Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-opublikowane-text-3 . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Trzeci opublikowany tekst
Tekst opublikowany z strony głównej www.cropcirclesonline.cz
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Dom

13. Stycznia 2012 www.sarden.cz

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 
kontynuacją wcześniejszych rozważań

Konta:

Crop Circles

 3

Faza zakwaterowania , uszkodzenia, osłabienia - Chronologia

      Nie będzie po prostu wyjaśnienia zasad najprostszych kształtów, wspólnym okręgu - jeden nierozgałęzioną wyładowanie atmosferyczne, i chronologia takiego obwodu w ciągu kilku tygodni do kilku miesięcy po wyładowań atmosferycznych. Ale zasady opisane mogą być stosowane do bardziej złożonych kształtów. sposób każdy wspólny krąg i rzeczywiście bardzo uderzająco podobny pogląd przepływu prądu przez opiłki metali przewodzących. Łodygi kukurydzy zastępuje magnetycznych opiłków. W czasie wykonywania zachowywać się jak igły magnetycznej. Zdjęcie 1 (montaż JL). Umieścić wskazuje dalekosiężne skutki wyładowań elektrycznych, i dalsze. Z tym stwierdzeniem z pewnością wszystkie istniejące samozwańczy Circles odkrywcy Crop niezgoda, protest przeciwko niemu będzie przeciwko nim, nawet grożąc buntownika i pięści wzniesionymi, ale to już naprawdę wszystko, co się z nim lub przy nim, jak się da każdy z nas zrobić.

 

     Najważniejsze jednak, ponownie należy zauważyć, że wszystkie zasady opisane w niniejszym dokumencie odnoszą SZCZEGÓLNIE dość często, nieregularnie złożony , leżąc na ziarna gruntu. Czy naprawdę niezwykły zbieg okoliczności powstaje regularny wzór, np. koła, to zależy głównie od tego, jak umieścić Faza 1 - ekspozycji. Kiedy będzie dość symetrycznie, a następny etap to zbyt "udać", regularne obiekt może powstać.

 

Faza 1 Ekspozycji.

      Błyskawica kanał o średnicy 5 mm, nigdy nie więcej niż 10 mm (lub w przypadku wstrząsami, prąd szczytowy do jednego miliona amperów, patrz literatura). Wyładowanie pioruna zachowuje się jak drut rozciągniętej między niebem i ziemią, przez które płynie prąd kilkaset tysięcy amperów, a w niektórych przypadkach prowadzi bezpośrednio pod ziemią. Nie zawsze - w rzeczywistości, prawdopodobnie prawie nigdy. Ale nie jest to niemożliwe, że pojawienie się pewnych stosunkowo precyzyjnych kół zamiast nieprawidłowych kwater , zginanie łodyg do ziemi jest spowodowany między innymi już, że znaczna część energii jest odprowadzana lampy bardzo szybko pod ziemią, więc jest znacznie mniej "pasożytnicze ekspozycje" (uszkodzenie) Inne różne ziarna nieregularne amplifikację znacznej części energii na powierzchni gleby i linii do ciągnika. Spot może być obecny "naturalny piorunochron" (underground), który przyniesie bieżący absolutorium stosunkowo szybko kilka metrów pod ziemią, tak, że skutki uboczne oddalony dość dokładne okrąg na powierzchni pojawiają się tylko minimalnie. Piorunochron może być pochodzenia geologicznego (sprężyny, przerwy), archeologiczne (epoka żelaza, epoka brązu) i nowoczesny (z maszyny wojennej załamał, media). Ziemia jest podstawa, a ziarna na nim działa jako warstwy materiału rejestrującego (raster). Przechodząc prąd "przewodu" jest napromienianie energii do otoczenia. Energia ta jest częściowo wywołane w roślinach (odpowiednik rejestracyjną moc i ekspozycje elektromagnetyczne, powodując uszkodzenie i indukcja są ograniczone osiągnąć bardzo dokładne koło), które mogą być wprowadzone do systemu gleby i korzenia (napięcie krok - bardzo dokładny okrąg), jonizacji powietrza lub Corona absolutorium (bardzo dokładne kółko). Wyładowania koronowe i napięcia step poważnie uszkodzony rośliny w całym zakresie pracy około równomiernie indukcyjnego przez odległości od wylotu kanału. Możliwe jest również, że różne wymienione efekty mogą mieć różne bieguny i ich dodawanie i odejmowanie, tworząc szereg koncentrycznych okręgów. Wszystkie wymienione uszkodzenia są w idealnych warunkach okręgu dość dokładne. Warunki, które są co najmniej częściowo podobne idealnym, jest możliwe, aby spróbować rzadko można osiągnąć na przykład w laboratorium. W naturze, oczywiście dużo otížněji, ale: Podobne eksperymenty (wyładowanie pioruna ramię w polu) podejmują natury znacznie więcej niż miliarda w roku, a czasem nawet wychodzi, szacuje się na około jednym przypadku na milion. Jego celem jest stworzenie przynajmniej jednej dość regularny krąg, wszystkie inne "naturalne eksperymenty" nad "niepowodzenia" - wynika "tylko" nieregularnie spłaszczony , leżąc na ziarna gruntu.

