тут .

 

М'яч на вашій стороні майданчика, ви Купи вошива уфологічних záhadologický. Спробуйте вдарити його по крайней мере. На нашій половині поля, але вона ніколи не була йти ...

 

Вам може знадобитися, щоб спробувати довести, що саме місцях ( GPS бази даних ), де коли-небудь круги на полях з'явилися, внаслідок чого природним образом так природно, як описано на цьому сайті (це більш ніж 99,9% всіх випадків), було кілька хвилин, годин, днів або тижнів до його фізичного видимість (відкриття) впливу грозових розрядів. Можливість тут, і завжди буде. Досить було запитати метеорологи. Ха, ха, ха. Привіт, Привіт, Привіт .

 

Якщо ви вирішили використовувати найпростіший спосіб принаймні спробувати довести свою правду, тому вони намагаються заперечувати будь-які претензії, які розташовані на цьому сайті, VKPZU , то я б, ймовірно, дійсно заслужив, тобто для когось дійсно надерти дупу . Це також буде дуже цікаво подивитися, як легко результатами такого розслідування, повідомляє його старанний громадськості.

 

GPS - це база даних , яка буде опублікована в повну версію протягом декількох днів, іноді до кінця 2012 (тобто, незабаром після кінця світу) - найбільша колекція сайтів GPS знайдені кола на полях коли-небудь зібраних в світі. Тільки з Англії містить більше 1000 найменувань. Вона містить не тільки багато сайтів, GPS, які відомі, і вони були образами карт різних додатків, деякі спостерігачі виявили і опублікували. Перш за все, звичайно, Google Earth , тому що вона дозволяє місцях, де такі карти доступні, перегляд стану в різні періоди часу, але і, наприклад, на Bing Maps або Yahoo Maps.

 

Звичайно, містить, щонайменше, двадцять сайтів, які призначені карті документи, описаних додатків доступні, але до цих пір не виявлені або розкриті.

Швидше за все, з Італії.

Звичайно, не вичерпавши всі можливості, і уважні спостерігачі в цих місцях розкриті або біля нього, звичайно, з'являється.

Звичайно, є місця, де круги на полях фотографії, записані на картах, але земля дослідження ніколи не були розташовані, людство ніколи не знало про нього (наприклад, багато з Італії, один в Чеській Республіці - буде опублікований у часі)

Крім того, часто можна місцевому місцевих обстеження з використанням Google Earth відкрити для себе багато цікавих фактів пов'язаних в прилеглих і віддалених місцях. Знову ж таки, наприклад, число таких випадків з Італії, але не тільки там.

 

GPS база даних містить в основному серію точних даних GPS знайти на різних кіл на полях по всьому світу, точне місце розташування GPS не був опублікований (сотні). Він буде опублікований в повну версію в найближчі дні, до кінця 2012 року, або відразу після

 

Це може бути краще рекомендувати всім, хто хоче побачити досить бездушні суміш " пророцтва майя і кола на полях ", або що там було, вони навіть подивився вниз, щоб спробувати покласти туди всі звинувачення в перспективі тут розміщені роз'яснення. У всякому разі, нещасні автори не знають, що вони мають дуже точне уявлення формування врожаю коло, з грозовим розрядом. Це був (дуже ймовірно) грім серед ясного неба », громом серед ясного неба", який може бути майже чув. При відсутності хмар і багаторазового відбиття звуку між ними і землею, за винятком того, що це дуже значна частина звукової енергії каналу витоку спалаху вгору. Але коли п'яний знімальної групи і храп, чути не хотів нормально буря, і не дивно, що вона повинна бути замінена записом матеріал повинен попередити розряду блискавки. Confused автори насправді майже вдалося зловити, записати головного винуватця "у акті", але я до сих пір так і не змогли реалізувати навіть натяку.

 

Це відноситься, звичайно, плодом будь-який інший подібний "художній шедевр", який коли-небудь був призначений на тему вказано. Випадкова, такі як "" Кола на полях: В пошуках істини ", або" Що на Землі? Усередині Таємниці кіл на полях ". повідомив тут два приклади набагато гірше, ніж майя ... принаймні він може дивитися.

