Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-opublikowane-text-4-2 . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Opublikowany tekst 4/2
Tekst opublikowany z strony głównej www.cropcirclesonline.cz
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Dom

sarden.cz, 27 kwietnia 2012

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 
 

Crop Circles

 4-ty - Część 2

 

 

Formacja wykresie linii pola elektromagnetycznego w czasie w ziarnie przez elektrycznych, wyładowań atmosferycznych

Kręgów zbożowych. Inną możliwą uwagę na sposób tworzenia, niektóre zjawiska towarzyszące, dowody pośrednie.

Inne garnek, który dość wiarygodnie odrzuca jakąkolwiek możliwość aktywności twórców kręgów, jest dom w Kingsclere, gdzie mieszka kompozytor A. Lloyd Webber. W 1995 roku pojawił się na tej stronie gwiazdy pięciokąta. Cały budynek jest stale strzeżony przez 24-godzin służby bezpieczeństwa. Zespół badawczy, który próbował zbadać piktogram został powodu pilnowania dużych działek, wyposażone w czujniki i mikrofony aresztowanych w ciągu kilku minut od ich przyjazdu. Ale nikt nie został złapany podczas wzorców produkcji. Webber był w tym czasie na wakacjach. Ziemia w tym czasie pod opieką pracowników ochrony.

Uzyskano informacje od http://davidpratt.info/cropcirc1.htm adresowej oraz poniższe, swobodnie przetłumaczone i uzupełnione danymi zebranymi przez wyszukiwarki, to samo źródło również trochę więcej informacji na temat tego tekstu.

A. Lloyd Webber nigdy nie myślałem, że kręgi zbożowe są cudzoziemcy ci przedstawią, i uznała, że najprawdopodobniej wszystkim powinny być sfałszowany. Było więc bardzo zaskoczony, że pojawił się w miejscu, gdzie w żadnym wypadku, nikt nie mógł wejść. Zdaniem cudzoziemców może tylko zgodzić się z nim. Tylko rzeczywisty sprawca, absolutorium piorun jest faktycznie na miejscu można uzyskać, nic co robi na "z góry" nie jest. Nawet w najmniejszych wysokonapięciowych linii energetycznych. Sposób przyciągnąć bardziej intensywnie niż drutu przewodem (poprzez wyładowań koronowych). Kształt jest nazywany "typ silnika", a mianowicie jego geometrii bardzo przypomina proces odbywa się w cylindrze silnika spalinowego. Innymi słowy, eksplozja, a symetryczne bokiem rozprzestrzenia. Autor fotografia 5 Steve Alexander, zdjęcie 6 to wyjście wykresu program symulacji, że modele ciśnienia i temperatury w cylindrze silnika. Oczywiście istnieje wiele innych fotografie tej samej strukturze. Wydaje się możliwe w dodatkowy wkład będzie bardziej lądowanie obcy szczegół, prosto w przewodów wysokiego napięcia.

Elektryczne HV 100 000 V, który przyciągnął piorun absolutorium odbywa prawie dokładnie na krawędzi wzoru. Średnia wielkość to około 56 m, wzorce lokalizacji GPS 51,313622 °, 1,287831 °, z tolerancją do kilku metrów. Kto odwiedza stronę opisaną przez program mapowania może ponownie przekonać interesujący fakt, że tam ponownie obcy wylądował tuż poniżej przewodów wysokiego napięcia. Jako, że są faceci (nie) robi poręczny ...

W lecie 1991, Terence Meaden i zespół japońskich naukowców mają pole (prawdopodobnie gdzieś w pobliżu Silbury Hill) pod nadzorem urządzeń elektronicznych, w tym radar, magnetometry, wideo, noktowizory, czujniki ruchu. Pod osłoną mgły formacji pojawiły małe hantle, ale żaden z tych skanerów nie zarejestrował żadnych intruzów.

Uwaga autora: kształt został stworzony (narażone) liczbę dni lub tygodni wcześniej (1). Uwidoczniono (indukowane) przez okres do kilku dni później. Słomki początkowo ze względu na uszkodzenia stopniowo zanikła elektrycznej (2). Następnie rozpoczął zwiększyć wagę Natrysk (3). W końcu pochylił się do ziemi (4). Obserwatorzy byli obecni do fazy 3 i 4, i fazy 1 i 2 nie miał pojęcia.

Wydarzenie jest imitacją procesu rozwijającego tradycyjnej fotografii. Innym podobieństwem ze zdjęciami jest to, że aby stworzyć "obraz" jest używane światło błyskowe. Innym podobieństwem jest to, że natychmiast po kątowy ekspozycja powstaje, całkowicie niewidoczny. Powołany analogii klasyczną fotografii będzie całkowicie poświęcone jednej z następujących części. Już w poprzedniej pracy (chronologia) była faza 1 z 5 kwater w chronologii sekwencji nazwie ekspozycji.

