Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-опубліковані тексту-4-2 . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
В опублікованому тексті 4/2
Текст опублікований з домашньої сторінки www.cropcirclesonline.cz
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Будинку

sarden.cz, 27 Квітень 2012

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 
 

Кола на полях

 Четверте - Частина 2

 

 

Формування графа під час електромагнітних силових ліній в зернових через електричний струм розряду блискавки

Кола на полях. Інші можливі міркування, до речі, деякі з супутніх явищ, непрямі докази.

Інший глечик, який досить надійно спростовує будь-яку можливість діяльністю колу осіб, є заміський будинок в Kingsclere, де живе композитор А. Ллойд Уеббер. У 1995 році він з'явився на цьому сайті, п'ятикутна зірка. В цілому будівля постійно охоронявся 24-годинна служба безпеки. Команда дослідників, які намагалися вивчити піктограми, пояснюється охорони великих ділянок, оснащених датчиками і мікрофонами арештований через кілька хвилин після їх прибуття. Але ніхто не був узятий у полон під час виробництва. Веббер був у той час у відпустці. Земля в цей час піклувався безпеки.

Інформація була отримана від адреси http://davidpratt.info/cropcirc1.htm, а в наступному, вільно переводитися і доповнити інформацію, отриману через пошуковики, те ж джерело також використовується більш детальною інформацією по цьому тексту.

А. Ллойд Уеббер ніколи не думав, що кола на полях були іноземці виробляють, і вирішив, що, швидше за все, все, повинна бути підробкою. У зв'язку з цим дуже здивований, що з'явився на місці, де, в будь-якому випадку, ніхто не міг увійти. На думку іноземців можу тільки погодитися з ним. Тільки реальний злочинець, розряд блискавки є ефективним на місці може отримати, нічого, що він робить в "зверху" не є. Навіть у найменших високовольтних ліній електропередачі. Чи може він привернути більш інтенсивно, ніж провід провід (через коронні розряди). Форма називається "тип двигуна", а саме його геометрія нагадує процес, який відбувається в циліндрі двигуна внутрішнього згоряння. Іншими словами, вибух, симетричні поширення боком. Автор фото фото +5 Steve Alexander, 6 являє собою графік виходу фото програма моделювання, яка моделює тиск і температура всередині циліндра двигуна. Звичайно, є багато інших фотографій одного і того ж шаблону. Можуть з'явитися в будь подальший внесок буде більш докладно іноземців посадки, прямо в дроти високої напруги.

Електричний HV 100 000 вольт, які привернули розряд блискавки проходить майже точно по краю картини. Середній показник складає близько 56 м, моделі GPS місце розташування 51,313622 °, 1,287831 °, з точністю до кількох метрів. Хто відвідує сайт описується відображення програми може знову переконати цікавий тим, що там знову прибульці висадилися прямо під дроти високої напруги. Як вони хлопці (не) робить зручним ...

Влітку 1991 року, Теренс Meaden і команда японських учених є поле (можливо, десь поруч Сілбері-Хілл) під керівництвом електронним устаткуванням, включаючи радар, магнітометри, відео, нічного бачення, датчиків руху. Під прикриттям туману з'явилися невеликі гантелі, але жоден з сканерів не було зареєстровано ні зловмисників.

Примітка автора: форма вже створена (контакт) кількість днів або тижнів до (1). Був візуалізовані (індукованої) протягом декількох днів. Соломка спочатку через пошкодження електроенергії поступово слабшає (2). Тоді він почав збільшувати свою вагу на спрей (3). Зрештою нахилився до землі (4). Були присутні спостерігачі до стадії 3 і 4, а фазах 1 і 2 поняття не мав.

Цей захід є імітація процесу розробки традиційної фотографії. Ще одна схожість з фотографіями, що для створення "картинки" використовується спалах світла. Ще одна схожість у тому, що відразу після експозиції зображення прихованих формується, повністю невидимим. Призначено аналогією з класичної фотографії буде повністю присвячений одній з наступних частин. Вже в попередньої роботи (хронологія) був етап 1 з 5 готелів в послідовність хронології імені експозиції.