 

У всіх таких матеріалів, однак, можна побачити на повітряних і наземних знімків один важливий факт: майже всі в порядку, "справжні" круги на полях, створених природою, є більш-менш повністю далеко нерозривно супроводжується досить часто, нерівномірно polehlým зерна, але яка виникає тієї ж самої причини - пошкоджені рослини електроенергії після грозових розрядів. Взяти участь у ньому, але без перешкод і резонанс. Або створити будь правильної форми, які утворюють на прикладі так само, як записи кругових ліній електромагнітного випромінював навколо дроти - розряди блискавок, перекриття, "стирається" струмами, поширюючись по землі абсолютно нерегулярно. Такі поверхні мають на світовому площу приблизно в мільйон разів більше, ніж звичайні форми.

 

Перш за все, для ряду відеоролики, що демонструють повітря повинна бути тому будь-які подібні автори працюють принаймні частково комплімент , навіть якщо це не кількість сміття в дусі чуже і незрозуміло ефірної енергії.

 

Крім того, необхідно звернути найпильнішу увагу на підробки, і завжди запитувати Кюї Боно? Хто від реалізації такої моделі має найбільшу вигоду. Щоб дізнатися правду, не так вже й складно. Вони є авторами опублікованого матеріалу на різні круги на полях - такі підробки надійно приймати іноді більше 90% свого "шедевра". Це включає в себе різні обличчя і будь-який іноземець, щоб розшифрувати повідомлення. Увага але на той факт, що різні зразки право кожного розшифровує різних форм давньої культури, положення зірок і тому подібне. Такі дані можуть бути розшифровані на будь-яке зображення з калейдоскопа, або дітей kresbičkách.

 

Сказав головний винуватець - розряду блискавки . Він не просто деякими шкірку. Кожен потенційний спостерігач своїй промові або переслідувати так далеко від місця злочину, наскільки це можливо, або вбити його прямо. Тільки в розряд блискавки США щорічно вмирає близько 50 осіб, Мексиці 200, Китай трохи більше однотисячна Більше того, коли хтось намагається його спіймати, таких як відеокамери, такі записи часто може видалити дію надзвичайно сильного електромагнітного імпульсу ( LEMP ). Саме така ситуація сталася в зазначеному кадрі пророцтва майя і кола на полях , під час запису патернів в полі Сході в 2007 році. Місці зйомки, де вона повинна відображатися розряду дуже zašumněný вихідне зображення повністю стерті щось набагато сильніше - електромагнітного імпульсу. Кілька окремих кадрів, в суворій відповідності з правилами електромагнітного імпульсу на кілька розрядів блискавки, складається з декількох послідовних розрядів.

 

Грозові розряди, але, звичайно, це можна записати, фото і відео запису, просто запитайте stormchaserů . Хоча ті, за кордоном в основному зосереджені на торнадо, але, наприклад, Stormchasing аматорські товариства чехів, як колода, вони будуть бачити торнадо більше, ніж кілька років.

 

Чому деякі зображення стародавніх цивілізацій так разюче нагадують деякі фігури, які в останні роки явно понесені в природі, не з вини людей? Чому, тому, що древні майя (шумерів, індіанців, що завгодно) спочатку виявили в своїх областях, і тільки потім обробляють його символіки. Звичайно, це розглядається як діло Боже. Звичайно, вони насправді думають і спалаху для справи Божого. Хто знає, якщо ви pišišvoři навіть ті, які безпосередньо не усвідомлюють зв'язку між розрядом блискавки і картини в кукурудзу - круги на полях, але ми забули написати. Може бути, навіть написано, скільки було знищено або не знайшли. Але, можливо, вона лежить десь у muzeu.muzeu.

 

До цього дня в різних місцях, розділених тисячами кілометрів, іноді виникають дуже схожі картини. Устань, бо вони пов'язані з точно таким же фізичних принципах. Кристали солі завжди буде виглядати однаково, незалежно від того, які виникають у Африці чи в Бразилії.

