Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-opublikowane-text-1 . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Pierwszy opublikowany tekst
Pierwsza publikacja poza macierzystą strona www.sarden.cz - internet magazyn sci-fi
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

www.sarden.cz - internetowy magazyn science fiction sarden.cz / rozumowanie-ring-w-ziarna

Tekst został również opublikowany jednocześnie w Ponadto w sci-fi załączniku codziennej Dog Invisible na tym linkiem

w razie zainteresowania kontakt cropcirclesonline@gmail.com

Konta:

Crop Circles

 

 

Na początku kilku określonych podstawowych koncepcji. Pierwszą rzeczą będzie "kręgów zbożowych" przemianowany na "Kształty w ziarnie", ponieważ nie jest to tylko koła. Na pewnym etapie badań, istnieje tendencja do zmiany nazwy "piktogramy polu" (PP, Piktogramy English Field, FP), ponieważ ten wysiłek został porzucony, ale teraz bardzo prosty powód. Piktogramy są bowiem obrazy, które przekazują i przekazują określone informacje. Jak wynika z następującym tekstem: "kształty w kukurydzy" absolutnie nie przesyłać żadnych informacji, choć czasami to naprawdę wygląda. W takim przypadku ujawnienie zostało następnie "rozszyfrować", w rzeczywistości z pewnością stosunkowo wysoki jest fałszywy. Przykładem jest "Wiadomość z Chiboltonu" - 21.08.2001 lub Crabwoodu - 18 sierpnia 2002 r., lub "Konfiguracja PI" - 1.7.2008, Barbury Castle, na pewno bardzo trudne, ale nadal być wytwarzane przez ludzki kształt sił.

Ale ponieważ jest to stosunkowo dobrze udokumentowana nazwa w miejscach někteých Poniższy tekst będzie wykorzystywany do Kół skrótów wzorców upraw (Crop Circles).

 

Na początek, podsumowujące wyniki ostatnich badań do kilku punktów:

Pierwszy Kształty w nezhotovují kukurydzy ani ludźmi, ani obcy, są wynikiem procesów czysto naturalnych. Fizyki, chemii, biologii i innych dziedzin pokrewnych. Od pewnego punktu widzenia, jest także możliwe, aby zauważyć, że wszystkie kształty ziarna może być uznane za skutek działania termojądrowych procesów (do wyjaśnienia).

Źródło obrazu

Drugi Jest przypuszczenie, że występują w tej dziedzinie, choć bardzo rzadko, w celu wytworzenia fake. Zidentyfikowane jako fakes wzory wykonane przez ludzi, tak zwane koło decydentów. Ale ponieważ ze statystycznego punktu widzenia jest absolutnym wyjątkiem, mimo że spada znacznie poniżej statystycznych błędów - jak wyjaśniono w bardzo następnego punktu, a nie o nich w tekście, praktycznie nie wspominając. Dziwny wyjątek (statystyczna).

Trzeci Choć może się wydawać w najmniej prawdopodobne takich podróbek jest w rzeczywistości tylko niewielki ułamek procenta, znacznie mniej niż 1/1000 wykrytych i niewykrytych kształtach regularnych lub mniej regularne. Na pewno więcej niż 99,9% wszystkich wykrytych wzorców w ziarnie spowodowane czysto naturalnych, sił ziemskich. Takie oświadczenie wyraźnie ostro kontrastuje z zawiadomieniem o prawie każdego pokazu filmu lub telewizji, věnujícímu kwestia kręgów zbożowych. Absolutnie, bez wyjątku, w każdym takim programie pojawi osobę lub grupę osób z siedzibą i ciąg, którzy pozornie poddającymi takie oszustwa związane, co niektóre grupy obserwatorów wielokrotnie stwierdzić, że jest to jedyna prawdziwa droga do ich pochodzenia. Z obserwacji statystycznej wyraźnie pokazuje, że w obecności filmowych i kamer telewizyjnych i załogi wielokrotnie (o wiele rzędów wielkości) zwiększa liczbę różnych korb, które są w takim miejscu istnieje. Wystarczy spojrzeć na sprawy z Parlamentu. Szczególnie ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że każdy, kto w jakimkolwiek filmie lub wyjście programów telewizyjnych, to dostaje w nagrodę, a jego twarz będzie widać co najmniej krótki chwili tysiące ludzi. W przypadku niektórych multimedialnych ekshibicjonistą nawet nawet nejvyžadovanější nagroda. W przypadkach opisanych (kształty fałszerza) w zdecydowanej większości (na szczęście), po raz pierwszy i ostatni. W innych dziedzinach działalności ludzkiej byłoby podobne oszustwo zostało ujawnione bardzo łatwo, po co wprowadzono prawdziwego autora, a fałszerze tak raz na zawsze odsłonięte i wyśmiewany. Dla bardzo prostego powodu, a zwykły, że wynika to z poniższym tekstem, nigdy prawdziwe i realne pomysłodawcą odkrywając wzorce w ziarnie loguje, prawdopodobnie wrodzonej skromności, trzeba to zrobić dla niego. Jeśli, jednak, czysto przypadkowo czasem i takie fałszerze naśladowców spełnione, które bardzo się kiedykolwiek rzeczywiście może, dało im takiej lekcji że nigdy nie doszło do każdego z pewnością do naśladowania. Zważywszy, że chytry krąg decydentów będzie po każdym takim spotkaniu aż lekko zwęglone přičmoudlí, na pewno takie spotkanie ich w każdym razie nikt nie życzy, i pozostaje silnym wyzwaniem: Bądź tak miły, raczej siedzieć w pubie, i prowadzić konsumpcji. W przeciwnym razie może skończyć się jak to ... Na wasz wkład dla ludzkości jest w obu przypadkach około podobnych w pubie i na polu.

