Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-опубліковані тексту-3 . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Третина Опублікований текст
Текст опублікований з домашньої сторінки www.cropcirclesonline.cz
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Будинку

13 Січень 2012 www.sarden.cz

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 
продовження попередніх розглядів

Рахунок:

Кола на полях

 3

 

 

Фаза житло , пошкодження, ослаблення - хронологія

      Там буде просто пояснити принципи найпростіших форм, загальне коло - один неразветвленной розряд блискавки, і хронологія такою схемою протягом декількох тижнів або місяців після грозових розрядів. Але принципи, описані може бути застосований до більш складної форми. чином, кожна загальною кіл на полях і насправді дуже разюче схожі вид струму через провідник тирсу металу. Кукурудзяні стебла замінені магнітними тирсою. Під час розряду ведуть себе як стрілка компаса. Фото 1 (збірка JL). Покласти показує, як далекосяжні наслідки електричних розрядів, і не більше. З цим твердженням, безумовно, всі існуючі самозваних Кола на полях дослідники інакомислення, протест проти нього буде проти нього, навіть погрожували повстати і піднятими кулаками, але це про цю справу все, що йде з ним або проти нього, так як вони можуть будь-кого з нас робити.

 

     Найголовніше, однак, ще раз відзначити, що всі принципи, описані тут, належать ОСОБЛИВО досить часто, неправильно поданих , лежачого на землі зерна. Чи дійсно позачергове збіг виникає закономірність, таких як коло, це залежить в основному про те, як розмістити Фаза 1 - експозиції. Коли буде достатньо симетрично, а на наступному етапі він теж "піде не так", регулярно об'єкта можуть виникнути.

 

Фаза 1 Експозиції.

      Блискавка канал має діаметр 5 мм, не більше 10 мм (або, в разі потужних поштовхів, піковий струм до одного мільйона ампер, див. літературу). Грозового розряду поводиться як дріт натягнуто між небом і землею, через які тече струм в кілька сотень тисяч ампер, а в деяких випадках призводить безпосередньо під землею. Не завжди - насправді, напевно, майже ніколи. Але не виключено, що поява деяких відносно точні круги замість нерегулярного типу , згинаючи стебел на землю обумовлено серед іншого тепер, що істотна частина енергії відводиться спалаху дуже швидко під землею, так що там набагато менше "паразитного впливу" (пошкодження) інші різні зерна нерегулярні посилення значну частину енергії на поверхні грунту та треки для трактора. Пляма може бути присутнім "природним громовідводом" (під землею), у якому візьмуть розряду відносно швидко, в декількох метрах під землею, так що побічні ефекти від досить точний коло на поверхні з'являються лише в мінімальному ступені. Громовідвід може бути геологічного походження (джерела, розриви), археологічні (залізний вік, бронзовий вік) і сучасний (з військової машини звалилися, комунальні послуги). Землі є базовим, і зерно на ньому діє як записуючий шар матеріалу (растрові). Пропущенні струму через "дроти" полягає в опроміненні енергії в навколишнє середовище. Ця енергія частково індуковані в рослинах (еквівалент реєстрованої потужності і електромагнітних впливів, що викликають пошкодження і індукції обмежена досягти дуже точного кола), які можуть бути залучені в грунт і кореневу систему (напруга кроку - дуже точний коло), іонізоване повітря або Corona розряду (дуже точний коло). Коронного розряду і напруги кроку удар та пошкодження рослин у всьому діапазоні роботи приблизно порівну індукцією по відстані від каналу розряду. Можливо також, що різні ефекти, перераховані можуть мати різну полярність, а їх додавання і віднімання, щоб створити безліч концентричних кіл. Всі ушкодження, перелічені в ідеальних умовах досить точний коло. Умови, принаймні частково нагадують ідеальні, то можна спробувати і рідко може бути досягнуто, наприклад, в лабораторії. У природі, звичайно, набагато otížněji, але: Подібні експерименти (плече розряду блискавки в полі) приймають природи набагато більше, ніж мільярдів доларів на рік, а іноді навіть виходить, оцінюється приблизно в одному випадку на мільйон. Він покликаний створити принаймні один досить правильне коло, всі інші «природні експерименти» над «провал» - виникає «всього лише» нерегулярно сплощені , лежачого на землі зерна.