Досить часто можна було виявлено, на якій виникло деякий час після наступного розділу. Це було пов'язано з різною інтенсивністю дії, тим менше постраждалих районах необхідно більше часу для «розвиваються» зображення, природні розробник повинен був працювати довше. Деякі з таких частин буде платити набагато більше уваги на подібні випадки.

Зверніть увагу, що "Рослинність діє трохи схоже на хімічний розробників до дії негативних: створює приховане зображення", можна знайти в публікації Лев Деуїлів - Відкриття з повітря: історія повітряної археології, стор 50 Це була величезна помилка (один з багатьох) всі попередні обстеження в Круги на полях - Crop Circles, що їх результати майже ніколи не консультувалися з експертами в галузі археології та, зокрема археології авіації. Антена археології, ймовірно, не знав, що така річ існує. У публікаціях і статтях, які були пожертвувані протягом усього десятиліття питання про Круги на полях, про це не майже не згадують. Але лозоходців і любителів мультимедійних НЛО, прибульці, літаючі тарілки, і, можливо, всі мислимі області лженауки у всіх кіл на полях тисяч natahali. Обслуговує їх право. Завдяки їх знанням та розумінню потенційних принципи переміщення назад, а не вперед. З іншого боку, необхідно, щоб подякувати їм за те, як вони часто майже завжди досить точно за допомогою компаса відхилення вимірюваних геомагнітного поля, і таким чином ці prosťáčci слухняно натисканням знання крок вперед у напрямку пояснення, яке можливе лише в таких випадках: останні розряду блискавки. Він мав тільки попросити. Щось з ними в цьому напрямку показало, як пан Поккельса.

Той факт, що любителям таємниць уважно і терпляче збору за десятиліття велика кількість інших відносно ясним доказом того, що майже остаточно підтримує висновки, які рухалися навколо місця, яке було деякий час до попадання розряду блискавки, без нічого, просто знаючи, що це буде набагато більш докладно В наступному розділі.

Офіцер розташований на рівнині Солсбері полігоні в одній локалізованої кола на полях у активних мінних полів. Примітка автора: для розряду блискавки, не є бар'єром мінне поле, а зовсім навпаки. Іноді вона зможе по-справжньому насолоджуватися ...

Фото 7: 2007.07.15 - Великобританія - Дорсет - Bournemouth (точне місце розташування GPS об'єкта, як відомо, звичайно)

Фотографії взяті з нині неіснуючої галузі cropcirclesdatabase.org. Те ж саме також займається веб-сайті home.planet.nl / ~ sarne023/06n.html , ймовірно, походить від початкової фотографії.

Дерево в полі недалеко від аеропорту. Полюс знаходиться на обгородженій землі, яка не є загальнодоступною. План тому не був вивчений з близької відстані, тільки з повітря, і після збору врожаю. Угода з власником, звичайно, не складе труднощів зайти на сайт і перейти на дисплеї дерева. Ознаки удару блискавки на стовбурі, безумовно, спостерігається навіть після п'яти років, тому що деякі, звичайно, не «флеш-бур'ян". Метеорологи з аеропорту може також бути в стані знайти де-небудь запис бурі. Поміщик звичайно, знаходиться в тому ж році під деревом деякі зламані гілки, і цілком можливо, що дерево мало бути перевірено блискавки і лікування дендрології.

