Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarna kuliste-flash . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Crop Circles-Firebolt
Niektóre teorie pod piorun kulisty jako możliwa przyczyna kręgów zbożowych i figur podobnych.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tłumaczenia maszynowego site

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

No to ładny půdička. To nie spodziewałem się tego rodzaju miły půdičku. Net, że Ci się udało, sir Knotek. Więc ja jestem zadowolony, aby przeczytać je tutaj, będę szczęśliwy. Tutaj będę się zawiesić.
, Że zależy od chłodzenia ciała? , Cover go!
Doktorze, coś ze mną. Słyszę to cały czas.

Ball and Chain lightning pierścienie wirowe

PagPh
Motto: Próby wyjaśnienia wpływu kształtu ziarna w piorun kulisty to tylko słabe próbuje wyjaśnić "niewytłumaczalne niewytłumaczalne" i nie może w żaden sposób wykazać, aby potwierdzić lub obalić.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Ball Błyskawica

wyjaśnienie procesu tworzenia kręgów zbożowych nie trzeba wezwać pomoc jakiegokolwiek zjawiska bardzo egzotycznych, z wyjątkiem, że zjawisko nie jest jeszcze zadowalający niewyjaśnione. Byłoby tylko raczej słaba próba "wyjaśnić niewytłumaczalne niewytłumaczalne" Co się stało w historii dla wielu, jak w teraźniejszości i na pewno w przyszłości. Ponadto, cała ta strona poświęcona idei jeden i najbardziej podstawowym: Wszystkie crop circles, jakie kiedykolwiek stworzono na świecie, powstała w konsekwencji zwykłego pioruna. Miała to być, chociaż w większości przypadków współpraca przyniosła bardzo losowe i bardzo prawdopodobne dodatkowe powody, które spowodowały jedną istotną różnicę w "normalnych" wyładowań atmosferycznych. W większości przypadków po wyładowaniami atmosferycznymi tylko ziarno powszechnie Polehňa , wygięte łodygi powierzchni ziemi, w zupełnie nieuporządkowanych wielkości i struktury. W bardzo rzadkich przypadkach i współpracy, jak również kilku dość przypadkowych i bardzo rzadko przyczyn, które wyjaśniono na wielu innych stronach, może być tworzenie regularny wzór, który wydaje się jednak głównie na bardzo długo po burzy. Dokładnie tak samo, jak inne powszechnie spłaszczone , leżące na ziemi ziarna.

 

Jedna rzecz piktogramów piorunami kulowym dość powszechne: I piorun kulisty występują tylko w bardzo rzadkich przypadkach, w których wiele izolowanych z innych przyczyn, lub nawet prawdopodobnej ale najprawdopodobniej zupełnie inny niż w przypadku roślin z wzorów. Takie twierdzenie byłoby jeszcze, ale trudno było udowodnić obiektywnie, nawet podczas pracy na nim, tak jak to wynika z tekstu wynika, że.

 

Jednym ze sposobów, aby wyjaśnić wszelkie zjawiska jest próba naśladowania go w laboratorium. Jeżeli coś, przynajmniej w pewnym stopniu skuteczne, zjawisko to można, jak wyjaśniono (co najmniej w pewnym stopniu). Najważniejsze parametry laboratoryjne takich imitacji są wykonalności, powtarzalności i minimum statystyczna wydajność. Oznacza to, że co najmniej jeden z przeprowadzonych doświadczeń udanych czasem, i że co najmniej czasami powtórzono. Coś podobnego do kwestii piorun kulisty według dostępnych źródeł, przynajmniej trochę satysfakcji jeszcze niestety nie mógł kiedykolwiek.

 

Ponieważ kochankowie Mysteries ( = záhadologové ) tutaj znowu otarł tyłek, jak prawie wszystkich stronach tej witryny, będą tak małe odszkodowanie zaproponowane coś naprawdę wyjątkowego. Próbując wyjaśnić jeden nie zadowalający wyjaśnić tajemnicę, proces formowania, mechaniki i ruchu piorun kulisty. To z pewnością dużo lepiej niż gdyby ktoś za ich głupotę w tych utřených ich tyłek.

 

 

Daj kanarka, gdzie należy.

 

 

Przypisy

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

- Chciałem tylko zapytać o stosunek brazylijskiej kawy.

- Panie, naprawdę zły.

- Molly powiedział, że to nie jest směroplatný. - Między nami, doktorze. Kształcić nas.
- Obejrzyj sekund utwór! Sekund pociąg pasażerski klasy przybywa z Vizovice!

- Naukowiec i von ztříská jak ten ...

z