 

     Natura w ten sposób rzeczywiście się wyrazami "braków w używanego sprzętu laboratoryjnego" Made liczby eksperymentów laboratoryjnych. Kiedy Lenin Komsomołu Zakład Automotive produkowany Moskvich mln, czyli Wołga wyścigach samochodowe milion Zhiguli, tutaj są również niektóre z nich pracował. Takie następnie oferowane tow. Breżniewa, który z nim, ale nie tylko jeździć, bo był na jego gust zbyt mało opancerzonym.

 

     Niektóre słomki może być siła bardzo intensywne prądy powietrza i wiry, które następują milisekund po szoku i nie trwają dłużej niż ułamek sekundy, wzajemnie ze sobą powiązane i niemal "przywiązany" wiązanej i opakowane, ale nie więcej niż jedna milionowa elektrycznej wpłynął na liczbę łodyg. Są one subtelnie zamaskowane w uprawach i tylko ujawnione po kwater , gięcie łodygi na ziemię. Są to prawdopodobnie na pulpicie w jednym metrze kwadratowym, (dla każdego wypisu) tak blisko absolutorium kanału. Strona może wystąpić również obracanie pola elektromagnetycznego, a więcej niż trzy fazy, i powodująca rośliny i mechanicznie. Rośliny działają jako dyrygent, przez które obecnie przepływa przez indukowaną lub zasilany przewodem (np. zjonizowane powietrze, gleba, Roslin sąsiednich). Rezystancja jest rzędu jednej do kilku Mohm / cm, w zależności od fazy wzrostu. Strona jest również wiele napięć ponad kilkaset tysięcy woltów na metr i przepływających przez rośliny prądów wymierne. Większość roślin, z których niektóre mogą być bardzo znacznie na krótko mechanicznie odchylonego z jego położenia równowagi, a więc częściowo uszkodzone i mechanicznie, aby powrócić dzięki swojej sprężystości Powrót prawie nie do odróżnienia od tego, w którym znajdowały się przed odprowadzeniem. Nie było jeszcze tylko naświetlania - w dość regularnej siatki złożonej z roślin została nałożona formę elektromagnetycznego rekordu. Zdecydowana większość roślin nie może być wykrywalne wizualnie prawie nic i pola Region mają nic. Zazwyczaj, co najmniej kilka dni na tydzień, ale także prawie nic się nie dzieje (wizualnie). W rzeczywistości, całe miejsce było opisane dla Etapu 2 .

 

     Wyładowania koronowe już wspomniano w jednym z poprzednich części i zdjęcie. Wokół kanału wylotowego w postaci ciągłej warstwy opakowania - w rzucie pionowym okręgu bardzo dokładne, a intensywność styku w nim z roślin, dzięki jego czasu powinien być w przybliżeniu równomierny, przeciwnie indukowanego napięcia. Jego szerokość zależy niemal wyłącznie od aktualnej ruch powrotny i oczywiście bardzo różne np. absolutorium między 3.000 a 600.000 amperów. Fakt, że po wyładowań atmosferycznych prostopadle do ziemi, może mieć wpływ roślin kukurydzy dość dokładnie w kole, więc wyładowania koronowe mogą przyczynić się bardzo znacząco. Niektóre zrzuty nie może spaść w pionie, co można wyjaśnić różnych kształtów eliptycznych, a także pół półksiężyca i kręgów.