Dość często wzorzec została odkryta, przy której powstał jakiś czas po kolejnym rozdziale. To było z powodu różnej intensywności narażenia, mniej dotknięte obszary potrzebują więcej czasu do "rozwijających się" obraz, naturalne deweloper musiał pracować dłużej. Niektóre z następujących części zwrócą większą uwagę na podobne przypadki.

Zauważ, że "Roślinność działa trochę jak deweloper chemicznej do narażeni negatywne: tworzy ukrytych obrazów", można znaleźć w publikacji Leo Deuela - Odkrycia z powietrza: historia archeologii lotniczej, strona 50 To był wielki błąd (jeden z wielu) wszystkie poprzednie badania w kręgach w zbożu - kręgów zbożowych, że ich wyniki są prawie nigdy nie konsultować się z ekspertami w archeologii, w szczególności archeologii lotniczej. Archeologii lotniczej prawdopodobnie nie wiedział, że coś takiego istnieje. W publikacji i artykułów, które zostały podarowane podczas całej dekady kwestii kręgów zbożowych, o nie prawie nie wspominając. Ale radiesteci i media entuzjaści UFO, kosmici, latające spodki, a może każdy wyobrażalny Pole pseudonauki w każdych uprawnych tysięcy natahali okręgu. Służy im prawo. Dzięki ich wiedzy i zrozumienia potencjału zasad cofają zamiast do przodu. Z drugiej strony konieczne jest, aby dzięki ich w sposób często prawie zawsze bardzo dokładnie za pomocą odchylenia kompasu mierzoną geomagnetyczne pole, a więc tych prosťáčci sumiennie pchania wiedzy naprzód krok w kierunku wyjaśnienia, co jest możliwe jedynie w tych przypadkach: ostatnie wyładowanie atmosferyczne. Musiał tylko zapytać. Coś im w tym kierunku objawia się jako Pockela MR.

Fakt, że miłośnicy tajemnicy starannie i cierpliwie zbierając dziesięcioleci wiele innych stosunkowo jasnych dowodów, że niemal jednoznacznie popiera ustalenia, które poruszając się po terenie, który był jakiś czas przed uderzeniem przez wyładowanie atmosferyczne, bez niczego, po prostu wiedząc, to będzie dużo więcej szczegółów w następnym rozdziale.

Oficer armii znajduje się na Salisbury Plain obszarze szkoleń w jednym miejscowych kręgów zbożowych w aktywnym polu minowym. Uwaga autora: Dla wyładowanie atmosferyczne, ma pole minowe barierę, wręcz przeciwnie. Czasami będzie w stanie naprawdę cieszyć się ...

Zdjęcie 7: 15.07.2007 - UK - Dorset - Bournemouth (dokładna lokalizacja GPS obiektu jest znana, oczywiście)

Zdjęcia pochodzą z nieistniejącego już cropcirclesdatabase.org domeny. Sam punkt jest także zaangażowana w witrynie home.planet.nl / sarne023/06n.html ~ , prawdopodobnie pochodzi z oryginalnego zdjęcia.

Drzewo na polu w pobliżu lotniska. Pole znajduje się na ogrodzonej ziemi, która nie jest publicznie dostępne. Wzór związku nie badano bliska tylko z powietrza, a po zbiorach. Umowa z właścicielem całą pewnością nie byłby to problem do odwiedzenia strony i przejdź do wyświetlanego widoku drzewa. Znaki piorun na pniu pewnością zauważalne nawet po pięć lat, ponieważ niektóre z pewnością nie "weed flash". Meteorolodzy z lotniska może również być w stanie znaleźć gdzieś zapis burzy. Ziemianin z pewnością znaleźć w tym roku pod choinką kilka oddziałów w podziale, a możliwe jest, że drzewa musiały być sprawdzone przez piorun i Dendrologii leczony.