                       własne zdjęcie                                                              źródło obrazu

4-ty Kształty ziaren, jest to możliwe, w rzeczywistości nawet konieczne, oznacz jako spłaszczony , leżąc na ziarna gruntu.

W wyglądzie (pozoravatele widoku,) jest "łodygi kukurydzy, które, w przeciwieństwie do normalnej pionowej wzrostu jest pozioma lub prawie poziomej."

W zakresie rolnictwa i - hodowla jest o "ziarna całkowicie lub częściowo zdegradowanym polehnutím , zginanie łodyg do ziemi (trudno lub całkowicie neskliditelné) ". Z tego samego punktu widzenia, w wielu przypadkach, w wyższym stopniu niż szkodników ziarna roślinności otaczającej degradacji może być w większym stopniu wilgotności.

Z fizycznego punktu widzenia jest to możliwe, aby zobaczyć spłaszczone , leżąc na ziarna gruntu sposoby z pewnością wiele, można wybrać jedną, chyba bardzo typowy: spłaszczone , leżąc na ziarna ziemi "zboża, którego energia potencjalna jest równa zero lub prawie zero."

Dziwny wyjątek powstaje wszystko spłaszczone , leżąc na mielonej kukurydzy, nie tylko ten, który pojawia się w regularnych wzorów, niemal identyczny sposób. spłaszczone , leżącego na ziarno kukurydzy ziemia jest osłabiony , co spłaszczony , łodygi leżały na dzięki naziemnej do osłabienia które wystąpiły po uszkodzeniu , nigdy odwrotnie. Zboże 1-ty uszkodzone (początkowo bez zaobserwowania skutków), i tylko w wyniku tego jej szkodę osłabienia. Zwykle bardzo powoli (dni do tygodni), a na końcu Polehňa jego łodygi są ​​wygięte do ziemi (to nie zawsze). Zdrowa, nietknięte i nienaruszone ziarna nepolehne ( nie zginać łodygi na ziemię ), prawie nigdy. Każda spłaszczona , leżąc na mielonej kukurydzy wszędzie, nawet wzory i każdy nieregularnie spłaszczony , leżąc na ziemi, ma dokładnie takie same funkcje - wygięte, obrzęk i wydłużone węzły, większość (ponad 90%) nieoswojonych łodygi wygięte blisko ziemi, różne nieprawidłowości wzrostu . Jakiś czas po kwater , zginanie łodyg do ziemi ( zginania łodygi na ziemię ), rośliny te są ponownie próbuje podnieść, który jest mniej uszkodzone częściowo udany, trochę słońca W pierwszym przypadku można zaobserwować gięcia węzłów w drugim rozszerzeniu.

Niektórzy badacze w modelach ziarna, uważamy, że wpływ jakiejś bardzo niejasno określone sił (mikrofale, podczerwień, wiry minitornáda, wiara), że pole nigdy nie widziałem w akcji, czy ich obecność nie może być żadnych obiektywnie udowodnić, że jak najszybciej do zginanie i prostowanie niektórych innych węzłów, i tylko w wyniku takiego uszkodzenia roślin aż Polehňa ( wygięte łodygi do podłoża ). Wszystkie takie uczeni muszą zawsze wyprowadzać z błędu: Dla rozszerzenia i zgięcie węzłów na łodydze nie jest zboże lub inne okazy z rodziny Poaceae (Poaceae), ani żadnych innych roślin, NIGDY przed polehnutím , zginania łodygi na ziemię, ale po. Nastąpi (rozszerzenie i zgięcie węzłów), głównie z powodu geotropismu się w czasie, gdy spłaszczone , łodygi zgięte na ziemię, rotlina próbując usiąść ponownie (robi to jest poprzez węzły - węzły - którego zadaniem jest między innymi topping odchylenia od pionowy wzrost - ujemny geotropism). Zachowują się podobnie i rośliny bez wspólnej i zwiększenia wzrostu gospodarczego i liczby komórek w niektórych częściach łodygi lub w bagażniku, aby osiągnąć trwałą zmianą kierunku wzrostu ..

