Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-opublikowane-text-2-2 . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
2/2 opublikowany tekst
inny tekst opublikowany www.cropcirclesonline.cz poza stronie (związane 2/1)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Dom

4.12.2011 - www.sarden.cz

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Komentarz administratora www.sarden.cz :

Zagadka rozwiązana, chcielibyśmy zawołać. Prawda jest taka, że nasze zewnętrzne korespondentem jego wyjaśnienia kręgów zbożowych jest wyposażony w jasny, logiczny i wydaje się, że nawet logicznie dopuszczalne rozwiązanie. (administrator komentarz - www.sarden.cz - dziękuję, JL)

 

Konta:

Crop Circles

 2/2

 

 

Niektóre możliwości kształtów - cd

Tworzenie regularnych wzorów występuje tylko w wyjątkowo nietypowych, ani jednego przypadku kilku milionów, które są tworzone losowo i pozornie bez żadnych logicznych powodów zadowalających warunkach regularnych kształtach, a nawet więcej niż dwa. Jest możliwe korzystać z analogii z chemii - reakcje między atomami i związków występuje w zderzeniu dwóch cząstek - atomy, cząsteczki, jony lub rodniki (wśród nich to nie jest wymiana elektronów i tworzenia lub modyfikacji areszcie). Reakcji, które można by oczekiwać opady tylko trzy lub nawet więcej cząstek nie jest całkowicie niemożliwe, ponieważ byłoby bardzo nieznaczna procent milionowych wydajność. Tworzenie regularnych wzorów można uznać analogiczne do wytrącania cząstek trzy lub więcej. W uzupełnieniu do wyładowań atmosferycznych i ziarna w tym miejscu, muszą spełniać prawdopodobnie wiele innych czynników losowych, trudnych do wyartykułowania. Czy to naprawdę tylko niewielka wydajność - zwykła nieregularnie złożony , leżącego na ziemi ( leży na ziemi ) ziarna występują w świecie około milion kilometrów kwadratowych rocznie, powierzchnia regularnych kształtach, tylko kilka tysięcy metrów kwadratowych.

Jednym z powodów może być fakt, że jest to bardzo silny wstrząs, który pojawia się tylko kilka w sezonie, a wiele tysięcy razy silniejszy niż zwykły piorun, który jest obecny w każdej burzy tysięcy lub więcej. Jak dalej, bardzo losowo występujące zjawisko można sobie wyobrazić, że (niektóre) regularne wzory mogą być tworzone w ramach spokoju, po imprezie "Błyskawica z nieba" ("grom z jasnego nieba"), naładowane dodatnio chmura-ziemia pioruna, ogromna energia, zdobywając dziesiątki kilometrów od chmury, przekazywać niewyobrażalnie wyższą energię przeciwko "zwykłej".

Rain, w przypadku wody deszczowej płynie czasami tysiące ton na kilometr kwadratowy w ciągu kilku minut w powietrzu i na ziemi, a wiatr ponad 100 km / h, towarzyszącej regularne błyskawice, wszelkie konsekwencje swoich symetrycznych zrzutów znacznie "wzburzyć" lub przynajmniej "kłaczków". Świadkowie starają się niemożliwe, ponieważ każdy, kto zrobi to na własne oczy na ziemi, obserwował przez kilka ułamków sekundy nigdy nic nigdzie nie podążały nedosvědčil i instalacyjne przyspieszone kamery nadal nie są rozłożone w pobliżu pól.

Błyskawica sama mogłaby najlepiej zabezpieczyć przed przypadkowych świadków i obserwatorów, a także z dużą pewnością jest ścigać się z dala od "sceny", jeśli jest to w miejsce prostej nezlikviduje. Coś o tym chyba można powiedzieć ze zwierząt mokradeł w pobliżu miejsca, opisane skutki pioruna od ostatniej strony. Dwa z nich wylądowały bezpośrednio do - 18 i 58.000 amperów. Nie jest wykluczone, że niektóre żaby, które nie znajdują się tam, na pewno dokuňkaly. Ale jak dochodzenie został znaleziony na miejscu kilka dni później, pozostało mało, jak jest.