 

На даний момент, можливо, по відношенню до якої буде, через деякий час буде розроблено пояснення цілком заслуговує довіри чином дає один з можливих принципів неймовірно багато симетричні форми, дуже регулярно відбивається багатьох осей. Ця взаємодія двох або навіть більше (-? Буде доповнено) і їх розпад над полем. Може стягуватися величезну кількість електроенергії, мільйони джоулів або більше.

 

В основному використовує відносно простий механічної принципи (експериментально це можливо, спостережувані і перевіряються), але без необхідності вдаватися до їх вирішення через надмірно складним математичним - фізичним інтелектуального апарату. Є щось, щоб з нетерпінням чекати, насправді!

 

Puzzle Crop Circle зібралися ...

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Резюме в кінцевому рахунку,

 

(Іноді менше, так серйозно)

Кола на полях тепер зрозумів раз і назавжди.

Fasciující, всеосяжного, перша і єдина реальна наукова ,

реалістично, абсолютно нова теорія.

Фундаментальні дослідження.

Приголомшливі коди кіл на полях виявлено. Все і назавжди.

Багато інші деталі знаходяться на наступних сторінках

 

Кола на полях тільки зараз стає дійсно нез'ясовні явища, використовуючи тільки справжня наука . Біохімічні, фізичні, технічні, механічних, хімічних та інших, з реальною науки на основі принципів дослідження, використовуючи тільки природні закони .

 

Приблизний перелік наукових, технічних і науково-дослідних полів і методів, які можуть бути використані для пояснення принципу походження і ходу пошкодження сільськогосподарських культур і рослин, грозових розрядів, в тому числі кіл на полях:

 

Фітопатології, завод анатомії, морфології і фізіології, біології, біохімії, біофізики, біомеханіки, фізики, хімії, грунтознавства, гідродинаміки, статистика, мікроскопія, спектроскопія, фотограмметрії, електромеханіка, електростатики, фізики та дозиметрії електромагнітні та іонізуючі випромінювання, електротехніки, гідрології, геофізиці , фізиці, резонансом та втручанням оптики, кристалографії, магнітній гідродинаміці, гідрометеорології, електродинаміки, фізичної хімії, термодинаміки, квантової хімії, термохімії, гідростатики, кінетики вибуху, динаміка рідин, фотографії, геометрія, токсикології, обвалення, магнетизму, електромагнетизму, радіобіології, механіки, фотометрії, фрактальної геометрії, агрономії, аеродинаміка, геології, математики, археології, сейсмології, агробіології, агрохімії

 

і багато інших, часто міждисциплінарний, переплетені і взаємопов'язані дисциплін.

 

Наприклад: наслідку грозових розрядів в сільськогосподарських фермерів урожай порівняно відображається в деталях, тисячі наукових публікацій. Незначні наприклад, кількість посилань на різні сільськогосподарські наукові публікації, наприклад, тут .

 

Абсолютно нова, оригінальна теорія походження і формування моделей круги на полях, повністю вільною від будь-яких ознак лженауки, езотеричні міркування, містики і окультизму, лженаука, záhadologických міркувань, НЛО, літаючі тарілки, інопланетяни, інакше майже будь міркування, що впливають на врожай шаблонів для нерозривно супроводжують його.

 

 

Дуже ретельно, але простою і зрозумілою.

Повне 100% наукових теорій і пояснень круги на полях

готові до будь-якої наукової перевірки, розвідки і opponency.

Шокуюча!

 

Теорія ретроспективно перевіряються за записами, які існують,

але ніколи не використовувалися для цілей, описаних.

 

Таємниці кіл на полях зламаний ..

 

Нова теорія, за допомогою звичайних наукових методів

повністю звільнені від будь-яких pseudovědeckéhoo досліджень.

Дивовижні, що лякають, шокуючі, майже в той же час непередбачуваних теорії.

Привиди чи ні привидів, ані натяку на спіритизм.

Ні езотеричних, містичних і окультних сил, ефекти, роботу або експерименти.

Ні біса іноземців, НЛО, літаючі тарілки, інопланетяни.

 

Код кіл на полях показало, раз і назавжди.

Кола на полях вирішена. Раз і назавжди і повністю.