Jedną z podstawowych słabości niemal wszystkich istniejących badań kręgami zbożowymi w tym, że ich odkrywcy szybko i często bardzo ostentacyjnie zaprosił do pomocy prawie wszystkie istniejące na świecie ufologii, záhadology, astrologów, ezoterika, różdżkarzy, okultyści, numerologia, Oracle, psychotroniki , GAMESTER, czarownica, czarownice i różne inne przedsiębiorstwa w podobnych dziedzinach. At 01:59 dziedzinach ludzkiej aktywności, nauki i wiedzy, prawdopodobnie głównie w zatrucia i stupor i nadprzyrodzonej tajemnicy obserwowanego zjawiska, ale prawie udało się zapomnieć. Zapomniałeś rozwiązanie złożonego problemu z ekspertami w tej dziedzinie, którzy będą cały problem może z pewnością "dołączyć polénko". Zapomniałeś jest jednym z obszarów działalności człowieka, które, chociaż nie wydaje się, w kwestii wzorców ziarna może przynieść zdecydowanie najbardziej wyjaśnienia, w przeciwieństwie do wszystkich wymienionych. Zapominać, ... botanika, rolnictwo. Ten papier, więc dzięki nowej, interpretacja zjawiska stosunkowo skomplikowanym, próbując ten dość zaskakujący i smutna rzeczywistość, przynajmniej w pewnym stopniu skorygować.

5-szy Przyczyną szkody wynikającej z późniejszego osłabienia go, energii elektrycznej (prądu elektrycznego przez rośliny), a tym, kto powiedział, że to wyładowanie pioruna - uderzenie pioruna, a zwłaszcza jego części najważniejsze, zwanyReturn Stroke. Bardziej szczegółowy opis zasad i uprawnień osób wyładowanie atmosferyczne znacznie przekroczył przewidywany zakres tego wkładu i potencjalni wnioskodawcy muszą odnosić się do literatury.

Wyładowanie pioruna powoduje uszkodzenia zbóż i wielu innych upraw, a następnie ich osłabienie i zakwaterowania , zginanie łodyg do ziemi ( zginanie łodyg do ziemi ), a także trawy na pastwiskach i wszystkich traw innych, a podobny travopolních roślinności i poza boiskiem. Zdecydowana większość takich kwater , zginanie łodyg do ziemi ( zginanie łodyg do ziemi ) będą odtwarzane jako kwatery , zginania łodygi na ziemię ( zginania łodygi na ziemię ), nieregularny - w języku angielskim Losowo strącili formacji, OPB . Są to kilka milionów kilometrów kwadratowych uszkodzone i polehlých z ostrzami wygięte do ziemi, rośliny rocznie na całym świecie. Dla porównania - powierzchnia złożona , leżącego na ziemi ( leży na ziemi ), ziarna, spowodowane przez tak zwanych "twórców kręgów" z kilkuset metrów kwadratowych rocznie, co stanowi około jedną celu powierzchni desetimilióntina wielkości spowodowane przez naturalne procesy, bez udziału tych artystów. Jest to prawdopodobnie związek, jak Jeśli dziesięć milionów ludzi uważało jeden okrąg-Maker (rzeczywiście, w świecie nadal znacznie mniej). Dziesięć milionów osób ma w Czechach, jak ludzie żyli, jeśli dziesięć milionów single poczuł szarpnięcie! Jak widać, ludzkość przeciwko naturze musi jeszcze nadrobić.

6-gi Podczas wyładowań atmosferycznych w terenie, w wielu przypadkach, znacząca mniejszość władzy zanim całkowicie kuszące natychmiast rozwinąć kraj na bardzo krótki okres czasu w okolicy, często z powodu mokrej, a więc znacznie vodivějšímu powierzchni kraju, szczególnie w domach po ciągnika oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie, a do odległości kilkuset metrów lub więcej, a następnie tylko idzie równo do kraju. Kilka małych części rozładowania energii jest przekształconych w stosunkowo odległe roślin lub ich systemu korzeniowego, tworząc na nich zauważalną ilość szkodliwych substancji, dzięki czemu w czasie może wystąpić w tych miejscach w celu osłabienia roślin, a następnie złożenie zginając łodygi na ziemię ( zginania łodygi na ziemię ), ale przede wszystkim do długo, a nawet bardzo długo, po burzy, kiedy to robię z obserwowanych efektów jednej stowarzyszonej. Opisane rozszerzenie mocy błysku na ziemi jest tak jednolity, że nie stanowiły większego zagrożenia dla wyższych zwierząt, z wyjątkiem miejsc, bardzo blisko do wyładowania, które są oczywiście bardzo niebezpieczne czasy. Przeważnie zdarza się, że pierwsze Polehňa ( wygięte łodygi do ziemi ) miejsca najbliżej podboju i stopniowo dołączyły inne, mniej dotknięte, które mogą trwać do zbioru.

