Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-ефектів центрального отвору . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Центральний "отвір для контактних"
як можна гарантувати, що грозові розряди не можу дійсно «занадто зайняті», щоб щось зробили
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - сайт машині переведена

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Трагедія науки красива гіпотеза девальвації неприємні факти.  T.H. Huxley
Якщо ви робите все правильно, люди не будуть впевнені, що Ви зробили взагалі нічого.
Я ніколи не створював помилку або не винахід виникло випадково, завдяки все почали працювати. T.A.Edison

Кола на полях , круги на полях Ефект отвори ебать

PagPh
Девіз: Відразу після того, як фронт ударної хвилі потрапляє на поверхню країні продовжує свою енергію далі в підпіллі. Сотні тисяч ампер. Це не завжди може бути таким же - прямо вниз, під кутом в сторони, частково вздовж поверхні землі.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Введення

Дуже часто, зразок знаходиться в центрі "отвір для пальця." Як вже було показано на сайті Flash, або десь в підменю грозових розрядів не можу дійсно «занадто зайняті», щоб зробити щось подібне зробив. Не відступайте від землі на 100-200 тисяч кілометрів на секунду, і протягом декількох мікросекунд передає енергії, достатньої для живлення декількох електровозів протягом багатьох годин. Як буде видно з прикладеного терміни знаходяться тут, багато місць, де розряд блискавки йде, щось на зразок цього дійсно створює. Плутанина дослідників в Круги на полях кілька невдалий, тому що люди приписують їх створення - застряг стрижень, струна, і так далі. Немає іншого вибору, окрім них це дійсно помилковий Обговорення припущення. Для початку, ми сподіваємося, буде достатньо фігурою, який вказує, як буде виглядати, який буде знаходитися в положенні, саме в той момент, коли там була дірка в землі дійсно створили свій реальний автор.

 

 

thejakartaglobe.com

 

"Ми виявили 25-сантиметровий глибокий і чотирьох сантиметрів широким отвором в центрі Crop Circle, що ми віримо був зроблений поле або труба", сказала вона.

 

...

 

«Ми знайдемо, хто це зробив і виявити їх мотиви," Sleman начальник поліції старшого ад'ютанта. Комрат. Ramaini Irwan сказав.

 

Irman Ramaini може дати поспати, і автор вважав за краще не шукати патерни. Кращий йому побажати йому дійсно ніколи не зустрічалися.

 

 

Як випливає з щоденної преси, відвідувач явище, але з "товаришем" реальними цифрами автор не зустрічав, і тому я не можу не побажати йому вічний спокій ...

 

 

 

 

Ви недавно цитує заяви перебувають у явному протиріччі з оцінками багато самопроголошені «експерти» на круги на полях, круги на полях, які займаються протягом багатьох років.

 

Але Рей Кокс, голова Центру з вивчення кіл на полях, говорить, що все, окрім найпростіших шаблонів, створених людиною

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england/wiltshire/3552168.stm

Останнє оновлення: Четвер, 12 серпень 2004, 16:17 GMT 17:17 UK

 

http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/1496296.stm (серпень 2001)

Наприклад, Колін Ендрюс (в 2001 році він присвятив себе Crop Circles 18 років) стверджував, що 80% регулярних кілець є підробками роблять люди. Це різко контрастує з тим, що нова теорія, яка стверджує, що такі і так багато ідіотів в світі, щоб створити щось подібне. Люди насправді створюється нижче частки відсотка всіх знайдених і незнайдених регулярної та нерегулярної форми в кукурудзі. У цій статті BBC також припустив, що люди створені спеціально прості форми. Але, як і в багатьох місцях www.cropcirclesonline.com раз свідчить, розряд блискавки нічого простіше, ніж створення простого одиночного кіл на полях. Він часто з'являється, але для багатьох тижнів після виписки, які повністю плутає дослідників. Крім того, більше плутанини, набагато більше, дослідники принести інші питання, що виникають на місці. Але це справжній шедевр, глазур на торті, зразок шедевр, шедевр нашої Матері Природи, так що тільки йде, щоб показати, що один з нас (я, ти, ми, вони, людство, людство) може і буде робити майже обдурити Кожен раз, коли це радує.

 

 

Отвір для пальця.

Отвір для виводу, і спів голосно хвалена божевільні дослідники таємниць і скептики у всьому світі і передачі їх в небеса, і набагато вище.