Podobnie jak żaby również dokuňkal każdy w tym miejscu znajduje się tuż koło kawy. Może przynajmniej coś wziąć to szalone osoby do serca jako ostrzeżenie, bardzo poważne. Jest także całkiem możliwe, że niektóre z deklarowanych twórców kręgów (bez tego kiedykolwiek udokumentowanych dowodów) faktycznie w podobny sposób jak w dziedzinie dokuňkal czasem. Wszystkie przedstawione tu teoria, jednak są oparte na założeniu, że nie ma koło decydentów w rzeczywistości istnieje i nigdy nie istniała (na szczęście dla nich), z kilkoma wyjątkami, zupełnie samodzielnie. W większości przypadków jest to tylko okręgu declarator decydentów, którzy tylko zalogować się do twórczości kogoś innego. Były też jedną z pierwszych firma znana Doug i Dave. Och, pani Bower. Lekcje dla wszystkich żon: fakt, że czasami w nocy mąż może "stracić" lub "trudno być identyfikowalne", czyli, że pewnie teraz i potem "przeskoczył" przez niego w oczach publicznych głupiec lub idioty nigdy nie zrobił . Jeśli ktoś w to, ale zbyt wiele majstrowanie zaczyna, to nie jest wykluczone, że w końcu to ma znacznie większy idiota niż byłoby kiedykolwiek. Nawet w oczach opinii publicznej. Nawet z przyjacielem. Może cavorting na boisku razem, ale na pewno nie dzwoni. Nawet jeśli to powalony kilka ( spłaszczony , leżący na ziemi - leżący na ziemi)) Rośliny dla nich może zostało. Na pewno nie wtedy, gdy powstały odpowiednie kręgi, ponieważ przyniósł do domu w trumnie. Być może wolisz zrobić zarówno Przyznaję teraz, że tam razem "grało". Dziś jest dość nowoczesny, nazywa kultury alternatywnej. Tyle tylko, że pani B. byłby o końcu życia jest bardzo trudne rozdýchávala. Ustęp towarzyszy zdjęcie 6 , jak się wydawało ranting wszyscy - koło-maker po spotkaniu z kim tylko w zakresie wzoru naprawdę tworzy. Nawiasem mówiąc, na tym zdjęciu jest wyraźnie widoczne na drzewie "Podpis głównego winowajcy" .

Dodatek: uwaga na odsouzeníhodnosti podobnej działalności w poprzednim ustępie nie stosuje się do poważnych badań, na przykład, kiedy grupa ludzi z uczelni rolniczej lub uniwersytetu postanawia próbować upewnić się, że coś takiego jest możliwe, ale badacze nie trzeba zaznaczyć słowo circle-circle-herbaty lub kawy. W tym przypadku jest to tylko poważne naukowe zbadanie wykonalności projektu.

(Completely Wreszcie oferują m.in. hasła w przyszłych Powszechny Słownik angielsko - czeski: circle-maker, koło-maker = "local idiot" Joe Schmoe).

Konsekwencje zrzutów opisanych w poprzednim artykule (nie daleko od "żab") doprowadził najpierw do hoteli , zginanie łodyg do ziemi ( zginanie łodyg do ziemi ) z kilku metrów kwadratowych - pierwsze zauważalne zmiany nastąpią dopiero dziesięć dni po absolutorium. Stopniowo, dzień po dniu, dodali kolejny, aż w końcu, tuż przed zbiorem plonów spłaszczone , leżące na ziemi szacowany 25-30% całego zakresu (więcej zdjęć w poprzedniej pracy), na których prąd szyn po ciągnik rozwiedziony i w wielu miejscach, które prawdopodobnie Absolutorium nie działał w ogóle.