Pierwszy obraz to miejsce w sąsiedztwie, który został nagrany w dniach 24 Maja 2010 r. około 05:51 CEST p.m. absolutorium 22kA pioruna oraz w niewielkiej odległości od niego o 8 więcej, od 16 do 58000 amperów, wszystko w mniej niż minutę. To zdjęcie zostało zrobione jakieś trzy dni później, 27 May, który jeszcze nie zaobserwowano na roślinach żadnych oznak tendencji do kwater , zginanie łodyg do ziemi ( zginanie łodyg do ziemi ), krzyż ukazuje miejsce, z którego została podjęta na drugim zdjęciu. Dostał się w dzień, kiedy kwatery , zginanie łodyg do ziemi ( zginanie łodyg do ziemi ) pojawił się po raz pierwszy - 3 czerwca, dziesięć dni po wypisaniu. Trzecie zdjęcie z tego samego miejsca wykonała dwa miesiące później, 1 września, tuż przed zbiorem, tym razem więcej w najbliższej dalszego wykonywania opisanego serii - 16.000 amperów. Kilka godzin po pierwszej wizycie na miejscu piorun, kiedy pierwsze zdjęcia zostały zrobione składanie , zginanie łodyg do ziemi ( zginania łodygi na ziemię ), okazało się, że uszkodzenie karty pamięci w aparacie, a łącznie 21 strzałów były nieściągalne usunięta. Kilka godzin przed utratą danych (nawet tego samego wieczoru) obrazów zostały pokazane na karcie, po ich utracie (znaleziono następnego dnia rano) była już na karcie mogą być przechowywane dane w oryginalnej komórki pamięci skalę, w której znajdował się zagubioną ramki danych zostały nieodwracalnie zniszczone ( był nieodwracalny i formatowania neobnovitelnému pojemność karty redukcja; uszkodzone obszary, ale coraz działał jak gdyby były one możliwe do przechowywania danych, ona również przeczytać Mark zawierał tylko zera, raz na zawsze, to było tylko możliwe, aby sformatować kartę via UNIX przy zmniejszonej pojemności które spowodowało usunięcie uszkodzonych sektorów i nie może być używany). Prawdopodobnie możliwe jest, że opisany efekt może uczestniczyć pozostałości ładunku statycznego, trwały zbyt głęboko pod ziemią w odosobnionych miejscach. Takie założenie, należałoby porównanie pomiarów na miejscu. Niezaprzeczalnym faktem jest, że w trakcie badania wzorców jest czasem wzrosła ilość ładunków elektrostatycznych dokładnie w miejscu występowania pomierzył, i wiele innych często przerażony badacze mikroelektronicznych urządzeń (telefony komórkowe, aparaty fotograficzne) zachowują się dokładnie tak, jak gdyby zwiększona ilość statyczna elektryczność. Wszystkie trzy własne zdjęcia.

Siódmy Kwatery , łodygi schylania ( gięcia ostrza do podłoża ) w postaci ziaren o regularnych kształtach, w przeciwieństwie do normalnej nerki, nie tylko jest bardzo trudne rozpoznawalne przyczyny. Nie jest wykluczone, że w niektórych z określonych przyczyn mogą być bardzo różne od miejsca. Jako jeden z możliwością stosunkowo pilota wydaje się być jednym, że bardzo duża część absolutorium nie rozprzestrzenia się po okolicy na powierzchni kraju, jak może być w przypadku nieregularnego kwater , zginanie łodyg do ziemi ( zginania łodygi na ziemię ), ale zaraz idzie prosto w dół bez przerwy prosto do ziemi, więc zrzut nad ziemią, blisko powierzchni, a pod nim działa jak dyrygent, przez który obecnie przechodzi, często kilkaset tysięcy amperów. Pośredniczy on w przewodnika elektrycznego, przekroczenie powierzchni ziemi, przez które prąd przepływa przez niezakłócony, które rozprzestrzeniają się od niego do okolicy, w której po prostu rozprzestrzenił zjawisk i indukcji elektromagnetycznej. Kształty w takich przypadkach, czasami bardzo uderzająco przypominają wzory wytworzone w metalowych wiórów przez pole magnetyczne. Kształty i niektóre zasady na ich zbliżenie nawet prawdopodobnie można symulować w laboratorium. W sąsiedztwie takiego przewodu lub kilku przewodów może również generować różne wzorce interferencji elektromagnetycznych. Oczywiście, mieć warunki - strona powinna znaleźć stosunkowo dobrym przewodnikiem podziemny strumień. Ponieważ takie uprzemysłowionych krajobrazy podziemnych przewodów dość bogaty (różne narzędzia, jeśli nie niektóre Bucks nevykopou ziemi), możliwe jest, że podobne struktury do powstania pewnych kształtów rzeczywistości zaangażowane. W niektórych przypadkach może być to, geologiczne błędy strony, które są również kształty stosunkowo często występują. Podobnie mogą działać jako źródeł, z pewnością obficie występują w wielu miejscach dawnych osad i gdzie indziej.

