Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-timelapse-krótki . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
Nie bój się z kosmitami (Alien), nie robią
Learn about thunderstorms RSS feed

Kamera Timelapse, obiekty podziemne

cudzoziemców lub cudzoziemca. (Obcy, ET) Każdy z nich ma pełne spodnie, nikt nigdy nie widział, ale wszyscy myślą, że kręgi zbożowe robią.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Przede wszystkim: tylko prymitywny kretyn chciałby wylądować na przewodów wysokiego napięcia.

 

Odkrywcami, którzy są zaangażowani w badania, kręgów zbożowych, obawiają się nawet wdrożyć aparat poklatkowych

 

w większym stopniu. Mieli ze mówiono kilka razy hańbę, ale w tym momencie nie będzie demontowane.

 

Timelapse rozmieszczenia kamer kręgów zbożowych przedstawiają naukowcy prawdopodobnie nie zdają sobie sprawy, w większym stopniu, głównie dlatego, że boją się coś sążeń nawet chcą wiedzieć sami. Być może obawiają się, że zostaną one złowione kosmici mogą odwetu, czy w sobie, czy do ludzi (co wynagrodzenie). Obawiają instalowaniu kamer poklatkowych w większym stopniu, w miejscach, gdzie mogą odkryć wzorce w przyszłości, lęk przed tym, że jeśli naprawdę udało się uchwycić eMZáky w ustawie, więc mają je obchodzić wtedy raz na zawsze. Tak więc koniec uwzględnieniem mmimozemšťany, następujące wyjaśnienie.

 

Drodzy myśliwi tajemnice, obserwatorzy UFO, vyhlížitelé azyl i obcy! Nie masz absolutnie nic się martwić, no nie odwetu na wszystko czy szkody, jeśli coś nawet nieco pomoże wyjaśnić wszelkie opisane tajemnice. Mmimozemšťany naprawdę Timelapse kamery do przechwytywania nie jest to możliwe, a przynajmniej nie te, które mogą Zbożowe kręgi badaczy i ufologów záhadologové strach, i że większość z nich nadal jest uważany za prawdziwych autorów kształtów. Kamera Timelapse ustawione prawidłowo, ale może to robić inne mmimozemšťany, czyli MZ absolutorium (chmura-ziemia), które faktycznie "namalować pola" wzór, ale zamiast stosowania szczotek wiązki elektronów o większej wytrzymałości niż lokomotywa, i zbudować wszystko tak niezrozumiałych kształtów są dwa tak proste, szybkie i stosunkowo proste zasady fizyki zjawisk osvětlitelné, takich jak rezonans i zakłóceniami.

 

Kamera Timelapse, ale nie jest to konieczne do korzystania tylko masowe kręgów zbożowych z badań, mogą być wykorzystane do wyjaśnienia zasad i proces uszkodzenia i zakwaterowania , uszkodzenia, osłabienia i innych zbóż na świecie. Para kamer w niewielkiej odległości od siebie, mogą być wykorzystywane do przechwytywania i określenia temperatury zapłonu uderzenia w centymetrach. Wystarczy użyć zasad geometrii, optyki, matematyki i fotogrametrii.

 

Nawet na krawędzi, wiązką elektronów, który jest szerszy niż 1 cm, którego czoło przesuwa się z prędkością 100-200 tysięcy km / s (jest to sprawdzone dane z najbardziej zaufanych literatury zawodowej - , Rakov Uman , niezależnie od ich publikacji (obr). Mimo, że w wielu miejscach w internecie, wzorowa WIKI - en (x tysięcy kilometrów na godzin ), CZ jest często zupełnie inny, całkowicie błędne informacje w pozornie (wannabe) "ekspert" tekstów. Przelewy w ramach kilku milionowych części sekundy energii, który byłby w stanie przenieść lokomotywa elektryczna w odległości kilku tysięcy kilometrów. Nawet tylko mała część tej energii może naprawdę "stop pin do ziemi", nie ma potrzeby, aby nawet najmniejsze wątpliwości. Pierwszym i najszybszym mechaniczny impuls, który zaczyna się rozprzestrzeniać z punktu uderzenia, wstrząsy ultradźwiękowy (szok), który jest zawsze bardzo dokładne koło, a po kilku km do rozpuszczenia (fade). Wystarczy spojrzeć na prawie każdego materiału filmowego atomowej eksplozji bomby, gdzie fala uderzeniowa często jest widoczny ze względu na zmianę kroku punktu rosy. Prędkość początkowa (ale naprawdę tylko początkowa) fala uderzeniowa od wyładowań atmosferycznych jest prawdopodobnie znacznie szybciej niż prędkość fali uderzeniowej powstałej w wyniku wybuchu bomby jądrowej lub termojądrowej. (I prawdopodobnie mają go foto)

