Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarna-wstępne rozważania . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Wstępne rozpatrzenie
Oto wstępne wynagrodzenie, małe podsumowanie jakiejś wcześniejszej wiedzy.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Intermezzo 2, które będą na zasadzie tworzenia piktogramów prawie słowa.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Rozważania te prędzej czy później muszą być przedłożone.

 

W świecie istnieje kilka grup ludzi:

 

Pierwszy Ludzie, którzy są spłaszczone ziarna leżące na ziemi ani żadnych regularnych kształtach, takie jak kręgi zbożowe, nigdy nie dbał, nie interesuje i nie interesuje. To są najbardziej szacować na 90%. Jeśli kiedykolwiek natknąć informacji na ich temat, to jest łatwe do odczytania, i nadal nie płacą im, bo nie trzeba go do życia. Najbardziej interesuje tylko jako ciekawostka.

 

Drugi Ludzie, którzy kwestionują wszelkie wniesione , leżąc na ziemi ziarno zainteresowania musi - agronomów, różne osoby zatrudnione w rolnictwie, badacze w dziedzinie. Taka ocena jest mniej niż 10%, czyli o kilkaset milionów ludności świata.

 

Trzeci Ludzie (badacze kręgów zbożowych), którzy są zainteresowani tylko pytanie pierwsze i regularnie wniesionego , leżąc na ziemi - zwłaszcza zboża okręgi, ale również wszelkie inne regularne kształty, często bardzo złożone i bardzo regularne. Nieregularnie spłaszczone ziarna jest całkowicie poza obszarem ich zainteresowania, można by powiedzieć, że dla nich jest praktycznie nie istnieje. Takie naukowcy na całym świecie kilkadziesiąt do kilkuset (osób kus3. sami ránazývající badacze kręgów zbożowych, którzy są zainteresowani pierwszy i jedyny problem regularnych kształtach w ziarnie kukurydzy, leżącego na ziemi - zwłaszcza koła, ale także wszelkie inne regularne kształty, bardzo często niezwykle skomplikowane i regularne. nieregularnie spłaszczony amozřejmě są tysiące i tysiące innych, którzy odwiedzają takie miejsca, robić zdjęcia lub udokumentowane. rozprowadzane przez coś takiego, ale tak wysoko, jak marginalne hobby, szczególnie dla własnej rozrywki i dokumentacji. Dalej do czynienia z podobnymi zjawiskami, najwyższy umieszczając je w swojej galerii zdjęć w Internecie, w przeciwieństwie do powołania "specjalistów" w tej dziedzinie. dodatkowa duża grupa osób, które są już miliony fantazje zwiedzania badacze kręgów mniej lub bardziej biernie oglądać záhadologických w różnych czasopismach, stronach internetowych lub tabloid czasopism i stron internetowych, ponownie zwykle stosunkowo niskim poziomie.

 

Mała dygresja

Oczywiście są wyjątki. Na przykład, na stronie autorzy słowaccy czynienia z tajemniczych zjawisk www.uforevue.sk . Opisują swoje podejście do zjawiska kręgów zbożowych wyraźnie zalicza się do absolutnie doskonałe, zawodowych, mediów opisowych sprawozdawczych, że obiektywizm nowości nawet rywali, takich jak BBC. Chociaż obecnie zjawisko kręgów zbożowych bezpośrednio zachęcanie różnych záhadologických przędzenia, mimozemšťanských, psychiczne, pavědeckých, okultyzmem, polovědeckých do groźnych, demagogicznych - dewiacyjnych teorie na ich stronie internetowej poświęconej opisowi zjawisk kręgami zbożowymi wyglądać nic się nawet podpowiedź. Ich graficzne rysunki z rejestrów wymiarów poszczególnych postaci są jednymi z najlepszych w tej branży na całym świecie występuje. Ogólnie mówiąc, www.uforevue.sk spaść gdzieś pomiędzy rzadkich, renomowanych witryn, choć poświęcona kwestii, która już dużo kolegów udało się "slip dużo."

 

Wyznaczone osoby z grupy 3 (nazywają siebie záhadologové, zwłaszcza w czeskim środowisku językowym, jak zostanie wyjaśnione czasem) wszystkie takie wzorce stale badane, fotografowane, mierzone w sąsiedztwie wielu różnych wielkości fizycznych, fotografii i pomiarów zapisanych do wykorzystania w przyszłości. Ilustracje i pomiary otrzymać wiele innych graficznych, danych matematycznych i geometrycznych, oraz wykresów. Spośród nich, tylko później czerpać lub szacować nie tylko różne matematyczne i geometryczne zasady, ale również, na przykład astronomiczne, astrologiczne postulaty i ostatecznie odliczenie wpływających niemal każdego ludzkiego wysiłku i poszukiwań, jak również wszelkie naukowe, ziemski i pozaziemski, miejsca i międzygalaktyczne reguł.

 

Przede wszystkim, a szczególnie korzystnie wymyślenie rozmaite teorie na temat kosmitów. Niezwykle żałuję, że do tej pory nikt nie ma żadnych obcych nie pojawił. Jak najlepsze, istniejące lub nieistniejące kosmici zmuszeni do współżycia. Ich stale promowany chęć udowodnienia, że ​​kręgi zbożowe są produkowane cudzoziemców faktycznie stłumione freudowską zespołu, chęć być pierwszym, a przynajmniej jedna z pierwszych, który udaje się pieprzyć z obcymi, obcy. Cztery procent mniejszości pragnienia i westchnienia zwłaszcza po gorących cudzoziemców. Bo obcy we współczesnym świecie naprawdę rozpaczliwie brakuje, nieszczęśliwe wielbicieli tajemnic, często kończy się u zwierząt domowych, jak substytuty.

