Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-опубліковані тексту-4-1 . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
В опублікованому тексті 4/1
Текст опублікований з домашньої сторінки www.cropcirclesonline.cz
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Будинку

sarden.cz, 19 березня 2012

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 
 

Кола на полях

 Четверте - Частина 1

 

 

Формування графа під час електромагнітних силових ліній в зернових через електричний струм розряду блискавки

Кола на полях. Іншим можливим розглядом порядку формування, деякі супутні явища, непрямі докази.

Шматок сьогодні є прелюдією перед студій аудиторії познайомитися з ще одним доказом, з яких абсолютно ясно показує, що кола на полях створено природою, своїми власними коштами, зовсім один, без жодного втручання прибульців з космосу. Створює всі тільки і тільки через фізичні сили, місцеві, земні. Через грозових розрядів. Кожна піктограма в кукурудзі, дуже нерегулярно, і ті, які будуть насправді, це, перш за все лініях поля запису в електричний струм, який знаходиться над полем, а також у прилеглих підземних виникли під час грозових розрядів. Змінна може брати участь і записувати дії і механічних сил (симетричний вибух поширення в сторони, як і феєрверків ракети, або процес всередині циліндра двигуна внутрішнього згоряння), і враховуються як незначні, на перший повністю ненаблюдаемой природи мікроскопічні пошкодження тканини (може бути, навіть та направлено орієнтовані). Без допомоги примітивних або відсутність будь-яких іноземців. Сьогодні буде почитаємо аудиторії познайомитися з декількома, а непрямі докази.

Серед іншого: круги на полях існувати вічно. Те, що сьогодні називається Кола на полях, відбулося на Землі задовго до того, він, здавалося, будь мисляча людина. Просто не відбуваються в кукурудзі, але і в будь-яких інших рослин, які мали місце на Землі, і не тільки в рослинах (сніг, пил).

У сьогоднішньому часу, через кілька років просто на полях з'являються через кілька років не буде. Запитайте будь фермера. Операція комбайнів щось знає. Напевно щось міг сказати співробітникам, які колись курсували поля з косами. Ті, хто вже в передових країнах, переважна більшість повністю вимерли. Це не правда, що кола на полях почали з'являтися, скажімо, з вісімдесятих років. Тільки вони не були оплачені майже зовсім немає, або дуже мало уваги або були суворо засекречені. Що стосується частот, а розрідженості або виникнення, звичайно, є фермери, які ніколи раніше не бачив - значить закономірності. Те, що людина, яку він бачив утворень схожий на показаний в прикладеній фотографії світлини 1, якраз достатньо, щоб закрити полів зерна переміщується на один рік, а може навіть обійти площею більше одного квадратного кілометра.

Перший з них буде дано форму, що насправді ніхто ніколи не бачив на полі, за винятком, звичайно, г-н оператора харвестера. звичайно, він нікому не сказав, і журналісти називають. Оператори комбайнів бачили багато, можна було б запитати будь-якого з них. Зображення було отримано через Google Earth . Координати і дати будуть повідомлені іншим надалі. Середній показник становить близько 22 м, а форма аналогічна формі, яка з'явилася кілька років тому у Великобританії, Німеччині та Італії. План був виготовлений. Не вивчені. Жоден з них ніколи не були виявлені. Завдяки своїм існуванням може анулювати одну з головних аргументів заперечувачів природного походження кіл на полях. Вони стверджують, що шаблони створені людьми, які потім згодом прибуток від їх "відкриття" і "розвідка" і потім бути в змозі вимовляти різні теорії про будь-які можливості їх походження. Форми, які ніколи не були "виявлені", він ніколи не може бути "вивчав". Так що, дорогі заперечувачів, на наступний раз, коли щось краще. Враховуючи, що форма була виявлена ​​випадково абсолютне, а не якийсь цілеспрямований пошук, повинні бути десятки таких випадків тільки Google Earth , і аерофотознімки ніколи не публікувалися тисячі. Просто дивлячись. У той же час припиняють свою дію одного з інших аргументів деяких спостерігачів, піктограми, які стверджують, що кола на полях зроблені іноземцями, які намагаються повідомити щось для людства через них. Тільки ідіоти написати заяви, які ніхто не читає.

Для наведені вище цифри, звичайно, рано чи пізно входить деякі з її «авторів». Це ми зробили, це була така і така, ми такі передові і так. Психічні розлади, іноді жахливі, і закрив відділення медичного інституту, викладач пан Chocholoušek вже є кілька ліжка-клітини přichystaných.

Діяльність психічно неврівноважених осіб - коло осіб, які беруть які виготовлені колах, цілком правдоподібно спростовує такі Круги на полях, які з'явилися в місцях так ретельно охороняли, що вторгнення будь-яких вторгнень просто виключено. Кілька прикладів.