Brane są pod uwagę również możliwość, że coś takiego w niektórych miejscach oddziaływania wyładowań atmosferycznych w terenie nie jest, ale warstwa bezpośrednio pod powierzchnią podczas uderzenia wyładowania zachowuje się jak kondensator dielektrycznej - jest stosunkowo nieprzewodzące ciała, w porównaniu z innymi warstwami praktycznie izolacja, która leży na warstwie bardziej przewodzącego, który może być głównie geologiczne podlewane warstwę (drugi kondensator dolna elektrody i składa się z górnej elektrody wilgotnych powierzchni ziemi). Podczas wyładowania wpłynie na dielektryczna, a zatem strumień uwodzenia stosunkowo szybko pod ziemią, bez dalszego rozprzestrzeniania się w całym kraju, i po raz kolejny przypomina absolutorium tylko bieżący przewodu, umieszczony prostopadle do ziemi i głowę przez nią pod powierzchnią. W tym przypadku, może być nawet znaczna część w pobliżu roślin tylko dotkniętego elektryczna indukcyjna (Takie rośliny mogą być określone dość dokładne koła). Rośliny w bezpośrednim sąsiedztwie wyładowań może mieć również wpływ na wyładowania koronowego, które występuje w pobliżu w odległości kilku metrów, w przypadku bardzo silnych wstrząsów do kilkudziesięciu metrów, a określenie to ponownie dość dokładne koło. Wyładowania koronowe tworzony błyskawica jak słabo świecące Shell Shock, i może być zarejestrowany w niektórych fotografiach błyskawica, ale jest prawie zawsze oczyszczone ze światłem i głównego rozładować (Return Stroke), Który jest faktycznie gigantyczna afera, poza zwykłym wyobraźni ludzkiej. Wypalanie prostopadle absolutorium flash do centrum kraju może wyjaśnić pozornie niewytłumaczalny fakt, że w niektórych wzgórzami tworzy owalny choć (elipsoida) kształt, chociaż patrząc z góry w fotografii lotniczej wydaje się być dość dokładne okręgi.

8-sza W poprzedniej części struktury zdefiniowanej (przewodzący błysk uwodzenie pod ziemią bez jego dalszemu rozprzestrzenianiu się na okolicę, jak piorun podziemnego naturalnego) może odnosić się także do niektórych stanowisk archeologicznych, z których wiele występuje w miejscach tzw cropmarks, Soilmarks lub Frostmarks. Ich szczegółowa charakterystyka znacznie przekroczył przewidywany zakres tego postu, więc może innym razem lub gdzie indziej. Jest możliwe, że podziemne formacje że okazjonalne występy Wymienione zjawiska powodują faktycznie czasami częściowo na rozwój określonych dane stron (niektóre liczby mogą wynikać z ich pomocą). Smutny fakt towarzyszącego Crop Circles badań zjawiska wydaje się być fakt, że miejsca, które te zjawiska powinny być wypłacane najbardziej, zwłaszcza różnych stron internetowych poświęconych kwestii kręgów zbożowych, zjawiska te są prawie nie nawet najmniejszej wzmianki.

Source, nieistniejącego już - www.cropcirclesdatabase.org 

9-ga Pin utknął w środku kształtu.

Po odkryciu niektórych odkrywców wzorce często, że w centrum lub w pobliżu czegoś, co można uznać za miejsca, w którym był wcześniej podjętej pin zaskoczony do kraju, co doprowadziło do łańcucha, i tak dalej. Bez wahania oznacza to taki wzór jak fałszywy, wykonane przez ludzi.

Nie możesz być zły na każdego, kto uzna, twórców kręgów jako jednostki (zob. D & D), bardzo głupi. Ktoś coś spot jak to występuje, ale należy najpierw zastanowić się, jak to możliwe, że strona, na której ktoś potajemnie fashioned pierścienie, pin przerwał, zatoczyła krąg, a po wyciągnięciu bolca nie przeszkadzało, aby dokładnie pokryć ścieżki. Pytanie powinno raczej brzmienie:

"Jak to jest, że potajemnie próbuje utworzyć koło kogoś tak głupiego, że kraj ten przestał bolec, stworzył krąg, pociągnął za pin, i nie przeszkadzało do pokrycia utworów po nim, tak że teraz niechcący ujawniła pierwszy gość?"

To był fakt, że osoba, która była w rzeczywistości w miejscu i kształcie stworzył, na pewno nie głupi. Nigdy w nezahlazuje utworów, ale to nie w najmniej konieczne, wręcz przeciwnie, zostawia je za naprawdę wysoki, jakby chciał być odsłonięty jak najszybciej, a jego prześladowcy chciał powiedzieć coś w stylu:

"Hihihi, nawet jeśli nigdy nie ujawnić tylko tyle."