 

Tu i tam, i resurfaces w alchemii i okultyzmu. Pochodzące zasady pilnie stosuje się do wszystkich możliwych i niepojęta gałęzi pseudonauki i nauki śmieci. Wspólną cechą prawie wszystkich swoich placówek i mitem jest fakt, że prawie wszystkie są oparte na subiektywnych wrażeń prawie unikalne, i prawie bez wyjątku wszyscy są całkowicie i zupełnie zweryfikowania, powtarzalne eksperymenty nezdokumentovatelné. Sprawdzalności i powtarzalność - Podstawowa zasada substancji podstawowej, ale również wszelkie badania. Dlatego wszystkie záhadologové cały szeroki świat w bardzo rzadkiej linii jak badania podstawowe, jak ból w dupie ..

 

Wszystkich zmierzonych i pochodzi różne sposoby innych, ale najczęściej tylko szacowane i podobnych wątpliwych metod danych opracowanych przez różne tabele, wykresy, listy posortowane alfabetycznie, według dat lub miejsce wykonywania zdjęć i pomiarów, rosnąco, czasami zstępującej. Stale publikuje szereg rozważań, analiz, eseje, publikacje, analizy, organizując spotkania, sympozja, warsztaty, seminaria, krótkie "Lata i lata pacjenta pracy administracyjnej" (Yes, Prime Minister, część 13 - Cała władza ludu, jedna z wypowiedzi najbardziej pamiętnych powiedział, że Sir Humphrey Appleby).

 

Stopniowa długotrwały męczący badanie i sumienny montaż fragmentów rozważań i wyników badań, że prowadził w ciągu wielu lat badań záhadologického zebrać wiele bezcennych danych naukowych do publikacji było naprawdę warto.

 

Najpierw w miejscu gdzie wszelkie kręgi jak innych wzorców regularnych powstała nastąpić ze względu na to, że coś się dzieje.

Drugi obwód koła jest w przybliżeniu równa 3,1415 razy przybliżonej średnicy.

3-cia Obwód sześciokąt jest równy około sześć razy Przybliżona długość jednego z jego boków.

 

Po wiele lat intensywnych badań i stypendium opublikowany jeden z filarów najnowszej záhadologických badań, znacznie szersze znaczenie i wpływ (szacowany na około 2/8):

4-ty ośmiokąta obwodu wynosi około ośmiu razy w stosunku do długości około jednej stronie.

 

Nie tylko, że plotka głosi, że jeśli dochodzenie nadal co najmniej tak szybko i mocno jak wcześniej, gdzieś pomiędzy 2050 - 2350 może być przez Misterium-dzienników prawdopodobnie ludzkość uroczyście ogłosił, że šestnáctiúhelníku obwód wynosi w przybliżeniu równa wartości znajdującej się gdzieś pomiędzy czternaście osmnáctinásobkem w przybliżeniu długości jednego z jego boków.

 

Inną bardzo interesującą záhadologických owoce wszystkie poprzednie badania jest to, że niektórzy ludzie są wizyty wzory w zbożu "dobra robota". Dość obiektywnie, można powiedzieć, że jeżeli nie udała, to jest przez cały czas ich dobrze. W przeciwieństwie do ustaleń faktycznych, jednak wydaje się być fakt, że niektórzy inni wręcz przeciwnie, w czasie wizyty w strukturze ziaren "bardzo dobrze". Jeśli jeszcze nie odwiedził, najprawdopodobniej nie czuje nic takiego, co niektóre z nich mogą prowadzić do poszukiwania alternatywnych rozwiązań. Podobne (zastępczy) efekt byłby najprawdopodobniej uczestniczyć tylko wtedy, gdy stosuje swoją zwykłą dawkę (dzieci kwiaty) lub przynajmniej strzał (alkoholicy). Niektórzy ludzie wydają się zatem stale odwiedzając coraz to nowe kształty w kółko (w kole ...), stali się długotrwała i popularne hobby, nie wiedząc dlaczego. Tacy ludzie muszą następnie w "okresie niesłyszących" od około września do marca następnego roku, przeżywa uczucia, jakby brakowało czegoś, że nie były w ich skórze, a do ich eliminacji są zmuszeni do wyboru jakieś "alternatywy" (butelka) . Na szczęście, wiele seminaria, sympozja, konferencje, spotkania, dyskusje, podsumowania i porównywanie danych, więc muszę zrobić przez zimę, a czasami nawet zrobić bez białego proszku lub napojów fermentowanych. Znaczna część podobnie użytecznego okresu czasu użytkowania niesłyszących napisać jak wielu artykułów, esejów i esejów na tyle záhadologických tabloidów i magazynów, gazet i publikacji, zarówno drukowanych i internetowych. Jedną z ich najważniejszych aktywności, prawdopodobnie ma większość czasu w ogóle, można wybrać z szerokiego zakresu danych do tych, które najlepiej pasują do ich teorii (urojenia lépeřečeno i fikcji), które utworzone i modyfikacji tak niezbyt zastosowanie tak które najlepiej odpowiadają im.

 

Poznaj fakty, a dopiero potem można zniekształcać je jak należy. M.Twain

 

Niektóre zeznania osób obecnych w kręgach zbożowych, uderzająco przypominający wypowiedzi ludzi, którzy byli w tym czasie obserwacji są pod wpływem narkotyków. Podobnie, niektóre z wypowiedzi osób, które "podobno na polu i okręgi robią." Podczas gdy inni w tej dziedzinie, w rzeczywistości nigdy nie było (ale pewnie sporadycznie, ale bardzo, bardzo szczęśliwy flick, lub przynajmniej přihnou), były czasami naprawdę pod wpływem narkotyków były. Niektórzy nawet nie będąc w najmniej świadomi. O tym, ale znowu innym razem.

