Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-sequel . Proszę wybaczyć błędy spowodowane tłumaczeniem maszynowym.
lightning
Gra jest skończona.
(Game nazwie GATE krąg)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tłumaczenia maszynowego site

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Prawda, jego nachylenie sam usuwa możliwość, że został zidentyfikowany. (Heraclitus)

Prawda jest dziwniejsza niż cokolwiek można myśleć. (E.A.Poe)

Omnia vero fulmen gubernat:Flash jest wszędzie. (Heraclitus)

Najpierw tylko naturalne wyjaśnienie zasady powstawania  kręgów zbożowych,  z wykorzystaniem sprawdzonych, powtarzalnych statystycznie sprawdzalnych procedur naukowych i metod badawczych. Anatomia roślin, patologii, fizjologii, biologii, chemii, archeologii, fizyki, Hydrometeorologii, speleologia, geologia, elektryczność, magnetyzm, i inne, często interdyscyplinarnych dziedzin.

Tajemnica kręgów zbożowych jest ostatecznie rozstrzygnięta

Wyładowanie atmosferyczne - jest jedną pojedynczą przyczyną jakiegokolwiek okręgu w kukurydzy , znaleziono w każdym czasie , w każdym polu kukurydzy.

Crop circles created by Lightning Electromagnetic Fields
Crop circle - a simulation of Lightning Electromagnetic Fields

Schematyczny widok po prawej stronie pokazuje jedną z wielu bardzo ciekawych analogii w kręgami zbożowymi i własności fizycznych wyładowań atmosferycznych. numer 1 Podobieństwo wyładowanie pioruna w strukturze ziarna (raster) płycie swoje linie pola elektromagnetyczne. , Podobny proces jak w przypadku nagrywania zdjęć. Wynik jest wyświetlany (połączenia) do kilku dni.

Wyładowanie atmosferyczne - jest jedną pojedynczą przyczyną wszelkich Kołem w ziarnie , znaleziono w każdym czasie , w każdym polu kukurydzy.

 

Top, jeden oznaczony lekko zielonkawy odcień bazy , - bardzo, bardzo skrócona wersja strony, która znajduje się pod adresem kręgami zbożowymi - wyjaśnienie i jest dopracowane w wielu podstron całym internecie cropcirclesonline.com .

 

Zawiera tylko kilka bardzo podstawowych haseł.

 

Na podstawowe wprowadzenie do historycznych perspektyw w kwestii kręgów zbożowych mogą odwiedzić stronę Wikipedii - kręgów zbożowych . Większość wyjaśnień, mimo że złożone lub prawie wyłącznie w ramach pseudo (nauka śmieci), ale przynajmniej służyć jako podstawowe informacje na temat bieżącego widoku na całej sprawie.

 

Unifikacja teorii kręgów zbożowych

 Motto: Ogromne ilości kręgów zbożowych uderzająco podobna symulacja pól  elektromagnetycznych. Nawet pojedyncze, osobne koło. Jest tak, ponieważ  rzeczywiste utworzony przez linie pola elektromagnetycznego działanie pola pioruna.

Unified Theory - kręgi

Jest to pierwszy i jedyny jednoczącą teorię - wyjaśnia dokładnie tę samą procedurę, nie tylko pojawienie się regularnych kształtach, kręgów zbożowych , ale również przyczyną wszelkiego stworzenia i złożone ziarno po całym świecie. Jednocześnie bardzo wyraźnie wyjaśnia absolutnie bez przyczyny wyjątku i powstanie jakichkolwiek tak zwanych " anomalie ", które są wspólnie występujących w bezpośrednim sąsiedztwie kręgów zbożowych . Tym częste przypadku gdy znaleziono " otwór na kołek "i psychicznie obłąkany ufolodzy długi krzyk i doping odkryć fałszerza. Gdyby to było w miejscu, w jakiś prawdziwy fałszerz rzeczywiście miało miejsce, to takie dowody również wyeliminować pojedynczy ruch. Wszystkie te zjawiska, początkowo dość błędnie traktowane jako nieprawidłowości, a mianowicie w poprzednich wyładowań atmosferycznych w opisanych obszarach żadnych anomalii.

 

Pierwsza i jedyna teoria pochodzenia kręgów zbożowych, z których roszczenie jest i będzie absolutnie wiarygodnie udowodnić lub obalić. Jest to w istocie jedno z podstawowych założeń wszelkich wiarygodnych dowodów - wariant falsyfikowalności (patrz np. wiki). Wspólną cechą prawie wszystkich istniejących teorii jest fakt, że nie jest możliwe, aby potwierdzić ani zaprzeczyć - podstawową wspólną cechę całej nauki śmieci.

 

Nowe spojrzenie na problem kręgów zbożowych

Crop Circles - wyjaśnienie - wersja skrócona.

Jak kręgi

Jest to zapis postać linii pola elektromagnetycznego, które zostały utworzone przez wyładowania atmosferyczne, lub zestaw równoległych i kolejnych wyładowań i zakłóceń i rezonansu oni tworzą wiązki promieniowania elektromagnetycznego.

 

W niektórych przypadkach może również kształtować ich tworzenie i mogą uczestniczyć zakłócenia mechaniczne - drgania słupa powietrza i powierzchni, interakcja wirów powietrznych. W wyniku przepływu powietrza, wibracji powierzchni ziemi spowodowana wyładowaniami atmosferycznymi natychmiast. Mogą pojawić się tak często obserwowane analogie Chladniho obrazců.

 

Tylko bardzo rzadko dane pojawiają się natychmiast po absolutorium - szczególnie prawdopodobne, jeśli ziarno dla wielu dni przed większym obszarze został uszkodzony przez innego zakończenia. W przeciwnym razie, wydaje się, na ogół co najmniej kilka godzin, ale nawet kilka dni lub tygodni po wypisaniu ze szpitala, kiedy jest bardzo powolny zanik roślin. Doświadczalnie, łatwo powtarzalnych i weryfikowalnych eksperymentów. Dopiero po pewnym czasie osłabia rośliny tak, że nie będzie stosunkowo szybki pokłony do ziemi, jako efekt domina analogii. Znowu doświadczalnie zbadać ponownie łatwo powtarzalnych i weryfikowalnych eksperymentów.

 

Wszyscy nieustannie próbuje uspokoić ludzi w głębi ciemnoty pseudonaukowych twierdzenia, że ​​kręgi utworzone obcych (UFO, latające talerze), jest idiotą.

 

Każdy, kto mówi, że kręgi są tworzone przez ludzi, jest głupi.