 

     Природа тим самим фактично замінити на "недоліки в використовуваних лабораторного обладнання" зробив ряд лабораторних експериментів. Коли Ленінського комсомолу Автомобільний завод виробив Москвич млн., або Волзького автомобільного гонки млн. Жигулі, тут є і деякі з них навіть працював. Такі потім запропонував товаришеві Брежневу, який з ним, але тільки не їздять, тому що він був на його смак занадто мало броньований.

 

     Деякі соломинки може бути силою дуже інтенсивні повітряні потоки і вихори, які слідують мілісекунд після удару і не довше, ніж долі секунди, взаємно переплітаються і практично «прив'язані» зв'язали і загорнуті, але це не більше ніж одна мільйонна частина електроенергії вплинуло на кількість стебел. Вони тонко замаскований в культурами і тільки після того, як виявили житло , згинаючи стебел на землю. Вони, напевно, на робочому столі в один квадратний метр, як можна ближче до каналу розряду (для кожного розряду). На сайті також може статися обертового електромагнітного поля, і більш ніж в три етапи, і в результаті чого рослини і механічно. Рослини діяти як провідник, через який в даний час проходить через індуковану або під напругою провідника (наприклад, іонізоване повітря, грунт, сусідні Рослін). опір порядку одного до декількох МОм / см, в залежності від стадії росту. На сайті є також багато напруженості на кілька сотень тисяч вольт на метр і протікає через рослини вимірних струмів. Переважна більшість рослин, деякі з яких можуть бути вельми істотно протягом короткого часу механічно відхиляється від свого положення рівноваги, і таким чином частково пошкоджена механічно, щоб повернути завдяки своїй еластичності назад майже не відрізняється від тієї, в якій вони перебували перед випискою. Існував ще тільки витримки - в досить регулярної сітки складаються з заводів був накладений вигляді електромагнітних запису. Переважна більшість рослин не може бути візуально виявити майже нічого і регіон поля нічого не маю. Як правило, принаймні декількох днів до декількох тижнів, але майже нічого не відбувається (візуально). Насправді, ціле місце було описано для Фази 2 .

 

     Коронний розряд уже згадувалося в одній з попередніх частин і картини. Найближчі каналу розряду у вигляді безперервного шару - упаковка у вертикальній проекції дуже точний коло, і інтенсивність контакту з рослинами всередині нього, завдяки його час має бути приблизно однаковою, навпаки індукованого напруги. Її ширина залежить практично тільки від поточного зворотний хід і, звичайно, дуже різні Наприклад розряду між 3000 і 600,000 ампер. Той факт, що розряди блискавок після перпендикулярно до землі можуть бути порушені рослин кукурудзи досить точно по колу, тому коронний розряд може внести дуже істотно. Деякі розряди можуть не вертикально, що може бути пояснено різними еліптичної форми, а також серп і половину кола.

 

     Дуже суттєвого доопрацювання "Експозиція коло» може мати щонайменше два інших способи (див. далі). Під час розряду може відбуватися дуже складні ефекти інтерференції (механічні та електромагнітні), але які будуть описані тільки в продовження іншого. При певних обставинах, зборка з декількох, навіть до двох розрядів, які потрапляють в декількох метрах один від одного на відстань у кілька десятків мілісекунд, може виступати в якості генератора величезний обертового електромагнітного поля (миттєва). Це поле, створюване імпульси струму в кілька сотень тисяч підсилювачів, текти схилу і більше 200,000 ампер на MICRO секунду. Про це, а в деяких дійсно інше продовження.