Абсолютно ніяких НЛО, літаючі тарілки, не відомих або невідомих літальних апаратів.

Немає невідомих або nepředpokládatelné сил, не паранормальне пояснення.

Немає чудес, немає ніякої таємниці, ніякого знака.

 

Ні іноземців, ніяких спроб зв'язатися.

Немає військових випробувань, експериментів чи досліджень.

Ніяких інших наукових, таємно проводили експерименти, тести та обстеження.

Ні паранормальних або телепатичні експерименти наукової фантастики.

Ні метафізики або парапсихології.

 

Повністю неймовірно, але факт єдине можливе пояснення. (Детальніше тут ).

 

Абсолютно ніякого впливу інтелекту (або розвідка), або, що було б з біса відповідати будь розумовий процес під час формування кіл на полях. Звичайно, в тому числі ті, які були зроблені коло органів, тому що ці люди матимуть якийсь інтелект в мозку, ніхто ніколи не знайшов, навіть якщо вони дійсно шукають.

 

Немає інтелекту або розумові процеси планети, НЛО, літаючих тарілок, жуков, космос, сонце, місяць, космос, мишей, мух, джмелів, павуків, матеріалів, тварин, рослин, смерть інтелект, дух, матеріал, речовина, вихори атомів, молекул, комахи, кристали, грунт, вітри, бактерії, гній, привиди, привиди, скелети, простір, іноземцям, грибів, шкідники, вакуумної або будь-який інший розвідці при створенні моделей круги на полях.

 

Ні міжпланетного розуму, не міжгалактичний розум, не інтелект марсіан, ні розвідка світу, немає розуму рослин, зерна не інтелект, не розум грунт, погода не інтелект, не розум рослин, тварин немає розуму, немає розвідка підземних вод, гірських порід, не інтелект, не розвідка їжаки, кенгуру не інтелект, не розум ботаніків формування кіл на полях.

 

Секрет кола на полях виявлено. Forever.

 

Принцип формування дуже точні, на думку багатьох дзеркальних і осі симетрії (часто фрактальна) геометрія може бути прирівняне до принципу формування і формування сніжинки, або побудувати графічну запис інтенсивності електромагнітного поля навколо провідника струму, або електромагнітів, в тому числі паразитарних і вихрові (! ) вторинних електромагнітних полів і струмів. Це буде в іншому місці, пояснює нерозривно супроводжуючий невеликим супроводжуючих кільця знаходиться точно в точці контакту між двома великими колами.

 

 

Таємниці кіл на полях вирішена. Виразно. Абсолютно вірно.

Шокуючим одкровенням!

 

Теорія, поданих на все кругом дослідників Crop явища, як грім серед ясного неба , (hihihi), грім серед ясного неба ;-про

 

Теорія яскравіше сонця (температура поверхні Сонця становить близько 6000 ° К, температура грозового розряду плазми становить близько 30000 ° К, що приблизно в 5 разів більше).

 

Логічні, не тільки легко зрозуміти неспеціалістові, але й науково доведено, статистично перевіряються, і безпосередньо сама пропонує розуміння і пояснення весь процес створення кіл на полях.

 

Пояснення, яке не тільки пояснює себе дуже природно, питання про колах на полях, але і дуже прозора Чи є спосіб висвітлює відбуваються аномалії , як і раніше називають надприродним і жах.

 

Кола на полях не має неземну, ефірну, космосу, космічного або чужій владі або розум, або будь-який інший можливий інтелект людини або тварини. Тільки натуральні і фізичних сил, процесів і взаємодій між ними, більше нічого.

 

Не так званих "вихори" (Plasma віри).

 

Немає вітру (навіть дикі - отримав його - theatresand )

або циклонів, торнадо, дощу і граду.

Навіть град, потім "дикі вітри".

 

 

Немає тварин (за винятком « їжаків »в Milovice), ні іноземців.

Ні екстрасенсорні або трансцендентних влади або сприйняття.

 

Ні паранормальних явищ, уфології, або будь-які інші подібні явища, сили, або науково-дослідних ..

 

Ні «силові лінії» (відстеження зв'язків древніх місць, ев. Геопатогенні)

Не відстежувати будь-яку енергію.