 

Każdy, kto mówi, że kręgi zbożowe generowania plazmy, naładowany elektrycznie wiry powietrza, zwane wiry nigdy nie widziałem ani nenapodobil lub matematyczne - fizyczne nesimuloval jest "obecnie nieco zdezorientowany."

 

Każdy, kto twierdzi, że kręgi zbożowe gdziekolwiek i kiedykolwiek stworzył lub stworzył, potworne nerd. (D & D)

 

Każdy, kto ma największy dowcip spadł dla Matki Natury tak doskonale ("to w ogóle nie występują samodzielnie, to musiał uczynić ludzi"), udał się na pola zboża, aby stworzyć coś takiego, że w celu poparcia swojego twierdzenia, że ​​jest głupie prostoduszny.

(Nie naukowe eksperymenty i eksperymentalnej weryfikacji wykonalności)

 

Każdy, kto twierdzi, że wyładowanie atmosferyczne nie może stworzyć coś na powierzchni, takich jak wpływ na załączonym zdjęciu jest idiotą.

Zobacz kilka innych załączonych zdjęć jeszcze opublikowane (głównie jako odniesienia). Czy to możliwe, by podziękować włoskiej odkrywców. Tysiące publikowane i niepublikowane zdjęcia takiej "dowodów działalności człowieka" - "otwór na kołek".

 

Każdy, kto mówi, że kręgi zbożowe są tworzone przez jakieś dziwne, niezrozumiałe i nieznane elektro - magnetyczne - mechaniczne (mikrofalówka) energia, dzięki której działanie leży w takim miejscu, nawet po stosunkowo długim okresie czasu, możesz zarejestrować się szereg niezwykłych zjawisk i efektów, takich jak LIMA - Lightning Induced anomalii magnetycznych (odchylenie kompas), promieniowanie podczerwone (ciepło skumulowane), nietypowe reakcje ludzi i zwierząt zaburzeniami mikroelektroniki (poprzez narażenie na pozostałości ładunku elektrostatycznego) i jest w stanie wywnioskować z tego, że tylko takie naturalnie istniejące i stałe zjawisko wyładowania pioruna jest głupie.

 

crop circlescrop circlesNowy Jičín, 3 7-sze +1.999-gi Każdy, kto jest w stanie powiedzieć, że to absolutnie typowy Fractal wzór, rozgałęzienia na boki dokładnie według zasad zrzutów zapłonowych postępowania, które pojawiły się pewnego dnia w polu zboża w Czechach może być utworzony w dowolny inny sposób, niż wyładowania pioruna jest idiotą. Jest to bardzo specyficzne kształty Lichtenbergova typ, pozytywny výboj.výboj.

 

Jednym z najbardziej typowych cech wyładowań atmosferycznych jest ich struktura fraktalna, stopniowo na coraz drobniejsze rozgałęzienia struktur.

Jednym z najbardziej powszechnych cech regularnych wzorów w ich ziarna, zaraz, co to właściwie jest, teraz to jest jakoś nie do wyposażenia ...

Że to ich fraktalnej struktury?

 

Każdy, kto ośmieli się powiedzieć, że martwe muchy, często w miejscach znalezienia kręgi zbożowe, jak również wszelkie inne martwe owady lub inne martwe zwierzęta zabite przez coś innego niż wyładowania pioruna jest głupie.

 

Każdy, kto nie może zrozumieć, że absolutnie wszystkie, bez wyjątku, tak zwane "anomalie", które w wielu miejscach pojawiają się kręgów zbożowych, mogą zostać wyjaśnione przez takie miejsce w ostatnim czasie wyładowań atmosferycznych, jest idiotą.

 

Pierwszy i najbardziej uderzającym przykładem takich anomalii pola magnetycznego Ziemi

Błyskawica Induced anomalii magnetycznych , Błyskawic magnetyzmem indukcyjnym Remanent , Błyskawic magnetyzmem indukcyjnym , magnetyzm Remanent - Tysiące książek technicznych i opisane tysięcy ton zadrukowanego papieru.

Wszelkie wymienione hasło wpisz w Search Engine Google

To chyba wystarczy, aby nauczyć się Angielski, Kuci łuszcząca ufologicznych záhadologický ...

 

Każdy, kto nie zdaje sobie sprawy, że przyczyną wszystkich środowisk, nie tylko jak na zwykły rezonans i wzorców interferencyjnych w ziarnie, ale prawie wszystkie złożonym ziarna w świecie, który jest nieodłącznie towarzyszy prąd uszkodzenia od wyładowań atmosferycznych i stopniowe osłabienie roślin jest idiota.

 

By the way, rolnicy wiedzą to bardzo dobrze, ale dość oczywistych powodów nie pozostawi ( odejść, lub jeśli pozwolimy go ) dla siebie. Jest to zupełnie naturalne, biorąc pod uwagę fakt, że (ujarzmienie) zemědělný ludzie są jakoś lepiej i bardziej naturalnie połączone z naturą i może oszacować zorientowany przynajmniej w przybliżeniu, instynktownie, co się tam dzieje, dużo lepiej niż w pozostałej części publiczności, nawet bez jachtu. Nie trzeba sobie z tym poradzić, ale nigdy zbyt dumna. Zdecydowanie nie uważają, że jest konieczne, aby wyjaśnić i polovzdělaným niewykształconych głupców jak ufologów i záhadologové "ekspertów" od różnych zjawisk paranormalnych, a podobne proutkařsko - astrologiczna hołota, że w takich miejscach natychmiast zszedł jak karaluchy na piwo tam i medytować o nieśmiertelności beetle.

 

Tysiące artykułów rolnych naukowych i zawodowych, publikacje zajmujące się skutkami wyładowań atmosferycznych na upraw rolnych. Wiele linków na sprawdzonych zasobów naukowych i specjalistycznych publikacjach, takich jak rolnictwo tutaj .

 

Piłka jest po Twojej stronie, do sądu, ty Kuci nitty záhadologický ufologicznych. Spróbuj uderzyć go co najmniej. Na naszej połowie boiska, ale to nigdy nie było go ...

 

Może trzeba spróbować udowodnić, że dokładnie te lokalizacje ( baza danych GPS ), gdzie zawsze krąg pojawił, co w naturalny sposób tak naturalny, jak opisano na tej stronie (jest to ponad 99,9% wszystkich przypadków), było kilka minut, godzin, dni lub tygodni przed jego fizycznym widzialności (odkrycie) wpływ wyładowań atmosferycznych. Szansa jest tutaj, i zawsze będzie. Wystarczyło zapytać meteorologów. Ha, Ha, Ha. Hi, Hi, Hi .

