Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-opublikowane-text-4-1 . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Opublikowany tekst 4/1
Tekst opublikowany z strony głównej www.cropcirclesonline.cz
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Dom

sarden.cz, 19 marca 2012

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 
 

Crop Circles

 4-ty - Część 1

 

 

Formacja wykresie linii pola elektromagnetycznego w czasie w ziarnie przez elektrycznych, wyładowań atmosferycznych

Kręgów zbożowych. Inną możliwą uwagę na sposób tworzenia, niektóre zjawiska towarzyszące, dowody pośrednie.

Dzisiejsza sztuka jest preludium przed intelektualny widzów zapoznał się z innym elementem, z którego dość dowodów, wyraźnie pokazuje, że kręgi stworzone przez Matkę Naturę, własnymi środkami, całkiem sam, bez interwencji istot z kosmosu. Generuje to wszystko sam i tylko dzięki sił fizycznych, lokalnych, ziemski. Przez wyładowania atmosferyczne. Każdy piktogram w kukurydzy, jest dość nieregularny, a te, które naprawdę, to przede wszystkim linie pola rekordów podczas prądu elektrycznego, który jest powyżej dziedzinie, jak również w pobliskiej podziemia wyłonił się podczas wyładowań atmosferycznych. Częściowo mogą uczestniczyć i nagrać akcję i sił mechanicznych (symetryczne eksplozja rozkładanie na boki, jak fajerwerki wybuchające rakiety lub proces wewnątrz cylindra silnika spalinowego) i są rejestrowane jako niewielkie, początkowo zupełnie nieobserwowalne natury mikroskopijnych uszkodzeń tkanki (może być nawet i zorientowanych kierunkowo). Bez pomocy jakichkolwiek prymitywnych lub nieistniejące wszelkich cudzoziemców. Dziś będzie czczony publiczności zapoznać się z kilku dowodów raczej pośredniej.

Między innymi: kręgi istnieć wiecznie. To, co dzisiaj nazywa się kręgów zbożowych, wystąpił na ziemi na długo zanim ukazał się każdego myślącego człowieka. Po prostu nie występują w kukurydzy, ale w innych zakładach, które miały miejsce na ziemi, i to nie tylko w roślinach (śnieg, kurz).

W dzisiejszych czasach, w niektórych latach po prostu na polach pojawiają się w kilka lat by nie. Wystarczy zapytać jakiegokolwiek rolnika. Kombajny Operation coś wie. Na pewno coś można powiedzieć o personelu, który kiedyś pływał pola z kosami. Tych już rozwiniętych krajach, większość całkowicie wymarły. To nie jest prawda, że kręgi zaczęły pojawiać się, powiedzmy, od lat osiemdziesiątych. Tylko one nie były wypłacane prawie absolutnie nie, lub tylko bardzo niewiele uwagi lub były ściśle tajne. W zakresie częstotliwości, a sparsity lub wystąpienie, oczywiście, nie są rolnicy, którzy nigdy wcześniej nie widziałem - oznaczało regularne wzory. Że mężczyzna widział formacje podobne do przedstawionego na załączonym zdjęciu zdjęcie 1, tylko tyle, aby zamknąć pola zboża przeniósł jeden rok, a może nawet ominąć obszar większy niż jeden kilometr kwadratowy.

Pierwszy z nich otrzyma kształt, że w rzeczywistości nikt nigdy nie widział na boisku, z wyjątkiem oczywiście pana zbożowe operatora. Kurs nie powiedział nikomu, a dziennikarze tzw. Operatorzy kombajnów widziałem dużo, możliwe byłoby zapytać któregokolwiek z nich. Zdjęcie zostało uzyskane poprzez Google Earth . Koordynuje i data zostaną przekazane drugiej w sequelu. Średnia wielkość wynosi 22m, a kształt jest podobne kształty, które pojawiły się kilka lat temu w Wielkiej Brytanii, Niemczech i we Włoszech. Wzór został wyprodukowany. Nie została zbadana. Ani nigdy nie zostały odkryte. Dzięki jego istnieniu może podważyć jeden z głównych argumentów negujących naturalnego pochodzenia kręgów zbożowych. Twierdzą one, że wzorce są tworzone przez ludzi, którzy następnie następnie zarabia na ich "odkrycia" i "poszukiwania" i wtedy w stanie wymówić różne teorie o wszelkich możliwościach ich pochodzenia. Kształt, który nigdy nie został "odkryty", nigdy nie może być "badane". Tak więc, drodzy denarów, na następny czas coś lepszego. Biorąc pod uwagę, że kształt, została odkryta przypadkowo absolutne nie, niektóre wyszukiwanie ukierunkowane, powinna być dziesiątki podobnych przypadków tylko Google Earth i zdjęcia lotnicze nigdy nie opublikował tysiące. Tylko patrzę. Jednocześnie przestaje obowiązywać jeden z pozostałych argumentów niektórych obserwatorów, piktogramów, którzy twierdzą, że kręgi zbożowe wykonane cudzoziemców, którzy próbują coś przekazać ludzkości przez nich. Tylko idioci napisać oświadczenia, że nikt nie czyta.