 

Kto chce kręgi i każdy wzór w ziarnie uczestniczyć, czy tam spokojnie, ale przede wszystkim niech każdy z was prowadzić go. Może on miał nakoledovat partii, jak to zostanie wyjaśnione w jakiś czas Intermezzo 3-te

 

 

Definicje i záhadologa záhadologie, aw konsekwencji poważne i serio záhadolog záhadologie:

 

Záhadolog jest osoba, która bada tajemnice (spróbuj o tym, ale nie omieszkał).

 

Záhadologie powinno być coś jak pole działalności człowieka, która analizuje aspekty współczesnej nauki, techniki i ogólnego stanu wiedzy o prawach natury tajemniczych i niewyjaśnionych zjawisk i zjawisk naturalnych.

 

Poważne i gorliwym záhadolog záhadologie dochodzenie takie zjawiska i zjawiska, które są już na zasadzie próby zbadania różnych tajemniczych wydarzeń i zjawisk z innych tajemniczych zjawisk i zjawisk, o ile najgorszy lub najlepszy kiedykolwiek dokazatelných niedowodliwa i nieweryfikowalne. Zatem faktycznie poświęcić dla ludzkości, ponieważ wydarzenia i zjawiska mogą badać życie, nigdy nie wyjaśnić. Zobowiązała się do tego i przysiągł na Jego śmierci i społeczności całej publiczności záhadologickému że nigdy nawet nie próbować wykorzystać podpowiedź do badania wszelkich zjawisk wymienione niektóre z poważnych i fundamentalnych dyscyplin, takich jak fizyka, chemia, matematyka, biologia, medycyna, botanika, lub którykolwiek z ich sub-dyscypliny i interdyscyplinarnych kierunków. Eksponowana oznaczałoby ogromne ryzyko, że może przypadkowo lub przypadkowym zbiegiem okoliczności mogą przyczynić się do wyjaśnienia podobne zjawisko, zjawisko, lub tajemnicy.

 

Jeśli kiedykolwiek, że nadal niektóre "ekspert" z wymienionych dyscyplin zaprosić na zapytanie, dają bardzo uważać, aby nie być co najmniej tak niekompetentny i głupi jak oni, aby ich długa i trudna tandetnie zbudowany domek z kart za nepobořil. W rzeczywistości, nie ma ekspertów, ale w zdecydowanej większości tych kompletnych dyletantów . Jako przykład można wymienić z wypowiedzi "ekspertów rolnych" w tym sensie, że uszkodzenie komórek i tkanek w roślinach odpowiedzialny ankietowanych szkody spowodowane przez promieniowanie mikrofalowe. Każda "rolny ekspertem", którzy mogą potwierdzić, coś podobnego, będzie tylko o sobie ujawnił, że jest całkowitym idiotą.

 

Co metoda porównawcza została wykorzystana? Jak określono przez intensywność ekspozycji tkanek na działanie promieniowania mikrofalowego, w którym badane próbki, wykonanego i próbki oceniano puste, jak określono przez kontakt masowej (energia / Waga uszkodzeń tkanki, ilość energii / masy suchej masy)? Jeżeli sprawozdanie jest publikowane z wynikami pomiarów i oceny statystycznej? Kto iw jaki sposób doszli do wniosku, że szkoda została spowodowana przez promieniowania mikrofalowego, a nie, na przykład promieniowanie podczerwone? Jakie inne porównywalne pomiary i eksperymenty zostały przeprowadzone? Kto sprawdził wyniki, jak określa weryfikowalności i powtarzalności eksperymentu? Jak to jest metoda w zakresie sprawdzalności i obalić? Szanowny záhadologové wszelkie roszczenia jakiejkolwiek záhadologického Urzędowym, w tym sensie, że "potwierdzono, że rośliny odkryto uszkodzenie może być spowodowane przez promieniowanie mikrofalowe" można wsadzić w dupę. Takie roszczenie będzie można, ponieważ nie renomowanym naukowcem - rolnik lub botanik, nigdy nie doszedł. Takie twierdzenie jest tylko w stanie ssać się od swoich pustych głów, bo społeczeństwo może złożyć tylko sprawdzonych i sprawdzalnych wniosków, na podstawie eksperymentów weryfikowalnych i powtarzalne.

 

W rzeczywistości żaden "ekspert" na mikrofale potwierdzonych w dziedzinie, nigdy nie istniał, to po prostu wymyślił sobie záhadologové naprzód, podobnie jak koło decydenci wymyślili swoją podróż nocną na pola. Záhadologové wymyślił, bo jakoś potrzebne do potwierdzenia swoich bezsensownych twierdzeń, a opinia publiczna niestety większość roszczeń "eksperci zgadzają się", "analizy laboratoryjne potwierdziły" jest wystarczające. Záhadologové dlatego czasami rodzić roszczeń mikrofale, czasami takie, że na miejscu analizy wykazały, że zmiany w tkankach i suchości gleby została spowodowana przez promieniowanie elektromagnetyczne o długości fali 2,5 m I 52 cm, lub 52 mm lub 52 mikrometrów. W ostatnich latach, nanowłókna technologia stała się hitem, więc prawdopodobnie prędzej czy później w miejscu kręgów zbożowych znalezieniem relikwie wartości promieniowania w nanometrach. Może, jeśli chodzi o normalnym świetle widzialnym. Co záhadologové ale jeszcze nie udało mi się dowiedzieć, że to miejsce było znaleźć nano (substancja znana teorii spiskowej WTC z 11 września 2001 r.), bo tylko wtedy może powstać w zakresie drobnych koralików i mikroskopijne cząsteczki żelaza vyredukovaného.