 

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z najprostszych sposobów, aby przynajmniej spróbować udowodnić swoją prawdę, więc starają się zaprzeczyć, każde oświadczenie, które znajduje się na tej stronie, VKPZU , to bym chyba naprawdę zasłużył, że jest dla kogoś naprawdę skopać tyłek . Będzie to również bardzo interesujące zobaczyć, jak łatwo wyniki takiego dochodzenia przekazują swój intelektualny społeczeństwa.

 

GPS - baza danych , która zostanie opublikowana w pełnej wersji w ciągu kilku dni, kiedyś przed końcem 2012 (tj. wkrótce po końcu świata) - największy zbiór witryn GPS znaleziono kręgi kiedykolwiek montowane w świecie. Tylko z Anglii zawiera ponad 1000 elementów. Zawiera ona nie tylko wiele miejsc GPS, które są znane i były to obrazy map różnych wniosków przez niektórych obserwatorów odkryte i opublikowane. Przede wszystkim, oczywiście, Google Earth , ponieważ pozwala na miejsca, gdzie takie dostępne mapy, wyświetlanie ich statusu w różnych okresach czasu, ale także na przykład w Google Maps lub map Yahoo.

 

Z pewnością zawiera przynajmniej dwudziestu witryn powoływanych dokumentów mapie opisane aplikacje są dostępne, ale nie zostały jeszcze odkryte lub ujawnione.

Najprawdopodobniej z Włoch.

Z pewnością nie wyczerpuje wszystkich możliwości, a uprzejmy obserwatorzy w tych miejscach lub w pobliżu na pewno ujawnione pojawić więcej.

Oczywiście są miejsca, w których zdjęcia kręgów zbożowych nagrane na mapach, ale badania ziemia nigdy nie zostało zlokalizowane, ludzkość nigdy nie wiadomo o nim (jak wielu z Włoch, jeden w Czechach - zostanie opublikowana w czasie)

Podobnie, często jest to możliwe za pomocą lokalnych lokalnych badań Google Earth , aby odkryć wiele interesujących faktów związanych w miejscach pobliskich i odległych. Ponownie, na przykład liczba takich przypadkach z Włoch, ale nie tylko.

 

GPS baza zawiera głównie serię dokładnych danych GPS znalezionych na różnych kręgów zbożowych z całego świata, dokładna lokalizacja GPS nigdy nie została opublikowana (setki). Zostanie ona opublikowana w pełnej wersji w ciągu najbliższych kilku dni, aż do końca 2012 roku, lub tuż po

 

To może być najlepiej polecam każdemu, kto chce zobaczyć dość bezduszny mikstura " Majów proroctwa i kręgów zbożowych ", czy cokolwiek to było to, że nawet nie spojrzał w dół, aby spróbować umieścić tam wszystkie zarzuty w perspektywie tutaj umieszczone wyjaśnienie. Zresztą, nieszczęśni autorzy nie są świadomi, że mają one bardzo dokładne odwzorowanie powstawania kręgów zbożowych, z absolutorium pioruna. To był (najprawdopodobniej) grom z jasnego nieba, "grom z jasnego nieba", która może być niemal słyszał. Bez chmur i wielokrotnych odbić dźwięku między nimi a podłożem, chyba że jest to bardzo istotna część energii akustycznej przekierowaniem kanału lampy prosto. Ale kiedy pijana ekipa filmowa i chrapie, nie słychać normalnego burzę, i nic dziwnego, że trzeba wymienić materiał nagrywania muszą ostrzec wyładowanie atmosferyczne. Confused autorzy rzeczywiście prawie udało się złapać, nagrywanie głównego winowajcę "w ustawie", ale do tej pory nie byłem w stanie zrealizować nawet podpowiedź.

 

Dotyczy to, oczywiście, wytworem innej tego typu "arcydzieła sztuki", który nigdy nie został powołany do tematu wskazane. Losowe, takie jak "" Crop Circles: poszukiwanie prawdy ", albo" Co na ziemi? Wewnątrz Tajemnicy krąg ". zgłaszane tutaj dwa przykłady są znacznie gorsze niż Majów ... przynajmniej może oglądać.

 

We wszystkich tych materiałów, jednak widać na nadziemnych i podziemnych ujęć jeden ważny fakt: prawie wszystko w porządku, "prawdziwa" kręgi stworzone przez naturę, są mniej lub bardziej oddalony nieodłącznie towarzyszy dość często, nierówno polehlým zboże, lecz wynikają z tego samego powodu - uszkodzone Elektrownie po wyładowań atmosferycznych. W nim uczestniczyć, ale bez zakłóceń i rezonans. Lub tworzyć żadnych regularnych kształtów, które stanowią przykład tylko jako zapis okrągłe linie elektromagnetyczne promieniowanie wokół przewodów - wyładowań atmosferycznych, zachodzą na siebie, "skasowane" przez prądy, rozprzestrzeniając się po ziemi zupełnie nieregularne. Takie powierzchnie mają w obszarze światowej około miliona razy większe, niż w kształcie.

 

Po pierwsze, dla wielu filmów pokazujących powietrze musi być żadnych podobnych Autorzy pracy przynajmniej częściowo komplementem , nawet jeśli to nie jest ilość śmieci w duchu obcym i niezrozumiałym energii eterycznej.

 

Konieczne jest również, aby uważne do fałszerstwa, i zawsze poprosić cui bono? Kto z wdrożenia takiego wzoru ma największe korzyści. Aby dowiedzieć się prawdy nie jest zbyt trudne. Są autorami materiałów opublikowanych na różnych kręgów zbożowych - takie fałszywe niezawodnie biorą czasami więcej niż 90% swojego "dzieła". Obejmuje różne twarze i każdego cudzoziemca do rozszyfrowania wiadomości. Uwaga jednak na tym, że różne wzory prawej wszyscy odszyfrowują różne kształty starożytnych kultur, położenie gwiazd i jak. Takie dane można odszyfrować na dowolnym obrazie kalejdoskopie lub kresbičkách dzieci.