Warunek prąd przywództwo po ciągnika śledzi rozsądnie wspiera fakt, że regularne, nieregularne kwatery , gięcie do kukurydziany gruntowych ( łodygi zgięte na ziemię ) (bardzo często - szacowany 80-90% przypadków) dość dokładnie następujące kierunku torów, więc statystycznie procent wszelkich powietrzu i naziemnej obrazy z całego świata, że zbieg okoliczności może być dość wiarygodnie wykluczyć. Do zdjęcia 7 ogółem 7 miejsc - wszystko od geograph.org.uk   podobnych zdjęć z Czech może produkować tysiące. W Mapach Google można znaleźć tysiące podobnych zdjęć z całego świata (czyli anteny powierzchnię Ziemi, co Google Earth jest używany jako mapa bazowa nie, Panoramio, w sequelu będą przekazywane), nagrania z kręgów zbożowych można znaleźć setki podobnych miejsc nie daleko od liczb lub bezpośrednio w nich. Podobne obrazy, w całej odrębnej nieregularnie złożoną , leżącego na ziemi ( leży na ziemi ), ziarna lub upraw kręgów, które są tak nieregularnie polehlým łodygi zboża nieregularnie zgięty do towarzyszy ziemi, jest to możliwe do znalezienia w Internecie tysiące. Zdjęcie 8 - to zdjęcie jest w Internecie, ale nie mogę znaleźć, publikację piktogramów w Czechach i system energetyczny Ziemi - Uroda kręgów zbożowych w Morawach 2000 - 2006 , . Pliskova wsp. łatwo jest zobaczyć typowy nieregularne składanie , zginanie łodyg do ziemi ( zginania łodygi na ziemię ), który towarzyszy wzór, z których wiele dość dokładnie śledzi po ciągnika toru. Niektóre obszary nieprawidłowych kwater , prasy do kukurydziany gruntowych ( łodygi wygięte do ziemi ) na tym zdjęciu posiada inne właściwości bardzo ciekawych, typowych dla hoteli , zginanie łodyg do ziemi ( zginania łodygi na ziemię ) ziarna po wyładowań atmosferycznych, które opisane są w jakiś inny kontynuować.

Domniemanie obecnego kierownictwa po ciągnik utworów racjonalnie przemawia fakt, że bardzo często to ziarno Polehňa , jej łodygi są ​​wygięte do ziemi 1-cie niedaleko čtvrtzávitů centrum, zawężonej ciągnik na skraju pola, gdzie natężenie prądu elektrycznego (zintegrowana) może być wysoka, a rośliny i najbardziej uszkodzony. W niektórych przypadkach, ziarna Polehňa jego łodygi są ​​wygięte do ziemi tylko tam, gdzie indziej. Pierwsze zdjęcia kwater , gięcie do kukurydziany gruntowych ( łodygi wygięte do ziemi ) w ostatnim poście zostało zrobione w miejscu, gdzie zbiegają się ścieżki, co koncentracja władzy również wzrosła. Bardzo interesujące zjawisko Kwatery , gięcia do kukurydziany gruntowych ( łodygi wygięte do podłoża ) w pobliżu toru od ciągnika jest fakt, że chociaż większość z uszkodzenia energii jest często podawany przez nich rośliny w bezpośrednim sąsiedztwie krawędzi tych ścieżek prawie nigdy nepolehnou ( ostrza nie zginają się ziemi ), kwatery , gięcie do kukurydziany naziemnych ( łodygi wygięte do ziemi ) zawsze rozpoczyna się prawie bez wyjątku, aż w odległości 20-30 cm od nich. Nawet w dziedzinach Polehna ( wygięte łodygi do podłoża ) prawie całkowicie - chociaż rośliny w obszarze blisko z największą dawkę energii. Możliwe jest, że rośliny wyższe bliżej (na które ścieżki nic nie rośnie), może być łatwiej pozbyć szkodliwych chemikaliów "rozcieńczyć" szybciej i odzyskać. Jako jeden z typowych przyczyn kwater , zginanie łodyg do ziemi ( zginanie łodyg do ziemi ) jest w literaturze na-nawożenie azotem, ale powinny one polehnout ( zginać łodygi do podłoża ) rośliny najbliżej toru, wykonane największe nadwyżek. Tutaj Snapshot Zdjęcie 9 (Anglia geograph.org.uk ), co widać wyraźnie wolniejszy wzrost zbóż (owsa, bardziej ekologiczne - powolne dojrzewania) w pobliżu torów po ciągnika ponad sto metrów od prawdopodobnych zrzutów punktu zderzenia, gdy kukurydza jest znacznie spłaszczone , leżącego na ziemi. Greener rośliny w pobliżu torów wydają najmniej tendencja do zakwaterowania , uszkodzenia, słabości ( szkoda, osłabienie ), lub na odwrót. Rośliny, które znajdują się najbliżej do toru, nie spłaszczone , leżące na ziemi ( słoma leży na ziemi nigdy), być może kilkoma wyjątkami, które są znacznie poniżej błędu statystycznego.

