Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-попередніх міркувань, . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Попередній розгляд
Ось попередній розгляд, невеликий огляд деяких попередніх знань.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Інтермеццо 2, який буде за принципом формування кіл на полях майже ні слова.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Ці міркування рано чи пізно повинні бути представлені.

 

У світі існує кілька груп людей:

 

Перший Люди, які мають плоскі зерна лежать на землі чи будь правильної форми, такі як кола на полях, ніколи не дбав, не зацікавлений і не цікаво. Ті самі приблизно на 90%. Якщо ви коли-небудь стикалися інформацію про них, це легко читати, і досі не звертає на них, тому що вони не потрібні, щоб жити. Найбільш зацікавлені в як цікавість.

 

Другий Люди, які піддають сумніву будь подав , лежачого на землі зерно інтерес повинен - агрономи, різних людей, зайнятих у сільському господарстві, дослідники в цій області. Така оцінка становить менше 10%, тобто кілька сотень мільйонів населення в світі.

 

Третина Люди (Crop Circles дослідники), які зацікавлені перший і єдиний питання регулярно подана , лежачого на землі зерно - особливо колах, але і будь-які інші регулярні форми, часто дуже складні і неймовірно регулярно. Неправильної сплощеної зерна повністю поза сферою їх інтересів, можна сказати, що для них практично не існує. Такі дослідники є світовим декількох десятків до сотень (kus3. люди самі ránazývající Кола на полях дослідників, які цікавляться перший і єдиний запитання правильної форми в кукурудзу, зерно лежав на землі - особливо колах, але і будь-які інші правильної форми, дуже часто неймовірно складних і регулярними. нерегулярно плоский amozřejmě Є тисячі і тисячі інших людей, які відвідують такі місця, робити фотографії або документально. поширюється через щось подібне, але вище, ніж граничні, хобі, особливо для власного задоволення і документації. далі мати справу з подібними явищами, високою поміщаючи їх у вашу фотогалерею в інтернеті, на відміну від призначеного "професіоналів" у цій області. додаткова велика група людей, які вже мільйони фантазії вивчення дослідників Crop Circle більш-менш пасивно спостерігати záhadologických в різні журнали, веб-сайти або таблоїд журнали та веб-сайти, знову Зазвичай відносно низькому рівні.

 

Невеликий відступ

Є, звичайно, винятки. Наприклад, сторінки Словацької авторів, присвячені таємничим явищам www.uforevue.sk . Вони описують свій підхід до феномену кіл на полях чітко входить в число абсолютно досконалим, професійні, описовий ЗМІ про те, що об'єктивність новини, навіть конкуренти, такі як BBC. Хоча в даний час Круги на полях явище безпосередньо заохочення розмаїття спінінг záhadologických, mimozemšťanských, психічний, pavědeckých, окультних, polovědeckých до страшних, демагогічні - девіантна теорій на їх сайт, присвячений опису явищ Crop Circles з'являються як ніби нічого не було навіть натяку. Їх графічні малюнки із записами розміри окремих фігур є одними з кращих в галузі в усьому світі відбувається. Взагалі кажучи, www.uforevue.sk десь між рідкісними, авторитетні сайти, хоча і присвячена питанню, який вже багато їх колегам вдалося "проскочити багато".

 

Номінація осіб з групи 3 (вони називають себе záhadologové, особливо в чеській мовному середовищі, як це буде пояснено іноді) всі такі моделі безперервно вивчали, фотографували, вимірювали в безпосередній близькості від багатьох різних фізичних величин, фотографій та вимірювань записані для подальшого використання. Зображень і вимірювання отримують цілий ряд інших графічних, математичних і геометричних даних і графіків. З них тільки згодом вивести або оцінити не тільки різні математичні і геометричні правила, але і, наприклад, астрономічні, астрологічні постулати і в кінцевому підсумку вирахування, що впливають практично будь-якої людської діяльності та розвідки, а також наукових, земний і неземний, космічної і міжгалактичних правил.

 

Перш за все, і особливо переважно придумували всілякі теорії про інопланетян. Дуже шкода, що досі ніхто не отримує будь-який іноземець не з'явився. Як найкращий з усіх, існуючих або неіснуючих іноземці змушені статевого акту. Їх постійно сприяло бажання довести, що кола на полях виробляється іноземці фактично репресований фрейдистський синдром, бажання бути першим, або принаймні однією з перших, хто управляє ебать з інопланетними істотами, чуже. Чотири відсотки меншини бажання і зітхання, особливо після гарячої іноземців. Тому що іноземці в сучасному світі дійсно відчайдушно не вистачає, нещасний таємниці шанувальників, часто виявляються в домашніх тварин в якості замінників.