 

За винятком шляхів, в яких потоки електроенергії, газу та води - будь комунікацій, в якому блискавки strefují, і після пробігу, і підземного, так як після американських гірках.

 

Крім того, іноді поводяться, як трек за треком трактор (трамвайних), у зв'язку з тим, що в деяких випадках, можливо, більш ніж в тисячу разів вище електропровідності від їхнього оточення.

 

Також відслідковує іншого роду - Треки просування грозами рухається в напрямку пануючих вітрів. Блискавка призначили гроз створення кіл на полях, багато миль один від одного.

 

Його робота, ймовірно, може сприяти різні археологічні пам'ятники, розташовані в підвалі, а також геологічні аномалії. Вони можуть мати дуже значний вплив на шляху лінії електропередач під землею, і, очевидно, також беруть участь в статистично значуще збільшення ймовірності виконання деяких конкретних місцях, наприклад, в сильну владу зваблювання глибоко під землею. Таким чином, існує значний відрив від поверхні, і поява інших нерегулярних пошкодження поверхні заводах, розташованих за межами звичайних кіл на полях форми.

 

Крім того, оскільки це може бути дуже швидко привести до велику кількість електроенергії глибоко під землею. Без істотних ліній на поверхні, і, отже, нерегулярне шкоду іншим продуктам на поверхні за межами правильної форми. Енергія, проводиться в порядку, описаному та їх вплив може створити "всього лише" форма силових ліній магнітного поля навколо прямого проводу, як щодо регулярних круглих форм або їх резонанс і перешкоди, кожен з яких вносить свій внесок в отриманий форм кіл на полях.

 

Кращим розрядів зваблювання в сайтах, безумовно, мають свою частку опор і дроти та лінії електропередач, звичайно, було б багато розповісти вам, що вони «Товариші з НДР", насправді "товариші з ČEZ" , але й працюють за кордоном в різних високовольтних електричних науково-дослідних інститутів, робітників для виробників і дистриб'юторів електроенергії і займається виробництвом енергії і HV і оцінки наслідків втручання грозових розрядів в подібних пристроїв, знайдених в околицях круги на полях.

 

Ні помилкових або круги скелети врожаю не утворюють

(Або в шафі)

Немає сил з могили.

Ні привидів, духів, фей або світлячків.

Немає надприродних істот або сил.

Ні ", думав хвилі", ні розумових сил або процесів будь-якого живого чи неживого організму людини або тварини.

Секретні кола на полях письмовій розшифровані.

Абсолютно немає (умисна або знаючи) вплив будь-якої людини або тварини.

Ніяких дій, енергія або сила думки

 

фото ©cropcirclesonline.com, © швидкого крани

 

Ні телекінез або аналогічної потужності, ні теле-або пара-сил, науки і досліджень.

Ні міжзоряних, космічного або космічних таємниць, дія, енергія або сила.

 

Єжи також не створювати кола на полях

 

Не відомо за межами виміру або переміщати будь-які існуючі або

інших спроб статевого акту, зв'язку та комунікацій.

(З одним винятком - справа Milovice - Схід, де вони чітко

Була спроба підключення або статевого акту. Ті, їжаки, вони дають нам ...)

Тут розорили їжаків (повідомляється) результат площа подав , лежачого на землі (zváleného) зерна близько 8 м 2 , в полі на схід від Milovice

 

Ні драйв, енергія, або сила думці, процес мислення.

Немає руху, влада чи сила "буття".

Ні межпространственний або екстра-мірному диски, влада чи сила.

Немає спроба міжгалактичної, міжзоряні або іноземець зв'язку.

 

 

Тільки прості біологічні, біохімічні, фізичні, хімічні і т.п.

насправді науково з'ясовно і цілком природним природним причинам і наслідкам, в процесі створення кіл на полях.

 

Надприродне (англійський термін для "надприродних")

абсолютно ніяких надприродних процес у створенні кіл на полях не беруть участь

Абсолютно ніяких ознак чогось надприродного, " supernaturálního ", принаймні, цей термін означає у перерахунку на нинішні, абсолютно приголомшений і не розуміючи дослідників.