Często Polehňa , jej łodygi są ​​wygięte do mielonej kukurydzy tylko w największej odległości od toru - Zdjęcie 10 , w połowie drogi między nimi, gdzie dodaje energii wróciliśmy z dwóch kierunków. Dlatego nie jest największa koncentracja zanieczyszczeń i tak uszkodzonych roślin również rośliny mają ograniczoną zdolność wykluczenia większość korzeni do gleby i w ten sposób przynajmniej częściowo wyeliminowana. Wszystkie zjawiska opisane tutaj można zaobserwować oprócz dowolnego miejsca z nieregularnie polehlým łodyg zboża nieregularnie wygięte do ziemi oraz w niewielkiej odległości od prawie wszystkich kształtach regularnych, naukowcy udokumentowane, chyba, że są w miejscach, gdzie ich zdjęcia często przyciętych i oddzielone od każda dzielnica, kiedykolwiek. W największym stopniu, tuż przed zbiorami, kiedy badacze mieli prawie żadnego zainteresowania, ale kształty, pictures've Podjęto już dawno temu, więc to, co jest tam, aby się martwić. Niektóre kształty ale oni sami są połączeniem regularnych i nieregularnych kształtach złożonych , leżącego na ziemi ( leży na ziemi ), zboża, więc przynajmniej tam. Inną bardzo podobny efekt jest fakt, że bardzo często po Flash dokładnie pośrodku pomiędzy szynami zielonych ziaren, przynajmniej dojrzałe - najwyższą dawką szkodliwych energii wykazuje najbardziej istotne dojrzewanie spowolnienie. Bardzo często właśnie w tych miejscach 1-gi Polehňa , jej łodygi są ​​wygięte do ziemi. Foto 11 fotografii poniżej zaczyna poléhat , zegnij do ziemi ( schylić ) ziarna w środku pomiędzy torami do zielonych miejsc, w tym samym miejscu, fotografowane później już spłaszczone , leżące na ziemi jest (szacunkowa miesiąc później). Rzeczywista liczba spłaszczona , jej łodygi są ​​wygięte do ziemi na długo zanim otrzymał "bezpośrednie trafienie", ale niektóre strumienie dodaje i odejmuje, więc zastępca spłaszczone , łodygi wygięte do ziemi i nepolehlá ( łodygi w pozycji stojącej ) pozycji.