 

     Bardzo znaczne udoskonalenie "krąg Exposure" może mieć co najmniej dwa inne sposoby (patrz dalej). Podczas wyładowania może nastąpić w bardzo złożonych efektów interferencji (mechaniczne i elektromagnetyczne), ale które zostaną opisane tylko w kontynuacji drugiego. W pewnych okolicznościach, montaż kilku, nawet do dwóch zrzutów, które wchodzą w odległości kilku metrów od siebie w odległości kilkudziesięciu milisekund, może działać jako generator ogromnego pola wirującego elektromagnetycznej (chwilowa). To pole generowane przez impulsów prądowych wzmacniaczy kilkuset tysięcy płynąć stok i ponad 200.000 amperów na MICRO sekund. O tym, ale w jakiś naprawdę inny sequel.

 

     Kiedy Faza 1 - wyładowanie atmosferyczne naświetlania pominięte zasady, które mogłyby prowadzić wyłącznie do kręgu dość dokładne, jest to typowa przyczyna zupełnie normalne nieregularne kwatery , zginać łodygi kukurydzy na ziemi, bez którego byłoby ono w każdej dziedzinie, nie spłaszczone , leżącego na ziemi (łodygi wygięte do ziemi) prawie nic. Niektóre słabsze, "sapanie" zwolnienie ale większość sąsiadujące rośliny mogą przetrwać niemal bez szwanku aż do zbiorów. Fakt, że regularne kwatery , gięcie łodygi na ziemię po wyładowań atmosferycznych tam prawie nigdy nie jest wszystko o wzorcach podobny przykład zdjęcie 2, fotografie autora własnego tekstu. Lokalizacja jest obecna HV 22kV, która zajęła się funkcję ochrony odgromowej. Po wyładowań atmosferycznych jest znaczna część energii jest rozpowszechniany na dużym obszarze, zazwyczaj wilgotną powierzchnię gleby, najkorzystniej po torach ciągników. Początkowy kwatery , gięcie łodygi na ziemię wszystkich, nawet nieregularne kształty jest praktycznie identyczna procedura chronologiczne które opisywane jest tutaj, często w ciągu jednej nocy lub w deszczu. Zdjęcie zostało zrobione dwa do trzech tygodni po burzy, nawet poprzedniego dnia było po jakimś kwater , gięcie łodygi na ziemię wokół dużego szerokich taśm Native lub zabytków. Codziennie sprawdzana, a fotografia.

 

     Ekspozycja dotyczy głównie meristémových tkanek, tj. w przypadku kukurydzy prawie wyłącznie od kwietnia do maja, prawdopodobnie aż do połowy czerwca. Ponadto, niektóre z marca, a już wcześniej burze mogą wystąpić zwłaszcza w zbóż ozimych. Tworzenia kręgów zbożowych jest niezwykle często udokumentowane "po burzy". Storm (wilgoci tak, ale także wszelkie Flash, wiatru), ale w tym przypadku tylko działał głównie etapie 4, po czym nie było widoczne obrazu, które zaobserwowano w roślinach przez kilka tygodni. Sierpnia piorun, nawet jeśli stworzył sebesložitější zakłóceń i rezonans, to nie jest do nagrywania roślin, nagrywając materiał już nie działa. Mogą pokazać tylko mechaniczne działanie szoku, bo składanie , zginanie łodyg do roślin lądowych, które zostały już osłabionych elektrycznej odgromowej na tydzień przed, czasem w "okresie nagrań" od marca do maja.

 

Faza 2 Osłabienie roślin (łodygi).