 

Тут і там, і спливе в алхімії і окультизму. Похідні правила старанно застосовуватися до всіх мислимих і немислимих філії лженаукою і лженауки. Спільною рисою майже всіх своїх точок і міфів є те, що майже всі вони засновані на суб'єктивних враженнях майже унікальний, і майже без винятку всі вони є цілком і повністю піддаються перевірці, повторювані експерименти nezdokumentovatelné. Перевірюваність і відтворюваність - основний принцип основної речовини, але і будь-які дослідження. Таким чином, всі záhadologové цілому світі, в дуже рідкісних лінії, як фундаментальні дослідження, як скалка в дупі ..

 

З усіх вимірів та отриманих різними інші способами, але найчастіше тільки приблизно і подібні сумнівні методи дані, зібрані різними таблицями, діаграмами, списками відсортовані за алфавітом, по даті або місці робити фотографії та вимірювань, висхідні, іноді за спаданням. Ми постійно публікувати різні міркування, аналізує, есе, публікації, аналізу, організації нарад, симпозіумів, колоквіумів, семінарів, коротких "Роки і роки пацієнта адміністративної роботи" (Так, прем'єр-міністр, частина 13 - Вся влада народу, одним з найбільш пам'ятних заяв сказав, що сер Хемфрі Епплбі).

 

Поступове тривалої напруженої розвідки і старанним збирання фрагментів міркуваннями та результатами досліджень, вони зуміли протягом багатьох десятиліть досліджень záhadologického зібрати певну кількість безцінних наукових даних для публікації був дійсно варто.

 

Першою на місце, де будь кола на полях як і будь-які інші закономірності виникли статися через те, що щось відбувається.

Другий окружності приблизно дорівнює 3,1415 рази приблизний діаметр.

Третя схема шестикутника дорівнює приблизно у шість разів приблизна довжина однієї з його сторін.

 

Після багатьох років інтенсивних досліджень і стипендій опублікована одним із стовпів záhadologických останніми дослідженнями, набагато більш широке значення і вплив (за оцінками, близько 2/8):

Четверте восьмикутник ланцюга дорівнює приблизно у вісім разів її приблизна довжина однієї зі сторін.

 

Мало того, ходять чутки, що якщо продовжувати дослідження по крайней мере, швидко і жорстко, як раніше, десь між 2050 - 2350 може бути через Містерію-журнали, ймовірно, людство урочисто оголосив, що šestnáctiúhelníku ланцюги приблизно дорівнює значенню знаходиться десь від чотирнадцяти osmnáctinásobkem, щоб наблизити довжина однієї з його сторін.

 

Ще один дуже цікавий фрукт záhadologických всі попередні дослідження є те, що деякі люди відвідують моделей в зерні "добре зроблено". Цілком об'єктивно, то можна сказати, що якщо б він не відвідав, було б їх весь час добре. На відміну від фактів, однак, здається, той факт, що деякі інші люди, навпаки, під час візиту до зернистості "зроблено дуже добре". Якщо ви ще не відвідали, швидше за все, не буде відчувати нічого подібного, що деякі з них можуть привести до пошуку альтернатив. Схожі (замінити) ефект був би, швидше за все, бути присутнім тільки тоді, коли воно застосовується своєї звичайній дозі (діти квітів) або принаймні постріл (алкоголіків). Деякі люди, видається, тому постійно відвідувати нові і нові форми знову і знову (по колу ...), вони стали тривалі і популярним хобі, не знаючи, чому. Такі люди повинні потім в "глухий період" приблизно з вересня по березень наступного року, випробовуючи почуття, як ніби вони чогось не вистачає, що вони були не в їх шкірі, і для їх усунення змушені вибирати кілька "альтернативних" (пляшка) . На щастя, різні семінари, колоквіуми, конференції, зустрічі, дискусії, узагальнення та порівняння даних, так що я повинен зробити протягом зими, а деколи навіть обійтися без білого порошку або ферментованих напоїв. Значна частина так само корисно період глухого використання писати, як багато статей, нарисів і есе на стільки záhadologických і таблоїдів журналів, газет та публікації, друковані та Інтернет. Одним з найбільш важливих напрямків діяльності, що, ймовірно, займає найбільше часу на всіх, ви вибрати з широкого спектру даних з тими, які найкращим чином відповідають їх теорій (lépeřečeno марення і вигадки), які створюються і модифікації, як, що теж не застосовне таким чином, які найкращим чином відповідають їх.

 

Отримайте факти, а потім ви можете спотворювати їх як вам завгодно. M.Twain

 

Деякі свідчення від осіб, присутніх у колах на полях, разюче нагадують заяви людей, які були на момент спостереження знаходяться під дією наркотиків. Крім того, деякі заяви людей, які "були повідомляється на поле і робили круги". У той час як інші в цій області, насправді, ніколи не було (але ви, ймовірно, час від часу, але дуже, дуже щаслива фільм, або принаймні přihnou), колишній іноді дійсно під впливом наркотиків було. Деякі з них навіть не будучи в якій мірі усвідомлюють цього. Про те, що але знову ж в інший раз.