Podstawową zasadą, możliwość niesamowitą prawidłowości niektórych kształtów może być używany, jest, że prawdopodobnie przyczynia się do wyjaśnienia tworzenia rezonansu i zakłóceń (mechaniczne, elektromagnetyczne). K n Oprócz tych dwóch zjawisk, niektóre dane mogą pojawić się chwilowe zasada superpozycji (Chwilowa suma wektorowa), czasami wydaje się zupełnie bez widocznej przyczyny bezpośrednie prądy odwrócenie może czasami wystąpić kierunków penetracji, czasami proste dodawanie i odejmowanie napięć i prądów. Korona otaczaReturn Strokew ciągłej powłoki cylindrycznej, patrz załączony wykres modelu Corona , właśnie w kręgu. Zdjęcie pochodzi z Electromagnetics Błyskawica , Robert L. Gardner , 1990, strona 4. Korona może do pewnej odległości od kanału wylotowego wartości ujemne, dodatnie ponownie (uproszczony interpretacji opisane w wielu profesjonalnych, takich jak artykuły http://www.lightning.ece.ufl.edu/ ). Biegunowość może czasem występuje prawdopodobnie z powodu niektórych podziemnych struktur przewodzących (), w miarę możliwości za pomocą indukcji w to, czasem skutki bipolarne z prądów udarowych, które mogą być wynikiem chwilowego mechanicznym roślin inaczej się za każdym razem, dodawać i odejmowanie ze sobą. Najprostsze kształty - proste, samotne koło - wyjaśnia jego wystąpienie powinno wystarczyć nawet tylko wykorzystywać zjawiska indukcji i linii energetycznej, ale także mechaniczne efekty. Istnieją nawet prostsze niż kształty kręgów - linie - które można wyjaśnić tylko w wyniku obecnego kierownictwa, szczególnie w podziemiu. Zostaną one opisane bardziej szczegółowo w dalszej kontynuacji.

Niektóre bardzo proste kształty, koła, czy raczej ich słaba imitacja, może faktycznie nastąpić natychmiast lub bardzo szybko po podboju. Zdjęcie 12   Japonia - Tajemnicze kręgi , Hessemann, Tóthová, . załącznik kolor pomiędzy stronami, 120 i 121) Zdjęcie 13 , Zdjęcie 14 , 2010 Wielka Brytania Wiltshire Bratton White Horse (Westbury). Więc tutaj Circles've Crop Explorers naprawdę niech się, jednostki te można znaleźć na polach na całym świecie każdego naprawdę, ponieważ istnieją miliony ich tam, a to naprawdę bardzo łatwo wyobrazić sobie, że mogą pojawić się po pojedynczym wyładowań atmosferycznych w terenie, ponieważ wykonuje on mechaniczne efekty szoku na rysunku 1 ( Part 2/1 ).

Ponieważ siła jest głównie niektóre wyjątkowo potężny znak pioruna, można znaleźć "coś" czasem zaraz po burzy. Skomentuj zdjęcie 12 - "Już w 1986 roku, po nocy nietypowych awarii zasilania znalezionych w bagnie w północnej Japonii Nišikavaka okręgu w trzcinach ". Co naukowcy chcą więcej? Ogłosił "niewyjaśnione omdlenia" dodaliśmy trochę cicrlemaker lampy wykonana ze spalonego siedzenia, sznurka wieczkiem i kufry do kręgów zbożowych odkrywców uwierzyć, że "coś wytłumaczyć niezrozumiałe elektromagnetyczny", który wystąpił na miejscu, to było po prostu "zwykły "burza, która odbędzie się rocznie około dziesiątki światowych tysięcy, i błyskawice, które mieszczą się w ciągu roku w dziedzinach i obszarach trawiastych na całym świecie mld?

Burzy to nie tylko jeden z istniejących zdarzeń ekstremalnych pogodowych, ale nawet jeden z najbardziej ekstremalnych zjawisk fizycznych w ogóle. Istnieją strony internetowe, gdzie omawiane są zagadnienia bardziej szczegółowo. Losowo, możemy wspomnieć stromość obecnym wzroście krawędzi impulsu, zwłaszcza kilka kolejnych zrzutów, które są już dobrze "przetoczyła się" drogi, aktywowany i zjonizowanego sposób, mimo 200.000 amperach na mikrosekundy , tylko jedna milionowa sekundy.