 

Спалах справа абсолютно чистий і природний ( природний) , наземних, а не позаземним, але крім цього він з'являється в практично всі його властивості, як якісні, так і кількісні аспекти "супер" , навіть самий дивний, абсолютно всі його властивості поза всяким звичайної людини уяву. Початкова напруга між хмарою і землею може бути більше, ніж на кілька мільярдів вольт. Пік поточних значень, можливо, наближається мільйонів ампер. Потужність передавача - жорсткість багато вантажних поїздів, багато кілометрів. Швидкість "зворотний хід", основного розряду знаходиться десь між 1/3 до 2/3c, який насправді достатньо, враховуючи, що більш висока швидкість, ніж з, за сучасними уявленнями фізики в нашій спостережуваного Всесвіту не існує . (Нейтрино може бути вилучена з аналогічним міркувань) концентрація влади по відношенню до поверхні за одиницю часу значно вище, ніж на поверхні Сонця.

 

Крутизна переднього фронту імпульсу струму (автори сайту займає на уявної, перш за все, в цьому пункті, перерахованих властивостей, золота медаль ) - від декількох десятків до сотень тисяч ампер на  MICRO -друге, тільки один -мільйонну секунди. Мабуть, тільки деякі лазери можуть мати більш високу швидкість наростання енергії, але енергії у світі sestrojeného будь-якого лазера може бути в порівнянні з енергією більше помічені як неякісні спалаху "čajíček" або скоріше "prdítko", в тому числі те, що буде Břežany

Хоча розряду блискавки насправді, а також Super Natural, проте це не надприродні речі (Supernatural), тільки надприродні.

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

 

Нарешті, для хвилини відпочинку ...

У наступних пунктах деколи в деяких місцях будуть скасовані, особливо повторних експериментів і спостережень повторювані доказовою наукових тверджень, пояснень і доказів, і текст буде іноді рухатися на кілька тонше лід просто думати і теорій, інколи більше для розваги. (Навіть якщо ...?!)

 

Сонце, плазма

Дуже схожі об'єкти, такі як кола на полях - не як тривалий, але секунди, хвилини

може бути, година, може бути, навіть днів, утворюється на поверхні сонячної плазми. Кола в плазмі.

 

Там існують процеси нагадують бурі, плазмові крововиливів на місці і електричні струми, але набагато сильніше, ніж блискавка, скажімо, 10 12 -10 15  разів сильніше. (Ніхто не буде намагатися уважно вивчати).

 

 

рухомих візуально наприклад http://www.thesuninmotion.com

основні відомості про сонце тут (в Чехії)

Сонячної корони , сонячних спалахів (Вікіпедія - англійська)

 

Сонце і планети

Там існує дуже, дуже, дуже схожих об'єктів на сонці (або будь-якої зірки) поверхнею.

Дуже схожі об'єкти існують на поверхні Сонця (і будь-яка інша зірка).

У сонячній короні і поверхню сонячної плазми йде, і такі електричні виверження плазми розряду і про те, що дія деяких з них, всю земну кулю повністю не випарується. Їх вплив на поверхню плазми на поверхні Сонця, яка має властивості набагато більше схожий на рідину, ніж твердий, створює дуже співставні візерунок з колами на воді, в тому числі різні перешкоди і резонанси. Про щось дуже схожі це може бути у випадку багатьох популярних плям.

 

 

 

Об'єкти, що нагадують формою і способом кола на полях буде записано колись у майбутньому, практично кожна планета і її супутники, і в дуже далекому майбутньому, коли людство тим часом абсолютно порожній, або не впливають будь-які подібні руйнівні катастрофи, наприклад, коли в 2012 році Камені над тим, як древні майя передбачали в будь-якому іншому vemírném позаземних планетарної системи.

Неорганічної і неживої позаземних матеріалів, таких як пісок, сніг, пил, сміття тощо.

До реального дослідження будуть очікувати і передбачив

 

Дослідження в найближчому майбутньому, але ми не почнемо, Хокінг вперед

рішуче попереджає, що ми будемо використовувати його в якості дієти, так що я волію, щоб коритися,

навіть з ним в це твердження, а розходяться.