Фото 3: КРУГИ НА ПОЛЯХ НАЙБЛИЖЧИМ заміській резиденції прем'єр-міністра Великобританії

Девід Пол (30 червня 1991) резка була отримана з джерел, що ми не знаємо дату не було подальшого вивчення, але, імовірно, погодиться. Ім'я аркуша виявлені, але справа широко відомо.

Безпека скандал вибухнув в ніч після вони з'явилися великі кола на полях, на сільськогосподарських угіддях з сільської резиденції прем'єр-міністра. Кола з'являються тільки в декількох сотнях метрів від Chequers, де Джон Мейджор проводить вихідні. "Якщо вони зробили їх шахраї дивно, що вони були спіймані силами безпеки охорони прем'єр-міністра", говорить Олена Godsall-Bottriell, що коло з'явилися напередодні. "Навіть якщо б це було роботою інопланетян, я все ще не можу зрозуміти, як це можливо, що ніхто не помітив, що відбувається", додає пані Godsall-Bottriell, редактор незалежної місцевої Книги Terrick. Thames Valley поліції вчора ввечері заявив, що коло на садибу поблизу Wendover нічого не знає. Здається неймовірно зв'язку прес-секретар Даунінг-стріт: "Ми знаємо про колах на полях в Chequers, але не представляє загрози безпеці". "Це ділових людей. Це цілком природне явище, яке, ймовірно, пов'язано з погодою".

Мало хто у зв'язку з колами на полях коли-небудь висловлювали більш точно, ніж підлеглі, то прем'єр-міністр Великобританії Джон Мейджор і підданих Її Величності: Так, це чисто природне явище пов'язане виключно і тільки ще й з погодою, особливо з одним зі своїх крайніх процесу. Це просто ганьба, що всі предмети і службовців закінчила розробку свого первісного здається дуже плідні ідеї. (Але чи справді це так? Порожні деяких інших своїх судженнях, і інші висновки у таємниці звіти і архіви? 007? Клузо?)

Випадку також мова в публікації, Кола на полях Показали: Мова символів світло, Джудіт Мур, Барбара Lamb, освітлювальної техніці Publishing, 2001 р., стор 49:

В максимальної зони безпеки поблизу заміській резиденції британського прем'єр-міністра на Chequers і піктограма з'явилася у формі хреста кельтів. Один з хреста був tiped у вигляді трикутника, а не варіант був би кругом, і кінчик трикутника був спрямований прямо в готель. Щільно патрулювали розташування Звичайно виключено обманщиків на роботу.

Найбільш безпечній зоні поряд з вихідним резиденції британського прем'єр-міністра Chequers піктограма з'явилася у формі кельтського хреста. Один з хреста був закінчений з трикутником замість окружності з піком вказує точно в резиденцію прем'єр-міністра. Ретельне спостереження за всю площу повністю виключає будь-які роботи фальсифікатора.

Примітка автора: належну обачність, щоб охороняти таке місце, безумовно, підданих Її Величності і міністри британського уряду (Так, пане прем'єр-міністр ...) в змозі знайти записи бурі, яка передувала відкриттю моделей, хоча на це пішло понад 20 років тому. Ну, а якщо не вони, метеорологи виразно так.

Третій раз той самий випадок згадується в книзі Таємничі круги на полях, Hesemann М., E. Tóthová, Етна 1997, стор 31 (отже, цитати і супроводжуючі фото): «Коли інтерв'ю місцевим журналістам секретар Джон Мейджор, що система безпеки виявила творець цього формування, вони отримали офіційну відповідь, що немає ніякої загрози безпеки як круги . зерна викликало метеорологічні явища, тому ми можемо продовжувати здогадатися, що це можуть бути погодні умови, які створюють так симетричними утвореннями, таких як наша піктограми мірою, один, проте, ми можемо зітхнути з полегшенням. шахрайстві в якості пояснення не варіант ".

В опублікованому тексті знову-таки цілком ясно показує, що число 10 вже давно знаю його більше 20 років. Величність також упевнений, про все це досить докладно поінформували. Грози і блискавки метеорологічних явищ. Місця досить обгрунтовані установи, так просто залишити його матері-природи, як довго він буде в змозі здійснити таємниці любителів німий ногу, перш ніж хтось зумів розкрити її витівки. Прихильники таємниці ніколи. Реальні знання, як кола на полях створені дійсно дуже необхідно, щоб притупити грубої dokopat шляху. Вони будуть проводити свої надприродні пояснення і друзі дуже розумні інопланетяни у вигляді коричневих сорочках. Тільки дуже божевільних іноземців хотіли б, щоб посадити знову майже так само, дроти високої напруги. Грозового розряду між ними, але він направляє дуже часто, і підключити його анітрохи не заважають робить його витканий між ними на землю.