 

Záhadologové, na polu, w każdym przyszłym kręgiem jest jeszcze znaleźć nano!

 

Intermezzo 3, co znowu nie jest w kręgach i regularne wzory ziarna niemal słowa.

 

Najgorszy grzech i poczucie winy w kategoriach záhadologie byłoby spróbować wziąć udział w rozwiązywaniu záhadologicky zjawiska określone badania podstawowe. Podstawowe badania jest fakt, sam, już z samego działania zasada, która wyjaśnia i tłumaczy, jak rzeczy i procesów w przyrodzie pracy i pracy. Dla wszystkich záhadology świat jest więc badania podstawowe, jak irytujące owady, instynktownie go nienawidzić, a jeśli najmniejsza szansa, przynajmniej w ich tajnych záhadologické dusz kontemplacyjnych przed nim pluć. Podstawowe badania dla nich w tym samym czasie jest wielkie niebezpieczeństwo, że mogą kiedyś wyrwać z ramion ich znacznie cenionych dziedzinach záhadologické.

 

Jeśli w dowolnym momencie na całym świecie pojawiły się nawet nieznacznie jakąkolwiek poważną próbę wyjaśnienia wszelkich záhadologické dyscypliny lub kierunku, natychmiast wybucha ogromny rodzaj ruchu: Záhadologové wszystkie kraje świata, łączcie się! Zmusić ich do takiej grupy obronnej, która jest wobec husyckich nasypu tylko nieszczelny sito. Jest myśleć, że relacje są bardzo podobne w płaszczyźnie przeciwnej. Wszelkie renomowanych naukowiec, któremu udało się przynajmniej wyglądać jeszcze nieznacznie lub wykorzystanie wyników, nie mówiąc już nawet jakiś czas w dziedzinie badań podstawowych pozostają, i zapłacił, gdy usłyszą nazwiska każdej záhadologické dyscypliny w czymś wypowiada duch jak to: "Záhadologové wszystkie kraje na całym świecie, Pierdol się! ".

 

Każde wyjaśnienie natychmiast przestaje być tajemnicą tajemnicy i záhadologové który dał jej, przestanie być záhadology. Rzeczywiście, jeśli pomyłka nawet własne działania przyczyniły się do wyjaśnienia każdej tajemnicy, to byłoby jedno dla nich nie do przyjęcia, napastliwe, coś naprawdę z głębokiej pogardy - poważny naukowiec, przeznaczona do badań naukowych, nie daj Boże, nawet podstawowych, które w ich pole powodzeniem wytłumaczyć coś (tajemnica). Jednak záhadologové nigdy nie będzie, bo to tylko z językowego punktu widzenia natychmiast przestaje być záhadology. Wyjaśnij, tajemnica nie była tajemnicą, a wszelkie záhadolog że jego badanie do czynienia, a nawet być może miałoby jakiś tajemniczy zbieg rozwiązany natychmiast przestaje być záhadologem. To jest smutne záhadologů los. Poważni naukowcy, badania i rozwój, w rzeczywistości w ogóle nie w miłości. Powtarzalność i sprawdzalności, te dwa filary, badań naukowych na całym świecie, z głębi duszy nienawidzi. Wszystkie przyczyny jasne i proste, bo każdy naukowo wyjaśnić tajemnicę ich przygotowanie ich przez tyle lat i zbudowane tak bardzo promowane záhadologický kanapkę i odkrojí znaczny kawałek niego. Sami Próbując zawinąć swoich roszczeń, jak wielu pojęć rádobyvědeckých i specyfikacji (pomiar radioaktywności w kręgach zbożowych, "naukowe dowody" narażenia na promieniowania mikrofalowego na rośliny i wiele innych podobnych), ale w rzeczywistości każdy renomowany naukowiec próbuje od jakichkolwiek poważnych badań Powierzchnia zniechęceni. Dlatego traktujemy bardzo wdzięczny wszelkie działki lub teorii spiskowych.

 

Wszelkie záhadolog jakakolwiek próba wyjaśnienia tajemnicy pod nim zdecydowanie podciął gałąź, i będzie natychmiast odcięty od społeczności záhadologické zawsze. Daleko za murami, w czapce i wyśmiewając Kutálek dźwięki, oszczercze zwycięskie melodii. Dlatego záhadologové żadnego "oczyszczającego" jakąś tajemnicę w sieci spinowej fakt tajemniczości wokół znacznie większy, i staram się być w większości "wyjaśnić" lub za pośrednictwem innego tajemnicy teorii spiskowej, która jest faktycznie dużo gorzej wytłumaczalne i udowodnienia niż oryginalny tajemnicy tego próbował wyjaśnić. Wszyscy oni wyprowadzeni dowodów i argumentów w oparciu o wierzytelności całkowicie nie do udowodnienia i nieweryfikowalne, a nigdy, nigdy na ziemi, a nie daj Boże po raz ostatni nigdy aktywnie sami nie zaprosić ich do rozwiązywania wszelkich tajemnic badane poważnej naukowiec lub badacz. Broń Boże, nawet od badań podstawowych, nie będzie w stanie się ze swoich złudzeń i fikcji kierują wielokrotnych i poważnych prób całkowicie obalić.