 

Хто хоче кіл і будь-який візерунок на зерновому присутнім, їдете ви там спокійно, але, перш за все, дозвольте чи хто-небудь з вами відвести його. Він міг би багато nakoledovat, як це буде пояснено через деякий час Intermezzo третього

 

 

Визначення та záhadologa záhadologie і, отже, серйозних і щирих záhadolog záhadologie:

 

Záhadolog це людина, яка досліджує таємниці (спробуйте про це, але він не забув).

 

Záhadologie повинно бути щось подібне області людської діяльності, в якій розглядаються аспекти сучасної науки, техніки і загального стану знань про закони природи таємничих і непояснених явищ і природних явищ.

 

Серйозні і серйозно záhadolog záhadologie такі дослідження явищ і явищ, які вже знаходяться на принципі того, щоб досліджувати різні таємничі події та явища через інші загадкові явища і феномени, наскільки гірший чи кращий небудь dokazatelných недовідне і перевірити. Таким чином, насправді пожертвувати для людства, тому що події і явища можуть розглядати тільки життя, ніколи не пояснюють. Досконалі зробити це, і присягнувся на його смерті і всього співтовариства аудиторії záhadologickému, що навіть не намагаються використати підказку для вивчення будь-якого явища перераховані деякі з серйозних і фундаментальних дисциплін, таких як фізика, хімія, математика, біологія, медицина, ботаніка, або будь-який з їх суб-дисциплін і міждисциплінарних напрямків. Виставлені буде означати величезний ризик того, що вони можуть випадково або будь-якого випадкового збігу в змозі внести свій внесок у роз'яснення подібне явище, феномен, або таємниця.

 

Якщо коли-небудь він все ж деякі "експерт" із перелічених дисциплін запрошує на ваш запит, дають дуже обережно, щоб не бути принаймні некомпетентним і дурним, як вони були, щоб їх довгий і важкий паскудної побудований картковий будиночок занадто nepobořil. У насправді, немає фахівців, але не в переважній більшості цих повних дилетантів . В якості прикладу можна згадати вислів «фахівці сільського господарства» в тому сенсі, що пошкодження клітин і тканин рослин відповідальних опитаних збиток, заподіяний мікрохвильового випромінювання. Будь "агроном", які могли б підтвердити щось подібне, була б тільки про себе показав, що він повний ідіот.

 

Що порівняльний метод був використаний? Як визначається інтенсивністю тканин впливу мікрохвильового випромінювання, в якому випробуваних зразків, як здійснювати і оцінювати порожніх проб, а визначається масою контакту (енергія / вага неушкодженої тканини, кількість енергії / маси сухої речовини)? Де опублікувала звіт з результатами та статистичної оцінки виміру? Хто і як вони прийшли до висновку, що шкоди було завдано мікрохвильового випромінювання, а не, наприклад, інфрачервоне випромінювання? Які інші зіставні вимірювання і експерименти були виконані? Хто перевірив результати, як це визначено проверяемости і відтворюваності експерименту? Як це метод, з точки зору можливості перевірки і спростувати? Шановні záhadologové, будь претензії záhadologického Journal, в тому сенсі, що "було перевірено, що рослини виявлені пошкодження можуть бути викликані НВЧ-випромінювання", ви можете засунути собі в дупу. Таке твердження було б вас, тому що жоден поважаючий себе вчений - фермер чи ботанік, ніколи не ступала нога людини. Такий позов може тільки смоктати себе від їх порожнистої голови, тому що громадськість може представити тільки перевірені і непіддатливого перевірці претензій, заснованих на перевіряються і відтворюваних експериментів.

 

У самому справі, не "експерт" для мікрохвиль підтвердили в полі, ніколи не існував, він просто придумав собі záhadologové вперед, так само, як кола осіб, які беруть винайшов свій нічний подорож в поля. Záhadologové придумав його, тому що, так чи інакше необхідно, щоб підтвердити свої безглузді претензії, і широкій громадськості на жаль, більшість претензій "експерти сходяться на думці", "лабораторний аналіз підтвердив" є достатнім. Záhadologové тому іноді породжують претензії мікрохвильові печі, іноді такі, що на місці аналізи показали, що зміни в тканинах і сухості грунту була викликана електромагнітним випромінюванням з довжиною хвилі 2,5 м Або 52 см або 52 мм або 52 мкм. В останні роки технологія нановолокон став хітом, так що, швидше за все, рано чи пізно в точці Кола на полях пошуку значень мощі випромінювання в нанометрів. Чому, коли справа доходить до нормального видимого світла. Що záhadologové, але поки не вдалося з'ясувати, що це місце повинно було бути знайдено Nano (речовина, відома WTC теорію змови 11 вересня, 2001), тому що тільки тоді може виникнути в області крихітні кульки і мікроскопічних частинок vyredukovaného заліза.