 

Powiedział głównym winowajcą - wyładowanie atmosferyczne . On nie tylko niektóre scruff jest. Każdy potencjalny obserwator przemówieniu albo ścigać się tak daleko od miejsca zbrodni, jak to możliwe, lub zabić go prosto. Tylko w USA wyładowania pioruna rocznie zabija około 50 200 ludzi, Meksyk, Chiny ponad +1.000-cie Ponadto to, gdy ktoś próbuje go złapać, takich jak kamery wideo, zapis taki można często usunąć działania niezwykle silny impuls elektromagnetyczny ( LEMP ). Właśnie taka sytuacja miała miejsce w wymienionych klatek przepowiedniami Majów i kręgów zbożowych , podczas rejestracji wzorów w Polu Wschodniej w 2007 roku. Miejsce nagrania, gdzie powinien być wyświetlany absolutorium jest bardzo zašumněný oryginalny obraz całkowicie skasowane coś znacznie silniejszego - impuls elektromagnetyczny. Kilka oddzielnych klatek, w ścisłej zgodności z regułami impulsem elektromagnetycznym nad wieloma wyładowaniami atmosferycznymi, składający się z kilku kolejnych zrzutów.

 

Wyładowań atmosferycznych, ale oczywiście jest to możliwe, aby nagrać, fotograficzne i wideo, wystarczy zapytać stormchaserů . A te za granicą przede wszystkim skupić się na tornada, ale na przykład Stormchasing Amateur Społeczeństwo Czesi jak kłoda, ujrzą tornado więcej niż kilka lat.

 

Dlaczego niektóre obrazy starożytnych cywilizacji tak uderzająco przypominają jakieś kształty, które w ostatnich latach wyraźnie poniesione w przyrodzie, nie z winy człowieka? Dlaczego zatem, że starożytnych Majów (Sumerowie, Hindusi, cokolwiek) jest pierwszy odkrył w swoich dziedzinach, a dopiero potem przenosi się do jego symboliki. Oczywiście, że jest uważany za dzieło Boga. Oczywiście, oni rzeczywiście myśli i flash na dzieła Boga. Kto wie, czy nawet nie pišišvoři bezpośrednio świadomi związku między piorunem i wzór wylotowego w kukurydzy - kręgów zbożowych, ale zapomniałem napisać. Może nawet napisane, tak jak został on zniszczony lub nie znaleziono. Ale może to leży gdzieś muzeu.muzeu.

 

Do dnia dzisiejszego, w różnych miejscach, oddzielone przez tysiące mil, czasami pojawiają się bardzo podobnie. Powstań, ponieważ dotyczą one dokładnie te same zasady fizyki. Kryształy soli, zawsze wygląda tak samo, czy powstałe w Afryce czy w Brazylii.

 

W tym momencie, w miarę możliwości w odniesieniu do których nie będą, po pewnym czasie zostać opracowane wyjaśnienia daje dość wiarygodny sposób jedną z możliwych zasad kształtach bardzo wiele symetrycznych, bardzo regularnie odzwierciedlenie wielu osi. Jest interakcji dwóch lub nawet więcej (-? Do uzupełnienia), a ich rozpad powyżej pola. Może zostać obciążony ogromną ilość energii elektrycznej, miliony dżuli lub więcej.

 

Używa głównie stosunkowo proste mechaniczne zasady (doświadczalnie wykonalne, obserwowalne i zweryfikowania), jednak bez konieczności uciekania się do rozwiązania ich przez niepotrzebnie skomplikowanych matematycznych - fizycznego aparatu intelektualnego. Czy coś oczekujemy, naprawdę!

 

Puzzle Crop Circle zmontowane ...

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Podsumowanie ostatecznie

 

(Czasem mniej poważnie)

Kręgi z teraz rozumieć, raz na zawsze.

Fasciující, wszechstronna, pierwszą i jedyną prawdziwą naukową ,

realistyczny, zupełnie nowa teoria.

Badania podstawowe.

Oszałamiająca kody piktogramów objawione. Wszystkich i zawsze.

Wiele innych elementów znajdują się na stronach poniższych

 

Kręgi w zbożu są po prostu teraz staje się naprawdę niewytłumaczalne zjawisko, używając tylko prawdziwą naukę . Biochemicznych, fizycznych, technicznych, mechanicznych, chemicznych i innych, z prawdziwą nauką zasad opartych badawczych, przy użyciu wyłącznie naturalnych praw .

 

Orientacyjna lista naukowych, technicznych i badań pól i metod, które mogą być użyte, aby wyjaśnić zasadę pochodzenia i przebiegu wszelkich plonów i roślin do wyładowań atmosferycznych, w tym kręgów zbożowych:

 

Fitopatologii, anatomia roślin, morfologia i fizjologia, biologia, biochemia, biofizyka, biomechanika, fizyki, chemii, gleboznawstwa, hydrodynamika, statystyki, mikroskopia, spektroskopia, fotogrametrii, elektromechanika, elektrostatyka, fizyki i dozymetrii promieniowania elektromagnetycznego i jonizującego, elektrotechnika, hydrologia, geofizyka , fizyka, rezonans i optyka interferencyjne, krystalografii, magnetohydrodynamics, Hydrometeorologii, elektrodynamiki, chemia fizyczna, termodynamika, chemia kwantowa, termochemia, hydrostatyka, wybuch kinetyka, dynamika płynów, fotografie, geometria, toksykologia, speleo, magnetyzm, elektromagnetyzm, radiobiologii, mechanika, fotometria, geometria fraktalna, agronomia, aerodynamika, geologia, matematyka, archeologia, sejsmologia, agrobiologia, Agrochemistry

 

i wiele innych, często interdyscyplinarne, przeplatają i wzajemnie dyscyplin.

 

Na przykład: skutki wyładowań atmosferycznych w uprawach rolnych, rolników są stosunkowo szczegółowo odwzorowane, tysiące publikacji naukowych. Cienka próbka, z wieloma odniesieniami do różnych publikacji naukowych rolniczych, na przykład tutaj .

 

Fabrycznie nowe, oryginalne teoria pochodzenia i kształtowania wzorców kręgów zbożowych, zupełnie bez oznak pseudonauki, względy ezoterycznych, mistycyzmu i okultyzmu, pseudonauką, rozważania záhadologických, UFO, latające spodki, kosmici, w przeciwnym razie prawie żadnych okoliczności wpływające wzorców upraw do nieodłącznie towarzyszą.

 

 

Bardzo dokładny, a zarazem proste i zrozumiałe.

Pełne 100% naukowe teorie i wyjaśnienia kręgów zbożowych

gotowi na naukowej weryfikacji, badań i opponency.

Shocking!

 

Teoria retrospektywnie weryfikowalne przez rekordy, które istnieją,

, ale nie zostały wykorzystane w celach opisanych.

 

Tajemnica kręgów zbożowych złamane ..

 

Nowy teoria, za pomocą konwencjonalnych metod naukowych

całkowicie uwolniony od wszelkich pseudovědeckéhoo badań.