 

Jednym z przykładów, które są w stanie záhadologové przędzenia ich np. pajęczyny dotyk, może być znany linii magicznych. Czy powinna to być ścieżka, która łączy starożytnych miejsc kultu, archeologicznych i sakralnych. To roszczenie wszelkich procedur naukowych całkowicie nie do udowodnienia lub obalenia, jak na przykład w Wielkiej Brytanii, jest to możliwe, aby znaleźć taką linię do praktycznie dowolnego miejsca żadnych ustaleń lub obserwacji, ze względu na lokalną gęstość archeologicznych, miejsc kultu, kaplic, kościołów i Wayside. Być może, że nawet jeśli takie połączenie nie może być znaleziony, można powiedzieć, że jest to najprawdopodobniej coś gdzieś w przeszłości były (archeologia), ale jeszcze nie wykryto. Wszelkie "intensywność działania" jest, oczywiście, całkowicie niewykrywalne, więc ani jednoznaczne, ani nie do udowodnienia, nieweryfikowalne, a zatem ani. To właśnie przykład tego ładnie propečeného kanapkę záhadologického, który zachowa na zawsze w postaci brązowej koszuli.

 

W dwóch intermezzo była notatka:

Kto chce kręgi i każdy wzór w ziarnie uczestniczyć, czy tam spokojnie, ale przede wszystkim niech ssebou ktoś prowadzić go. Może on miał nakoledovat partii, jak to zostanie wyjaśnione w jakiś czas Intermezzo sekund

 

Mógł również skończyć w więzieniu na podstawie § 283 pięknie, § 286, § 287 (przed § 187, § 187a, § 188, § 188a)

 

Niewiedza nie jest grzechem - to jest jak problem wygląda Biblia. Byłoby to również przetłumaczyć jako "Ludzka głupota nie powinno być karane." Może dlatego, że tacy ludzie nie są już dla siebie wielkie nieszczęście i karania. Niestety, bardzo często znacznie większe nieszczęście następujące osoby na swoje otoczenie.

 

Serious záhadologie. Co jest do cholery? Jak to możliwe, że może być ktoś tak głupi, że może on połączyć dwa tak niesamowicie antagonistyczne warunki? Czy ktoś naprawdę wierzy, że podczas jazdy po polu kukurydzy w okręgu kilku najwyraźniej obłąkany osób i gałązki do nich w rękach obracać jak socjalizmu koła, ma coś wspólnego z poważnych badań? By the way, pręty w kręgach zbożowych i toczyć przeszkolonej małpa jeśli nie jak záhadologové zawiązanymi oczami. Ale nigdy małpa lub inne zwierzę w kręgach zbożowych dostał jeden, tylko wprowadzają w klatce.

 

Być może nawet z pomiarem kompasu, że sprawy, to jest miara obiektywnie istniejących wartości oraz ich odchylenia można wyjaśnić całkowicie obiektywnie. Lepiej byłoby kurs kompas nachylenia, nawet lepiej byłoby magnetometr. Nawiasem mówiąc, jest lub będzie gdzieś wspomniał, więc było więcej niż 100 lat temu, Pockela Pan, i bardzo dobrze wiedział, że wahania geomagnetyczne pole w różnych miejscach są spowodowane wyładowaniami atmosferycznymi. Czasami jest to człowiek záhadologů ci się trochę przykro. Musiał tylko zapytać. (Wyszukiwarka podana bez cudzysłowów, Pockela, magnesowanie, bazalt)

 

Ale nie tylko. Samo pojęcie záhadologie to oksymoron, ponieważ stara się głównie mylić i nieudolny, bardzo subiektywne wrażenie powagi i działania poprzez przypisanie końcówki-ology. Dlatego każdy wyraz koncepcji "poważnego záhadologie" to tylko kolejny, wzmocnione jeszcze bardziej mylić próbują osiągnąć niemożliwe. Nawiasem mówiąc, nie jest to, że w nie interesujące w języku angielskim środowiska, nie jest słowo záhadologie użyciu, jest tak samo słowo odpadów. Możliwe jest, aby upewnić się, że do popularnego Gůglíku: záhadologie - 38.000 wyników. Mysteriology - 3000, czyli ponad 10 razy mniej. Cóż, odpady słowo, to widać, że te limeys mieć w głowach, a nie nasi ludzie lepiej wyrównane. Aby sprawdzić, można dowiedzieć się, jak zachować niektóre słowa istniejące i powszechnie używane. Astronomia - 8.000.000 wyniki, Astronomia - 132, czyli ponad 16 razy tyle. Chemia - 95 mln, chemia - 355-sze Woda - 97 mln, woda - 3320000000. Biologia - 292 mln zł, Biologia - 60 Sun - 3,26 miliardów, słońce 15 milionów. Sky - 2,2 mln, niebo - 1,47 miliardów Błyskawica - 15 milionów piorun - 292-gi Snow - 17000000, śnieg 1,16 miliardów każda istniejąca Czech słowo powszechnie używane w języku angielskim odpowiednik 10 do 30 razy w wynikach wyszukiwania. Trzeba zidentyfikować dosłownie odpadów záhadologie języku zpotvořeninu który próbuje udawać coś zupełnie innego niż to, co jest w rzeczywistości. Rozszerzenie byłoby skłonić wygląd coś logicznego, poważnego, w rzeczywistości, ale raczej wątpliwe rozrywki wątpliwe osoby niemal perwersyjną rodzaju.