 

     Коли Фаза 1 - розряд блискавки експозиції пропустив принципів, які могли б призвести до досить точний коло, це типова причина корінь абсолютно нормально нерегулярні житло , зігніть кукурудзяні стебла до землі, без якого було б інакше бути в будь-якій області, а не плоскі , лежачою на землі (стебла зігнуті до землі) майже нічого. Деякі слабкіше, розряд "хрипи", але більшість сусідні рослини можуть вижити майже неушкодженим до наступного врожаю. Той факт, що регулярне житло , згинаючи стебел на землю після грозових розрядів там майже ніколи не буває все про моделі аналогічний приклад Photo 2, фотографії власний текст автора. Розташування даний ВН 22кв, який взяв на себе функції блискавкозахисту. Після грозових розрядів складає значну частину енергії розподіляється по великій площі зазвичай вологій поверхні грунту, найбільш переважно після трактора. Первісне житло , згинаючи стебел на землю усіх, навіть неправильної форми практично ідентичні хронологічний порядок, який описаний тут, часто в одну ніч або в дощ. Знімок був зроблений два-три тижні після шторму, навіть у попередній день був після деякого типу , згинаючи стебел на землю навколо великого широка смуга рідним або пам'ятники. Перевірено щодня і фотографії.

 

     Експозиція зачіпає в першу чергу meristémových тканини, тобто в разі кукурудзи майже виключно з квітня по травень, можливо, до середини червня. Крім того, деякі березня, а вже раніше бурі можуть виникати, особливо в зимовий зернових культур. Створення кіл на полях неймовірно часто документально "після бурі". Storm (тільки вологу, але і будь-які спалахи, вітер), але тільки в цьому випадку діяли головним чином Етап 4, після чого було видиме зображення, яке спостерігається в рослинах протягом декількох тижнів. Серпень блискавки, навіть якщо створені sebesložitější перешкод і резонанс, це не завод запису, запису матеріалу більше не працює. Вони можуть показати вам лише механічним впливам ударів, і викликають житло , згинаючи стебла до землі рослинами, які вже були ослаблені блискавки електроенергію для тижнями раніше, іноді в "період запису" з березня по травень.

 

Фаза 2 Ослаблення рослини (стебла).

      Більшість рослин, отриманих в той час як надлишок зерна (пошкодження), але не смертельну дозу електрики. Вони сформували в ньому шкідливих хімічних речовин, і вони починають з ним в якійсь мірі компенсувати. Струм тече через поверхню грунту і нижче його, деяка зміна хімічного складу грунту (рН, склад поживних речовин), і ситуація рослини так вже разюче нагадує стан, який виникає після пересадки. Це називається шок від пересадки, рослина відчуває після дуже схожі проблеми, і в цілому призводить до того, оцінка приблизно раз на два тижні, але більше повільного економічного зростання і сповільненого дозрівання. Частина рослина гине після удару блискавки в зернових культур Підраховано, що тільки кілька відсотків (але 20-30%) і не-фермери недосвідчений очей не мають ні найменшого шансу щось дізнатися. З витончення і ослаблення оригінальних культур рослинності може з часом привести до помітного збільшення росту бур'янів, які можуть спостерігатися після збору врожаю, як чітко зелена зона Фото 3 - Анкона , Італія, картина, яка спостерігається на 10-й Червня 2007 року. Тут стані після збору врожаю, отриманого з Google Earth , знятий в 2007 році, координує N43.574443 E13.432214 ° °. Схожі землю пострілів Кола на полях після збирання врожаю, є сотні.

 

     Збільшена рослини (кілька особин на квадратний метр), таких як картопля, цукровий буряк, цибуля, бавовна можуть всі загинуть, бо вони не виживають інтеграл дії всій території проживали. Більшість стандартних в кільце, але що фермери вже знаємо, і не більше припиняє дію, як вже було сказано десь. Один з майбутнього серія буде повністю присвячена виключно і тільки шукає серйозних сільськогосподарських і ботанічних вчених і дослідників про вплив скидів Besko в монокультурі культур, так як вони були згадані у фахових журналах та літератури. Це буде можливо забезпечити, щоб призначені експерти добре знають, що відбувається в цьому випадку.