Фото 8, зібралися разом три фотографії різних років. Фото С. А., Ф. Laumen, Ф. Laumen. Поруч з кожним з них «щось» відбувається - неправильної форми. Це відображення об'єктів або ліній, які знаходяться під землею. Це може бути частина літака впали, або будь-які археологічні знахідки, дренаж, каналізація, водопостачання і комунікацій. Будь підземна споруда, часто згодом візуалізували після удару блискавки недалеко від того місця, де він знаходиться. У рядку (у разі мережі) або кривих (різних підземних об'єктів, наприклад, частини зруйнованих літаків) або їх комбінації. Невелика повністю зруйнований, мертві зерна. Наприклад, якщо блискавка потрапляє прямо в пожежний гідрант, стоїть на поверхні. Їх довжина зазвичай становить від декількох метрів до 10-20 метрів, іноді навіть більше. Об'єкти, які викликані збільшенням концентрації влади, знаходяться під глибоку оранку. Якщо сайт не відбувся будь археологічні розвідки, все ще там. GPS положення об'єктів, як відомо, принаймні на двох ділянках з трьох показано тут, а інше, швидше за все, можна простежити. Схожі місця, де є щось схоже поруч або більш віддалених від правильної форми, звичайно, є набагато більше, і не тільки в Англії. Іноді лінії метро в зв'язку зі збільшенням провідності, більш сильний ефект заземлення, електростатичної і електромагнітної індукції та іонізуючих повітря над ними може сприяти формуванню перших двох (невидимий) розрядах фази блискавки - попередній пробій, ступінчастого лідера, який може призвести до того, що такий трубопровід залежить від декількох паралельних гілок одного і того ж розряду на відстані багатьох десятків до декількох сотень метрів один від одного.

Перегляд будь підземний трубопровід є частиною регулярного (або нерегулярно) форми в кукурудзі дуже часто. Будь-який з наступних частина буде присвячена їх усіх. У цьому випадку, він може бути навіть частиною шаблону під дорогою, як це має місце в наступних двох фотографій - фото дев'ятий це сайт Winterbourne Бассетт, графство Уїлтшир, в 1998 році, виявили картину двадцять третій Травень, фото Люсі Прінгл - верхня рама. Нижній знімок зроблений пізніше (принаймні, 14 днів, але ще більше). Фото грудаста Тейлор. Там пошкоджені зерна благополучно померла. Мертві були, звичайно, на верхньому фреймі, але через інерції біологічних процесів у рослинах не дивився. Вже в той час можна показувати деякі ознаки життя - обмін речовин. У нижній фотографії можна спостерігати вельми значна зміна кольору рослин по сліду трактора (також мертві, але не так давно). Колір змінюється по сліду трактора спостерігаються навіть у наступному полі, не викликаючи електрику з блискавок ніколи б не сталося. Гуртожитки знаходяться трактора на полях Другої найкращий провідник струму. Є лідером будь-якого металу трубопроводів та інших металевих об'єктів, що знаходяться під землею. Крім того, можна чітко спостерігати зерна металевих конструкцій отримали значно вищі дози електроенергії, ніж трек після трактора, і показав ознаки смерті значно швидше, в той час як трек протягом деякого часу і, отже, пережила так відмітною жовтий відтінок. Пожовтіння тому ж рівні, йому буде потрібно ще кілька днів. Природні розробник повинен працювати трохи довше, інтенсивність впливу була істотно слабкіше. Ймовірно, на кілька порядків.

Останній випадок можливих побічних ефектів блискавки фото 10 - місце Alton Barnes, Wiltshire, Weyhill, Hampshire, 18 Квітня 1998 року. Цілком можливо, що деякі дерева супроводжували паралельні руку розряду блискавки, при формуванні моделей або трохи не вбили, так що це було пізніше вирішено видалити їх. Ситуація попередній стан показано на аерознімках отримані через Bing Maps (дати невідомі, унизу ліворуч), ситуація після їх видалення була отримана з Google Earth , право. Щоб зображення Google Earth треки були імпортовані після трактора Карти Bing, і навпаки, в пурпуровий відтінок. GPS місце розташування картина була 51.215244, -1,556524. Кіл масштабу культур очевидно, що дерева (по бересті) листя виросли на все, швидше за все, були повністю знищені. Фото Кола на полях (згвалтування), отримані з www.temporarytemples.co.uk (S. Олександр фото). На цьому ж сайті можна знайти навіть в образах Люсі Прінгл. Після середини квітня, час квітучий ріпак, надійно покриті зеленим листям берези. За часом, коли берези починають зеленіти, на чеській мові навіть названий на честь одного місяця. Який би це був? Може березні?

