Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-efekt-central-hole . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Centralny "otwór na kołek"
jak to możliwe, w celu zapewnienia, że ​​zrzuty pioruna nie może naprawdę "zbyt zajęty" do czegoś złożony
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - strona przetłumaczony maszynowo

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Tragedia nauki jest piękne dewaluacji hipotezy nieprzyjemne fakty.  T.H. Huxley
Jeśli zrobisz to dobrze, ludzie nie będą na pewno zrobiłeś nic.
Nigdy nie byłem stworzony błąd, czy nie pojawiły się przypadkowo wynalazek, dzięki wszystko zaczęło działać. T.A.Edison

Kręgi w zbożu , otwory kręgów zbożowych Effect fuck

PagPh
Motto: Natychmiast po przedni szok uderza powierzchnia kraju nadal jego energia dalej metrem. Setki tysięcy amperów. Nie zawsze jest taka sama - prosto, pod kątem w stosunku do strony, częściowo wzdłuż powierzchni ziemi.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Wprowadzenie

Bardzo często, wzór się w centrum "otworu na sworzeń." Jak już pokazano na stronie Flash, lub gdzieś w podmenu wyładowań atmosferycznych nie może naprawdę "zbyt zajęty", by coś takiego wykonane. Trzymać się ziemi na 100-200 tysięcy kilometrów na sekundę, aw ciągu kilku mikrosekund transmituje energię, wystarczającą do zasilania kilku lokomotyw elektrycznych od wielu godzin. Jak wynika z załączonych ramy czasowe znajdują się tutaj wiele miejsc, gdzie wyładowania pioruna idzie, coś takiego naprawdę tworzy. Zamieszanie odkrywcy w kręgami zbożowymi nieco niefortunne, bo ludzie przypisują ich tworzenie - stuck pręt, łańcuch, i tak dalej. Nie ma wyboru, ale do nich to jest naprawdę fałszywa Dyskusja założenie. Na początek, mam nadzieję, że nie będzie wystarczająco postać, która wskazuje, jak każdy będzie wyglądać, kto byłby w stanie dokładnie w chwili, gdy była dziura w ziemi naprawdę stworzył prawdziwego autora.

 

 

thejakartaglobe.com

 

"Znaleźliśmy 25-centymetrową głębokie i czterech centymetrów szerokości otworu w środku kręgu zbożowego, że wierzymy został złożony przez pole lub potoku," powiedziała.

 

...

 

"Znajdziemy kto to zrobił i ujawnić ich motywy," Sleman Szef policji Adiutant Sr. Comrat. Ramaini Irwan powiedział.

 

Irman Ramaini może dać sobie drzemkę, a autor wolała nie szukać wzorów. Najlepiej mu życzyć mu nigdy naprawdę spełnione.

 

 

Jak wynika z prasy codziennej, zjawisko gościem, ale z "kolegów" liczb rzeczywistych autor rzeczywiście spotkałem, i tak nie mogę, ale życzę mu wieczny spokój ...

 

 

 

 

Czy ostatnio podane stwierdzenia są w jaskrawej sprzeczności z szacunkami wielu samozwańczych "ekspertów" na temat kręgów zbożowych, kręgi zbożowe, które są zaangażowane w roku.

 

Ale Ray Cox, prezes Centrum Studiów krąg, mówi wszystko, ale najbardziej proste modele są tworzone przez ludzi

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england/wiltshire/3552168.stm

Zmieniony: Czwartek, 12 sierpnia 2004, 16:17 GMT 17:17 UK

 

http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/1496296.stm (sie 2001)

Na przykład, Colin Andrews, (w 2001 r. poświęcił się kręgami zbożowymi 18 lat) twierdził, że 80% regularnych pierścieni są podróbki wykonane przez ludzi. Jest to w przeciwieństwie do tego, co nowa teoria, która twierdzi, że takie i tak wielu idiotów na świecie jest stworzyć coś takiego. Ludzie rzeczywiście tworzony poniżej ułamka jednego procenta wszystkich znalezionych i unfound kształtów kukurydzy regularnych i nieregularnych. W tym artykule BBC sugeruje również, że ludzie są tworzone zwłaszcza prostszych kształtów. Jednak, jak w wielu miejscach www.cropcirclesonline.com wielokrotnie udokumentowane, do rozładunku pioruna ma nic łatwiejszego niż tworzenie prostych samotną krąg. Pojawia się często, ale do wielu tygodni po wypisaniu, która całkowicie zaskakuje naukowców. Ponadto, więcej zamieszania, znacznie większy, naukowcy wprowadzą inne zagadnienia występujące w miejscu. Ale jest to prawdziwy majstersztyk, wisienka na torcie, arcydzieło próbki, arcydzieło naszej Matki Natury, tak, że tylko po to aby pokazać, że jeden z nas (ja, ty, my, oni, ludzie, ludzkość) może i zrobią niemal oszukać Za każdym razem, kiedy tylko zechce.

 

 

Otwór na kołek.