 

Záhadologové, на полі, у кожному майбутнє кола на полях ще належить знайти нано!

 

Intermezzo 3, який знову не колах і закономірності зерна майже ні слова.

 

Страшний гріх і провину в плані záhadologie було б спробувати взяти участь у вирішенні деяких záhadologicky явища визначені фундаментальні дослідження. Фундаментальні дослідження є сам факт, вже з простого принципу діяльності, яка роз'яснює і пояснює, як речі і процеси в природі робота і робота. Для всіх záhadology світі, отже, фундаментальні дослідження, як докучливого комахи, інстинктивно ненавидять його, і якщо найменша можливість, принаймні, у своїх таємних záhadologické споглядальників до нього плювати. Фундаментальні дослідження для них в той же час велика небезпека того, що вони взагалі можуть вирвати з рук їх багато заповітних záhadologické поля.

 

Якщо в будь-який час в будь-якій точці світу з'явилися будь-який мало-мальськи серйозної спроби пояснити будь záhadologické дисципліна або напрямок, відразу ж прориваються величезні тип руху: Záhadologové всіх країнах світу, об'єднуйтеся! Змусьте їх в такій оборонної групи, яка виступає проти гуситського набережна просто витікає сито. Чи є думати, що відносини дуже схожі на площині в зворотному. Будь-який поважаючий себе вчений, якому вдалося, принаймні виглядають навіть трохи або використовувати результати, не кажучи вже навіть деякий час в області фундаментальних досліджень залишаються, і він заплатив, коли вони чують імен всіх záhadologické дисципліну в той дух вимовляє так: "Záhadologové всіх країнах по всьому світу, пішов на хуй! ».

 

Будь-які роз'яснення відразу ж перестають бути таємницею для таємниці, і záhadologové, який дав їй, перестала б бути záhadology. Дійсно, якщо будь-яка помилка, навіть власними діями сприяв з'ясування ніякої таємниці, це була б одна річ для них абсолютно неприйнятним, неспокій, щось дійсно з глибокого презирства - серйозний учений, присвячений дослідженням, крий Боже, навіть первинні, який в своїй області успішно пояснити щось (таємниця). Однак záhadologové ніколи не буде, тому що вона просто з лінгвістичної точки зору відразу ж перестає бути záhadology. Уточнити таємниця не була таємницею, і будь záhadolog, що його розгляду поки не розглядається, і вони навіть би, можливо, деякі таємничі збіги вирішити відразу перестає бути záhadologem. Це сумний záhadologů доля. Серйозні вчені, дослідження і розробки, насправді, зовсім не в любові. Повторюваність і перевірюваність, ці два стовпи наукових досліджень у всьому світі, з глибини душі ненавидить. Все просто і ясно причини, тому що будь-яке наукове прояснити таємницю їх готувати їх протягом багатьох років і створив так сильно сприяло záhadologický бутерброд і odkrojí значна частина його. Самі При спробі обернути свої претензії, як багато понять rádobyvědeckých і технічні характеристики (вимірювання радіоактивності в Круги на полях, "наукові дані" впливу мікрохвильового випромінювання на рослини і багато інших подібних), але насправді будь авторитетний вчений намагається з будь-якого серйозного обстеження область не рекомендується. Тому ми дуже вдячні будь-який сюжет чи теорії змови.

 

Будь záhadolog б будь-яку спробу прояснити таємницю під ним виразно перерізати гілку, і відразу б відрізані від спільноти záhadologické назавжди. Далеко позаду стіни, в кепці і глузливий звук Kutálek, що дискредитують нагород мелодії. Тому záhadologové будь "роз'яснення" ніякої таємниці насправді спина веб таємничості навколо набагато більше, і намагаються бути в більшості "пояснити" через іншу таємницю або теорія змови яка насправді набагато гірше, з'ясовні і доказові, чим оригінальний таємниця, спробував прояснити. Всі винесли доказів і аргументів, заснованих на абсолютно недовідних і непроверяемих вимог, і ніколи, ніколи на землі, і крий Боже в останній раз ніколи не буде активну самі по собі не запрошував їх, щоб вирішити будь-які таємниці досліджувалися будь-якого серйозного вченого або дослідника. Не дай Бог навіть від фундаментальних досліджень, вони не змогли б будь-якого зі своїх ілюзій і фікцій керуватися неодноразових і серйозних спроб, щоб повністю спростувати.