Naprawdę tylko dla zabawy: Jeśli brak błysku w kanale, zwłaszcza podczas rozruchu bieżącej części stromej krzywej, koncentracja energii promieniowanej w jednostkę powierzchni w jednostce czasu, a nawet większą niż wybuch supernowej (pierwsze 10 sekund), to prawdopodobnie dla wielu tyle.

W tym momencie, kilka zdjęcia pokazano skutki wyładowań - Zdjęcie 15 . Bez konieczności przechodzenia do skomplikowanych obliczeń fizycznych i elektrycznych, po obejrzeniu tych zdjęć można wywnioskować, że "moc błysku ma" (z pewnością przynajmniej do tworzenia wzorów w centrum "otworem na kołek" ). Jest ona przeznaczona do siły mechanicznej, i konieczne jest, aby zauważyć, że porównywalnej promieniuje wyładunku fal elektromagnetycznych o wszystkich długościach fal, w ilości, która może prawdopodobnie tylko widoczne indukcję uszkodzenia roślin - bardzo dokładnie w kole, w odległości do kilkudziesięciu metrów. Możliwe jest również, przewodzenia energii elektrycznej w systemy korzeniowe gleby, zarządzanie zjonizowanego powietrza, również wyładowanie koronowe mogą uczestniczyć w nim, i doprowadzić do widocznych powierzchni prądy w formie koła o stosunkowo dokładne kilka metrów Flash padającego wzdłuż kanału.

Kolejny naprawdę tylko dla zabawy - w ilości, która jest wykrywalna czułe urządzenia pomiarowe, takie jak promieniowanie elektromagnetyczne różnych długościach fali - nie tylko z odległości tysięcy kilometrów, ale lat świetlnych, to zależy od czułości techniki pomiaru i średnicy teleskopu. Fotony, że jeden go w podróż w przestrzeni, nic nie może powstrzymać ..

Po prostu, można wyrazić bilans energetyczny rozładowania lampy tak, że w przybliżeniu równe części (dziesięć procent) emituje pierwszy w postaci energii mechanicznej, jak część dźwięku, 2 energii w postaci ciepła (promieniowanie IR) 3 jako światło i 4 odpoczywać všch jak promieniowanie elektromagnetyczne o długości fali. Promieniowania IR i światła są tylko ściśle określone odcinki promieniowania elektromagnetycznego. Niektóre z wymienionych źródeł energii w szoku lub tuż po przejściu z jednego do drugiego, w szczególności mechaniczne termiczne. Więcej szczegółów znacznie wykraczały poza zakres niniejszego opracowania i zainteresowanych musi odnosić się do literatury.

Zanim jeszcze wyjaśnić fizyczne (i chemicznych, biochemicznych i biologicznych) skutków zasad wyładowań atmosferycznych w uprawach polowych, możliwe jest, aby pokazać, jak działanie wyładowań atmosferycznych na rośliny wygląda klasyczne nauki rolnicze, teraz bez stosowania praw fizycznych i innych. Bez długo meandrujące przez rolniczych instytucji badawczych, bibliotek, Wyszukiwarki internetowe dostarczają kilka odpowiedzi, które mogą być dalej pogłębiana. Publikacja witryny WWW lub że tematyczne i Lightning roślin, takich jak soja, ziemniak, pomidor, zaangażowany (np.

że po wyładowań atmosferycznych do pola upraw roślin uprawnych na miejscu tworzy dość dokładny okrąg. Bardzo osłabiona, często nawet martwe rośliny. W tym zdjęcia. Niektórzy myśliwi jak zdjęcia kręgów zbożowych z oku cyklonu wypadł - patrz zdjęcie 16 . Koło w dole zdjęcie pochodzi ze strony internetowej Uniwersytetu w Georgii , Damage Lightning, bawełna - pioruna w bawełnę

http://www.ipmimages.org/browse/detail.cfm?imgnum=1242075 , koło na górze strony otrzymuje się z (ufologii visionovni.com), który jako badanego przypadku klasycznego piktogramów (pola z soi). Czy są jeszcze widoczne zwiędłe rośliny (martwe, całkowicie zatrzymany wzrostu), ale jeśli ufologów odwiedziła identyczną lokalizację o miesiąc dłużej, rośliny byłyby z dolnej ramki niemal nie do odróżnienia.

