Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-opublikowane-text-2 . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Sekund opublikowany tekst
Drugi tekst opublikowany z strony głównej www.cropcirclesonline.cz
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Dom

www.sarden.cz - online science fiction magazyn rozumowanie: Crop Circles 2/1

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

Zagadka rozwiązana, chcielibyśmy zawołać. Prawda jest taka, że nasze zewnętrzne korespondentem jego wyjaśnienia kręgów zbożowych jest wyposażony w jasny, logiczny i wydaje się, że nawet logicznie dopuszczalne rozwiązanie. (administrator komentarz - www.sarden.cz - dziękuję, JL)

 

Konta:

Crop Circles

 2/1

 

 

Niektóre możliwości kształtów

Ten papier jest bezpłatna kontynuacja rozważań dotyczących nowych sposobów patrzenia na tworzeniu kręgów zbożowych, która została opublikowana w http://www.sarden.cz/uvaha-kruhy-v-obili . Zapoznać się z jakiegoś innego wyjaśnienia opcje dla tego zjawiska. Centralny motyw rozumowania był fakt, że nie tylko kręgi, ale również wszystkie spłaszczone , leżąc na ziemi zboża na świecie są spowodowane wyładowaniami atmosferycznymi w polach. Osłabiają i ziarna Polehňa , jej łodygi są ​​wygięte do ziemi, ale najczęściej dopiero po kilku tygodniach od zakończenia, które spowodowało wszystko. Nad polem, ponieważ nie było ogromne mechaniczne - elektromagnetyczny wybuchu, który pojawia się w strukturze zakładu ("nadrukiem" lub "naexponovala"), ale noclegi , gięcie do kukurydziany gruntowych ( łodygi wygięte do ziemi ) wzrasta ze względu na osłabienie tkanek po wielu dniach . Regularne wzory tworzone są jedynie w przypadkach absolutnie wyjątkowych, za zgodą wielu zbiegów okoliczności. Jednak czasami przekazywane przez rezonans oraz zakłóceń elektromagnetycznych i mechanicznych mogą być bardzo złożone, również ze względu na fakt, że każda eksplozja jest zwłaszcza początkowo tendencję do rozprzestrzeniania się na wszystkie bardzo symetrycznie.

Motto: nie kręgi, do absolutnego wyjątku, nie wykonane przez ludzi.

Co staramy się gdziekolwiek na świecie obecna grupa twórców kręgów - że kręgi się ich, a nejrůzějším z nich nawet poinformował - nie jest niczym więcej, niż wytworem chorych obłąkane umysły autorów tych wypowiedzi. W rzeczywistości, NIGDZIE w świecie nigdy nawet jedna osoba , gdyby nie zbudowano ani jednego krąg (do wyjątku naprawdę pełne, znacznie poniżej błędu statystycznego). Wszystkie tak zwane "kręgi zbożowe" wykonane przez kogoś innego, a mianowicie, że każdy, kto koło-maker w dowolnym losowym spotkaniu z nim w zupełnie bez wahania na miejscu, bezpośrednio i całkowicie bezwzględny ZABIŁ .

Zaraz na początku dzisiejszego papieru będzie należny interaktywność Format intenetového (true, z dystansu, ale następnym razem może być lepiej) złożyła odpowiedź na pytanie, które zostało zadane w dyskusji z pierwszej części: Ikkju pyta, jak energia elektryczna może generować takie skomplikowane i precyzyjne kształty . Do tej pory, odpowiedź zostanie poświęcona "exact" (kółka) - demonstracje, jak wyładowanie elektryczne może tworzyć bardzo dokładne koło, tylko mechanicznie, patrz zdjęcie 1, autor słów własnych próba. Odpowiedź na "kompleks" jest zawarty w dalszej kontynuacji zostanie potwierdzona wzoru interferencyjnego, próba wygląda bardzo podobnie. Zdjęcie to jeden wzór, w jeszcze utworzone warstwy mąki padającego elektrycznego prostopadłej do powierzchni tłoczenia, w którym warstwa rozprzestrzenia. Jest to warstwa, mąki, czyli granulatu wagi cząstek dziesiątki do setek milionowych grama, gęstości około 720g/litr - przybliżeniu pokrywa się z materiału roślinnego o grubości nieco ponad milimetra. Lewy działanie jednego zrzutu (2500 V - 0,03 Joule), tuż powtarzając te same absolutorium budżetowego 10 razy w odstępie około 200 ms (przybliżona średnia przerwa między kolejnymi piorunami wyładowań burzy jest 50-60 ms). Średnica mniejsza jednostka jest 11mm, większy 18mm. Powtórz zrzutów przekraczających z 4-5 jednostki wielkości rozciąga tylko nieznacznie, ale bardzo dużo bardziej precyzyjne krawędzie. Od wielokąta nieco bezkształtna do kręgu bardzo precyzyjny. Ponieważ liczba zrzutów już 08/06 jednostka nie zwiększa wcale, następną rzeczą, nie zmuszaj efekty. Zwyczajne absolutorium piorun ma około 7 kolejnych zrzutów. Istnieją przypadki, w których lampa błyskowa jest tworzone tylko jeden główny absolutorium, ale także te, w których pierwszy główny 12 Absolutorium kontynuuje dalszy jeszcze bardziej. Snapshot dość wyraźnie pokazuje, że wyładowania elektryczne, nawet w zakresie ich wpływu elektrowni, tworzenie kręgów coś całkowicie naturalne i nie musi wstrzymać się.