      Większość roślin odbierane Nadmiar zboża (szkodliwe), ale nie śmiertelną dawkę energii. Utworzyli oni w nim szkodliwych substancji chemicznych, i zaczynają się z nim w jakiś sposób zrekompensować. Prąd przepływa przez powierzchnię gleby i poniżej, pewne zmiany w chemii gleby (pH, odżywczy skład), a sytuacja roślin tak bardzo uderzająco przypomina stan, który występuje po transplantacji. To się nazywa szok przesadzania, roślina po przeżywa bardzo podobne problemy, i ogólnie wydaje się prowadzić do szacunków około dwa tygodnie, ale już brak wzrostu gospodarczego i opóźnione dojrzewanie. Część rośliny umiera po uderzeniu pioruna w uprawach zbóż szacuje się, że tylko kilka procent (ale 20-30%), a nie-rolnicy niedoświadczone oczy nie ma najmniejszych szans na coś rozpoznać. Z przerzedzenie i osłabienie pierwotnych upraw roślinnych może z czasem doprowadzić do zauważalnego wzrostu wzrostu chwastów, które mogą być obserwowane po zbiorze jako wyraźnie zielony Zdjęcie Obszar 3 - Ancona , Włochy, wzór obserwuje się 10 Czerwca 2007 roku. Oto stan po zbiorach, otrzymane z Google Earth , nakręcony w 2007 roku, koordynuje N43.574443 E13.432214 ° °. Podobne Circles strzałów naziemne upraw po zbiorach, są setki.

 

     Większe rośliny (kilka osobników na metr kwadratowy), takich jak ziemniaki, buraki cukrowe, cebula, bawełna, wszystkie mogą zginąć, ponieważ nie przetrwać działania integralną całość obszaru zamieszkanego przez nich. Większość standardowych do ringu, ale już wiem, że rolnicy i nie nad skutkiem zawieszającym, jak już zostało wspomniane gdzieś. Jednym z przyszłości serii będzie całkowicie poświęcony tylko i wyłącznie patrząc poważne rolnych i botaniczne naukowców i badaczy na temat skutków wyładowań Besko do monokulturowych upraw, jak zostały one wymienione w czasopismach i literaturze. Będzie to możliwe, aby zapewnić, że wyznaczeni eksperci bardzo dobrze wiedzą, co się dzieje w tym przypadku.

 

     Odkrycie martwych roślin następuje zawsze co najmniej kilka dni, ale nawet tygodnie po wyładowań atmosferycznych. Wszystkie rośliny, nawet te, które zostały zabite niezwłocznie absolutorium początkowo są nie do odróżnienia od nieuszkodzone. Dopiero później zaczynają więdnąć (kilka dni, jak i jednego do dwóch tygodni po wypisaniu ze szpitala) i ostatecznie umierają. Niektóre over-zabójczo dotknięte rośliny mogą przetrwać jakiś czas (wykazywać oznaki życia, metabolizm tj.). To zależy, którzy odwiedzają takie miejsce przed. Doświadczeni zauważa rolnik, że piorun uderzył tu, nie jest i nigdy nie będzie chronić przed nim i problem jest kontynuowane. Sytuacja taka może mieć wzmiankę o niej w każdej publikacji naukowej. Jeśli odwiedzasz jakąkolwiek ufolog miejsce, záhadolog lub inne samozwańczy "ekspert" na badania kręgów zbożowych, sytuacja również rejestruje (i dużo więcej). Zauważa on, że prawdopodobnie wylądował cudzoziemców. Albo coś napisane na polu mikrofalowym, laser, lub wolą jakieś zupełnie nieznane i niewykrywalne rodzaj energii. Można również zauważyć, że robią coś zupełnie inny, lub wszystkie razem. Mógł napisać artykuł o tym, jak to możliwe, aby w wielu czasopismach záhadologických, co w świecie były, i biegać z nim po záhadologických konferencjach na całym świecie od wielu lat.