 

     Відкриття мертвих рослин слід завжди принаймні кілька днів, але навіть тижнів після грозових розрядів. Всі рослини, навіть ті, які були вбиті відразу розряду споконвічно не відрізняються від пошкоджень. Тільки потім починають в'янути (кілька днів, а також один-два тижні після виписки), і в кінцевому рахунку вмирають. Деякі більш смертельно уражені рослини можуть вижити протягом деякого часу (показуватимуть ознаки життя, тобто обмін речовин). Це залежить від того, хто відвідує такі місця раніше. Досвідчені відзначає фермер, що блискавка вдарила тут, не є і ніколи не буде захищати проти нього і проблема продовжити. Ситуація може зайняти згадки про нього в будь-якій науковій публікації. Якщо ви відвідаєте будь-яку точку уфолог, záhadolog, або будь-який інший самопроголошеної «експерт» за результатами опитування кола на полях, ситуація також захоплює (і багато іншого). Він зазначає, що, ймовірно, висадилися інопланетяни. Або щось написано на НВЧ-поля, лазер, або воліють деякі абсолютно невідомі і виявити вид енергії. Він також може бути зазначено, що робили щось зовсім інше, або все разом. Він напише статтю про нього якомога більше журналів záhadologických, що в світі були там, і втекти з ним після záhadologických конференціях по всьому світу протягом багатьох років.

 

Фаза 3 Поява спілок ослаблених рослин, кожне з себе толку (поверхневий натяг води, Ван-дер-Ваальса)

    Листя рослин послабити (в'януть), що майже пряжкою під власною вагою. Нахил у бік, більш-менш випадково, деякі підтримати один одному про себе. Створює випадковий обсягах, в десятки і сотні соломкою (кілька квадратних дециметрів), які, хоча самі по собі не задовольняють свою вагу, але за підтримки «товариші стояли поруч з ними" є нахил пауз. У тісному контакті з виставки Ван-дер-Ваальса (поверхневий натяг води), тимчасовий союз протягом деякого часу помітно укріплюється. Ситуацію можна було б назвати "з ефекту доміно", "Критичний будиночок" або "тіпі". Повторні поглинання вологи і сушки рослин може прилипнути майже зворушливе місце, і не мають polehnout (стебла вигин на землю) до збору врожаю, або Polehna , нахилився стебла до землі і частково створено спеціальний підрозділ, схожий на фото 4, (Photo4.jpg) картина 9.7.2006, Hill Charlbury, графство Оксфордшир, фото Frank Laumen, www.visiblesigns.de, монтаж JL виникає щось ніби "застряг доміно" (вставляється в картковий будиночок).

 

Фаза 4 Метелик (Butterfly Effect)

       Чи може виконувати функції метелик ранкова роса, дощ, вітер, грім, блискавка. Просто з цікавості, я тільки що назвав ранкової роси викликає збільшення ваги, такі як надземної частини пшениці до однієї тисячі тонн на квадратний кілометр (10 тонн з гектара), що еквівалентно 1 мм опадів, але це дійсно "Метелик" . Дощ може помістити стебла пшениці загальна кількість вологи ще приблизно в 5 разів вище. Дуже часто, житло , згинаючи стебел на землю (початковій) відбувається протягом декількох годин, в основному вологий, хоча є, звичайно, винятки. У більшості випадків вона йде на менш постраждалих районах поступово від місця дії до наступного врожаю. Перший Polehňa , нахилився стебла до землі тільки в найбільш постраждалих районах - на кілька відсотків до збору врожаю є плоскі , лежачого на землі десять відсотків. Іноді навіть 90 -

 

Фаза 5 Ефект доміно

  Відносно простим і зрозумілим процесом, який все ще стояв стебла пучки послідовно розглядаються накладається. Протягом цього періоду, не існує вірогідність того, що один промінь падаючий щітки принаймні один інший. Країна падає багато кілограмів матеріалу на квадратний метр середньої висоти двох ногах, може створити значний потік повітря на стоять рослини можуть істотно вплинути силою. Свідок таке явище, мабуть, один з фракталів в Стоунхенджі - свідки описують поступове установки зерна на землю протягом кількох хвилин, між якими, з поривами вітру коливалася і пилу. Це створило враження, що якщо зерно рухається в деяких направляється вихор, викликане дивною енергії, яка, в свою чергу, викликає все житло , пошкодження, ослаблення. Свідки полуниці в захваті від Вас спостерігаються зрозумів, що відбувається, спостерігаючи, як країна вважається порівняно швидко кілька тонн матеріалу. Це саме по собі турбує, що деякі повітря і пилу буде виробляти вимірне сила, яка може тільки сприяти завершенню роботи почалися. Через ефект доміно може бути інтерпретоване як ONU в іншому випадку дуже важко зрозумілою той факт, що в деяких кіл на полях можна знайти дуже регулярно розташованих один над одним пучки стебел. Це стосується абсолютно неправильний подана , лежачого на землі зерно, ми можемо спостерігати щось подібне набагато частіше. Це просто сумне підтвердження цілком очевидні (і вельми сумно) те, що переважна більшість záhadologů хто коли-небудь мав справу з колами на полях, загальний, неправильної сплощеної , лежачого на землі кукурудзи в житті або не спрацював. Фото 5 - фотографії власний текст автора.