 

Na zdjęciach (linki prowadzą do zasobów) można zobaczyć przykłady tego, co można wyładowywać lampy , aby drzewa několikatunovými (oszacowanie około 5 ton). Kilkudziesięciu do kilkuset kilogramów ciężkich kłód są rozszczepione w ułamku sekundy, a rozrzucone na ziemi, jak wykałaczki. Dlatego też zastanawiam się, jak to możliwe, że w miejscu, gdzie wylądował wyładowanie atmosferyczne bezpośrednio w polu, de facto nie "utknął w błocie", a nie, aby znaleźć coś, inne niż "otworu na pin", a czasem nawet no. To raczej nie spodziewać się dużego krateru. Jest to spowodowane przez fakt, że w większości przypadków, natychmiast po dotykają podłoża (na mokro), większość pozostałej rozładowania równomiernie rozprowadzone w możliwe najkrótszych ścieżek najmniejszego oporu tak pod ziemią. Czasami, ale opłata (energia) naprawdę nadwyżka, oprócz różnicy w przewodności kanału plazmowego i kraju jest ogromna. Lightning kanał w powietrzu ma odporność rzędu około 1ohm za metr na szerokości nie przekraczającej 1cm, setki gleby tysięcy omów na metr, ale w oparciu o moduł z 1m długości boku.

 

 

Niektóre niebezpieczne zjawiska są tam, ponieważ mogą pokazać moment - napięcie krok. W niewielkiej odległości od wylotu pioruna, ale nigdy nie będzie bezpieczny.

 

Nadmiar opłata może w niektórych przypadkach zostać uwiedziony tuż pod ziemią, i można jeździć trochę, głównie na studiach po ciągniku, ale również pomiędzy nimi, na przykład slajdu lub zjeżdżalnią.

 

W niektórych przypadkach, to nigdy nie może dotykać zrzuty powierzchni ziemi występuje zjawisko, które można najlepiej porównać do zjawiska prądu elektrycznego praktyce - "dielektryczna". W tym przypadku, może w dalszym ciągu bardzo szybko a rozładowania w głębi ziemi. Jest prawdopodobne, że w tym przypadku, można zamknąć wokół kanału pioruna podziemny tworzyć fulgurity. (foto Lightning: PAE) Violent uwodzenia absolutorium podziemnym w przypadku powstawania niektórych kształtów, okręgów předevěím, więcej niż wysoce prawdopodobne.

 