Otwór na kołek, a śpiewanie głośno osławionej oszalałe tajemnic naukowców i sceptyków na całym świecie i przekazywanie ich do nieba, i wiele więcej.

 

Otwór na sworzeń, jako największy dowód na to, że są wykonane kręgi przez ludzi. Otwór na kołek w którego realizacji (usuwanie materiału), nie muszą wkładać więcej siły niż kilka dżuli. Wyładowanie pioruna jest naprawdę nic łatwiejszego niż podobny "otworem na kołek" produkcja dokładny moment, kiedy laski w ziemię. Zużyć (bardzo przybliżone) mogą być znacznie mniej niż 1/10 ^ 9 energii, który na swojej drodze między niebem a ziemią do przewożenia i promieniuje. Takie podobne "dziury pin" (dokładnie tak samo powstające) jest prawdopodobnie w trawiastych pól i lasów na całym świecie istnieje wiele ponad miliard każdego roku. Niefortunne byłoby Maker krąg naprawdę zabrakło niż to wszystko jest wymyślone, musiałby płaskostopie. Pomimo faktu, że w tym przypadku w czasie tak częstych wizyt dziedzinach nieuchronnie na autora razy z prawej kręgów zbożowych spotkał, i rolnicy, a następnie, w niektórych miejscach na polach zamiast losowo rozrzucone ziarna twórców zebranych kręgów zbożowych lub ich części.

 

Bez względu na jasne i proste, że jeden badacz był w stanie umieścić w nim próbkę gleby, a nie poinformował o innych badaczy.

 

Po szczegółowym zbadaniu większości "otworach" będzie się Crop Circles badacze na całym świecie nieuchronnie do wniosku, że nie ma sprzeczności identyczny otwór jazdy na dowolny temat do ziemi i wyciągnąć go ponownie, aby stworzyć niemożliwe. Wszystko to by prostą demonstrację.

 

 

Charakterystyczny kształt - kształt może być stosunkowo łatwo stwierdzić, że do otworów są tworzone częściowo mechaniczne, częściowo procesów termicznych, które mogą być wykonane jako prostego eksperymentu lub symulacji komputerowych, które nie zostały jeszcze zaimplementowane. Jeszcze.

 

Niektóre "otwory pin" natychmiast po ich produkcji stają się tymczasowy "miniaturowy wiosna", z którego płynęła na powierzchni gorącej mieszaniny pary, wody i błota. (fotoWyładowanie atmosferyczne) umieszcza się pod ziemię w ułamku sekundy kilka kilowatogodzin, które są tam podajnik posiada już jako zgromadzonego ciepła i wyśmiewa się tam wiele innych "zgorszenie", z których większość będzie wyjaśnione na stronach i podstronach anomalii.

 

Podobny "naturalny zřídélka" będzie nawet w stanie przenieść się z głębi ziemi jakiś biały proszek (SiO 2 ), ale odkrycie jest uważany ze względu na charakter niektórych miejscach i okolicznościach, a znalezieniem sfałszowaniem. Nie musi być w każdym przypadku tak.

 

Wiele przypadków "otworach" znalezionych w 2011 i Republiki Czeskiej, będzie czas szczególny.

 

Więc na następny raz, raz na zawsze: "otwory pin" nie są i nigdy nie były dowodem, że kręgi zbożowe są przez ludzi, większość przypadków, to jest dokładnie odwrotnie. Wszystkie (lub większość) wyznaczone otwory pin były, jak kręgi zbożowe były one prawdziwe i jedynym autorem, uderzenia piorunem. Zobacz Zdjęcia1, 2. Czy jest ktoś wśród publiczności, która byłaby skłonna twierdzić, że jest to w mocy natury i błyskawic Wyładowania przyczyną tego, że nie będzie w stanie na pole "produkują" otwór na kołek? Jedno można być czczony publiczność absolutnie pewne. Właśnie w chwili, gdy pole po otwór utworzony pin, nie tylko zdecydowanie nie ekspres krąg, ale żaden inny człowiek. , Gdyby tak się stało, być, to on po pewnym czasie nieuchronnie w miejscu znaleziono jego zwłoki, aw niektórych rzadkich przypadkach, nawet nie to.

 

Wyładowanie atmosferyczne i promieniowanie jest nadawany tyle energii, że to byłoby absolutnie żadnego problemu (w niektórych rzadkich przypadkach, zależy w dużej mierze od tego, jak dokładnie i konkretnie te "hity"), to jak taniec derwiszów nieszczęśliwego alias animatora upraw okręgu dziedzinie rozpraszania powierzchni kilku hektarów w postaci obłoku pyłu i kilka tysięcy zwęglone zwęglone fragmenty nieprzekraczającej wielkości piłeczki pingpongowej, jakby w pobliżu i wewnątrz wybuchł kilkaset kg trotylu.

 

Jest to długoterminowy dane z badań, obserwacji i pomiaru rzeczywistych wyładowań atmosferycznych. Studiując literaturę możliwe jest bardzo ściśle zapoznać się z tłocznej pioruna bilansu energetycznego, a także jej przyczyn, przebiegu i skutków. Również wiele środków dostępnych w Internecie. Losowe przykład Rakov - wyładowanie atmosferyczne (foto), W szczególności: Rakov, Uman - Błyskawica: fizyka i efekty , które powinny być rozpoczynające jakąś "Biblii" dla każdego, kto chce dowiedzieć się wyładowań atmosferycznych cokolwiek.