Możliwość wystąpienia efektu "pin zabodnutého" przez wyładowania pioruna jest udowodnione, istnieje, w momencie jego szerokość kanału wyładowania nie przekraczającej 5 mm i przechodzi przez niego energii, do których lokomotywa elektryczna wyjazd kilku tysięcy kilometrów. W tym przykładzie można zobaczyć, co może być mechaniczne skutki wyładowań atmosferycznych. Shock poszły podziemnego "rurę", który może znajdować się na głębokość około 1 m i więcej. Jak więc dbać wyładowań atmosferycznych torowych, który nadal po dotknięciu powierzchni bezpośrednio prosto do ziemi? Incydent czołoReturn Stroke- Głównym absolutorium (w drodze, porusza się z prędkością jednego do dwóch trzecich prędkości światła) może być w porównaniu do maksymalnej wielkości pudełka zapałek, ale który zawiera energii lokomotyw elektrycznych (a także waży tak dużo). Wystarczy spojrzeć na inne zdjęcia, na których rejestrowane są mechaniczne skutki oddziaływania wyładowań atmosferycznych - uszkodzonych drzew i przeniesienie, ołów oderwanie się od ściany, dachy przebite - i zrozumieć, co dzieje się na ziemi, co się dzieje, elektro i termomechaniczne odbyła .

Punktów Dzielnica wkład ten prawdopodobnie większy nieprzejrzysta, dlatego będzie tylko podział na akapity.

 

Odchylenia od normalnego kierunku kompasu?

Po przejściu prądu kilku tysięcy amperów przez dowolny magnesowalnego materiału pozostaje materiał na dłuższy okres czasu - tydzień lub dłużej - znacznie namagnesowane, namagnesowany wszystko jest do kilkudziesięciu metrów, magnetyczny moment jest niezwykle silny. W każdym polu znajduje się pewna ilość żelaza (narzędzia rolnicze, ścieranie zbuntowanych) jako metal w postaci uwodnionych tlenków. Magnesowania dyrygent służy jako dość dokładny wskaźnik prądu, który przeszedł przez nią w trakcie absolutorium. Pod wieloma hektarami kukurydzy jest bardzo dużo elementów z metalu, wykonane z materiałów ferromagnetycznych (woda i inne rury). Rurkami nawadniania, że ​​prowadzi do powierzchni, mogą być aktywne w postaci przewodu, a tym samym zmienia się, jak również namagnesowane. Średnia zawartość żelaza w glebie uprawnej wynosi około 30 g / kg. Zobacz także LI (R) M, Google.

 

Przerywane mikroelektroniki?

(Cyfrowe aparaty fotograficzne, kamery, telefony komórkowe, karty pamięci nie działa, etc.)

Na stronie wystąpił jakiś czas temu, zupełnie niewyobrażalne obrovký ładunku elektrostatycznego. Nie tylko, że nie odkształcają nauczycieli fizyki klasy leszczyny elektroskopy (niektóre mikrojoule), ale megadżul do gigadżulach więcej, dzięki czemu lokomotywa elektryczna może podróżować tysiące mil. Niewielka jego część nadal można ukryć zbyt głęboko pod ziemią. Nawiasem mówiąc, w instrukcjach poszczególnych urządzeń mikroelektronicznych literami pogrubionymi mówi coś takiego: "Może powodować problemy pod elektryczności statycznej" . Ludzie, którzy nigdy nie mieszkali w pobliżu van der Graafa generator (setki tysięcy do milionów woltów) zaobserwowali takich niedoskonałości funkcji aparatury, shutdown, restart. Podczas wizyty w dowolne kształty w swoich obserwatorów ziarna przedstawić w punkcie, gdzie jeśli już jakiś czas temu do pracy w vdGg raz kilka miliardów największy w historii świata zostały zbudowane. Aby osiągnąć napięcia i prądy, które występują w wyładowań atmosferycznych nie będzie nawet dodać kilka mln moc Temelinie jednocześnie (200MW generator będzie dostarczać milion wolt na 200 A, w słowach dwieście Ampere, który jest porównywany z kilku miliardów dwieście tysięcy Voltów i amperach mniej niż 1/1000000 dwieście tysięcy amperów, a prąd nie jest średnia, ale dość powszechnie występujących błyskawicy, mimo że kilka razy w roku, zazwyczaj mierzona jako błyskawica, a tylko "nieco poniżej" milion amperów).