 

 

Ні розвідувальних колах в кукурудзяних НЕ

 

Таємниці кіл на полях виявлено.

Ні ", думав хвилі", немає сил, під впливом ідей будь-якого живого організму або зі склепу чинного людини або тварини. Або деякі темні сили, темна сторона влади.

 

Курка чи яйце?

Що було раніше, курка або яйце? Ми не знаємо.

 

Що було раніше, круги на полях або курей? Ми не знаємо.

На жаль, на це питання насправді знаємо відповідь.

Це був не правильне питання.

 

Ми хотіли запитати щось трохи інше.

Бути чи не ... Вибачте знову поповз маленьку помилку.

 

Що було раніше, круги на полях, або Стоунхендж? Ось що відбувається.

На це питання, після того, як сьогодні, кожен може відповісти сам.

 

Останній шанс

P.S.

Шановні коло органів, повільно наближається останній шанс

повинні бути допущені до

Ви не тільки один раз в житті

не виробляється ні однієї кіл на полях.

 

Крім декількох винятків, зроблених тільки і тільки на той момент в центрі уваги ...

(Навіть у цьому випадку, однак, були творіннями так страшно порівняно з моделями

зробити їх єдиний реальний автор - розряд блискавки ,

що ніякий, навіть трохи інтелігентна людина

Ви для вашої роботи не платити гроша.

Всі ваші попередні "визнання" про те, як виробляються на круги ніч культур

zpunktována було насправді в пабі після вживання великих кількостей кисломолочних напоїв (у Вашій термінології частіше називають "п'янка").

(Або як кілька незграбною спробою обдурити простодушних місіс Бауер)

 

Ні, ні, ні, ні, ні, ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ніколи

Немає надприродних істот, явищ або сил.

Абсолютно немає (активне або навмисних) ефект

будь-якої людини або тварини.

Ні телекінез, не схожий влади, не теле-або пара-сил, науки і дослідження. Ні космічні або надприродного або космічного таємниці

функціонування, енергії чи сили.

Ні межпространственний або екстра-мірному або будь-який інший

з'єднання або зв'язку. (За винятком Milovice - Схід)

Ніяка сила, енергія або сила думки.

Немає сили, енергії чи сили "буття".

Ні межпространственний або екстра-мірному

дії, енергії і сили.

Ні міжгалактичної, міжзоряного зв'язку та іноземців.

 

Жоден з перерахованих повноважень кіл на полях створено.

 

Тільки прості біологічні, біохімічні, фізичні, хімічні, механічні та інші чисто природних, фізичних з'ясовні причини і наслідки.

 

Ні старечих безглуздо ... (Ідіот ніколи не перешкоджати кола на полях)

Не жарти або колу осіб.

Ні Doug або Дейв. Ні мотузки або дошками.

Ні дошки, або шнури, або пластини, або проводу.

Ні розуму, старечий і божевільних людей похилого віку,

або їх наслідувачів, шанувальників або послідовників.

 

Природа явищ, НАУКИ

Тільки справжні природні сили, вимірними і оцінюваними, використовуючи природні правила і закони біохімії, біофізики, фізики, математики, біології, хімії, механіки та інші подібні і похідні реальних природних наук і дисциплін, що беруть участь у створенні будь-якого кола на полях, що було коли-небудь виявив ..

 

Фізичні сили у співпраці з хімічним, електрохімічним і біохімічні процеси, але навіть до реальних фізичних, хімічних і електрохімічних сил створюється на поверхні Землі за своє існування мільярди різних колах на полях Круги на полях або аналогічних моделей результаті, задовго до розвиненої людини, навіть тварин і рослин. Перший в неживій матеріалів, таких як сніг, пісок або пил, і аналогічних структур або матеріалів, пізніше в мох або лишайник, а ще пізніше в рослинах, таких як трави та зерна попередників.

 

Big Bang - Big Bang

Дійсно, для Big Bang в дослідження і повідомлень.