Z powyższych danych, oczywiście, wcześniej czy później, rejestruje pewne jego "autorów". To my, to było tak i tak, są tak zaawansowane i tak. Zaburzenia psychiczne są czasami potworne, i zamknął oddział Instytut Medyczny wykładowca Pan Chocholoušek już kilka přichystaných beds klatce.

Aktywny upośledzona umysłowo osób - twórców kręgów, które wykonane kółka, dość przekonująco obala takich kręgów zbożowych, które pojawiły się w miejscach, które tak starannie strzeżone wtargnięcie wszelkich intruzów po prostu wykluczone. Kilka przykładów.

Zdjęcie 3: kręgi zbożowe w najbliższej wiejskiej rezydencji premiera Wielkiej Brytanii

David Paul (30 czerwca 1991), cięcie zostało uzyskane ze źródła, że jesteśmy nie wiedzieć data nie zbadano również, ale chyba zgodzić. Nazwa arkusza wykryte, ale sprawa jest powszechnie znana.

Skandal wybuchł w nocy Safety po duże kręgi zbożowe pojawiły się na terenach rolnych z wiejskiej rezydencji premiera. Kręgi pojawiają się tylko kilkaset metrów od Chequers, gdzie John Major spędza weekendy. "Jeśli były one oszustami jest niesamowite, że zostali złapani przez siły bezpieczeństwa strzegących premierowi", mówi Lena Godsall-Bottriell że krąg pojawił się dzień wcześniej. "Nawet jeśli to było dziełem kosmitów, nadal nie mogę zrozumieć, jak to możliwe, że nikt nie zauważył, co się dzieje", dodaje Pani Godsall-Bottriell, wydawca niezależnych Książki lokalnych Terrick. Thames Valley Police wczoraj powiedział, że koło na gospodarstwie niedaleko Wendover nic nie wie. Wydaje się niezwykle komunikacji rzecznik Downing Street: "Wiemy o kręgu zbożowego w Chequers, ale nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa." "To jest biznes ludzi. Jest to całkowicie naturalne zjawisko, które jest prawdopodobnie związane z pogodą."

Niewiele osób w związku z kręgów zbożowych kiedykolwiek wyrażona dokładniej niż podwładnych ówczesnego brytyjskiego premiera Johna Majora i Jej Królewskiej Mości Przedmioty: Tak, to jest czysto naturalne zjawisko związane wyłącznie i tylko jeszcze z pogodą, a zwłaszcza z jednym z jego skrajnego procesu. To jest po prostu wstyd, że wszyscy pacjenci i pracownicy skończył rozwój ich wstępne wydaje się bardzo owocne idee. (Ale czy naprawdę tak jest? Opróżnione z niektórych swoich innych orzeczeń i inne ustalenia zawarte w tajnych raportów i archiwów? 007? Clouseau?)

Sprawa jest również wymienione w kręgów zbożowych ujawniła publikacji: Język świetlnych symboli, Judith Moore, Barbara Lamb, Publishing Technologia Light, 2001, str. 49:

W maksymalnej strefie bezpieczeństwa najbliższej wiejskiej rezydencji brytyjskiego premiera na Chequers oraz piktogram pojawił się w kształcie krzyża celtyckiego. Jedno z ramion krzyża tiped przez trójkąt, zamiast wariantu byłoby koło, a wierzchołek trójkąta wskazywano wprost na miejsce zamieszkania. Szczelnie patrolowany lokalizacja pewnością wykluczyć fałszerze w pracy.