Jak to jest możliwe, że niektóre z postaci są zatem niezwykle trudne, pozornie wszelkie procedury nezhotovitelné? Istnieją poważne akcje dwóch zjawisk fizycznych: rezonansu i interferencji. W miejscu, gdzie wyładowania pioruna, miejsce niewyobrażalnie potężne procesy fizyczne (i niewyobrażalnie nagłe zmiany), mechanicznych i elektrycznych. Marsze poza zwykłym wyobraźni ludzkiej. Istnieją potencjalne różnice milionów i miliardów woltów, gdzie prądy działają dziesiątki do setek tysięcy amperów, przyspieszenie elektryczny stromość zbocze z setek tysięcy amperów dla jednego (!) Milionowy (!) Sekund, przed głównym impulsu (Return Stroke) Porusza w trzecim -2/3c (100-200 tysięcy kilometrów na sekundę). Natychmiast po wpływ aktualnego zrzutu następuje dokładnie w miejscu, zauważalnych skutków microearthquakes lokalnych wielkości 3-4 (nie powoduje żadnych szkód, jeśli nie było grzmoty, byłoby trudno zauważalne zmysłów). Jeszcze przed Wpływ zrzutu na ziemi zaczyna się rozprzestrzeniać ogromne ciśnienie powietrza (prędkość dźwięku) i wstrząs (supersonic) fali, a prędkość światła, a następnie rozprzestrzenia się niezwykle potężny impuls promieniowania elektromagnetycznego, praktycznie wszystkie długości fali, która nie ma odpowiednika w fizycznej praktyce. Wśród wszystkich tych zjawisk w przypadku wstrząsów uderzających tylko kilka metrów do kilkudziesięciu metrów od siebie to trudno sobie wyobrazić rezonansu i interferencji. Z pewnością nigdy nie będzie odkrywcami, którzy w takich miejscach i zdarzyło się coś tam zmierzyć. Takie odkrywcy będą mieli bardzo mało trwałości i musiał być często obracać. W każdym z poprzednim ustępie wykazano, że w pewnych okolicznościach, niektóre modele podobne wzory w metalowych wiórów wytwarzanych podczas przepływu prądu przez przewód. Nawet jeden wspólny krąg bardzo uderzająco podobny wzór, które tworzą metalowe wióry rozrzucone na pokładzie, przez który prowadzi prosto przewód, który przechodzi prąd elektryczny (pole magnetyczne równe przewody). Jest to prawdopodobnie należy przypomnieć, że gdy wyładowań w odległości setek metrów, oraz niemagnetycznego materiału, takiego jak słoma zbożowa, może pracować jako normalnego elektromagnesu i wykazują właściwości magnetyczne, przechodzi jest indukowany prąd. To opóźnienie jest tylko prędkość światła, które jest jedna milionowa sekundy przy odległości trzystu metrów. Wszystko dzięki indukcji elektromagnetycznej, a poprzez nich więcej prądu może chodzić na kilka chwil przed, z powodu indukcji elektrostatycznej.

Na koniec będzie podłączony do małych witryn pogody dla anglojęzycznych osób nazywanych prognozować, kiedy i gdzie w tym roku (2011) są wzory w ziarnie. Oczywiście będzie to całkowicie ogólna prognoza, nie dokładnie uszczegółowione, ale wielu sugeruje, że.

Gdzie?

Tylko tam, gdzie nie było burz, nigdzie indziej. Dokładniej, gdzie wyładowania pioruna miało miejsce bezpośrednio w ziemi, czyli chmura-ziemia absolutorium. Wystarczy zapytać meteorologów, mają te rekordy poschovávané pozycji wiele lat wstecz (Aldis, Celdn, Nordlis, Euclidi inne). Nawiasem mówiąc, ich zapisy są bardzo dokładne, czas wyładowania występowały są rejestrowane z dokładnością większą niż tysięczną sekundy, i lokalizacji, w niektórych przypadkach bardziej dokładne niż kilkadziesiąt metrów (niektóre pioruna, ale są one znacznie rozgałęzione, więc skutki mogą być bardzo widoczne w dużych odległościach od zmierzona - średnia punktu uderzenia). Meteorolodzy ale ludzie są z natury skromny, i tego typu rzeczy do zarządzania, w każdej nevytrubují kosztów zawsze i wszędzie na świecie, w przeciwieństwie do niektórych osób psychicznie niestabilnych.

Kiedy?