 

Резюме процеси, пов'язані з хронологією розвитку житло , пошкодження, ослаблення зерна

Перший Експозиція

Другий Ослаблення стеблами

Третина Ван-дер-Ваальса (поверхневий натяг води, адгезії і когезії)

Четверте Ефект метелика

П'ятий Ефект доміно

 

Терміни процеси Хронологія

1 - частки секунди до декількох секунд.

2 - кілька днів або тижнів, більш ніж на два місяці.

3 - від кількох годин до доби.

4 - декількох секунд до декількох хвилин (або довше).

5 - хвилин до декількох годин (або більше).

 

Переходячи 2 і 3, але може бути майже нерозділені, без різких меж. Вирушаючи на 4 і 5 знову може бути, звичайно, набагато більше, і деякі конкретні приклади, один з них дуже характерно для 2011 року, можна відзначити той факт, дуже чітко задокументовані. Дивіться деякі з інших продовжень.

 

Фізичні і хімічні (біологічні) процеси, що беруть участь в різних стадіях розвитку житло , пошкодження, ослаблення рослин

1 - Електрична (індукція, струм провідності, електромагнітні хвилі + перешкоди і резонансу), аеродинаміки, механіки (тиску і ударних хвиль, вібрації поверхні землі, перешкод і механічного поверхневого резонансу вібрацій Землі, в повітрі і на поверхні зерна Лану - вітрові хвилі і круги ), електрохімії (електричний струм, що проходить через наслідками грунтових розчинів і рослинних тканин, хімії, термохімії, піроліз, окислювально-відновні реакції, усунення короткострокових і тимчасових радикалами окиснення парів електрохімічного з великою кількістю утворюються в рослинах і грунті

 

2 - хімія, біохімія, біологічні та фізіологічні процеси в рослинах, поведінці рослин в умовах дуже схожі наслідки přesazovacího шок ліквідації наслідків шкідливих хімічних речовин з фази 1, фітопатології (наслідки шкідливих хімічних речовин = зниженого опору ослаблених рослин проти всіх рослин і тварин, шкідників)

 

3 - механіка, фітопатології (продовження), стохастичні процеси, фізичні явища (VDW сили, поверхневий натяг води, адгезії і когезії)

 

4 - механіка (процес ініціалізації фази 5), фізичні явища, зокрема, процес подолання Ван-дер-Ваальса, адгезії і когезії

 

5 - механіки, процес тимчасового перетворення потенційної енергії в кінетичну енергію, аеродинаміка (тимчасового потоку повітря, викликані падінням обсягів переслідує його тимчасового напруження, діючі на пучки стебел ще стоять)

 

Зауважимо, нарешті: Ефект доміно може викликати помітне уточнення споконвічно не занадто рівномірно "naexponovaného" краю кола. Вона стоїть на краю пучки більш міцним, менш сильний вплив і послабила стебел, ніж у середині. Їх поклонившись до землі можна тільки в поєднанні ваги багато стебел, завдяки схильні ефект доміно. В іншому випадку він, ймовірно, стане перпендикулярній витримувати до збору врожаю. На відміну від інших, більш слабких, досягаючи навіть далі від центру, ніж інші, держава буде залишатися, як вони відносяться до групи падіння обсягів стебла уникнути цього, або не приходять до них. Докладена діаграма показує червону зону hypothetického моделей істотний вплив, зеленим незмінним. Фото 6 - показує спіральний хід з ефектом доміно в регіоні до точки, де він зупиняється. 

 

Тому було б частиною монотематіческій всі Хронологія сьогодні.

 

Jan Ledecký

 

 

     Резервне в список опублікованих текстів  

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

z