Перед продовжено в опис місця, де наслідки діяльності людини практично неможливо, є рекомендація для читачів, який буде видавати більше зацікавлені в Круги на полях і хотіли б їх трохи більш знайоме. Для чеського кажучи читачі дуже добре, і, перш за все об'єктивним джерелом блог Libor Чермак. До цих пір одним з останніх, що пов'язано з Crop Circles http://liborcermak.blog...v-obili.html . Прямо тут, на цільовій сторінці, ви можете знайти прекрасний приклад блискавки в поле, яке насправді привертає справжнього творця в Круги на полях (Crop Circle в Ládví). Схожі фотографії - очевидний провідник виявив в околицях Crop Circle - тисячі.

Г-н Чермак можна і потрібно також дуже високий показник для об'єктивності в звітності, навіть подорож дивитися кола Англії Crop. Він пише: "Я не хочу нав'язувати читачеві будь-якого з можливих гіпотез їх походження, чи є вони іноземцями, коло органів, вітер переконання, планета Земля, зернові духів або секретних військових проектів і т.д." Зазначені ресурси, ви можете критикувати одного, але абсолютно несуттєвих деталей, посилання з інших, ніж у поточному році, що призвело до сайту є загальними читача cropcirclesconnector.com недоступні, тому що, як правило, виплачується площі ділянки. У разі виділеної майданчику, то ясно, що, звичайно, не робить нічого, щоб витрачати гроші. Він майже без винятку, всі фотографії можна знайти на інших сайтах, доступних безкоштовно. Наприклад, Люсі Прінгл, Стів Александер, Френк Laumen і багато іншого. Просто введіть пароль "кіл на полях", місце і дату в будь-якій пошуковій системі.

У блозі Л. Чермак може знайти ряд посад для вирішення досить об'єктивно опис і оцінку моделей в зерні, особливо в Англії, але і в нашій країні (Чехія) і в інших країнах світу. Багато місця автор побував особисто, тому його внесок може служити цінним сховищем інформації. Додаткові внески присвячені відомі діячі білого коня і люди в інших місцях пояснює походження і використання назви ліній Лей і ще більше фокусується на питання про кельтів і доісторичних поселень і інших доісторичних мегалітичних споруд. Дуже корисно для розуміння історії та контексті описаних місцях може бути рекомендовано тільки як дуже хороше джерело.

Ще один дуже об'єктивне джерело, який не відокремлені один від одного мовним бар'єром, стор Словацької спостерігачів www.uforevue.sk таємничих явищ. Наприклад, сторінка http://www.uforevue.sk/news/53/55/Nadherny-kvet-v-poli-pri-Kozarovciach/ . Автори сайту слід віддати належне за безпрецедентний охоплення мета явище кіл на полях. Вони описують свій підхід до феномену кіл на полях чітко входить в число абсолютно досконалим, професійних, середніх описових звітів. Об'єктивність новин можна порівняти, наприклад, з BBC. Хоча в даний час Круги на полях явище безпосередньо заохочення різних пояснень для прядіння з таємницями, чужі спіритизм, лженауки, окультного, ненауково, часом надзвичайно смішні, іноді демагогічних - аберантних теорії. На їх сайті, присвяченому опису явищ Crop Circles не з'явиться нічого подібного. Навіть не потрудилися намагатися будь-який читач помилки та сумнівні пояснення надприродного. Їх графічні малюнки із записами розміри окремих фігур є одними з кращих, які коли-небудь були в області розвідки Кола на полях у світі створено. Взагалі кажучи, www.uforevue.sk дуже рідко, авторитетні сайти, хоча і присвячена питанню, який вже багато їх колегам вдалося "проскочити багато". Вони будуть, тому для об'єктивності новини тут, в цьому місці нагороджені рейтинг 1 + +, одна з двома зірками. Автори текстів - знайшов ім'я Томаса Станкович, Мирослав Чарлі.

Як завжди, з самого початку постійно підкреслював у всіх текстах, висновки, представлені тут маємо справу з колами на полях тільки абсолютний мінімум. Вони стосуються, зокрема, пошкоджені зерна в будь-якій точці світу, і хто хотів би бути зацікавлений у цьому питанні, треба вивчати нормальної наукової і сільськогосподарської літератури. Зерно вигин на землю у всьому світі (як у фото 1) ніколи не приходять під впливом невідомих і незрозумілих сил. Вигини на землю тільки, і тільки тому, що був слабкий. Багато в чому завдяки використанню електричної енергії від грозових розрядів, часто просто по індукції. Плавне після проходження електрики триває протягом декількох днів. Незабруднені зерна триває майже будь-якого механічного впливу. Будь плоский, лежав (пошкоджені, ослаблені) зерна у світі, звичайно, включає в себе всі сьогодення і майбутнє кола на полях знайдені - Круги на полях. Вони тільки його невелика, майже незначне підмножина. Це, перш за все, всіх любителів таємниць, які існують у світі, повинні зрозуміти. Вони можуть не погодитися з цим, навіть проти нього також може протестувати, але це про це ...

Було б досить далеко, щоб бути продовжена.

 

Jan Ledecký

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

     Резервне в список опублікованих текстів  

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

z