Na pewno jest to możliwe, biorąc pod uwagę, że w przypadku wyładowań atmosferycznych na otwartym bezpośrednio do ziemi (pole) może trafić miejscu zbyt głęboko pod ziemią mechanicznie grać coś bardzo podobnego do tego, co stało się z drzewami w zdjęciach. Nie będzie zniszczenia, ale, ponieważ ciągłość podziemny nie pozwoli coś podobnego, a mechaniczny impuls może być bardzo intensywne. Bardziej szczegółowa analiza kanałów dystrybucji dla absolutorium na ziemi i pod ziemią znajdzie się na miejscu zrzutów rozsianych po ziemi i pod powierzchnią . Należy brać pod uwagę, w szczególności tym, że lokalne warunki w obliczu wpływu wyładowanie atmosferyczne może zmieniać się z miejsca na miejsce, w prawie nieskończonej liczby możliwości. Na wspomnianej stronie internetowej będzie również próbować znaleźć wyjaśnienie różnicy między wpływu błyskowych obszarach, które są prawie wszystkie wyposażone w znacznej ilości dobrze uziemionych obiektów (piorunochrony na domach, rynny, kanalizacja) w ilości przekraczającej o kilka rzędów potencjału pioruna rolnymi uprzemysłowionych lub przemysłowych Powierzchnia (pojedyncze drzewa lub VN słupy, kilkaset metrów od siebie). W tym przypadku, są czasem rozładowania się związany bezpośrednio równej powierzchni. Czasami może to być bezpośrednio na głównym Return Stroke, Czasami na niektórych pomocniczych (równolegle) Łopatki zrzutów, które pierwotnie wykonanych na przykład do pobliskiego VN masztu. Sytuacja może zdarzyć się, że początkowa Wejście Leader Choć pierwotnie skierowany do jednego z typowych przewodnika (HV słup, drzewo, krzew), ale w końcu to "pozyskiwanie" w przeciwnym kierunku jazdy Pozytywne chorągwi, które powstało w wyniku stosunkowo odległej lokalizacji w terenie, jak i po Ostatnią zasadniczą skoku powrotnego połączenia kierowane tam. Dokładna lokalizacja miejsca, w którym w końcu pękła w otwartych terenach, w bardzo znacznym stopniu mogą uczestniczyć w podziemnej strukturze (geologia, archeologia, historia, wojna, industrializacja, infrastruktura).

 

W niektórych miejscach, gdzie były wzory w ziarnie, naprawdę nie trzeba maszty pobliżu HV i LV szukać długo. Na pozostałych kilkudziesięciu procent, choć nie ma zdjęć lub potencjalne maszty pioruny nie są obserwowalne, ale wizyta w Google Maps lub Google Earth, można zobaczyć, że one tam są. Ten pisarz wie, co mówi, jest właścicielem jednego z największych zbiorów pozycji GPS różnych kręgami zbożowymi występujących w przeszłości w dowolnym miejscu na świecie, a wkrótce zostanie powołany na stronę , gdzie będą stopniowo pojawiały się kolejne zdjęcie z danymi GPS.

left pierwszy wzór z 2011 stycznia, Dżakarta, prawo Włochy 2007 - Ancona

 

Grombach 26.05.2002, Baden-Wuertemberg, Deutschland 1.7.2002 Grombach, Baden-Wuertemberg, Deutschland

 

http://www.uforevue.sk/news/53/55/Nadherny-kvet-v-poli-pri-Kozarovciach/

Rozpowszechnianie absolutorium na ziemi, jego podziemne uwodzenie prędkość i inne wiersze w płytkiej podziemia dużej mierze zależy od tego, co i na jakiej głębokości znajduje się pod ziemią. Narzędzia, zabytków archeologicznych, uskoki geologiczne, sprężyny, opuszczone kopalnie, zbiorniki wód podziemnych, lub coś podobnego.

W bardzo wyjątkowych przypadkach, wydzielina może spowodować prawdziwą podziemną eksplozję tempie kilkuset kilogramów trotylu, kiedy podczas podróży spotyka się z ziemią, choć niewybuchów już bardzo zniszczone i rozproszone, bomby několikasetkilogramovou z II wojny światowej. Wytworzone przez anomalii kratery - mniej popularne w dziedzinie. Coś jak mały krater w polu może wyniknąć również kiedy w płytkiej podziemiem odgrywał podobną fabułę, która jest widoczna na zdjęciach drzew, prawdopodobnie w niektórych przypadkach może się stać. Na przykład, piorun może uderzyć jeszcze Niespienione system korzeniowy już istniejącej drzewo, którego pozostałości mogą utrzymywać się przez wiele lat pod ziemią. Szczegóły na stronie Hromosvody pola .

 

Nawet małe łożyska wody jeśli dostarczane ilości energii może po prostu zasadniczo wybuchnąć konwersji Flash w parę, pomimo tego, że nie jest wyładowanie atmosferyczne częściowo problem rozkładu termicznego i częściowo rozkłada elektrolizy na wodór i tlen, który wybuch dodatkowo. Coś podobnego może się zdarzyć w torfie.