 

Word na odkrywców

Explorers kręgów zbożowych powinna zatrzymać się natychmiast, tak uparcie trzymają się tej "otworu na pin" w strukturze centrum jest znakiem jego sfałszowania ludzi którzy tam ściągnął łańcuch ... i tak dalej. Z pewnością nikt nie będzie sprzeciwiał się twierdzeniu, że ludzie kręgów zbożowych MAKER są bardzo głupie. Ale na pewno każdy zdaje sobie sprawę, że indywidualne sebehloupější, takie oznaki ich działalności, które mogą z łatwością powiedzieć, mógł bardzo łatwo zniszczyć, żeby przenieść jedną stopę. "Dziury Pin" faktycznie zostawił kogoś na miejscu, kto kiedykolwiek potrzebne żadne ślady ich zahlazovat aktywności. Ani też jakoś nie, wręcz przeciwnie. Pojawiają się aż do następnego razu, wolisz zamiast blekotání niespójnego słowa producenta upraw koła, oszusta i fałszerza zdjął kapelusz i dziękuję Bogu, że nie znalazł się w tym miejscu w czasie, gdy był tam. Jedynym prawdziwym twórcą kształtach, których praca na dziesięciolecia rozważy szczegółowo, w ogóle nie udało się. Caught też jak dziesiątki do setek kilogramów małych zwierząt na Ziemi i w pobliskim podziemia że dokładnie w czasie, gdy "stuck pin" absolutnie bezlitośnie zabity, a sam będzie z nimi zrobić. Pod względem charakteru (natura) jest nie tyle się wydarzyło, powołany tylko wliczone zwierząt w łańcuchu żywnościowym nieco wcześniej niż zwykle w ich przypadku. Jeśli tak było, byłoby zawarte w łańcuchu dostaw żywności, jak każdy w takim miejscu po prostu działa ekspres krąg (w jego przypadku, oprócz wpisania łańcucha potavinového był także podatek od głupoty). Że wszystko w miejscu kształty autor prowadzone, w tym danych na temat produkcji, nie trwał dłużej niż dziesięć milionowych sekundy, zajęłoby wszystkie zabawne badaczy kręgów zbożowych było głośno co najmniej raz, lub kilka razy powtórzył, 10/1000000 o sekundy , a wbite w ziemię na 100-200 tysięcy kilometrów na godzinę. Przekazywane i podczas flare gigant energetyczny rozpętał którego lokomotywa elektryczna wyjazd kilku tysięcy mil, a nawet znacznie wyższe. Nie ma potrzeby w tym nic dziwnego, że to miejsce jest to, że nie ma, w tym różnych anomalii. To może naprawdę zrobić "otwór na kołek" jest możliwe, aby przekonać dziesiątki tysięcy zdjęć z internetu, na których udokumentowany skutków wyładowań atmosferycznych do niczego. ( Google - Images Search, wpisz: " uderzenia pioruna "+ dach , drzewo , uszkodzenia lub coś). Materiał można znaleźć dość obiektywnie ocenić, co wyładowanie pioruna może nawet po mechanicznym. Należy również zauważyć, że dokładna samo zadanie będzie w stanie oddawać Każda milimetra jego drogi, która jest średnią z dwóch kilometrów.

 

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Nagrywanie niespotykany wzór linii pola magnetycznego w polu zboża

Zaskakujące, dziwne, szokujące i trudno w to uwierzyć, ale również oko podobieństwo otwarcie

Crop circles - a linie pola rekordu pola elektromagnetycznego generowanego przez wyładowania pioruna

Aktualna wartość jest blisko 10 6 - mln Ampere (znanych eksperymentów school 20 do 30 amperów)

 

  

Dokładna piorun chwila tłoczenia poprzez łodygi kukurydzy wywołane Potem przynieśli (zjonizowanego powietrza, corona discharge) prądów elektrycznych. Robią noże i inne części roślin zachowują się jak każdy inny dyrygent i prezentowane w taki własnościach elektromagnetycznych momentów.

 

Prawdopodobnie był to jeden z największych oszustw i zabawy, żarty praktycznych, które, gdy Matka Natura od robienia zdumione setki ludzkości, a nawet tysiące lat.

 

Z wymienionych pomysłów można nie zgodzić, można również zaprotestować przeciwko nim, ale to naprawdę wszystko i to, co z nim zrobić lub przeciw może zrobić. Tzw. Postulat Jara Cimrman.

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Główną cechą głupców jest dostrzegać błędy innych, a zapominać własnej.  Marcus Tullius Cicero
Podstawowa zasada jest inteligentny Pech, nepoztrácet żadnych części.  P.Ehrlich
Ludzie rodzą się ignorantem, nie głupi. Ośmieszają ich do szkoły. B.Russell
z