Fotografia 8 montowane są razem trzy zdjęcia z różnych lat. Foto S. Alexander, F. Laumen, F. Laumen. W pobliżu każdego z nich "coś" występuje - nieregularne kształty. To jest wskazanie obiektów lub linii, które są zlokalizowane pod ziemią. Może to być część samolotów upadł, ani żadnych pozostałości archeologiczne, drenaż, kanalizacja, woda i linie użytkowe. Każda struktura podziemna, często następnie wizualizowane po uderzeniu pioruna daleko od miejsca, w którym się znajduje. Linii (jak w przypadku sieci) lub różne (krzywe podziemnych obiektów, takich jak na przykład w zwiniętym samolotów) lub ich kombinacje. Przeważnie całkowicie zniszczone, martwe kukurydzy. Na przykład, jeśli światło uderza bezpośrednio hydrantu stoi na powierzchni. Ich długość wynosi zazwyczaj od kilku metrów do 10-20 metrów, czasem nawet więcej. Przedmioty, które spowodowały wzrost koncentracji władzy, są usytuowane poniżej głębokiej orki. Jeśli witryna nie odbył żadnego archeologiczne poszukiwanie, jest nadal. Pozycje GPS obiektów jest znane co ​​najmniej dwóch z tych trzech stron pokazanych, a reszta może być śledzone. Podobnych miejscach, gdzie istnieje coś takiego w pobliżu lub z regularnych kształtów, oczywiście bardziej odległe, są o wiele więcej, a nie tylko w Anglii. Czasami linie metra z powodu zwiększonego przewodnictwa, silniejszy efekt uziemienia elektrostatycznego i indukcji elektromagnetycznej i jonizujące powietrze nad nimi może przyczynić się do powstania dwóch pierwszych (niewidoczny) faz wyładowań atmosferycznych - Podział Preliminary, Zintensyfikować Leader, które mogą doprowadzić do tego, że taki rurociąg wpływ kilka równoległych gałęziach samym zrzutu odległości dziesiątek do kilku setek metry.

Zobacz każdy podziemny rurociąg stanowi część regularnych (lub nieregularne) kształty w kukurydzy bardzo często. Którykolwiek z następujących części poświęcona będzie je wszystkie. W tym przypadku może to być nawet częścią wzorca pod drogą, jak to ma miejsce w następujących dwóch zdjęć - zdjęcie 9-ci to witryna Winterbourne Bassett, Wiltshire, w 1998, 23 odkrytych wzorców Maj, zdjęcia Lucy Pringle - górna ramka. Niższa zarejestrowaniem obrazu później (co najmniej 14 dni, ale więcej informacji). Zdjęcie Busty Taylor. Nie jest uszkodzone ziarno bezpiecznie żyje. Ofiar było oczywiście na górnej ramce, ale ze względu na bezwładność procesów biologicznych w roślinach nie spojrzał. Nawet w tym czasie może być wykazują pewne oznaki życia - metabolizm. Zdjęcie na dole można zaobserwować bardzo istotne zmiany kolorów w roślinach w torach ciągnika (również nie żyje, ale nie tak dawno). Kolor zmienia się w śladach ciągnika są zauważalne nawet w następnym polu, a nie powodując elektrycznej z piorunem nigdy by nie doszło. Akademiki są ciągnik w zakresie drugiej najlepszej prądu przewodu. Jest liderem wszelkich metalowych rurach i innych metalowych przedmiotów znajdujących się pod ziemią. Możliwe jest również, aby wyraźnie zaobserwować ziarna struktur metalicznych otrzymanych znacznie wyższe dawki niż elektrycznej toru po ciągnika i śmierci wykazywało znacznie szybciej, a od pewnego czasu utworu dlatego przetrwał tak charakterystyczny żółtą barwę. Zażółcenie samym poziomie zajmie mu kilka dni. Natural deweloper musi pracować nieco dłużej, intensywność ekspozycji był znacznie słabszy. Prawdopodobnie o kilka rzędów wielkości.

Ostatni przypadek z możliwych skutków ubocznych pioruna jest zdjęcie 10 - lokalizacja Alton Barnes, Wiltshire, Weyhill, Hampshire, 18 Kwietnia 1998 roku. Możliwe jest, że niektóre drzewa towarzyszące równoległe ramię wyładowanie atmosferyczne, podczas tworzenia wzorów lub prawie zabity więc postanowił później usunąć. Sytuacja poprzedni stan jest pokazany na zdjęciach lotniczych uzyskanych przez Bing Maps (daty nieznane, na dole po lewej), sytuacja po ich usunięcie otrzymano z Google Earth , prawo. Do obrazu Google Earth utworów zostały przywiezione po ciągników Bing Maps, i vice versa, w Magenta jasny odcień. Wzór lokalizacja GPS był 51.215244, -1.556524. Kręgów zbożowych Powiększenie jest oczywiste, że drzewa (przez kory brzozy) liście wyrosły w ogóle, jest prawdopodobne, że zostały całkowicie zniszczone. Circles Zdjęcia uprawy (rzepak) uzyskane z www.temporarytemples.co.uk (S. Alexander zdjęcie). Na tej samej stronie można znaleźć nawet w obrazach Lucy Pringle. Po połowie kwietnia, w czasie kwitnienia rzepaku, są niezawodnie powlekane zielone liście brzozy. W zależności od czasu, gdy brzozy zaczynają na zielono, w języku czeskim jest nawet nazwany jeden miesiąc. Który z nich by to było? Czyżby marca?