 

Отвір для виводу, як найбільше доказ того, що кола на полях були зроблені людьми. Отвір для виводу на здійснення яких (видалення матеріалу) не потрібно докладати більше сил, ніж кілька джоулів. Грозового розряду насправді нічого простішого, ніж подібні "отвір для виводу" робити точний момент, коли палиці в землю. Споживати його (дуже груба оцінка), ймовірно, буде набагато менше, ніж 1/10 ^ 9 енергію, яка на своєму шляху між небом і землею для перенесення і випромінювати. Такі подібних "контактних отворів» (точно так само, виникають), ймовірно, в трав'янистих полів і лісів у всьому світі є багато більше одного мільярда кожний рік. Було б шкода Maker кола на полях насправді вони побігли, чим все це склало, він мав би плоскостопість. Незважаючи на те, що в цьому випадку під час так часті відвідування полів неминуче на автора рази з правого кола на полях зустрілися, і фермери, то в деяких місцях в таких областях, замість того, щоб безладно розкидані зерна врожаю кола осіб або їх частин.

 

Незважаючи на простий і очевидний факт, що один дослідник був в змозі помістити зразок грунту, і не повідомив про інших дослідників.

 

Після детального розгляду переважна більшість "штирові" буде себе колах дослідників рослинництва в будь-якій точці світу, неминуче приходять до висновку, що не суперечить ідентичних отворів водіння в будь-який предмет в землю і витягнути його знову, щоб створити неможливо. Все це було б взяти простий демонстрації.

 

 

Характерна форма - форма може бути відносно легко укласти, що висновок діри утворюються частково механічні, частково теплових процесів, що може бути зроблено як простий експеримент або комп'ютерного моделювання, які ще не буде реалізований. Тим не менш.

 

Деякі «штирові» відразу ж після їхнього виготовлення стали тимчасово "мініатюрних весни", з якої текла на поверхні гарячої суміші пари, води і бруду. (foto) Розряду блискавки знаходиться під землею в частки секунди кілька кіловат-годин, що є фідер вже не має, як накопичене тепло, і тицяє є багато інших "бешкетництва", більшість з яких будуть пояснені сторінок і підсторінки аномалії.

 

Подібна «природний zřídélka" б навіть бути в змозі висунути з глибин землі деякі білого порошку (SiO 2 ), але відкриття вважається у зв'язку з характером деяких місцях і обставинах, а знайти підробки. Це не обов'язково має бути так у всіх випадках.

 

Багато випадків "контактний діри" знайдений в 2011 році і Чеською Республікою, буде час конкретно.

 

Так що наступного разу, раз і назавжди: "контактний діри" немає, і ніколи не було доказів того, що кола на полях зроблені людьми, в переважній більшості випадків, це якраз навпаки. Всі (або переважна більшість), призначених контактних отворів були, як кола на полях зробили їх реальними і єдиним автором, шок від удару блискавки. Дивитися фото1, 2. Чи є серед аудиторії, яка була б готова стверджувати, що вона знаходиться у владі природи і грозових розрядів привести до цього, він не зможе поле "виробляють" отвір для виводу? Одна річ, ви можете бути почитаємо аудиторії абсолютно впевнений. Саме в той час, коли на поле після отвором створені, не тільки далеко не чайник круги на полях, але не інша людина. Якби так сталося, щоб бути, він неминуче через деякий час в такому місці, виявили його труп, а в деяких рідкісних випадках, навіть не це.

 

Грозовий розряд передається і випромінюється стільки енергії, що було б абсолютно ніяких проблем (в деяких рідкісних випадках, це багато в чому залежить від того, наскільки точно і конкретно "хітів"), як танці дервішів нещасного культур псевдонім коло виробник поля диспергуючими площу в кілька гектарів у вигляді хмари пилу і кілька тисяч обвуглених обвуглені фрагменти, що не перевищує розмір пінг-понгу, неначе в околицях і всередині нього вибухнуло кілька сотень кілограмів тротилу.

 

Це довгострокові дані з досліджень, спостережень і вимірювань реальних розрядів блискавок. Вивчаючи літературу можна вельми близько познайомилася з енергією розряду блискавки балансу, а також його причини, хід і наслідки. Крім того, різні ресурси, доступні в Інтернеті. Випадкові наприклад Раків - розряд блискавки (foto), І зокрема: Раков, Умань - Блискавка: фізика і ефекти , які повинні почати свого роду "Біблія" для тих, хто хоче дізнатися щось розрядів блискавок.