(Каламбур ... спалах виробляє грім слідують дійсно великий вибух)

 

Аналогічні процеси справляють об'єкти, схожі на круги на поверхні будь-якої зірки (будь-якого розміру) і трохи нижче.

У цих випадках, це більше аналогічних рідин тіла впливу

(Або флеш у воді)

(Жодне з цих явищ будуть уважно вивчати).

Крім того, на поверхні багатьох (хоча і не всі) планет і їх супутників (достатнього розміру)

в будь зіркою в будь галактики у Всесвіті.

(Ми - нині живуть ніколи не буде придивитися, Обама зупинився)

 

Примітка:

Не всі органи - такі, як наша земна Місяць, здається, не з цієї точки зору в даний час не активні, але не завжди може бути справа ...

Крім того, два супутники Марса, Фобос і Деймос (взагалі кажучи, будь-який "малюк" в Сонячну систему і Всесвіт). Тверді речовини, здатні утримувати атмосферу і без вулканічної активності перебувають на аналогії. Але на Марсі є вітри, тертя і, отже, повинна також бути присутнім буря, хоча в цьому випадку, звичайно, тільки пісок. Там, де блискавки і грозових блискавок, де колах (іноді), так що деякі нові зонди для вивчення поверхні з достатнім дозволом ...

Наукові публікації і раніше спостерігається на грозової активності на згадку Марса.

 

Чорні діри (чорні дірки)

Можливо також, що кола на полях аналогічних об'єктів

(Хоча і з дещо різними механічними властивостями)

відбувається поблизу поверхні чорної діри

(Десь між поверхнею і горизонт подій).

На сьогоднішній день, використання будь-яких відомих принципів фізики,

ніколи не буде в змозі впоратися з їх обстеження з близької відстані. Це не вплине ні Oban або Hjůking.

До цих пір, за винятком деяких розрахунків, або ближче невловимих гравітаційних ефектів.

 

Це не жарт.

 

 

У Всесвіті існують мільярди галактик, кожна з яких містить мільярди зірок з кілька мільярдів планет і їх супутників, і більшість кожної з них, по одному для кожної із мільярдів років ще uběhlých створений протягом кожного року (Землі - приблизно 31557600 сек) кілька тисяч (при великих мільйонів об'єктів) об'єкти, створені подібним чином нагадують круги на полях, як зображення осцилографа ( Ліссажу ), гнучка мембрана ( Хладні ), фрактальної моделі (пластівці, розгалуження), калейдоскоп, і Kyrlianovy Lichtenbergová шаблон (ще одна паралель фрактали)

 

 

Питання дня

Шановні колу осіб, у відповідності зі схемою, в присутності (нашої) Всесвіту, в ній зламався і зник оцінюється приблизно в 10 30 (або навіть більше) цифри

дуже схоже, навіть нагадує понесені

Як круги на полях, калейдоскоп і перешкод і Ліссажу і Хладні

 

і їх поєднання в пилу, піску, снігу і аналогічних матеріалів, таких як зерно і рослин, якщо він ще не існувало, або там ...

(Чорні діри не в рахунок, ні зерна на них)

 

10 30 приблизно в 1000 разів більше, ніж у будь-якого з нас, навіть якщо це так зване "громіздкі зразки" в його атомів тіла)

 

Шановні cropcircle органів, все ж ви стверджувати, що ви створили

хоча тільки один з них?

...

...

 

-----------

VKPZU - Ви Купи вошива záhadologický уфологічних

-----------

 

 

Сторінка підготовлена ​​для вас, і все тут теорію і стверджує, що дуже ретельно як теоретично, так і експериментально перевірено

 

Jan Ledecký

 

Круги на полях - таємниця виявлено.

 Раз і назавжди, на віки вічні.

Неймовірно примітивні, так би мовити непристойно дурним або навіть дурне пояснення. НЛО ентузіастів, таємниця, парапсихологія, літаючі тарілки, невідоме й неіснуюче енергії та подібні дурниці можуть домовитися odtransportovat No Return (нескінченність).

Іншими словами, вони можуть тягнути в дупу .

Те ж саме можна сказати і про інопланетян .

У тому числі Пароубек Marťanů.Také можна перетягнути в ...

z