Uwaga: nieco powyżej przeciętnej błyskawicy wyładowcze jest więcej niż 10 15  razy większa niż wyładowcze użytego w eksperymencie, czyli tysiąc razy milion razy milion. W przypadku kształtu jest bardzo prawdopodobne, że powstawanie niektóre z nich mogą uczestniczyć w różnego rodzaju "zapalenie" chwastów, lub odwrotnie. Co jest w "narażeniem" niektórych z nich odbywają się na polu jest całkowicie bez wątpienia poza zwykłym wyobraźni ludzkiej. Każdy z pewnością może sobie wyobrazić, dźwięk i mechaniczne działanie powoduje wystrzał lub pistoletu maszynowego. Nawet bardzo słaby błysk jest nadawany i promieniowanych milion razy więcej energii (i przechodzi ze sto milionów razy szybciej).

W poprzednim poście opisuje niektóre z podstawowych zasad nowo opisanych teorii - Wzory uprawy wyładowaniami atmosferycznymi. Przedstawił również prawdopodobne, że w każdym przypadku jest to regularny wzór - kręgów zbożowych. Ich pojawienie się jest dla wielu obestírán dziesięciolecia tak wiele dziwnych, tajemniczych i niewyjaśnionych tajemnic, że nie udało się połączyć wszystkie czerwone karły, Star Warriors, Aliens, Predator, Terminator, autostopowiczów, Nosferatu, Transformers, roboty, fundacja, Caligariové, Marsjanie, salamandry, astronauci, Stalkerzy, Men in Black, Galaxy, Avatary, Frankenstein, Futurama, Star Trek, Matrix, Małpy z jakichkolwiek planet (w tym niebieski, w którym ludzkość nazywa), potwory, kosmici (ET), Spiderman i książąt Małych wraz nawet jeśli w rzeczywistości pomógł Issue 5, jeśli przez przypadek przeżył. Sugeruje się, że jest to najprawdopodobniej identyczne zasady pochodzenia zakwaterowania zginając łodygi na ziemię ( zginania łodygi do podłoża ) i uszkodzenia prawie wszystkich włókien w świecie. Nie tylko zboża, praktycznie wszystkie uprawy. Konsekwentnie powstają bardzo często nieregularnie spłaszczony , leżąc na ziemi (kształt RDF - losowo strącili formacje), że nie tylko wszystkie regularne wzory niemal nierozerwalnie towarzyszą, ale znacznie więcej niż w 99,999% przypadków występuje samodzielnie. Wyjątkiem od tej reguły są opisane, huragany, tornada i powodzie, ale nie zostały one uwzględnione w wymienionych statystyk. Przyczyny Tao nie pozostawia kukurydza spłaszczone , leżąc na ziemi, ale kompletnie zniszczona. To nie jest tylko o "niekorzystnych warunków hydrometeorologicznych", ale klęski żywiołowej. Rolnicy w takich przypadkach nie ma znaczenia, że nie mieli nic zbierać, nie zbierać to, co to jest i gdzie go zapisać. Muszą najpierw otrzymać nowe maszyny i budować budynki gospodarcze, w którym jest umieszczony, i do tego czasu zaczynamy się martwić o kolejny sezon zbiorów.