Dopiero po burzy, ale to zdecydowanie największa liczba przypadków, nawet długo po burzy (zwykle około 10 dni, ale nie więcej niż dwa miesiące). Wspólną cechą prawie wszystkie złożone , leżącego na ziemi ( leży na ziemi ), zboża, czy w regularnych wzorców lub struktur dość nieregularne, jest fakt, że główną przyczyną kwater , zginanie łodyg do ziemi ( zginanie łodyg do ziemi ), chociaż wyładowanie pioruna, ale po kontakcie z ziemią nie bardzo często na spacery bezpośrednio prostopadle do ziemi, ale przed pierwszym po "'s blown" lub "będzie", głównie na studiach po ciągnika w ich pobliżu, a dopiero potem z niewielkim opóźnieniem na pewno pójdzie do ziemi (podczas Nadal spotyka się z systemu korzeniowego roślin). Rzeczywista fizyczne, zwiększoną przewodność elektryczną na mokrej powierzchni ziemi, a nawet wyższych torach rozježděných przewodność ciągnika, która posiada najbardziej wilgoci w porównaniu z warstwami bezpośrednio poniżej, zawiera znacznie mniej wilgoci z powodu prawie nie przewodzi, to nie jest w wielu innych możliwości nie ma. Pozornie nenapáchá zaś niemal bez uszkodzeń, z wyjątkiem, że w roślinach tworzy "nadmiernego" korzyści szkodliwych substancji chemicznych i mikroskopowych wizualnie rejestracyjną uszkodzenia tkanek, komórek i tkanek. Prawie nigdy nie jest za noclegi , gięcie do kukurydziany naziemnych ( łodygi wygięte do ziemi ) następuje natychmiast po podboju, w minutach lub godzinach, ale odbywa się dopiero po kilku dniach, częściej tygodni, czasem nie wystarcza na cały miesiąc, trzeba czekać dwa . Jest możliwe, że w zdecydowanej większości przypadków, kwatery , zginanie łodyg do ziemi ( zginania łodygi na ziemię ) ziarna, które nastąpiło tuż po burzy, to głównie ze względu na fakt, że rośliny były już kilka tygodni "gotowy" całkowicie inne elektryczne przepięcia , ale nikt nie pamięta. Proces rozcieńczania i degradacji tkanki roślinnej do przekazywania prądu elektrycznego jest bardzo powolny, to proces biologiczny, fizjologiczny i trwa wiele godzin, dni, w przeciwieństwie do chemicznej i elektrochemicznej procesów występujących po wyładowaniu w ciągu kilku sekund do minuty, a procesy fizyczne - Indukcja i przewodzenia energii elektrycznej, z których wszystkie miały miejsce podczas wyładowania wynosi nie więcej niż jedną tysięczną sekundy, lub w okresie bezpośrednio następującym, który nie trwał długo. Proces indukcji jest prędkość światła, proces przepływu prądu wolniej. Prawdopodobieństwo, że kwatery , gięcie do kukurydziany naziemnych ( łodygi wygięte do ziemi ) Zboże jakoś zaangażowany wyładowań elektrycznych, który rozprzestrzenia się wzdłuż ciągnika toru znacznie zwiększa wyraźnie obserwowalny fakt (wystarczy spojrzeć na mapy Google lub jakichkolwiek zdjęć lotniczych w dowolnym miejscu na świecie, zdobytych w trakcie wzrostu i kukurydzy dojrzewania), że spłaszczony , leżącego na ziaren gruntu naprawdę największa liczba przypadków wynika kierunek ścieżek dla ciągnika i najbardziej kiedykolwiek pojawia się w pobliżu torów na skraju pola, które mają najwyższą przewodność (istnieje wiele przekraczania i ciągniki w sąsiedztwie obracać). spłaszczone , leżąc na mielonej kukurydzy również rzadko wykracza poza pola, które są od navzálem dość pewnie galwanicznie oddzielone (rowy, żywopłoty, ścieżki, alejki).

Nawiasem mówiąc, w tym roku burze Wiosna w Wielkiej Brytanii daje trochę czasu (przynajmniej w miejscach z wzorców najczęściej), nie jest więc w ogóle możliwe, że tak popularne "żółty okres rzepakowego" w tym roku będzie znacznie słabsza niż w innych latach.

To byłby początek wszystkiego, kontynuuj trochę pracy. W nim, na przykład, może być wyjaśnione przez zasadę kształcie najprostsze - krąg, ale także bardziej skomplikowane kształty - dwa zestawy kół koncentrycznych, częściowo przecinających i interferencji (jak kręgi na wodzie). Pomimo tego, co zostało powiedziane tutaj, że nie wszystko, i zdecydowanie najważniejsze, oprócz prądu elektrycznego, który jest naprawdę wszystko opiera, ale działa w połączeniu z wielu procesów i zjawisk, których zasady nie zostały jeszcze wyjaśnione. Opisali najważniejsze właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne procesy w tworzeniu kwater , gięcie do kukurydziany gruntowych ( łodygi wygięte do ziemi ) uczestniczących, w jakiej kolejności, a czas około miejsce.

W gazecie, że może przyjść po nim nigdy nie będzie pusty opisanego zjawiska. Nigdy nieodkryte i puste, regularne i dość typowy wzór w ziarnie (Republika Czeska). To nie jest zwykły pierścionek, bardzo podobne, prawie identyczne wzory, kształt, zostały odnalezione w Niemczech, Włoszech i Wielkiej Brytanii różni się tylko rozmiary. Potwierdza to teorię, że ich przyczyny mogą przyczynić bardzo podobny zasad fizycznych, a nie tylko ty. Opublikowano rysunek został złapany zupełnie znienacka tylko dzięki fotografii lotniczej, nigdy spot nezkoumán każdy odkrywcy odkryli dopiero kilka lat po strzelaninie, tylko obraz. Podał ją do losu, że od około 2006 wraz z jakiegoś powodu prawie wszyscy jego poprzednicy, współczesnych i zwolenników, które są prawie bez wyjątku do tej na stronie www.cropcircles.cz oznaczonego jako "prawdopodobnie fake - prawdopodobnie oszustwo" lub wprost raczej jako "fałszowanie - hoax", najprawdopodobniej ze względu na "Kod PIN zablokowany" przez otwór w środku kształt, a następne co ​​płaci nikt im na to uwagi. Mimo to jednak, ze stosunkowo wysokim prawdopodobieństwem może być wzór, który nie Sleepwalkers splątanie, ploužící noc przez pola z siedzenia i nezhotovili kręgowego. Nie wierzysz?

Po upływie tego postu może śledzić linie w ziarnie. Lub odwrotnie.

Jan Ledecký

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

     Kopii do listy opublikowanych tekstów  

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

z