Niesamowite, przerażające, szokujące, niemal w tym samym czasie teorii nieprzewidywalne.

Duchy lub nie duchy, ani śladu spirytyzmu.

Brak ezoterycznych, mistycznych lub tajemnych sił, efekty pracy lub eksperymentów.

No kurwa kosmici, UFO, latające spodki, kosmici.

 

Kod z kręgów zbożowych ujawniła raz na zawsze.

Kręgi w zbożu rozwiązana. Raz na zawsze i całkowicie.

Absolutnie nie UFO, latające spodki, nie znane lub nieznane maszyny latające.

Brak nieznane lub nepředpokládatelné siły, nie paranormalne wyjaśnienie.

No cuda, nie jest tajemnicą, nie znak.

 

Żaden obcy, nie próbuje skontaktować.

Brak wojskowych testów, eksperymentów lub ankiety.

Brak innych naukowych, sekretnie przeprowadzali eksperymenty, badania i ankiety.

Brak paranormalne lub telepatyczne eksperymenty science fiction.

Ani metafizyka lub parapsychologia.

 

Zupełnie niewiarygodne, ale prawdziwe tylko możliwe wyjaśnienie. (Więcej tutaj ).

 

Absolutnie nie ma wpływu inteligencji (lub wywiad), lub, co byłoby cholernie dopasowanie procesu myślowego podczas formowania kręgów zbożowych. Oczywiście, w tym tych, które zostały wykonane przez twórców kręgów, ponieważ osoby te nie mają jakiegoś wywiadu w mózgu, nikt nigdy nie znaleźliśmy, nawet jeśli naprawdę szukają.

 

Brak inteligencji lub myśl procesy planet, UFO, latające spodki, chrząszcze, space, słońce, księżyc, kosmos, myszy, muchy, trzmiele, pająki, materiały, zwierzęta, rośliny, śmierć inteligencji, duch, materiałów, substancji, wirów, węgla, Cząsteczki, owady, kryształy, gleby, wiatry, bakterie, obornik, duchów, strachów, szkielety, kosmiczne, kosmici, grzyby, szkodniki, próżniowe lub innego wywiadu podczas tworzenia wzorców kręgów zbożowych.

 

No inteligencja międzyplanetarna nie międzygalaktyczne inteligencja, nie inteligencja Marsjanie nie globe inteligencja, nie inteligencja roślin, ziarno nie inteligencja, nie gleba inteligencja, pogoda nie inteligencji, nie inteligencja roślin, zwierzęta nie są inteligencja, no podziemnych inteligencja, skały, nie inteligencja, nie jeże wywiadowcze, kangury nie inteligencja, nie ma frajerów wywiadu formowanie kręgów zbożowych.

 

Tajemnica kręgów zbożowych objawione. Forever.

 

Zasadę tworzenia bardzo dokładne, według wielu dublowane i osi symetrii (często fraktalna) geometria może być porównane do zasady tworzenia i powstawania śniegu lub skonstruować graficzny zapis natężenia pola elektromagnetycznego wokół przewodnika prądu, lub elektryczne, w tym pasożytnicze i Eddy (! ) wtórne pole elektromagnetyczne i prądy. To będzie w innym miejscu wyjaśnia, nieodłącznie towarzyszących małe pierścienie towarzyszące umieszczone dokładnie na styku punktowym między dwoma dużymi kołami.

 

 

Tajemnica kręgów zbożowych rozwiązany. Zdecydowanie. Absolutnie.

Szokująca rewelacja!

 

Teoria oddane na wszystkich odkrywców zjawiska Crop Circle jako grom z jasnego nieba , (hihihi), grom z jasnego nieba -o;

 

Teoria jaśniejsze od słońca (temperatura powierzchni słońce około 6000 ° K, temperatura wyładowania plazmowego pioruna około 30000 ° K, który jest około 5 razy większa).

 

Logiczne, jest nie tylko łatwy do zrozumienia laika, ale również naukowo udowodnione statystycznie sprawdzalnych, a bezpośrednio sama oferuje zrozumienie i wyjaśnienie całego procesu tworzenia kręgów zbożowych.

 

Wyjaśnienie, że nie tylko wyjaśnia się bardzo naturalnie kwestia kręgów zbożowych, ale również bardzo klarowny istnieje sposób oświetla występujące nieprawidłowości , nadal określany jako nadprzyrodzone i horroru.

 

Crop Circles nie ma nieziemski, eteryczny, przestrzeni, kosmicznej lub obce siły lub dane wywiadowcze, lub jakiekolwiek inne wyobrażalne inteligencji człowieka lub zwierząt. Tylko naturalne i siły fizyczne, procesy i interakcje między nimi, nic więcej.

 

No tak zwane "wiry" (Plasma wiary).

 

No wiatr (nawet dzikie - got it - theatresand )

lub cyklony, tornada, deszcze i grad.

Nawet grad, po "dzikich wiatrów."

 

 

Brak zwierząt (za wyjątkiem " jeże "w Milovice), ani obcych.

No extrasensory lub transcendentalna moc lub postrzeganie.

 

No paranormalnych UFOlogia, lub jakiekolwiek inne podobne zjawiska, siły, lub badania ..

 

Brak "linie ley" (utwór łączący dawne miejsca, ev. Geopathic)

nie śledzić żadnej energii.

 

Z wyjątkiem dróg, w której przepływy energii elektrycznej, gazu i wody - wszelkie przewody zasilające, w których strefují błyskawica, a po biegu, i podziemnych, jak po roller coaster.

 

Podobnie zachowują się czasem jako utwór po utworze ciągnika (tramwajowych), ze względu na fakt, że w niektórych przypadkach, prawdopodobnie więcej niż tysiąc razy większe przewodnictwo elektryczne przed otoczeniem.

 

Śledzi także innego rodzaju - Tracks burze promujących zmierza w kierunku wiatrów. Błyskawica nominowane burze tworzenia kręgów zbożowych, wiele mil od siebie.

 

Jego prace można prawdopodobnie przyczynić wiele pozostałości archeologicznych, znajdujących się w piwnicy, a także anomalii geologicznych. Mogą one mieć bardzo istotny wpływ na sposób linie zasilania podziemnego i jest najwyraźniej również zaangażowany w statystycznie znaczący wzrost prawdopodobieństwa wykonywania niektórych szczególnych miejscach, jak w silnej władzy uwodzenia głęboko pod ziemią. Więc jest znaczna przewagę nad powierzchnią, oraz pojawienie się innych uszkodzeń powierzchni nieregularnych do zakładów znajdujących się poza regularnym kręgiem kształtu.