Najbezpieczniejszy strefa w pobliżu rezydencji weekendu brytyjskiego premiera piktogramu Chequers pojawił się w kształcie krzyża celtyckiego. Jedno z ramion krzyża została zakończona trójkątem zamiast koła z piku skierowaną dokładnie do rezydencji premiera. Staranny nadzór całego obszaru całkowicie wyklucza jakąkolwiek pracę fałszerza.

Uwaga autora: due dilligence strzec takiego miejsca z pewnością Jej Królewskiej Mości tematy i ministrów brytyjskiego rządu (Tak, Panie Premierze ...) mogli znaleźć zapisy burzy poprzedzającego odkrycie wzorców, choć minęło ponad 20 lat temu. Cóż, jeśli nie oni, meteorolodzy Zdecydowanie tak.

Trzeci raz to samo przypadku wymienionego w książce Mysterious kręgów zbożowych, Hesemann M., E. Tóthová, ETNA 1997, strona 31 (stąd cytat i towarzyszące im zdjęcia): "Kiedy dziennikarze lokalnych wywiadów sekretarz John Major, że system bezpieczeństwa wykryte twórcy tej formacji, otrzymali oficjalnej odpowiedzi, że nie istnieje zagrożenie bezpieczeństwa w kręgach . ziarna spowodował zjawisko meteorologiczne, możemy zatem nadal wiecie co to może być warunki pogodowe, które tworzą tak symetryczne formacji, takich jak nasi piktogramów najmniej jeden, jednak, możemy odetchnąć z ulgą:. oszustwo jako wyjaśnienie nie było opcją. "

Opublikowany tekst ponownie bardzo wyraźnie pokazuje, że liczba 10 jest już od dawna wiem, jej ponad 20 lat. Majesty to też pewien o całej sprawie poinformowała w wystarczających szczegółach. Burze i pioruny są zjawiska meteorologiczne. Przeznaczona wystarczająco poinformowani instytucję, tak po prostu zostawić go do Matki Natury, jak długo będzie w stanie pociągnąć miłośników misteryjnych niemych moja noga zanim komuś uda się ujawnić swoje wybryki. Wyrażających tajemnice kiedykolwiek. Prawdziwa wiedza jak Kół utworzonych Crop jest naprawdę bardzo potrzebne, aby stępić szorstką dokopat sposób. Będą posiadać swoich nadprzyrodzonych wyjaśnień i przyjaciół bardzo inteligentne istoty pozaziemskie jak brunatnych koszul. Tylko bardzo demencją obcy chciałby wylądować ponownie niemal dokładnie przewodów wysokiego napięcia. Wyładowanie pioruna między nimi, ale kieruje się bardzo często, i połączyć go nie w najmniej zapobiec co utkany między nimi na ziemię.

Przed dalszą kontynuację w opisie miejsc, gdzie skutki działalności człowieka praktycznie niemożliwe, istnieje rekomendacja dla czytelników, które emitują bardziej zainteresowani kręgami zbożowymi i chciałbym je trochę bardziej znajomy. Dla czeskich czytelników mówiąc jest bardzo dobre, a przede wszystkim obiektywnego źródła blog Libor Cermak. Do tej pory jednym z ostatnich, który jest związany z kręgami zbożowymi http://liborcermak.blog...v-obili.html . Tutaj, na stronie docelowej, można znaleźć piękny przykład piorun w tej dziedzinie, które w rzeczywistości nie przyciągnął prawdziwe twórcą w kręgach upraw (Crop Circle na Ladvi). Podobne - udowodnić dyrygent odkryto w okolicach kręgów - są tysiące.

Pan Cermak jest możliwe i konieczne również bardzo wysoki wskaźnik obiektywizmu w raportowaniu, nawet podróże do oglądania Circles England cięcia. Pisze: "Nie chcę czytelnikom nakładać żadnego z możliwych hipotez ich pochodzenia, czy są obcy, twórców kręgów, wierzenia wiatr, planeta Ziemia, wódek zbożowych lub tajne projekty wojskowe, itp." Wspomniane zasoby, można krytykować jednego, jeszcze całkowicie nieistotny szczegół, linki z innych niż w bieżącym roku, prowadzące do witryny są wspólne czytelnik cropcirclesconnector.com niedostępna, ponieważ mają tendencję do zapłaconej części witryny. W przypadku wskazanego miejscu, to jest oczywiste, że w żaden sposób nie pewnością należy wydawania pieniędzy. To prawie bez wyjątku, wszystkie zdjęcia można znaleźć na innych stronach internetowych, dostępne bezpłatnie. Na przykład, Lucy Pringle, Steve Alexander, Frank Laumen i więcej. Wystarczy wpisać hasło "krąg zbożowy", miejsce i datę w dowolnej wyszukiwarce.