W dzisiejszym (podwójne) prace zostały złożone, a jedynie dowody pośrednie. W każdym razie nie ma dowodów, że jakiekolwiek wiarygodne i potwierdzone bezwarunkowo zaproponował teorię na temat tworzenia kształtów ziarna uszkodzone przez wyładowania atmosferyczne, jak również protokół z linii pola elektromagnetycznego i ich ingerencji. Ale mają absolutnie wszystkie, bez wyjątku, jeden dość ważną cechę wspólną. Teoria opisana w żadnym wypadku nie są w konflikcie. Hipoteza jest zastosowanie do wszystkich, w każdym przypadku, że nie jest możliwe, że podobny sposób w pełni przenika pokazano. Jedną z podstawowych zasad powinno być w każdej teorii naukowej i pozwoliło hipotezy. To jest możliwe do obalenia (English refutability falsyfikowalności). Kiedy ktoś może wiarygodnie udowodnić (np. shoot footage film lub zdjęcie, a ciągłe monitorowanie i ocena pola elektromagnetycznego na miejscu potwierdzić), że nigdy nie zobaczyć na obszarze, gdzie był później odkryto prawdziwych kręgów zbożowych, się wyładowanie atmosferyczne w zakresie . Wręcz przeciwnie, że nie poruszali zielone potwory z mackami, cudzoziemców lub latające spodki, teoria przedstawione tutaj można uznać wiarygodny zdyskredytowane.

Dowody, że nazywa się teoria piorunem w miejscu krąg potwierdzić wiele silniejszy, bardziej będą prezentowane stopniowo w niektórych częściach poniżej. Jednym z największych dowodów pala naprawdę ogromny, że 100% potwierdza, że ​​lokalizacja kręgiem koniecznie musi zostać uderzony piorunem w ziemi, cierpliwie i dokładnie, przez dziesięciolecia, cierpią nieszczęsnych miłośników tajemnic ("záhadologové") samodzielnie bez w co najmniej podejrzane. Każdy mierzy odchylenia kompasu, ponieważ takie dowody. Planeta, która jest wywoływana świecie, i jest domem, wśród wielu innych organizmów również humanizowane typu monkey ludzkości, że jest inny sposób na uzyskanie intensywnych lokalne odmiany, takie jak pola magnetycznego Ziemi przebiegów niż wyładowania pioruna po prostu nie istnieje. Jeszcze lepsze i bardziej interesujące wyniki otrzymałby gdyby przynajmniej kompas deklinacji, a nawet magnetometr. Może tylko trochę porad ekspertów w przyszłości.

Dzisiejszy tekst "częściowo rozgałęzione" z bardziej fizycznego wyjaśnienia zasad kręgów zbożowych, ponieważ dowody serwowane były mniej lub bardziej komplementarne, jest bardziej z ciekawości. Mimo to, jest on wciąż przynosząc fragmenty dowodów. Niektóre inne części, które będą przede wszystkim koncentrować się na zjawiskach, które nie sposób wytłumaczyć możliwości okresowych struktur i uszkodzonego ziarna prawie nic wspólnego, będą bardzo mocno jako intermezzo, jako część nazwy. Rozgałęzienie jest naprawdę, gdzie losowo będzie jeden poświęcony kwestii twórców kręgów, różne inne wątpliwe teorie, łącznie z kosmitami (kurs ET jeden całkowicie oddzielnej), inteligencji, ziarno, próżni, gwiazd, planet, przedmiotów, roślin, grzybów, zwierząt i podobnych objaśnień kręgów zbożowych, kręgów zbożowych, które w przeszłości było sformułowane. Każdy chce choć trochę poważnie kwestia strat w uprawach i zakwaterowanie musi ocenić podobne pseudonaukowe teorie, choćby dlatego, że istnieją. Istnieją również teorie "znacznie mniej" pseudonaukowe i szkodliwe, takie jak Gaia. On może nawet, że może szkoda, że ​​nie działa, przynajmniej nie tak jak powinno. Wyróżniony zatem żadnych zwolenników przynajmniej, że jest całkiem fajny.

Na szczęście dla części czysto naukowe wytwarza się więcej niż wystarczająco.

To byłoby na dziś (podwójne), część końcowej deklaracji podsumowującej.

 

Jan Ledecký

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

     Kopii do listy opublikowanych tekstów  

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

z