 

Również dlatego, że to może być bardzo szybko doprowadzić do dużych ilości energii elektrycznej pod ziemią. Bez znaczących linii na powierzchni i w związku z tym, do innych nieregularnych uszkodzeń produktów na powierzchni zewnętrznej w kształcie regularnym. Energia, prowadzone w sposób opisany i ich wpływ może stworzyć "tylko" kształt linii sił magnetycznych wokół prostego drutu, jako stosunkowo regularnych kształtach okrągłych lub ich rezonansu i interferencji, a wszystko co przyczynia się do wynikających kształtów kręgów zbożowych.

 

Korzystne zrzuty uwodzenia w miejscach z pewnością mają swój udział Polaków i przewodów i linii energetycznych, z pewnością byłoby dużo do powiedzenia, że "towarzysze z NRD", faktycznie "towarzysze z ČEZ" , ale też praca za granicą w różnych wysokiego napięcia elektrycznego, instytutów badawczych, pracy dla producentów i dystrybutorów energii elektrycznej i do czynienia z produkcją energii i HV i oceny skutków interwencji wyładowań atmosferycznych w podobnych urządzeń znalezionych w okolicach kręgów zbożowych.

 

Brak duchy czy szkielety kręgów zbożowych nie tworzą

(Albo w szafie)

Brak siły zza grobu.

Brak duchy, duchy, wróżki lub świetliki.

Brak nadprzyrodzone istoty lub siły.

No "pomyślał fale", ani umysłowych lub procesy każdego żywego organizmu i nieożywionych, ludzi i zwierząt.

Tajne kręgi pisania odszyfrowane.

Absolutnie nie (umyślny lub wiedząc) wpływ każdego człowieka lub zwierzę.

Brak działania, energia lub moc myśli

 

zdjęcie ©cropcirclesonline.com, © szybkie zawory

 

No telekineza lub podobna moc, nie tele-lub para-siły, nauka i badania.

No międzygwiezdne, kosmicznych lub kosmiczne zagadki, działanie, energia lub siła.

 

Jeże też nie tworzą kręgi zbożowe

 

Nie znane poza wymiar lub przenoszenia istniejących lub

inne próby stosunku, połączenia i komunikacji.

(Z jednym wyjątkiem - Milovice case - Wschodniej, w którym wyraźnie

była próba połączenia lub współżycia. Te jeże, dają nam ...)

Tutaj spustoszone jeże (przekazane) wynik-area złożony , leżącego na ziemi (zváleného) ziarna około 8 m 2 , w polu wschodzie Milovice

 

No napęd, energia lub moc myśli, myśli proces.

Brak napędu, moc lub siła "bycia".

Brak międzywymiarowe lub dodatkowe-dimensional napędy elektryczne lub siły.

Nie próba międzygalaktycznej, komunikacji międzygwiezdnej lub obce.

 

 

Tylko proste biologiczne, biochemiczne, fizyczne, chemiczne i podobne

faktycznie naukowo wytłumaczyć i całkowicie naturalne , naturalnych przyczyn i konsekwencji, w ​​procesie tworzenia kręgów zbożowych.

 

Supernatural (angielski termin "Supernatural")

absolutnie nie ma nadprzyrodzony proces tworzenia kręgów zbożowych uczestniczyć

Absolutnie żadnych oznak nadprzyrodzone coś " supernaturálního ", przynajmniej w perspektywie oznaczało w zakresie prądu, całkowicie oszołomiony i odkrywcy rozumiejąc.

 

Flash jest to kwestia absolutnie czysty i naturalny ( natural) , Ziemianin, nie pozaziemskie, ale inne niż to, że pojawia się w niemal wszystkich jego właściwości, zarówno jakościowych jak i ilościowych aspektów "super" , nawet najbardziej niesamowite, absolutnie wszystkie jego właściwości jest poza zwyczajną ludzką wyobraźnia. Wstępne napięcie między chmurą a ziemią może być większa niż V kilku miliardów. Maksymalne wartości prądu może być zbliża milion amperów. Moc nadawania - zaostrzone przez wiele pociągów towarowych, wiele kilometrów. Speed ​​"Stroke Return", głównym absolutorium jest gdzieś pomiędzy 1/3 do 2/3c, co jest naprawdę mało, zważywszy, że wyższa prędkość niż c, zgodnie z aktualnymi koncepcjami fizyki w naszym obserwowalnym wszechświecie nie istnieje . (Neutrina można opróżnić podobnych względów) Stężenie w stosunku do mocy i czasu na jednostkę powierzchni jest znacznie większe niż na powierzchni słońca.

 

Nachylenie przedniej krawędzi bieżącego impulsu (strona autorzy rankingu na wyimaginowane przede wszystkim w tym ustępie wymienione właściwości, medal złoty ) - kilkadziesiąt do kilkuset tysięcy amperów na  MICRO sekund, tylko jedna milionowa sekundy. Może tylko niektóre lasery mogą mieć wyższą stopę wzrostu energii, ale energia w świecie sestrojeného każdy laser może być porównywana z tak dużo energii, oznakowany jako niskiej flash "čajíček" lub raczej "prdítko", w tym to, które będzie Břežany

Choć tak naprawdę jest wyładowanie pioruna oraz SUPER NATURAL nie, przynajmniej nie nadprzyrodzone rzeczy (SUPERNATURAL) jest, tylko SUPER-przyrodniczych.

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

 

I wreszcie, dla relaksu ...

W poniższych punktach czasami w niektórych miejscach zostaną opuszczone, zwłaszcza powtarzane eksperymenty i obserwacje powtarzalne udowodnienia twierdzenia naukowe, wyjaśnienia i dowody, a tekst będzie czasem przenieść w nieco cieńszym lodzie tylko myśli i teorie, czasem bardziej dla rozrywki. (Nawet, jeśli ...?!)

 

Sun, osocze

Bardzo podobne obiekty, takie jak kręgów zbożowych - nie jako długotrwałe, ale sekundy, minuty

być może, może nawet godzin dni, są utworzone na powierzchni słonecznej osoczu. Kręgi w osoczu.

 

Istnieją procesy przypominające burz, wybroczyn w osoczu w miejscu i prądów elektrycznych, ale o wiele silniejszy niż błyskawica, powiedzmy, 10 12 -10 15  razy silniejsze. (Nikt nie będzie próba zbadania ściśle).

 

 

przeprowadzka wizualnie np. http://www.thesuninmotion.com

podstawowe informacje o słońcu tutaj (w języku czeskim)

Korona słoneczna , rozbłysków słonecznych (wikipedia - English)

 

Słońce i planety

Istnieją bardzo, bardzo, bardzo podobne obiekty na słońcu (lub gwiazda) powierzchni.