 

Одним із прикладів, які здатні обертатися záhadologové їх павутиною, наприклад, дотику, можуть бути відомі Ley Lines. Чи повинна вона бути шлях, який з'єднує стародавні пам'ятники культу, археологічних об'єктів і священних будівель. Ця вимога будь-якого наукового процедури абсолютно недовідних або оспорімих, як, наприклад, у Великобританії можна знайти таку лінію практично в будь-якому місці будь-які висновки або зауваження у зв'язку з локальною щільності археологічних пам'яток, храмів, каплиць, церков і узбіччя. Навіть якщо що, можливо, такий зв'язок не може бути знайдений, то можна сказати, що, ймовірно, щось подібне десь в минулому було (археологія), але він досі не виявлені. Будь "інтенсивність дії", звичайно, повністю виявити, так що ні переконливими, ні недоведене, непроверяемие, і тому ні один. Саме приклад того, що красиво propečeného záhadologického бутерброд, який назавжди збереже у вигляді коричневої сорочці.

 

У двох інтермецо була записка:

Хто хоче кіл і будь-який візерунок на зерновому присутнім, їдете ви там тихо, але перш за все нехай хтось ssebou відвести його. Він міг би багато nakoledovat, як це буде пояснено через деякий час Intermezzo друга

 

Він також міг опинитися у в'язниці красиво відповідно до § 283, § 286, § 287 (до § 187, § 187а, § 188, § 188а)

 

Невігластво не гріх - це те, як виглядає проблема Біблії. Було б також бути переведене як "людська дурість не мають бути покарані". Можливо, тому що такі люди вже не для себе великим нещастям і карою. На жаль, дуже часто набагато більше нещастя слідувати цим особам для їх оточення.

 

Серйозні záhadologie. Що це, чорт візьми? Як це можливо, що там може бути хтось настільки дурний, що він може об'єднати два неймовірно антагоністичних термінах? Хто-небудь дійсно вірю, що при роботі через поле кукурудзи в колі кількох мабуть неосудним особам і гілки, щоб їх в руки обертаються колеса, як соціалізм, він має щось робити з серйозними дослідженнями? До речі, стрижні в колах на полях і згорнути дресирована мавпа, якщо як záhadologové не з зав'язаними очима. Але мавпи або будь-якого іншого тварини в колах на полях ніколи не одна, тільки принести в клітці.

 

Може бути, навіть з компасом вимірювань, що має значення, це міра об'єктивно існуючих цінностей і їх відхилення можуть бути пояснені цілком об'єктивно. Краще б звичайно нахил компаса, ще краще було б магнітометр. До речі, є або буде сказано десь, так що я була більш, ніж 100 років тому, г-н Поккельса, і дуже добре знав, що варіації геомагнітного поля в різних місцях викликані грозових розрядів. Іноді це ті záhadologů людина до трохи шкода. Він мав тільки попросити. (Пошукова зазначено без лапок, Поккельса, намагніченість, базальт)

 

Але за його межами. Саме поняття záhadologie це оксюморон, тому що він намагається основному заплутаною і невмілі, дуже суб'єктивне враження серйозності і дії, призначивши закінчення-гии. Таким чином, будь-який вираз поняття "серйозний záhadologie" це просто інше, зміцнили ще більш заплутаною спроба досягти неможливого. До речі, це не позбавлено інтересу, що в англійській мовному середовищі, слово záhadologie не використовується, так само, як слово відходів. Можна переконатися, що популярні Gůglíku: záhadologie - 38000 результатів. Mysteriology - 3000, тобто більш ніж в 10 разів менше. Ну, словом відходів, видно, що ці limeys у мене в голові, а не наші люди краще вирівняні. Для перевірки ви можете дізнатися, як зберегти деякі з існуючих і часто використовуваних слів. Астрономія - 8000000 результатів, астрономія - 132, тобто більше ніж у 16 ​​разів більше. Хімія - 95 млн., хімія - триста п'ятьдесят п'ятий Вода - 97 мільйонів, вода - 3320000000. Біологія - 292 млн, біології - 60 Сонце - 3260 млн, сонце 15 мільйонів. Sky - 2,2 мільйона, небо - 1470 млн Блискавка - 15 млн. блискавки - двісті дев'яносто другий Сніг - 17000000, сніг 1160 млн кожен існуючий чеське слово зазвичай використовується в англійському еквіваленті від 10 до 30 разів в результатах пошуку. Треба визначити слово в слово záhadologie відходів zpotvořeninu мовою, який намагається зробити вигляд, щось зовсім інше, ніж те, що є насправді. Розширення буде викликати появу чогось логічний, серйозний, насправді, а сумнівні розваги сумнівних осіб майже збочений вигляд.