W L. Cermak blogu można znaleźć wiele postów do czynienia dość obiektywny opis i wyznaczenie wzorców w ziarna, szczególnie w Anglii, ale również w naszym kraju (Czechy) i gdzie indziej na świecie. Wiele miejsca autor odwiedził osobiście, więc jego wkład może służyć jako cenne repozytorium informacji. Kolejne składki są przeznaczone na słynnych postaci białych koni i ludzi, gdzie indziej wyjaśnia pochodzenie i korzystanie z linii magicznych nazw i bardziej skupia się również na pytania dotyczące Celtów i prehistorycznych osiedli i innych prehistorycznych megalitycznych budowli. Bardzo przydatne dla zrozumienia historii i kontekstu opisywanych miejsc może być polecany jako źródło bardzo dobrym.

Innym bardzo obiektywne źródło, które nie są oddzielone barierą językową, strony obserwatorów słowackie www.uforevue.sk tajemnicze zjawiska. Na przykład strona http://www.uforevue.sk/news/53/55/Nadherny-kvet-v-poli-pri-Kozarovciach/ . Autorzy strony należy pochwalić za niezrównaną pokrycia obiektywnego zjawiska kręgów zbożowych. Opisują ich podejście do zjawiska kręgów zbożowych wyraźnie zalicza absolutnie doskonałego, profesjonalnym środowisku opisowej sprawozdawczego. Obiektywność nowości można porównać na przykład z BBC. Chociaż obecnie zjawisko kręgów zbożowych bezpośrednio zachęcanie różnych wyjaśnień do przędzenia z tajemnic, alien spirytyzmu, pseudonauką, okultyzm, nienaukowy, czasem niewiarygodnie śmieszne, czasami demagogiczny - aberrant teoria. Na ich stronie internetowej poświęconej opisowi zjawisk kręgami zbożowymi nie wydaje czegoś takiego. Nawet nie próbuj się wykonywać żadnych błędom Reader i wątpliwych objaśnienia nadprzyrodzone. Ich graficzne rysunki z rejestrów wymiarów poszczególnych postaci są jednymi z najlepszych, jakie kiedykolwiek było w dziedzinie badań kręgów zbożowych w świecie stworzonym. Ogólnie mówiąc, www.uforevue.sk są bardzo rzadkie, renomowanych witryn, choć poświęcona kwestii, która już dużo kolegów udało się "slip dużo." Będą one zatem do obiektywności nowości tutaj, w tym miejscu, jest przyznawana ocenę 1 + +, jedna z dwóch gwiazd. Autorzy tekstów - znaleziono nazwę Thomas Stankovic, Miroslav Charlie.

Jak zawsze od początku nieustannie podkreślał we wszystkich tekstach, ustalenia przedstawione tutaj do czynienia z kręgów zbożowych tylko minimalnych absolutna. Dotyczą one w szczególności wszelkie ziarna uszkodzonego gdziekolwiek na świecie, a kto by chciał być zainteresowany w tej kwestii, trzeba studiować normalne naukowe i rolniczych literaturę. Ziarno gięcie do ziemi na całym świecie (tak jak na zdjęciu 1) nigdy się nie pod wpływem pewnych sił nieznanych i niezrozumiałe. Pochyla do ziemi tylko, i tylko dlatego, że był słaby. Głównie ze względu na wykorzystanie energii elektrycznej z wyładowaniami atmosferycznymi, często właśnie przez indukcję. Zanik po przejściu prądu trwa dni. Nieskażone ziarno trwa prawie każdy naprężenia mechaniczne. Każda spłaszczona, leżąc (uszkodzone, osłabione) ziarna na świecie, oczywiście, zawiera wszystkie obecne i przyszłe kręgi zbożowe znaleziono - kręgów zbożowych. Są tylko jego niewielki, znikomy podzbiór. To, przede wszystkim, wszystkich miłośników tajemnic, które istnieją w świecie, musi zrozumieć. Mogą nie zgadzać się z tym, nawet wbrew nim również może protestować, ale to o tym ...

To jest na tyle, aby kontynuować.

 

Jan Ledecký

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

     Kopii do listy opublikowanych tekstów  

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

z