Bardzo podobne obiekty istnieją na powierzchni słońca i innych (gwiazdki).

W koronie słonecznej i powierzchni słonecznej plazmy jest w toku, a takie erupcje plazmy wyładowania elektryczne i że działanie niektórych z nich, cały glob całkowicie odparowuje. Ich wpływ na powierzchni plazmy na powierzchni, słońce, która ma podobne właściwości do dużo płynów niż stałe, tworzy bardzo porównywalne wzór z kręgów w wodzie, w tym różnych zakłóceń i rezonansów. O coś bardzo podobnego to może być w przypadku wielu popularnych plam słonecznych.

 

 

 

Przedmioty, przypominający kształtem i sposobem kręgów zbożowych zostanie nagrany kiedyś w przyszłości, praktycznie każda planeta i jej księżyce, w bardzo odległej przyszłości, kiedy ludzkość ma tymczasem zupełnie pusty, lub nie wpływa na podobną druzgocący katastrofy, jak wtedy, gdy w 2012 roku Kamienie nad sposobem starożytnych Majów przewidywał w inny vemírném systemu pozaziemskiego planetarnego.

Nieorganiczne i nieożywionej pozaziemskie materiały takie jak piasek, śnieg, kurz, gruz i tym podobne.

Zanim jakikolwiek realny badania będą oczekiwać i przewidywane

 

Badania w najbliższej przyszłości, ale nie chce się uruchomić, przed Hawkinga

wyraźnie ostrzega, że ​​będziemy używać go jako diety, więc wolę do posłuszeństwa,

nawet z nim w to twierdzenie, a rozchodzą.

 

 

Brak kręgów wywiadowczych w kukurydzy nie

 

Tajemnica kręgów zbożowych objawione.

No "pomyślał fale", żadne siły wpływem idei jakiegokolwiek żywego organizmu lub z krypty działającego człowieka lub zwierzęcia. Albo jakieś mroczne siły, ciemna strona mocy.

 

Jajko czy kura?

Co było pierwsze, jajko czy kura? Nie wiemy.

 

Co było pierwsze, kręgi zbożowe i kurczaki? Nie wiemy.

Niestety, na to pytanie właściwie znam odpowiedź.

To nie było właściwe pytanie.

 

Chcieliśmy zapytać o coś trochę innego.

Się, czy nie w ... Sorry znowu wkradł się mały błąd.

 

Co było pierwsze, kręgi lub Stonehenge? To, co się dzieje.

W tej sprawie, po dzisiejszym dniu, każdy może odpowiedzieć sobie.

 

Ostatnia szansa

P.S.

Drogi twórców kręgów, powoli zbliża się do ostatniej szansy

być dopuszczone do

nie jesteś tylko raz w życiu

nie produkowane nawet jeden krąg.

 

Oprócz nielicznych wyjątków wykonywane tylko i wyłącznie w tym momencie, w świetle reflektorów ...

(Nawet wtedy jednak były twory tak straszne w porównaniu z wzorcami

sporządzony przez jedynego autora Real - wyładowanie atmosferyczne ,

że żadna nawet trochę inteligentny człowiek

Czy nie za pracę zapłacić czerwoną centa.

Wszystkie poprzednie "spowiedź" o tym, jak produkowane w kręgach zbożowych nocnych

zpunktována był rzeczywiście w pubie po wypiciu dużych ilości napojów fermentowanych (w żargonie częściej określane jako "alkohol").

(Lub jako nieco niezręcznej próbie oszukania naiwnych Bower pani)

 

No, No, No, No, No, nigdy, nigdy, nigdy, nigdy, nigdy

Brak istot nadprzyrodzonych, zjawisk lub siły.

Absolutnie nie (aktywne lub celowe) efekt

każdy człowiek lub zwierzę.

No telekineza, nie podobna moc, nie tele-lub para-siły, nauka i badania. No kosmicznych lub nadprzyrodzone lub kosmiczne tajemnica

funkcjonowanie, energia lub siła.

No międzywymiarowe lub extra-wymiarowej lub inny

zasilania lub komunikacji. (Z wyjątkiem Milovice - Wschód)

Nie moc, energia lub moc myśli.

Nie moc, energia lub siła "bycia".

No międzywymiarowe lub extra-wymiarowa

działania, energia i siła.

No międzygalaktyczny, międzygwiezdny komunikacja i cudzoziemców.

 

Żaden z wymienionych władz okręgów utworzonych uprawnych.

 

Tylko proste biologiczne, biochemiczne, fizyczne, chemiczne, mechaniczne i inne czysto naturalne, fizyczne wyjaśnić przyczyny i konsekwencje.

 

Nie starczy głupi ... (Idiota nigdy zniechęcać kręgi zbożowe)

Brak żarty lub okrąg decydentów.

Ani Doug i Dave. Brak liny lub desek.

Ani płyty lub linki, lub płytek lub drutów.

Żaden rozum, starczy i szalonych starców,

lub ich naśladowców, wielbicieli i naśladowców.

 

Natura naturalny zjawisk, NAUKA

Tylko oryginalne żywioły, wymierne i można oszacować, korzystając z naturalnych zasad i ustawodawstwa biochemii, biofizyki, fizyki, matematyki, biologii, chemii, mechaniki, i inne podobne i pochodne prawdziwe naturalne naukami i dyscyplinami udział w tworzeniu jakiegokolwiek krąg, który był kiedykolwiek odkrył ..

 

Siły fizyczne we współpracy z chemicznych, elektrochemicznych i procesów biochemicznych, ale nawet przed rzeczywistym fizycznych, chemicznych i elektrochemicznych sił powstałych na powierzchni Ziemi dla swoich miliardów istnienie różnych kręgów zbożowych kręgów w zbożu, lub podobnych wzorów wynikających, na długo przed opracował człowiek, nawet zwierzęta i rośliny. Pierwszy w nieożywionych materiałów, takich jak śnieg, piasek lub kurz, i podobnych struktur lub materiałów później w mchu lub porostów, a jeszcze później w roślinach, takich jak trawy i poprzedników ziarna.

 

BIG BANG - Big Bang

Rzeczywiście na Big Bang w badania i powiadomienia.

(Pun ... błysk produkuje grzmot następnie naprawdę wielkim hukiem)

 

Podobne procesy produkcji obiekty podobne do kręgów zbożowych na powierzchni każdej gwiazdy (każdy rozmiar), a tuż pod nim.