 

Слово для дослідників

Дослідники кіл на полях слід припинити якомога швидше, так завзято чіпляються за що "отвір для болта" в центрі картини на знак своєї фальсифікації люди, які витягнули рядок ... і так далі. Звичайно, ніхто не буде заперечувати проти твердження, що культура людей коло MAKER дуже нерозумно. Але, звичайно, всі розуміють, що будь-яка людина sebehloupější, такі ознаки їх діяльності, якою вони могли б легко сказати, він міг би легко знищити, просто щоб перемістити одну ногу. "Pin діри" в насправді залишили місці хтось інший, хто коли-небудь необхідні ніяких слідів їх діяльності zahlazovat. Також не це якось робить, а зовсім навпаки. З'являються поки в наступний раз, ви воліли б замість blekotání некогерентного виробник кола на полях слова, містифікатор і фальсифікатор зняти капелюх, і слава Богу, що він не знайшов у тому місці, в той час, коли він був там. Тільки справжній творець форм, чия робота на десятиліття розглянути в деталях, і в цілому вони не увінчалися успіхом. Зловили б хотів від десятків до сотень кілограмів дрібних тварин на землі і в довколишніх підземних що саме в той час, коли "застряг палець" абсолютно безжально вбили, і те ж саме буде зроблено з ними. З точки зору характеру (природи) є не стільки сталося, призначаються тільки включити тварин у харчовому ланцюзі трохи раніше, ніж зазвичай у їхні справи. Якби це було там, будуть включені в харчовому ланцюзі, як і все в такому місці просто працює виробник кола на полях (у його випадку, на додаток до включення в ланцюжок potavinového був також податок на дурість). Це все на місці формами автором проводилися, в тому числі виробничі показники, не він останній більше десяти мільйонних часток секунди, він буде приймати всі веселі Кола на полях дослідники голосно принаймні, один раз або кілька разів повторив, 10/1000000 другий , і застромлені в землю на 100-200 тисяч кілометрів на годину. Передано і під час спалаху енергетичний гігант розв'язав до якої електровоз поїздки в кілька тисяч миль, або навіть набагато вище. Існує немає необхідності дивно, що це місце є те, що є, в тому числі різні аномалії. Це дійсно може зробити "отвір для виведення" можна переконати десятки тисяч фотографій з усього Інтернету, на яких документально наслідки грозових розрядів в чому завгодно. ( Google - пошук зображень, введіть: " Удар блискавки "+ дах , дерево , пошкодження або щось). Матеріал може бути знайдений досить об'єктивно оцінити те, що розряд блискавки може навіть після механічного стану. Слід також відзначити, що точно таку ж роботу могли б кинути будь-яку міліметра своєї подорожі, яка складає в середньому два кілометри.

 

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Запис безпрецедентні картини силових ліній магнітного поля в полі зерна

Вражаючі, і дивно, що шокують і важко повірити, але очі відкриття подібності

Кола на полях - рекорд силових ліній електромагнітного поля, створюваного розряду блискавки

Поточне значення близько до 10 6 - мільйон ампер (відома школа експерименту від 20 до 30 Ампер)

 

  

Точний момент розряду блискавки проходять через кукурудзяні стебла індукованих Тоді вони принесли (іонізоване повітря, коронний розряд) електричного струму. Вони роблять лопатей та інших частин рослин поводиться як будь-який інший провідник і представлені в таких властивостей електромагнітного моменту.

 

Це був, імовірно, одним з найбільших містифікацій і веселощі, жарти, які, коли мати-природа робить з подивом людства сотні і навіть тисячі років.

 

З згадані ідеї можна не погоджуватися, можна протестувати проти них, але це дійсно все, і що робити з ним або з нею можна зробити. Так звані. Постулат Хара Cimrman.

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Головною особливістю є дурні помічаючи чужі помилки і забути своє.  Marcus Tullius Cicero
Основне правило полягає в інтелектуальних провал, nepoztrácet немає частин.  P.Ehrlich
Люди народжуються неосвіченими, не дурні. Зробити дурнями їх в школу. B.Russell
z