Świat jest w jednym roku do około miliard piorunów zrzutów do pól, łąk oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Jest to dość zaskakujące, że mają one znacznie bardziej poważne konsekwencje, dla których wilgotność podłoża i gleby przewodnictwo. Niższa odporność materiału, tym mniej energii jest zwolniony przepływ prądu przez nią (kwadrat).

Odniesienia do poprzednich części: (1)   i (2)

W dalszej kontynuacji tej małej serii na temat przyczyn kwater , uszkodzenie, osłabienie ( uszkodzenie, osłabienie ) ziarna pojawi się, że miejsca, w których ziarno tylko osłabia, bo już nie było wyładowań atmosferycznych i ziarna w przyszłości absolutnie związani Polehňa , jej łodygi są kłaniać - regularnie lub nieregularnie, możesz poszukać jakiś czas przed polehnutím , zginanie łodyg do ziemi, nawet bez pomocy jakiejkolwiek techniki pomiarowej. Może to nastąpić nawet przed identyfikacji wzorców dostatecznej widoczności - nie wierzysz?

Między innymi, Occam rodzaju uważa, że jeśli jego maszynki do golenia zmuszając żadnych przypadkowych i nieprzypadkowego obserwatorów do wniosku, że wszelkie zbrodnie zostały wykonane przez ludzi, to nie należy zwlekać z podjęciem pomocą Ledecký wyjątek, który mówi: brzytwa Ockhama nie ma zastosowania, jeżeli wniosków stwierdzono, że w każdej chwili, w dowolnym miejscu, w dowolnym miejscu na świecie, w szerokim wszechświecie szerokim wykonywała istniejącą (frajerem) każda działalność twórcza wielokrotnie, w ukryciu, pod starannie sklasyfikowane i nigdy nawet niewykryte przygotowania nevyzrazených, bez rozgłosu i ujawnieniem, ale FIRST CAŁKOWICIE GRATIS . dotyczy mmimozemšťany. Dalej należy zauważyć, że w przypadku grupy osób wobec pojedynczych osób natychmiast wzrasta wykładniczo możliwość ujawnienia, a w każdym przypadku dotyczącym żonę członka spisku bezlitośnie skokach łańcucha do wartości 1 (100% prawdopodobieństwo ujawnienia, istnieją wyjątki)

Inną ważną zasadą: Jeśli kiedykolwiek gdzieś gdziekolwiek na świecie stworzył żadnego ciekawego i nieuchwytny obiekt, choć nawet z daleka niejasne i trudne do wyartykułowania przyczyny, zawsze jest co najmniej jeden, częściej kilku chorych psychicznie osób (D & D), które same są twierdzące dla autorów prac. W tym momencie, oczywiście za problemu tworzenia kręgów zbożowych, ale dotyczy również projekty i działania ludzi. Wystarczy zapytać w każdej instytucji, obecnie słabo rozwinięty, istnieje wiele Napoleons, Mozart, Beethoven, Hitlers, Desdemona, Gandhi Sklodowských, Ajnštajnů, Bumble bee , Picassa, Herr Gott, Osama Blbádýnů, Sokrates, Neru, Churchill, Shakespeare, jak również wszelkie inne pozytywnie i negatywnie znanych osobistości światowej historii i przestrzeni.

Byłoby to tak daleko na dzisiaj.

Jan Ledecký

w razie zainteresowania kontakt cropcirclesonline@gmail.com

 

 

     Kopii do listy opublikowanych tekstów  

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

z