 

Faza 3 Powstanie związków osłabionych roślin, każdy z siebie pochylony (napięcie powierzchniowe wody, siły van der Waalsa)

    Liście roślin osłabienia (usychają), że prawie wygina się pod własnym ciężarem. Przechylić się w bok, bardziej lub mniej przypadkowo niektóre prop wzajemnie o siebie. Tworzy losowe tomów, dziesiątki setki słomek (kilka decymetrów kwadratowych), które, mimo że sam nie spełniał swoją wagę, ale przy wsparciu "towarzyszy stojących obok nich" jest uchylny przerw. W bliskim kontakcie z show van der Waalsa (napięcie powierzchniowe wody), tymczasowy sojusz pewnego czasu zauważalnie krzepnie. Sytuacja może być nazywany "z efektu domina", "Domek z kart" lub "tipi". Powtarzające absorpcję wilgoci i wysuszeniu, rośliny mogą trzymać prawie dotykając miejsca, i nie mają polehnout (zginania łodygi do ziemi) aż do zbiorów lub Polehna , wygięte łodygi na ziemię i częściowo utworzyła specjalną jednostkę, podobne do Zdjęcie 4, (Photo4.jpg) wzór 9.7.2006, Hill Charlbury, Oxfordshire, zdjęcia Frank Laumen, www.visiblesigns.de, montaż JL powstaje coś w stylu "Stuck domino" (wklejony w domek z kart).

 

Faza 4 Motyl (Butterfly Effect)

       Może pełnić funkcję rosa motyla rano, deszcz, wiatr, grzmot, błyskawica. Tak z ciekawości, po prostu nazywa poranna rosa powoduje przyrostu masy ciała, takich jak naziemnych częściach pszenicy nawet o tysiąc ton na kilometr kwadratowy (10 ton na hektar), odpowiednik 1 mm opadów, ale to jest naprawdę "Butterfly" . Deszcz może umieścić łodygi pszenicy całkowitej ilości wilgoci jeszcze około 5 razy wyższą. Bardzo często, kwatery , zginania łodygi na ziemię (początkowa) nastąpi w ciągu kilku godzin, głównie mokrych, choć z pewnością istnieją wyjątki. W większości przypadków to idzie się na obszarach dotkniętych mniej stopniowo od miejsca akcji do czasu zbiorów. Pierwszy Polehňa , wygięte łodygi na ziemię tylko najbardziej dotkniętych obszarów - kilka procent przed zbiorem są spłaszczone , leżącego na ziemi dziesięć procent. Czasem nawet 90.

 

Faza 5 Efekt domina

  Stosunkowo proste i zrozumiałe, proces, który wciąż stoi łodygi wiązki kolejno uznane nakładają. Podczas tego okresu, nie jest możliwe, że jedna wiązka szczotki objętych co najmniej jeden inny. Kraj upada wiele kilogramów materiału na metr kwadratowy średniej wysokości dwóch metrów, może tworzyć znaczny przepływ powietrza na stojąco rośliny mogą znacząco wpływać na siłę. Świadkami takiego zjawiska, być może jeden z fraktalami w Stonehenge - świadkowie opisują stopniowy instalację ziarna do ziemi w ciągu kilku minut, pomiędzy którymi, z podmuchów wiatru wahała i pyłu. Stwarzało to wrażenie, że jeśli ziarno porusza niektóre kierowane burzę, spowodowane przez dziwną energię, co z kolei powoduje, że wszystkie kwatery , uszkodzenie, osłabienie. Truskawka Świadkowie respekt zaobserwowanych sobie sprawę, że dzieje się obserwując, jak jest postrzegana stosunkowo szybko kilka ton materiału. To samo w sobie niepokojące, że część powietrza i pyłu przyniesie wymierną siłę, która może przyczynić się do zakończenia rozpoczętej pracy. Poprzez efekt domina może być interpretowany jako ONU inaczej trudno wytłumaczyć fakt, że w niektórych kręgach w zbożu można znaleźć bardzo regularnie rozmieszczone na siebie wiązek łodygi. To odnosi się do zupełnie nieregularne złożone , leżąc na ziemi ziarna, możemy zaobserwować coś podobnego znacznie częściej. To jest po prostu smutne potwierdzenie dość wyraźne (i dość smutne) fakt, że zdecydowana większość, którzy kiedykolwiek záhadologů czynienia z kręgów zbożowych, wspólne, nieregularnie spłaszczony , leżąc na mielonej kukurydzy w życiu lub samoczynnie. Zdjęcie 5 - fotografie autora własnego tekstu.