 

Людина, яка сама хоче і може маркувати і називати це як серйозний záhadolog, насправді дає досить наочно ясно, що це просто і ясно pablb. Давати один одному де-небудь в безпосередній близькості від слів záhadologie слова серйозно лайно. Záhadologie patvar не існує, лженаука. ( Google : záhadolog - 58,000 результатів záhadologové - 60000 mysteriologist - 271, mysteriologists - 7)

 

Будь záhadolog, щоб відповідати самому в своїй області, і насправді це не занадто неосвічені або справді не розуміють його. Дійсно Záhadologie (на щастя) ніде в світі не вчитися або навчати. Можливо, мабуть, тільки в Росії. Більшість záhadologů по всьому світу, як кола осіб, які беруть, люди дуже нерозумно. Просто те, що вони самі себе називають záhadology, що дозволяє їм, строго кажучи, в основному з лінгвістичної точки зору прямо забороняє будь-яку таємницю вирішити. Тому вони дозволені тільки для запису, документи і розслідування, але ніяких слідів її не намагайтеся вирішити. Якщо він намагався вирішити, чи навіть вони навіть розібралися, вона перестала б бути таємницею, вони б негайно зупинили, і вони будуть záhadology з záhadologické спільноти безжально остракізму. Зі своєї дурості, але це, згідно Біблії не карати нікого.

 

Але ми живемо в правовій державі, і незнання закону не є виправданням. Відповідно до закону, тому дурості (= незнання законів, а не тільки природні, але в основному кримінальні) повинні карати, тільки в основному через свого невігластва не є виправданням. Хоча ви можете легко ігнорувати дуже сумний факт, що в фізичні, біологічні, ботанічні та будь-які інші закони природи, майже всі любителі і záhadologové абсолютне лохів, тому що це їх суто особиста справа. За їх уявній злочинів проти кримінального законодавства, повинні бути покарані, але повинно бути.

 

§ 283 несанкціонованих виробництва та обробки наркотичних і психотропних речовин та отрут

(1) Той, хто без дозволу виробляє, імпорту, експорту, транзиту, пропозиція, передає , продає або іншим чином прикріпити до іншого або інший володіє наркотичних засобів або психотропних речовин, препаратів, що містять наркотичні або психотропні речовини, попередники, або отрута , карається позбавленням волі на строк до одного року п'яти років або штрафом.

(2) позбавленням волі на строк від двох до десяти років чи порушник повинен бути покараний, якщо він скоює злочин, зазначена в пункті 1

а) у якості члена організованої групи ,

б) незважаючи на те, було за такий злочин протягом останніх трьох років, засуджено або піддано покаранню

в) в значній мірі, або

г) в значних масштабах по відношенню до дитини або в кількості, що перевищує мала в порівнянні з дитини віком до п'ятнадцяти років.

(3) позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років або порушник повинен бути покараний

а) викликає злочину, згаданого в пункті 1, тяжкі тілесні пошкодження,

б) якщо він здійснює такий злочин в метою отримання для себе або для іншого значні вигоди ,

в) якщо він здійснює такі злочини у великому розмірі, або

г) якщо він здійснює такі дії більшою мірою на дитину віком до п'ятнадцяти років.

(4) позбавленням волі на строк від десяти до вісімнадцяти років або порушник повинен бути покараний

а) викликає злочину, згаданого в пункті 1, тяжкі тілесні ушкодження, принаймні, дві людини або смерті,

б) якщо він здійснює такий злочин в метою отримання для себе або для іншого користь великомасштабних або

в) здійснює такий злочин у зв'язку з організованою групою, що працює в декількох штатах .

 

§ 286 Виробництво та зберігання за умови незаконному виготовленні наркотичних засобів і психотропних речовин та отрут

(1) Хто виробляє, себе чи іншої афікса або таїть попередника або інші статті призначені для незаконного виготовлення наркотичних засобів або психотропних речовин, препаратів, що містять наркотичні або психотропні речовини або отрути , карається позбавленням волі на строк до п'яти років, штраф, заборона діяльності або конфіскацією майна.

(2) позбавленням волі на строк від двох до десяти років, повинні бути накладені на порушника

а) вчиняє злочин, зазначена в пункті 1, в якості члена організованої групи ,

б) якщо він здійснює такі злочини, в значній мірі,

в) якщо він здійснює такі дії більшою мірою до дитини, або

г) виходять такі злочини для себе чи іншої істотної користі .

 

Záhadology по всьому світу можна розглядати як організованої групи , що працює в декількох станах . Постійно разом, жваво спілкуватися і переконувати один одного, що їх пояснення деяких таємниця більш загадковою, ніж інші. Можна сказати, що іноді здається, ніби змагалися між собою, хто створює в спробі пояснити деякі незрозумілі дії або явища більше оману.

 

Постійно намагаються отримати омани їх найбільшої економічної вигоди , шляхом їх публікації в друкованих виданнях та нижньої характер. Інший прибуток намагається досягти через веб-сайту з платним доступом. Для розгляду організувати організовані тури в колах на полях. Незнання закону не є виправданням, і вони зарекомендували себе як міжнародно організованих груп десятиліття потягнувши повністю інформовані і перед будь-якою небезпекою професійно необізнаності широкої громадськості. Як кошенят або морських свинок, а в місці з перевіреною наявність отрут і наркотиків. Ви можете бути в будь-який час у майбутньому об'єктивної якісної та кількісної ідентифікації та визначення концентрації.