Jako jeden z istotnych dowodów wspierających teorię stwierdziła widać, że ziarno w kierunkach regularnych i nieregularnych pokazać dokładnie te same zmiany w posturze - obrzęk, gięte i rozszerzone węzły. Wszystko, ale tak naprawdę zupełnie i całkowicie wszyscy są stworzeni przez negatywną geotropismu i fototropismu, nic nigdy i nigdzie, który jest profesjonalny i publiczności rolniczej rzeczywistości wystarczająco dobrze znana badaczy kręgów zbożowych, ale przez lata cierpliwie starając public coś zupełnie nabulíkovat drugiego. Twierdzą, że "tajemnicza moc" początkowo bardzo szybko (sekundy do minut) węzły wygięte lub rozszerzony. Dalszy przykład, uważa, że ​​bardzo podobne odmianie lub rozszerzenie stawów i uszkodzenia tkanki, które pokazują, wzorce roślin można osiągnąć energii mikrofalowej. Zapomniałeś już, ale najwyraźniej tylko "przypadkowo" dodany do roślin lub ich części, które nie zostały poddane takim mikro ilości (jak termiczne lub elektryczne) energii w celu zmiękczenia ich tkanek są tak miękkie, ponieważ są one przygotowane, a zatem całkowicie i zupełnie martwych, a po kilku dniach (w momencie wykrywania koła), w wyniku czego pole było nawet w pobliżu. Martwych jest natychmiast i rośliny, które były narażone na tylko niewielki procent energii, niż jest to potrzebne, aby zmiękczyć tkanki (szacowane na mniej niż 1%). I naprawdę było więc najwyższy czas na ich do zaprzestania urojenia. Natychmiastowe (w ciągu minuty), zgięcie i węzły rozszerzeń (jak również innych części roślin) z tytułu jakiejkolwiek energii lub siły jest absolutnie niemożliwe bez ich całkowitego zniszczenia, a to może być w każdej chwili próby opakovnými udowodnić. Węzły rozszerzenie występuje w tych przypadkach, gdzie ich siła nie wystarczy, aby podnieść roślin - pierwszy, drugi do trzeciego węzłów z ziemi. Podobnie jak inne węzły próbują zwiększyć liczbę komórek z jednej strony, w celu podniesienia roślin ale nie je zatem, ilość komórek, a tym samym w sposób ciągły coraz przedłużenia (uproszczone wyjaśnienie węzłów). Nikt Kolénkům mówi, że ich działalność nie prowadzi do oczekiwanych rezultatów, porzucić bezowocne wysiłki, tak jest w urządzonej natury, a rośliny w ciągu milionów lat ewolucji, jak na razie nie zgadza się na opinii, że to było konieczne, aby cokolwiek zmienić. Zginać węzłów, które przynajmniej częściowo kwitnąć podniesienie przynajmniej części rośliny. Częściowe rośliny rozprężne są najbardziej zaangażowane węzły bezpośrednio poniżej międzywęźlach z którego wyrasta na kaczan, nieco mniej jeszcze jeden lub dwa pod spodem. Niektóre z nich mogą być wygięte o 90 stopni. Gięcie węzłów stanie wzrost (nieodwracalnego) liczby komórek po przeciwnej stronie, a nie przez zmianę kształtu i wielkości komórek, co następuje zagęszczanie.

Prawie wszystkie z tych naukowców, którzy nigdy nie uregulowanych kwestii kręgów zbożowych, a na swojej stronie internetowej od czasu do czasu ze zdjęciami znanych węzłów - Bent, nadęty i rozszerzony, w tym, co nazywają explosed węzły, węzły lub expulsed dmuchane ubytków.