 

Podsumowanie procesów w chronologii rozwoju zakwaterowania , uszkodzenia, ziarno osłabienia

Pierwszy Ekspozycja

Drugi Łodygi osłabienie

Trzeci van der Waalsa (napięcie powierzchniowe wody, przyczepność i spójność)

4-ty Efekt motyla

5-szy Efekt domina

 

Procesy czasowe Chronologia

1 - ułamek sekundy do kilku sekund.

2 - kilka dni lub tygodni, więcej niż dwa miesiące.

3 - kilka godzin na dzień.

4 - kilka sekund do minut (lub dłużej).

5 - (minut do godziny lub więcej).

 

2 i 3, będzie, ale może być prawie nieoddzielony, bez ostrych krawędzi. Wybierasz się na 4 i 5, może ponownie być oczywiście o wiele dłużej, a niektóre konkretne przykłady, jeden z nich bardzo typowe 2011, można wymienić fakt bardzo wyraźnie udokumentowane. Zobacz niektóre z pozostałych części serii.

 

Fizyczne i chemiczne (biologicznej) procesów związanych z różnymi etapami rozwoju hoteli , uszkodzenia roślin osłabienie

1 - Elektryczne (indukcja, przewodzenia prądu, fale elektromagnetyczne + interferencji i rezonans), aerodynamika, mechanika (ciśnienie i fale uderzeniowe, powierzchnia drgania ziemi, zakłócenia i mechanicznej powierzchni rezonansu drgań ziemi, w powietrzu i na powierzchni ziaren Lanu - fale wiatr i koła ), elektrochemia (prąd płynący przez konsekwencjami roztworach glebowych i tkanek roślin, chemii, termochemia, piroliza, reakcje redoks, eliminacja krótkoterminowych i tymczasowych rodników spalin elektrochemicznego utleniania z dużą liczbą utworzonych w roślinach i glebie

 

2 - chemia, biochemia, biologiczne i fizjologiczne procesy roślin, zachowania roślin w warunkach bardzo podobne skutki eliminacji szok přesazovacího skutków szkodliwych substancji chemicznych z fazy 1, Phytopathology (skutki szkodliwych chemikaliów = obniżoną odpornością osłabione rośliny przed wszystkimi i szkodnikami roślin zwierząt)

 

3 - Mechanika, Phytopathology (kontynuacja), procesy stochastyczne, zjawisk fizycznych (siły VDW, napięcie powierzchniowe wody, przyczepności i spójności)

 

4 - Mechanika (faza inicjalizacji procesu 5), zjawisk fizycznych, w szczególności w procesie przezwyciężania sił van der Waalsa, przyczepność i spójność

 

5 - mechanika, proces transformacji czasowej energii potencjalnej w energię kinetyczną, aerodynamika (chwilowy przepływ powietrza spowodowany tomów objętych śledzi jego tymczasowe siły wywieranej na wiązki łodyg wciąż stojących)

 

Uwaga na koniec: Efekt domina może spowodować zauważalny wyrafinowania nie pierwotnie zbyt równomiernie "naexponovaného" krawędzi okręgu. Stoi na krawędzi wiązki trwalsze, łodygi mniej silnie dotknięte i osłabiony, niż na środku. Ich pokłony do ziemi można tylko łączny ciężar wielu łodygach, podziekowań nachylonych efekt domina. W przeciwnym przypadku może być prostopadła do wytrzymać zbiorów. Natomiast inne, słabsze, sięgając nawet dalej od centrum niż drugie, państwo pozostaną takie jak grupa woluminów objętych łodygi uniknąć, lub nie dotarli do nich. Towarzyszący schemat pokazuje czerwone wzory hypothetického obszarze istotny wpływ, zielony nienaruszone. Zdjęcie 6 - pokazuje przebieg spiralny z efektu domina w regionie, do punktu, w którym się zatrzyma. 

 

Byłoby zatem część dzisiejszej monotematyczny wszystko chronologii.

 

Jan Ledecký

 

 

     Kopii do listy opublikowanych tekstów  

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

z