 

Człowiek, który sam jest skłonne i zdolne do znakowania i wywołać ją jako poważną záhadolog, faktycznie daje dość wyraźnie jasne, że to jest jasne i proste pablb. Dawanie siebie w dowolnym miejscu w sąsiedztwie słowa słowo záhadologie jest poważne gówno. Záhadologie patvar jest nieistniejąca, pseudonauką. ( Google : záhadolog - 58.000 Wyniki záhadologové - 60000 mysteriologist - 271, mysteriologists - 7)

 

Wszelkie záhadolog dopasować się w swojej dziedzinie, w rzeczywistości nie jest ani zbyt niewiedzy lub nie bardzo go rozumiem. Rzeczywiście Záhadologie (na szczęście) nigdzie na świecie nie studiować lub uczyć. Może być może tylko w Rosji. Większość záhadologů całym świecie są, jak twórców kręgów, ludzie są bardzo głupi. Tylko fakt, że nazywają siebie záhadology, pozwalając im ściśle mówiąc głównie z językowego punktu widzenia bezpośrednio zakazuje zagadkę do rozwiązania. Dlatego dozwolone tylko do zapisu, dokumentu i zbadania, ale nie ma śladu po niej nie próbować rozwiązać. Jeśli jest próbował rozwiązać, a nawet nawet załatwić, to przestały być tajemnicą, natychmiast się zatrzymał, a oni záhadology z záhadologické społeczności bezlitośnie ostracyzmu. Za ich głupotę, ale jest według Biblii nie karać nikogo.

 

Ale żyjemy w państwie prawa, a nieznajomość prawa nie jest usprawiedliwieniem. Zgodnie z prawem, dlatego głupotą (= nieznajomość prawa, a nie tylko te naturalne, ale przede wszystkim karnych) należy karać, tak głównie dlatego, że ich ignorancja nie jest usprawiedliwieniem. Chociaż można łatwo zignorować bardzo smutny fakt, że w fizyczne, biologiczne, botaniczne i inne prawa natury są niemal wszyscy amatorzy i záhadologové bezwzględne frajerów, bo to jest ich czysto prywatna sprawa. Za ich pozorne przestępstwa przeciwko prawa karnego powinny być karane, ale powinno być.

 

§ 283 Nieautoryzowane produkcja i innego wykorzystania środków odurzających i substancji psychotropowych i trucizn

(1) Kto bez zezwolenia produkuje, przywozu, wywozu, tranzyt ofercie, przekazuje , sprzedaje lub w inny sposób przymocować do innego lub do innego posiada narkotyczny lub substancji psychotropowej, preparat zawierający środek odurzający lub substancji psychotropowej, prekursora lub trucizny , podlega karze pozbawienia wolności do jednego roku pięć lat lub grzywny.

(2) pozbawienia wolności od dwóch do dziesięciu lat lub sprawca podlega karze, jeżeli popełnia przestępstwa, o którym mowa w pkt 1

a) jako członek zorganizowanej grupy ,

b) pomimo poddania ich za takie przestępstwo w ciągu ostatnich trzech lat, skazany lub ukarany

c), w znacznym stopniu lub

d) na dużą skalę, w stosunku do dzieci i w ilości większej niż w stosunku do małe dziecko w wieku piętnastu lat.

(3) kara pozbawienia wolności od ośmiu do dwunastu lat lub sprawca podlega karze

) powoduje przestępstwa określonego w ustępie 1, poważne uszkodzenie ciała,

b) w przypadku dopuszczenia takiego przestępstwa w zamiarze uzyskania dla siebie lub innej znaczącej korzyści ,

c) jeżeli popełnia takie przestępstwo na dużą skalę lub

d), jeżeli popełnia taki czyn w większym stopniu wobec dzieci poniżej lat piętnastu.

(4) kara pozbawienia wolności z dziesięciu do osiemnastu lat lub sprawcy będą karani

) powoduje przestępstwa określonego w ust 1, poważnych obrażeń ciała z co najmniej dwóch osób lub śmierć,

b) w przypadku dopuszczenia takiego przestępstwa w zamiarze uzyskania dla siebie lub innej korzyść lub na dużą skalę

c) popełnia taką zbrodnię w związku ze zorganizowaną grupą działającą w kilku stanach .

 

§ 286 Temat Produkcja i posiadanie do nielegalnego wytwarzania środków odurzających i substancji psychotropowych i trucizn

(1) Kto produkuje, same lub inny umieszcza lub kryje prekursora lub inny artykuł przeznaczone do nielegalnego wytwarzania środków odurzających lub substancji psychotropowych, preparatu zawierającego środek odurzający lub substancji psychotropowej, lub trucizny , podlega karze pozbawienia wolności do pięciu lat, grzywny, zakazu działalności usługowej lub przepadek mienia.

(2) pozbawienia wolności od dwóch do dziesięciu lat, jest nałożony na sprawcę

a) popełnia przestępstwo, o którym mowa w ustępie 1, jako członek zorganizowanej grupy ,

b) jeżeli popełnia takie przestępstwo w dużej mierze,

c) jeżeli popełnia taki czyn w większym stopniu do dziecka, lub

d) uzyskuje takiej zbrodni dla siebie lub dla innych zasadniczych korzyści .

 

Záhadology na całym świecie mogą być postrzegane jako zorganizowanej grupy działających w wielu stanach . Ciągle razem raźniej komunikować i przekonać siebie, że ich wyjaśnienie jakiejś tajemnicy jest bardziej tajemnicza niż inne. Można powiedzieć, że czasem wydaje się, jakby rywalizowali między sobą, kto tworzy, próbując wyjaśnić niektóre zjawiska niewytłumaczalne efekt lub większy błąd.