Zdjęcie 2 jest po prostu malutki przykładowe fotki z wszystkich miejsc, w których po wszelkich kręgów zbożowych nie były zabytki (fotografie autora własnego tekstu). Taki charakter węzły gięte przygotowuje corocznie na całym świecie w dziedzinie, i travopolních trawiaste i dziki, roślinność, więcej niż 10 15   (10 17 ¢, 10 18 ?) i kręgi jest znacznie mniej niż procent milionowego z nich, ale wyglądają absolutnie oraz. Podczas gdy kręgi spotyka w życiu, że niewiele, jak również zdeformowanych węzły znajdują się w polach fotorafii absolutnie każdy, kto jest tam w odpowiednim czasie (w naszej szerokości geograficznej około kwietnia do sierpnia). Jeśli on nie chce w polach, mogą nawet rosnąć w doniczce w domu, a później (gdy nie są wystarczająco dobrze rozwinięte węzły) garnki nahnutím w pozycji poziomej, aby zmusić rośliny do tworzenia giętych i rozszerzone węzły, które jak większość z kręgów zbożowych zdjęcia odkrywców upadł. I explosed węzły przyjdzie, a wszystko to bez absolutnie każdej akcji "energii", takich jak dodatkowe mikrofalową.

Zasadniczo, Crop Circles badacze pokazują, jak to działa w przyrodzie, i że to działa tak jak powinno, a co węzły są, nic więcej. Węzły nie robić nic innego niż to, co wykonać przez miliony lat, lecz kręgi odkrywcy, że nikt nigdy nie powiedział, że. Jedną z ich funkcji jest polewa kierunku wzrostu roślin w pionie lub odchyleniu do światła, to negatywne geotropism i phototropism. Odbywa się to nieodwracalne namnażanie komórek na stronie przeciwnej do pożądanego kierunku nachylenia, który rozpoczyna się kilka minut po odchylenie roślin rejestrowane. Zdarza się najczęściej jeszcze podczas pokłonu roślin na ziemi, które nie zawsze mogą być krótkotrwałe proces - minuty, godziny, może to potrwać kilka dni. Jeżeli efekt węzłów mocy zagęszczających zwiększenie liczby komórek nie jest wystarczające, aby zmienić kierunek wzrostu w pożądanym kierunku, komórki dodaje się w sposób ciągły i tylko przedłużony węzły. Aby przedłużyć (i hiperplazja) węzłów występuje nawet jeśli miał do czynienia z kilku roślin przechyłu w różnych kierunkach. Explorers kręgów zbożowych neseznamují publicznie coś innego niż to, że działa w przyrodzie, tak jak powinien, tylko do całego zjawiska nieco zniekształcony, i próbuje wyjaśnić ich gąszczu. Żadna tajemnica, nie ma cudów, nie ma oznak, żadnych niewyjaśnionych procesy energetyczne. Natura. Natura jest wspaniałym facetem. Prawie jak Eman.

U młodych roślin z Poaceae rodziny opracowany bez węzłów (do 15 cm długości) mogą zachowywać się podobnie do każdej części rośliny dostar mesh (merystemu) jest nadal wszędzie, i to jeszcze nie jest wystarczająco zróżnicowane, podczas gdy w bardziej rozwiniętych roślin tylko kolénkách - węzły.

Oświadczenie, że składane lub rozbudowa węzłów wystąpiły "przez siły nieznane i niewytłumaczalne", lub wszelkie uprawnienia do określania, przynajmniej trochę (promieniowanie mikrofalowe), a nawet na kilka sekund dłużej niż minuta, jest całkowicie sprzeczne z rzeczywistością. Pomysł, że pierwszy bend i rozszerzenie węzłów (w krótkim czasie), ponieważ rośliny są wprowadzane do ziemi (w krótkim czasie), nie łamiąc łodygi, a następnie próbując usiąść, jest jednym z największych nieporozumień co do tego, co Crop Circles w odkrywców przybył, i to do nich, jak długo chcą pozostać w nim. Zginanie i prostowanie wspólnego i tkanek zachowanie podczas niej (w tym ich ewentualnego częściowego uszkodzenia - może pojawić się nawet pod własnym napędem lub śmierci zniszczonych tkanek) jest botanicznym i fizjologicznie dość precyzyjnie udokumentowane i podlegające kontroli proces, ale ZAWSZE rośliny FIRST położona, lub przynajmniej znacznie odchylone na ziemię , a następnie rozpoczyna się proces tylko wzrost kolénkách liczby komórek. Wysiłki na rzecz podniesienia roślin rozpocznie się natychmiast po kwater , zginanie łodyg do ziemi ( zginania łodygi na ziemię ) (w rzeczywistości, jak już wspomniano, już podczas kwater , uszkodzenie, osłabienie ( uszkodzenie, osłabienie ), a to może potrwać kilka dni) i trwa kilka tygodniu. Promieniowanie mikrofalowe lub inne fizyczne lub chemiczne - biofyziologickou nigdy zmusić węzły ktoś w zakładzie przedłużać i przedłużać o centymetr, nie zginać lub kilkadziesiąt stopni w krótkim czasie, bez całkowitego zniszczenia (gotowany, podarte lub uszkodzone). spłaszczone , leżące na roślinach lądowych we wzorcach czy gdziekolwiek indziej nie są gotowane. Są uszkodzone, ale żywy. Natychmiast po porażenia nawet do roślin, które już ma zauważalnych nieodwracalne, ale szczególne zmiany elektrochemiczne, właściwości mechaniczne praktycznie nie do odróżnienia od całych roślin, osłabienie tkanek trwa tydzień.