В (подвійний) сьогоднішньої роботи були представлені, і тільки непрямі докази. У будь-якому випадку, немає ніяких доказів того, що будь-яка достовірна і підтвердив беззастережно запропонував теорію про створення форми зерна пошкоджені грозових розрядів, а записи електромагнітних силових ліній, і їх втручання. Але у них є абсолютно всі, без винятку, одна досить важлива особливість загального. Теорія, описана в будь-якому випадку не знаходяться в конфлікті. Гіпотеза застосовна до всіх з них, в будь-якому випадку це не можливо сказати, що подібний метод цілком і повністю виділяється показано на малюнку. Одним з основних принципів мають бути в кожній науковій теорії та гіпотези допускаються. Це опровержімий (англійська опровержімий фальсифікації). Коли хтось може достовірно довести (наприклад, знімати кадри фільму або фотографії, в той час безперервного моніторингу і оцінки електромагнітного поля на місці підтвердження), що деякі області, де пізніше він був виявлений справжній круги на полях, не відбулося розряду блискавки у полі . Навпаки, що рухалися зелені істоти із щупальцями, іноземців або літаючі тарілки, викладеної теорії можна вважати надійно дискредитований.

Докази того, що названі теорії блискавки на сайті Crop Circle підтвердити набагато сильніше, набагато більше буде представлено більше і більше в деяких частинах наступне. Одна з найбільших доказів дійсно величезна купа, що 100% підтверджує, що розташування кіл на полях обов'язково повинен бути удар блискавки в землю, терпляче і ретельно, протягом десятиліть, страждають нещасні любителі таємниць ("záhadologové") себе , аніскільки не підозрював. Кожне виміряне відхилення компаса, тому що таких доказів. Планета, яка називається Globe, і є домом для, серед багатьох інших організмів також гуманізувати типу мавпи людства, що є ще одним способом для досягнення інтенсивних локальних варіацій, таких як геомагнітне поле, ніж сигнали розряду блискавки просто не існує. Навіть краще і цікавіше результати могли б отримати, якби у них було принаймні, схилення компаса, або навіть магнітометр. Мабуть, тільки як маленька порада експерта в майбутньому.

Текст Сегодня "частково розгалужені" від більш фізичне пояснення принципів Кола на полях, оскільки представлені докази, служив тут були більш-менш доповнюють один одного, це скоріше цікавість. Тим не менш, він як і раніше приносячи фрагменти доказів. Деякі інші частини, які в основному зосереджені на явища, які не мають можливості пояснити можливості періодичних структур та пошкоджені зерна майже нічого спільного, вони будуть дуже ідентифіковані як інтермецо, як частина їх імен. Галуження дійсно, де у випадковому буде одна присвячена питанню коло органів, різних інших сумнівних теорій, в тому числі інопланетян (ГЕ Звичайно, повністю в окремому виданні), інтелекту, зерна, вакуум, зірок, планет, предметів, рослин, грибів, тварин, і подібні пояснення Кола на полях, круги на полях, які в минулому були сформульовані. Кожен хоче хоч трохи серйозним питанням пошкодження сільськогосподарських культур та житло повинні оцінити схожі псевдонаукові теорії, якщо тільки тому, що вони існують. Існують також теорії "значно менше" псевдонаукові і шкідливі, такі як Gaia. На що, можливо, може бути, навіть шкода, що не працює, принаймні, не так, як треба. Нагорода тому будь послідовників по крайней мере, це досить мило.

На щастя для частин чисто науковий матеріал підготовлений більш ніж достатньо.

Це було б на сьогодні (подвійний) частину остаточного узагальнення заяві.

 

Jan Ledecký

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

     Резервне в список опублікованих текстів  

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

z