 

Nieustannie staramy się urojenia ich największe korzyści gospodarcze poprzez ich publikacji w wydawnictwach i charakterów gorszej. Kolejny zysk zamierza zrealizować za pośrednictwem strony internetowej z płatnym dostępem. Odpłatnie zorganizować zorganizowane wycieczki do kręgów zbożowych. Nieznajomość prawa nie jest usprawiedliwieniem, i okazał się międzynarodowym grupy zorganizowane dziesięcioleci pociągając całkowicie niedoinformowani i przed każdym niebezpieczeństwem profesjonalnie niedoinformowani społeczeństwa. Jak kociąt lub raczej świnek morskich, w miejscu o wykazanej obecności trucizn i środków odurzających. Możesz być w dowolnym momencie w przyszłości obiektywnie jakościowo i ilościowo zidentyfikować i określić stężenie.

 

(viz np. - prawdopodobnie odniesienie do LP)

 

Dwutlenek węgla - kołatanie serca, ból głowy, suchość w ustach, zmiany rytmu serca i ciśnienia krwi, pocenie się, drżenie. Tlenek węgla - zawroty głowy, omdlenia, dezorientacja w przestrzeni, omamy, utrata świadomości, omamy, myśli zaburzenia. Cyjanowodór i jego związki - uczucie metaliczny posmak w ustach. Jest to dość uproszczone cechy, ale podstawowe informacje są wystarczające. Nawet wymienione efekty są stosunkowo niespecyficzne i Margaritę. Może on na przykład być mylone z objawami wielu chorób lub terapeutyczne leków. Wszystko było znaleźć dość szczegółowe zbieranie danych z kilkudziesięciu ekspertów chemicznych, toksykologicznych i publikacji medycznych i konsultacje z ekspertami w tej dziedzinie nie będzie pasować do dziesięć takiego dyskursu. Być może będzie w przyszłości bardziej szczegółowo jednoczęściowej monotematyczny. Zajmie to sporo wyobraźni, aby osiągnąć wybujałe pomysły, że wszyscy odwiedzający wzory w kukurydzy zaczynają cierpieć grypa, angina objawy ( CO , CO2 ) lub poddawanych chemioterapii ( cyjanowodór ).

 

Jak już wspomniano, niektórzy odwiedzający kręgów zbożowych prawdopodobnie należy do rodzaju białych kruków. Oznacza to, że to ludzie, którzy byli pod wpływem alkoholu cyjanek ion, i jeszcze o kimś może dać dowody. Prawie każda osoba, która w swoim życiu spotkał się z związki cyjanku, nie była do ich otoczenia, aby podzielić się swoimi doświadczeniami, więcej czasu niż około dwie minuty.

 

§ 287 Promocja leku

(1) Kto przynosi nadużywanie substancji uzależniających, innych niż alkohol i wspiera go w tym lub tym uzależnień, które poszły lub w inny sposób rozpowszechniane , podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech lub zakaz działalności.

(2) pozbawienia wolności od roku do pięciu lat lub grzywna zostanie nałożona na sprawcę popełnia przestępstwo, o którym mowa w ustępie 1

a) jako członek zorganizowanej grupy ,

b) w stosunku do dzieci, lub

c) prasa, film, radio, telewizja, publicznie dostępne sieci lub innym podobnie skuteczny sposób .

(3) od dwóch lat pozbawienia wolności do ośmiu lat przestępca, który popełnia przestępstwo, o którym mowa w ustępie 1 wobec dziecka poniżej lat piętnastu.

 

Záhadologové całym świecie popełnią przestępstw związanych z kręgów zbożowych jako członków zorganizowanej grupy , nawet działających w wielu krajach , a nawet pracy w prawie wszystkich krajach świata. Zachęcają naiwnych ludzi do odwiedzenia i pobyt w kręgach zbożowych, które są w sposób oczywisty substancje toksyczne w eksponowanych ludzi wywołać zmiany natlenienia (termin techniczny dla państwa po zastosowaniu leków). Aby wywołać uczucia podobne lub identyczne do efektów leków, podobne lub identyczne stanie bliskim śmierci (niedotlenienia). Dokładna definicja jest "sub-śmiertelne dawki śmiertelnej substancji". Subletalne dawki trujących substancji jest, oczywiście, wszelkie wykorzystanie narkotyków. Záhadologové popełnić ich czyny i ich ofiary zachęcam prasę, film, radio, telewizja, publicznie dostępne sieci lub innym podobnie skuteczny sposób . Z tego, co czasami z niektórych wycieczek záhadologů semtam wygląda na to, że leki były czasami nawet ich samych.

 

-------------- Naprawiony ustęp tutaj --------------

Przewidywania przyszłości

W tym punkcie będą wymawiane prognozy (lub prognozy). Jest to rodzaj przepowiedni na podstawie obiektywnych obserwacji i doświadczeń badanych, jeden z wielu poważnych metod naukowych (podstawowe) badania, które nigdy nie záhadolog nawet słyszał. Obecność substancji toksycznych w miejscu kręgów zbożowych zostanie wykazane, zmierzone, sprawdzone i udowodnione, obiektywnych procedur pomiarowych i metod. Najprawdopodobniej już w 2012 (że wysłali coś starożytnych Majów?). Głównie CO, CO2 , ale może też coś w tym ustępie, będą czytane tzw przewidywania lub prognozy). Jest to rodzaj przepowiedni na podstawie obiektywnych obserwacji i doświadczeń badanych, jeden z wielu poważnych metod naukowych (podstawowe) badania, które nigdy nie záhadolog nawet słyszał. Obecność substancji toksycznych w miejscu kręgów zbożowych zostanie wykazane, zmierzone, sprawdzone i udowodnione, obiektywnych procedur pomiarowych i metod. Najprawdopodobniej już w 2012 (że wysłali coś starożytnych Majów?). Głównie CO, CO2 mz strzykawka wypadł.