 

(viz наприклад, - ймовірно, посилання на LP)

 

Вуглекислий газ - серцебиття, головний біль, сухість у роті, зміна частоти серцевих скорочень і артеріального тиску, пітливість, тремор. чадним газом - запаморочення, непритомність, дезорієнтація в просторі, галюцинації, втрата свідомості, галюцинації, розлади мислення. Ціаністий водень та його сполуки - відчуття металевого присмаку в роті. Це досить спрощеною характеристики, але в якості основної інформації достатньо. Незважаючи на перераховані ефекти щодо неспецифічної і спілкування. Це може бути, наприклад, плутають з симптомами багатьох захворювань або терапевтичних ефектів препаратів. Все, що було знайдено досить докладний збір даних з десятків експертів хімічних, токсикологічних і медичних публікацій та консультацій з експертами в цій області не помістилася б на десять таких дискурсу. Може бути, вони будуть в майбутньому більш детально один монотематіческій частина. Це займе багато уяви, щоб досягти буйний ідеї, що всі відвідувачі моделей в кукурудзу починають страждати грип, ангіна (симптоми CO , CO2 ), або, що піддаються хіміотерапії ( ціанистий водень ).

 

Як уже згадувалося, деякі відвідувачі Кола на полях, ймовірно, належить до свого роду білі ворони. Це означає, що люди, які були сп'янілі ціанід-іона, і ще близько-хто міг давати свідчення. Навряд чи людина, яка в своєму житті з ціанистих сполук зустрілися, вона була не в їх оточенні, щоб поділитися своїм досвідом, більше часу, ніж близько двох хвилин.

 

§ 287 Сприяння наркотиків

(1) Хто ще призводить до зловживання психоактивних речовин, крім алкоголю або підтримує його в тій чи іншій зловживання психоактивними речовинами, яке підбурює або іншим чином поширювати , карається позбавленням волі на строк до трьох років або заборона діяльності.

(2) позбавленням волі на строк від одного до п'яти років або штрафу будуть накладені на порушника скоює злочин, зазначена в пункті 1

а) у якості члена організованої групи ,

б) щодо дитини, або

в) преса, кіно, радіо, телебачення, публічно доступної комп'ютерної мережі або інших аналогічних ефективним чином .

(3) позбавлення волі від двох до восьми років злочинець, який вчиняє злочин, зазначена в пункті 1, проти дитини віком до п'ятнадцяти років.

 

Záhadologové у всьому світі чинять свої злочини, пов'язані з колами на полях в якості членів організованої групи , навіть працюють в декількох станах , навіть працюють у майже у всіх країнах світу. Заохочуйте довірливих осіб для відвідування і перебування в колах на полях, які явно токсичних речовин в людей, що зазнали викликати зміни в перенесення кисню (технічний термін для стану після застосування препаратів). Щоб викликати почуття аналогічних або повністю збігається з ефектами лікарських препаратів, аналогічних або повністю ідентичні стані, близькому до смерті (гіпоксія). Точне визначення "суб-летальної дози смертельного речовини". Сублетальних дозу отруйних речовин, звичайно, будь-яке вживання наркотиків. Záhadologové здійснюють свої дії і їх жертв закликаю пресу, кіно, радіо, телебачення, публічно доступної комп'ютерної мережі або інших аналогічних ефективним чином . З того, що іноді від деяких поїздок záhadologů semtam це виглядає, як якщо б наркотики були іноді навіть самих себе.

 

-------------- Ремонт пунктом тут --------------

Прогноз майбутнього

У цьому пункті буде оголошений передбачення (або прогнозу). Це свого роду передбачень, заснованих на об'єктивних спостережень і експериментів оцінювали, один з багатьох серйозних наукових методів (основні) дослідження, які не záhadolog ніколи навіть не чув. Наявність токсичних речовин у місцях Кола на полях будуть продемонстровані, виміряні, перевірені і доведені, об'єктивних процедур вимірювання та методи. Швидше за все, вже в 2012 (що вони послали щось стародавніх майя?). Похмуро CO, CO2 , але, ймовірно, також те, що в цьому пункті будуть говорити так званого передбачення або прогнози). Це свого роду передбачень, заснованих на об'єктивних спостережень і експериментів оцінювали, один з багатьох серйозних наукових методів (основні) дослідження, які не záhadolog ніколи навіть не чув. Наявність токсичних речовин у місцях Кола на полях будуть продемонстровані, виміряні, перевірені і доведені, об'єктивних процедур вимірювання та методи. Швидше за все, вже в 2012 (що вони послали щось стародавніх майя?). Похмуро CO, CO2 MZ шприц випав.