Zdecydowana większość słomek w obszarze złożonym , leżącego na ziemi ( leży na ziemi ) pszenicy nie jest złamana, ale pochylił się blisko ziemi. W żadnym wypadku, ale nigdy aż próbowali przekonać odkrywców czasami wielokrotnie kręgi zbożowe. Coś około 90%, co jest statystycznie znacząca wartość może się powtarzać w każdej chwili dowodów badania w terenie (nie tylko regularne kształty, ale wszystkie złożone , leżącego na ziemi ( leży na ziemi ) ziarna na świecie, szacuje mnohomilionkrát zajmuje większą powierzchnię). Rośliny uszkodzone prądu na co najmniej części czasu szkodliwych chemikaliów usunąć tak, że porusza się w dół, a nie obejmuje korzenie w glebie, w celu oddziaływania najmniej dojrzewania nasion. To jest tylko najniższa część rośliny narażone na najdłuższej i najbardziej intensywne narażenia na działanie tych szkodliwych substancji chemicznych, które z biegiem czasu (dni do tygodni) prowadzi do jego znaczący mechaniczny trzebieży, więc można łodyga blisko ziemi zginać bez złamania. Mechaniczna redukcja wytrzymałości (na pęknięcie) i gięcia jest łatwo mierzalne i możliwe do udowodnienia, sama próba obsługi (porównanie złożone , leżącego na ziemi ( leży na ziemi ) i nie nepolehlého ( neležícího na ziemi ) stoi), nie mówiąc już o dokładne mechaniczne pomiary. Odkształcenie zdrowych łodyg pszenicy w połowie wysokości 10 cm prostopadle do kierunku zmiany danych o wadze około 10 g - około 0,1 N, w bezpośrednim sąsiedztwie roślin złożonych , leżącego na ziemi ( leży na ziemi ) stojaka 10 razy mniej, podczas gdy jest rośliny, które wciąż nepolehly ( słomki zginać do ziemi ). Ugięcie łopatek były zdrowe jęczmienia siłą około 3 razy mniejsza od pszenicy. Osłabienie roślin jest to możliwe w tym przypadku, nawet jeżeli tylko bardzo zdalnie porównywalne wschodzących osłabi brak wilgoci, tak że jest możliwe, aby częściowo symulacji. Brak wilgoci, ale działa znacznie szybciej i jest całkowicie odwracalny, z wyjątkiem przypadków, gdy zakład był już dość susza bezpowrotnie zniszczone.

Cały opisany proces mogą być również związane z zasadą doboru naturalnego, ponieważ spłaszczone , leżące na ziemi (uszkodzone) rośliny znacznie większą szansę, że świat przyniesie niezdrowe (genetycznie uszkodzone) potomstwa sobą przede wszystkim "ofertę dla konsumpcji" ptakami, gryzoniami i innymi zwierzęta, i ewentualnie inne środki fytopatologickým - wirusy, pleśnie, grzyby. Załączone zdjęcie 3 gołębie ciesząc spłaszczone , leżąc na ziemi, upraw pszenicy, podczas gdy kukurydza nepolehlého (wstając), stać ich całkowicie niedostępne (fotografie autora własnego tekstu).

Wszystko regularnie i nieregularnie spłaszczony , leżąc na mielonej kukurydzy, zawiera niewielki procent połamanych łodyg (aż 10%), zwłaszcza w regionie złożonym , leżącego na ziemi ( leży na ziemi ) stoiska. Wynika to z faktu, że w tym regionie istnieją wzory oprócz osłabionych łodyg łodygi o wiele zdrowsze i całkowicie nienaruszone, ale ciało nie może się oprzeć kilka kilogramów ciężkie masy mokrych osłabione łodygi, zestawiając kraju z powodu efektu domina (wyjaśnione w dalszej kontynuacji) dokonania przełomu.