 

Nie jest wykluczone, że wiele osób, w tym siebie, bez w jakikolwiek sposób, wiedząc, że miał podobne zjawiska w czasie le z niezwykle podobny do skutków objawów odstawienia leku, działania niepożądane, lub tzw "coming down" korzyści. Od jakiegoś euforii miły, zabawy do szalonych halucynacji i uczucia bardzo nieprzyjemne. W trakcie po przedawkowaniu Exitus lub śmierć. Cóż, narkotyki. Niektóre z uczuciami ludzi, którzy są czasem znaleźć w punkcie kręgów zbożowych, jak maniaków prędkości ze strzykawki wypadł.

 

Nie jest to niemożliwe, to nie jest możliwe, że wiele osób, w tym siebie, w żadnym przypadku nie wiedząc, że miał podobne zjawiska w ciągu roku udało się rozwinąć ciężkie uzależnienie. * To jest rozwój uzależnienia uzależnienia symulującym leku spowodowane przez administrację subletalnych dawek śmiertelnych substancji chemicznych poprzez wystąpienia bliską śmierci. To państwa podobne do niedotlenienia - brak indukcji tlenową, dusił, że prowadzą do odmiennych stanów świadomości, euforii i halucynacji przyjemny, przypominający doświadczeń na temat narkotyków. * Tylko znacznie tańsze. Zdania gwiazdki nie są tylko niektóre niestandardowe fabrykacje i wytworami autora tego traktatu, jest niemal dosłownie cytat z poważnych publikacji toksykologicznych, może tylko trochę po angielsku stronniczy lub uogólnienia. Ori

---------------- Up here ---------------

---------- Wstawiony tekst starsza wersja --------------

Przewidywania przyszłości

W tej sekcji, przewidywania zostaną podniesione, czyli coś jak rokowania. Jest to rodzaj przepowiedni na podstawie obiektywnych obserwacji i doświadczeń badanych, jeden z wielu poważnych metod naukowych (podstawowe) badania, które nigdy nie záhadolog nawet słyszał. Obecność substancji toksycznych w miejscu kręgów zbożowych zostanie wykazane, zmierzone, sprawdzone i udowodnione, obiektywnych procedur pomiarowych i metod. Według wszelkiego prawdopodobieństwa już w 2012 roku. Gdyby wysłali coś starożytnych Majów? Głównie CO, CO 2 / , ale może też coś więcej, a znacznie gorzej. Záhadologové mieć coś do oczekujemy. Niektórzy ludzie czują się narażone na subletalnych dawek CO, CO2 jest bardzo podobny do skutków objawów odstawienia leku, działania niepożądane, lub tzw "coming down" korzyści. Od jakiegoś euforii miły, zabawy do szalonych halucynacji i uczucia bardzo nieprzyjemne. W trakcie po przedawkowaniu Exitus lub śmierć. Cóż, narkotyki. Niektóre z uczuciami ludzi, którzy są czasem znaleźć w punkcie kręgów zbożowych, jakby smažkám strzykawka wypadł. Link, link, link.

 

Nie jest wykluczone, że wiele osób, w tym siebie, bez w jakikolwiek sposób, wiedząc, że miał podobne zjawiska w ciągu roku udało się rozwinąć ciężkie uzależnienie. * To jest rozwój uzależnienia uzależnienia symulującym leku spowodowane przez administrację subletalnych dawek śmiertelnych substancji chemicznych poprzez wystąpienia bliską śmierci. To państwa podobne do niedotlenienia - brak indukcji tlenową, dusił, że prowadzą do odmiennych stanów świadomości, euforii i halucynacji przyjemny, przypominający doświadczeń na temat narkotyków. * Tylko znacznie tańsze. Zdania gwiazdki nie są tylko niektóre niestandardowe fabrykacje i wytworami autora tego traktatu, jest niemal dosłownie cytat z poważnych publikacji toksykologicznych, może tylko trochę po angielsku stronniczy lub uogólnienia. Oryginały są w języku angielskim.

------------- Koniec brzmieniu wcześniejszych wersji do naprawy -------------

 

 

Záhadologické Niektóre strony nawet zawierać bardzo szczegółowe instrukcje, jak "wzór znaleźć najbardziej szczegółowe środki, starają się zweryfikować na miejscu najbardziej wielkości fizycznych", takich jak zmiany pola magnetycznego, sprawdzić wilgotność gleby, i tym podobne. Odpis czy jesteś na miejscu, nie czuć nic specjalnego, np. palców mrowienie, bóle głowy, szum w uszach, nudności, euforia, senność, omamy. Lub faktycznie w innym sensie "w miejsce refrenu tak długo, jak to możliwe", a czasem może nawet zalecenia typu "Oddychaj głęboko, w celu uzyskania najlepszej sięgania piersiowej babeczkę", i zobaczyć, czy przypadkiem nie zacząć od tego włóczęgi. trzecie, osmnáctinách czternaście, szesnaście sedmnáctinách. Zmierzyć średnicę i długość węzłów zniszczonych roślin i nieuszkodzone, stojące i leżące, proste i wygięte. Zmierz długość zakrętu awns jęczmienia w odległości ležícíchstébel od ziemi. Oblicz i ważyć ziarno w kłosie nepolehlých roślin. Policz dżdżownice, świerszcze, czy wywiady z molami i susły, żaby i myszy, które można spotkać na miejscu.

 

Byłoby zatem część dzisiejszej głupoty rakieta záhadologů wszystkich na całym świecie.

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

      
z