 

Не виключено, що багато людей, в тому числі один з одним, жодним чином не знаючи, що вони були подібні явища під час ле з неймовірно схожий на ефект відміни препарату симптоми, побічні ефекти, або так звані "спускається" пільг. З деякими добре, весело божевільні галюцинації і ейфорію до дуже неприємних відчуттів. В ході слідують Exitus передозування або смерті. Ну, наркотики. Деякі з почуття людей, які іноді зустрічаються в точці Кола на полях, як швидкість виродки зі шприца випали.

 

Це не неможливо, то не виключено, що багато людей, в тому числі один з одним, жодним чином не знаючи, що вони були подібні явища на протязі багатьох років вдалося виростити сильну залежність. * Це розвиток залежності моделювання наркоманії спричинене адміністрації сублетальлними доз смертельного хімічних речовин через виникнення майже смерть. Це держав схожі на гіпоксія - недостаток кисню індукції, поперхнувся, які призводять до змінених станів свідомості, ейфорію і приємні галюцинації, що нагадують досліди з наркотиками. * Тільки значно дешевше. Пропозиції зірочками є не тільки деякі користувальницькі вигадки і вигадки автор цього трактату, це майже дослівні цитати з серйозних токсикологічних публікаціях, може бути, трохи упереджено перекладу або узагальнення. Ori

---------------- Up тут ---------------

---------- Додано текст старої версії --------------

Прогноз майбутнього

У цьому розділі, прогноз буде підвищений, тобто щось на зразок прогнозу. Це свого роду передбачень, заснованих на об'єктивних спостережень і експериментів оцінювали, один з багатьох серйозних наукових методів (основні) дослідження, які не záhadolog ніколи навіть не чув. Наявність токсичних речовин у місцях Кола на полях будуть продемонстровані, виміряні, перевірені і доведені, об'єктивних процедур вимірювання та методи. По всій імовірності, вже в 2012 році. Якби вони послали щось стародавніх майя? Похмуро CO, CO 2 / , але, ймовірно, також щось більше, і набагато гірше. Záhadologové мати щось, щоб із нетерпінням чекати. Деякі люди вважають, піддаються сублетальлними доз CO, CO2 неймовірно схожий на ефект відміни препарату симптоми, побічні ефекти, або так звані "спускається" пільг. З деякими добре, весело божевільні галюцинації і ейфорію до дуже неприємних відчуттів. В ході слідують Exitus передозування або смерті. Ну, наркотики. Деякі з почуття людей, які іноді зустрічаються в точці Кола на полях, як якщо б smažkám шприц випав. Посилання, посилання, посилання.

 

Не виключено, що багато людей, в тому числі один з одним, жодним чином не знаючи, що вони були подібні явища на протязі багатьох років вдалося виростити сильну залежність. * Це розвиток залежності моделювання наркоманії спричинене адміністрації сублетальлними доз смертельного хімічних речовин через виникнення майже смерть. Це держав схожі на гіпоксія - недостаток кисню індукції, поперхнувся, які призводять до змінених станів свідомості, ейфорію і приємні галюцинації, що нагадують досліди з наркотиками. * Тільки значно дешевше. Пропозиції зірочками є не тільки деякі користувальницькі вигадки і вигадки автор цього трактату, це майже дослівні цитати з серйозних токсикологічних публікаціях, може бути, трохи упереджено перекладу або узагальнення. Оригіналів на англійській мові.

------------- Кінець вставляється більш ранніх версій для ремонту -------------

 

 

Záhadologické Деякі сторінки навіть включати дуже детальні інструкції, як "зразок знайдений найдокладніший мірою, спробувати перевірити на місці самої величин", такі як варіацій магнітного поля, перевірити вологість грунту, тощо. Запишіть Чи Ви на місці не відчував нічого особливого, такі як поколювання кінчиків пальців, головні болі, шум у вухах, нудота, ейфорія, сонливість, галюцинації. Або насправді в іншому сенсі "замість приспіву якомога довше", а іноді, можливо, навіть рекомендації, як "Дихайте глибоко, щоб отримати кращу розтяжку грудних кекс", і подивитися, якщо ви випадково не почати з цієї прогулянки. третє, osmnáctinách чотирнадцять, шістнадцять sedmnáctinách. Виміряти діаметр і довжина пошкоджених вузлів і непошкоджених рослин, стоячи і лежачи, прямі і зігнуті. Виміряйте довжину вигину ячменю ості на ležícíchstébel відстані від землі. Розрахувати і зважити зерно в колосі nepolehlých рослин. Граф дощових черв'яків, цвіркунів, не інтерв'ю з родимок і ховрахи, жаб і мишей, яких ви зустрічаєте на місці.

 

Тому було б частиною стрімкого зростання záhadologů дурості сьогоднішній всьому світу.

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

      
z