Na wszystkich spłaszczone , leżąc na ziemi, może być ziarno w łodyg dotyczących "eksplodował" lub "expulsed ubytków", patrz zdjęcie 4 wypukłą wcięcia. Ale w żaden sposób nie wywołane przez ciśnienie gazu zwiększa się deformacji wzrostu i uszkodzenia tkanek umiera, a nie na nich uszkodzenia nawet poprzedzających ogóle udział może być zupełnie normalny wzrost zmiany występujące w roślinach w naturalnym i stopniowe dojrzewania więdnięcie skrawki tkankowe (!) . Początkowo nieobserwowalne mikroskopijne wymiary, zwiędłe miejsc ze wzrostem rośnie. Marginesy rumiane np. rozdarty końca arkusza. Węzłów w zdrowych roślin pokonać różnicę pionowego kierunku wzrostu o kilka stopni co najwyżej 20 Węzły polehlých , łodygi zgięte na ziemię, rośliny często przewyższają kąt prawie 90 stopni, co dla niektórych może prowadzić do samoistnego uszkodzenia mechaniczne , jego moc własnego, bez żadnych poważnych konsekwencji. Uszkodzenie tkanki elektryczny wstrząs umierają i stają się brązowe, ale może być tylko część węzłów lub innych części roślin. Niektóre węzły szkoda więc tylko przypadkiem wyglądają tak, jakby zostały stworzone przez ciśnienie gazu, w rzeczywistości, założony przez akrecyjnych mikroskopijnych, zmian martwiczych tkanek (całkowicie niewidoczne , które mogą nawet umrzeć jako zupełnie naturalną konsekwencją dojrzewania ) i trwało do kilku tygodni.

Ważne jest, aby pamiętać, że zdjęcia są rośliny, które upłynęły między szkodą i biorąc kilka tygodni. Dla niektórych roślin, jak dotąd nie wszystkie, były głównym szkód spowodowanych przez energię elektryczną, a konsekwencje są bardzo podobne mechaniczne - martwe komórki umierają tkanki. Natychmiast po rośliny porażenie prądem uszkodzenia są wizualnie nie do odróżnienia od całkowicie zdrowe, nawet jeśli jest w nich można znaleźć uszkodzone tkanki i znaczny procent całkowicie martwych komórek (zabity przez porażenie prądem elektrycznym). Tylko rośliny lub ich części, który otrzymał wiele śmiertelnych dawek energii elektrycznej (100x, 1000x więcej) uznanych natychmiast zmiany - poskręcane liście, żółknięcie, brązujące lub zčenalé części zwęglone. Po takich dotkniętych roślin, ale w ciągu kilku dni nie stać lub pomniki, natomiast osobniki, które przeżyły to pierwsze widoczne efekty pojawiają się po kilku dniach, ale tydzień. Rośliny mogą być również osłabienia (niektóre tylko) szkodliwych substancji powstających wyładowaniami atmosferycznymi w glebie, ale najczęściej jest to kombinacja substancji wytwarzanych w glebie i w organizmie roślin.

Zdjęcie 5 jest spłaszczony , łodygi zgięte do maku gruntu w 2008 (fot. lipiec i sierpień 2008 r.), oraz "Signature głównym winowajcą". Konsekwencje wyładowań na pobliskich drzewa - wapno, nie więcej niż kilka tygodni można bezpiecznie odróżnić od piorun, który byłby stary rok i więcej, w zależności od koloru typowego świeżo uszkodzonego drewna. Aby uzupełnić zawarte jeszcze zdjęć tego samego drzewa, w ciągu najbliższych lat. Oko niejednego spowiednika sprzedaż wolnego produktów konopnych nad rozbitej maku zaslzí oczywiście dla opisanego badania jeszcze nieoceniona. Symbol pioruna uderzył drzewo jest oznaczone, w prawym górnym rogu są jego fotografie z lat 2008, 2010 i 2011. Wszystkie fotografie autora własny tekst.

To be continued ...

Jan Ledecký

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

     Kopii do listy opublikowanych tekstów  

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

z