W takich przypadkach, jest bardziej przypomina oddziaływania płynu ciała

(Lub Flash w wodzie)

(Żadne z tych zjawisk zbada dokładnie).

Ponadto na powierzchni wielu (choć nie wszystkie) z i ich planet księżyce (odpowiedniej wielkości)

w każdej gwiazdy w każdej galaktyki we wszechświecie.

(My - teraz salon nigdy nie zbadano dokładnie, Obama zatrzymany)

 

uwaga:

Nie wszystkie instytucje - takie jak nasz ziemski Księżyc nie wydaje się z tej perspektywy nie jest obecnie aktywna, ale nie zawsze musi tak być ...

Podobnie, dwa księżyce Marsa, Phobos i Deimos (ogólnie mówiąc, każde "dziecko" w Układzie Słonecznym i we wszechświecie). Ciała stałe, które posiadają atmosferę i bez aktywności wulkanicznej są na zasadzie analogii. Ale na Marsie występują wiatry, tarcia i tym samym nie powinien być obecny sztorm, choć w tym przypadku, oczywiście, tylko piasek. Tam, gdzie piorun i burza gdzie okręgi pioruna tam (czasami), więc niektóre z nowych sond badać powierzchnię o wystarczającej rozdzielczości ...

Publikacje naukowe są wciąż widoczne na aktywności burzowej na wzmiankę Marsa.

 

Czarne dziury (czarne dziury)

Możliwe jest również, że podobne obiekty kręgów zbożowych

(Choć z nieco innych właściwościach mechanicznych)

występuje w pobliżu powierzchni otworów czarnych

(Gdzieś pomiędzy powierzchnią i horyzontu zdarzeń).

W dniu dzisiejszym, korzystanie z wszelkich znanych praw fizyki,

nigdy nie będzie w stanie poradzić sobie z ich badania z bliskiej odległości. To nie będzie miało wpływu ani Oban lub Hjůking.

Do tej pory, z wyjątkiem niektórych obliczeń, lub bliżej nieuchwytnych efektów grawitacyjnych.

 

To nie jest żart.

 

 

We wszechświecie istnieją miliardy galaktyk, z których każda zawiera miliardy gwiazd z wielokrotności miliardy planet i ich księżyców, a najbardziej każdy z nich, po jednym dla każdej z miliardów lat jeszcze uběhlých stworzony w ciągu każdego roku (Ziemia - około 31.557.600 sec) kilka tysięcy (na większe mln obiektów) obiekty tworzone w podobny sposób przypominający kręgi zbożowe, jak obrazy oscyloskopu ( Lissajous ), elastycznej membrany ( Chladni ), fraktalna patterns (płatki, rozgałęzienia), kalejdoskop i Kyrlianovy Lichtenbergová wzór (inny równoległe fraktale)

 

 

Pytanie dnia

Drogi twórców kręgów, zgodnie ze schematem, w obecności (naszej) wszechświat w nim wybuchła i zniknął szacowane na ok. 10 30 (lub nawet więcej) dane

bardzo podobnie nawet przypominające poniesione

W kręgach zbożowych, kalejdoskop i zakłóceń i Lissajous & Chladni

 

i ich połączenie w pył, piasek, śnieg i podobne materiały, takie jak zboża i roślin, jeśli w ogóle istnieją, albo są ...

(Czarne dziury nie liczy, ani ziarna na nich)

 

10 30 jest około 1000 razy więcej niż każdy z nas, nawet jeśli jest to tak zwany "nieporęczne wzór" w swoich atomów ciała)

 

Szanowny cropcircle decydentów, ciągle twierdzą, że utworzony

tylko jeden z nich?

...

...

Zauważyć (motto)

Nawet jeśli dowolne twierdzenie tych stron wydaje się być formułowane z absolutną pewnością, należy umieścić przed nim niektóre z tych wstępnym oświadczeniu:

Jest wysoce prawdopodobne, że ...

Możliwe jest, aby wykazać, że ...

Możliwe jest, że ...

Dla niektórych (wielu) obserwacji wydaje się (wyniki) ...

Absolutnie pewny swojej prawdy może byc naprawdę tylko szarpnięcie, palantem, kretyn lub idiota.

(tak który z nich w rzeczywistości naprawdę, potępionych?)

 

Na podstawowe wprowadzenie do historycznych perspektyw na kwestii kręgów zbożowych jest możliwe, aby odwiedzić stronę internetową Wikipedia - Kręgi zbożowe. Większość wyjaśnień, mimo że złożone lub prawie wyłącznie w ramach Pseudonauka (Junk science), tj., należą do Kategoria:Pseudonauka, ale przynajmniej służyć jako podstawowe informacje na temat bieżącego widoku na całą sprawę.

 

Przede wszystkim należy podkreślić, że wyjaśnienia przedstawione tutaj, czy każda strona tej strony, w każdym razie nie zajmuje się pojęciami lub dziedzin działalności człowieka, takich jak Ezoteryka, Parapsychologia, Psychotronika, Zjawiska paranormalne , Ufologia, Spirytyzm, Astrologia, Okultyzm.

Wiara w kosmitów, Życie pozaziemskie, łącznie z Kosmita, Astrobiologia, E.T. (film), UFO, Military disc-shaped aircraft, Flying saucer, Goście z Przestrzeń kosmiczna, Wszechświat, Galaktyka, Droga Mleczna.

Magia, Czarna magia, Czarostwo, Czarownica, Supernatural zjawiska, Cud (religia). Fenomen roku 2012, Poltergeist, Teoria spiskowa, Psychokineza, Szamanizm, Mistycyzm, lub w jakiejkolwiek innej Pseudonauka lub Junk science z Kategoria:Pseudonauka.

 

-----------

VKPZU - ty Kuci nitty záhadologický ufologicznych

-----------

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkich teorii tu i twierdzi, bardzo dokładnie teoretycznie i doświadczalnie

 

Jan Ledecký

 

Kręgi w zbożu - tajemnica ujawniona.

 Raz na zawsze, na wieki wieków.

Niewiarygodnie prymitywne, jak można by powiedzieć żenująco głupie, a nawet głupie wytłumaczenie. Miłośnicy UFO, Mystery, parapsychologia, latające spodki, nieznane i nieistniejące energetyczne i podobne bzdury, może zapewnić sobie odtransportovat No Return (nieskończoność).

Innymi słowy, mogą one ciągnąć w dupę .

To samo można powiedzieć o kosmitów .

Łącznie Paroubek Marťanů.Také może przeciągnąć się na ...

z