Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-сферичні-спалахом . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Кола на полях-Блискавку
Деякі теорії вважають кульову блискавку як можлива причина кругів на полях і подібні цифри.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - переклад сайту машині

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Ну, це хороший půdička. Це я не очікував такої гарної půdičku. Net, що вам вдалося, сер Кнотек. Так що я сам радий прочитати їх тут, я буду щаслива. Тут я буду висіти.
Це залежить від охолодження тіла? , Покрити його!
Доктор, зробіть що-небудь зі мною. Я чую це все час.

Куля і ланцюг кільця блискавки вихровий

PagPh
Девіз: Спроби пояснити ефектом зерна фігур в кульової блискавки тільки слабкі спроби пояснити "незрозуміле нез'ясовним" і не може ніяким чином продемонструвати, щоб підтвердити або спростувати.

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Кульова блискавка

Пояснення процесу для формування кіл на полях не потрібно покликати на допомогу будь дуже екзотичне явище, крім того, що це явище ще не задовільно нез'ясованим. Було б тільки досить слабку спробу "пояснити незрозуміле нез'ясовним" Те, що відбулося в історії для багатьох, як і в сьогоденні і, безумовно, майбутнє. Крім того, весь цей сайт, присвячений одному і найбільш фундаментальною ідеєю: Все круги на полях, коли-небудь створених в світі, формується як наслідки звичайної блискавки. Це повинно було бути, хоча в більшості випадків співпраця проводиться дуже випадковим і дуже малоймовірно додаткових причин, по яких одна істотна відмінність від "нормальних" розряди блискавок. У більшості випадків після грозових розрядів тільки зерно зазвичай Polehňa , вигнуті стебла земної поверхні, в абсолютно неврегульованим обсягів і структури. У дуже рідкісних випадках і співпраці, а також кілька досить випадковий і дуже рідкісні причини, які описані на багатьох інших сайтах, можна створити закономірність, яка, проте, з'являється в основному на дуже довгий час після шторму. Точно так само, як і будь-який інший зазвичай плоскі , лежачого на землі зерна.

 

Єдине, що кола на полях, як кульова блискавка досить часто: я кульові блискавки виникають лише в дуже рідкісних випадках, в яких ізольований від ряду інших причин, або навіть правдоподібно, але майже напевно зовсім інший, ніж у випадку систем землеробства. Таке твердження було б ще, але це було важко довести об'єктивно, навіть при роботі на ньому, як видно з тексту, який таким чином.

 

Один із способів пояснити будь-яке явище, щоб спробувати імітувати його в лабораторії. Якщо щось подібне принаймні, в деякій мірі успішними, це явище можна розглядати як пояснити (принаймні до деякої міри). Найбільш важливі лабораторні показники таких імітацій є можливості, повторюваність і мінімальну статистичну вихід. Це означає, що принаймні одна з проведених експериментів іноді успішно, і що він принаймні іноді повторюються. Щось схоже на питання про кульової блискавки, згідно з наявними джерелами, принаймні трохи задоволеності але, на жаль не могли можливо коли-небудь.

 

Тому що любителі таємниць ( = záhadologové ) на цій сторінці, знову витер дупу, як і майже всі сторінки цього сайту, вони будуть як невелику винагороду пропонують щось дійсно унікальне. Намагаючись пояснити один не задовільно пояснити таємницю, в процесі формування, механіки та руху кульової блискавки. Це, звичайно, набагато краще, ніж якщо б хтось за їх тупість в тих utřených свою дупу.

 

 

Дайте канарки, де вона належить.

 

 

Виноски

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

- Я просто хотів запитати про співвідношення бразильської кави.

- Майстер, ви дійсно гнівайтесь.

- Моллі сказав, що це не směroplatný. - Давай між нами, доктор. Просвітіть нас.
- Дивитися другому треку! Другий пасажирський поїзд класу надходить з Vizovice!

- Вчений і фон ztříská, як це ...

z