Learn about thunderstorms RSS feed

Poszukiwanie dowodów

Istnieją dowody, że może wspierać pewne roszczenia na tej stronie i wielu innych rolników może przynieść własne. Pewnie chcieliby przyczynić się do wyjaśnienia starożytnych tajemnic, i to jest na pewno nadal czają zmęczony Flint i intruzami kosy zagranicznych, którzy po prostu nie przyjść.

 

To będzie zupełnie wystarczy, jeśli masz jakieś dowody, opisane tutaj ... kopać.

(Wyjaśnione na innej stronie w oddzielnym akapicie, dokładnie opisujący zjawisko Tematy Underground - i część strony w linii cięcia )

 

W niektórych miejscach podziemnych w rzeczywistości zapewne zaorać, lub nawet na tyle głęboko, poniżej orki jakieś pozostałości działalności rolniczej - części maszyn i narzędzi (metal), raz użyty do uprawy. Można zauważyć, na fotografiach niektórych modeli. Ze znacznie niższą odporność na otaczający obszar, jak również w przypadku rur, jest wzrost prądu powyżej, a tym samym uszkodzenia roślin wyższych. Oto dwa przykłady, gdzie jesteś w kraju, takie obiekty są położone (znajduje się), i podobnych miejsc, z pewnością będzie można określić więcej. Mogą pojawić się podobne do " podziemnych markery "w miejscach niektórych liczb w każdej chwili w przyszłości. To nie może być tylko pozostaje działalności rolniczej może obejmować również archeologiczne artefakty lub zwinięty odcinek samolotu. Opisane formacje można oczywiście tworzyć, a prawdopodobnie również w dziedzinach bogato stworzony bez ponoszenia jakiejkolwiek ścisłej regularny kształt.

 

Uwaga: nie jest wydalany, że w sąsiedztwie podziemnych markerów może kiedykolwiek znaleźć coś takiego. fulgurity , ale prąd jest tam już może być zbyt rozproszone. Znacznie więcej można je znaleźć w niewielkiej głębokości poniżej "dziur zaciętego PIN", jest naprawdę "coś się dzieje". Niewielka ilość materiału nie może być położony ogrzewano przez krótki okres czasu, a więcej niż 6000 ° C,

 

 

Więc obcy w końcu po prostu nie ...

Pierwotnie przedstawił ideę, że cudzoziemcy (w sci-fi kadencji dość powszechnie stosowane dla cudzoziemców, z pewnością możliwe jest pożyczyć science-rzeczywistość), to tylko niektóre z cudzoziemców, kręgi naprawdę ostatecznie wygenerować. Mimo że są one zupełnie różne obcy niż początkowo myśleli, ludzkość. MZ - to skrót, który może być stosowany nie tylko dla cudzoziemców, ale także do pioruna chmura - ziemia, MZ. Ale to wyjaśnienie przekształcić w języku angielskim, to rzeczywiście być takie prawdziwe logiczne tłumaczenie, tak, sir Ješito ...

 

(CG błyskawica, Chmura - to - masa)

 

Najmniej, dlaczego te nieszczęśliwe kosmici malowane prawie wyłącznie w kukurydzy (choć istnieją wyjątki), kiedy znaczna część roku na całym świecie mają znacznie lepsze i ładniejsze i "płótno" - powierzchnię śniegu? Fakt, że burze są prawie nieobecne w zimie (a jeśli tak, powierzchnia śniegu następuje zwykle znacznie lepiej "oczyszczony", niż przed nimi), każdy czytelnik z pewnością sprawi, rozstrzygnięcie sprawy. Kolejną jest fakt, dość powszechnym zjawiskiem, że zimą raczej siedzą w domu na pérdeli jako rake dżentelmena hurozený, ładnie w Teplice, niż lotni i obarczony jego samochód, podobny i próbował obserwować znad powierzchni Ziemi.

 

      

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

z